Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 902 | BĚLECKÝ Petr | 1985 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 1. / Muži | 0:56:53.2 | 0:00:00.0 | |
2 | 958 | MAJOR Jiří | 1983 | Na jedno | 2. / Muži | 0:58:30.0 | 0:01:36.7 | |
3 | 932 | PROCHÁZKA Tomáš | 2003 | BIKE TEAM Nové Město na Moravě | 3. / Muži | 0:59:10.0 | 0:02:16.7 | |
4 | 947 | TICHÝ Tomáš | 1995 | AllTraining.cz | 4. / Muži | 0:59:40.5 | 0:02:47.2 | |
5 | 975 | DIVÍŠEK Marek | 1992 | --- | 5. / Muži | 1:00:31.5 | 0:03:38.2 | |
6 | 949 | VÍTEK Daniel | 2002 | Snow&Bike klub Vítek | 6. / Muži | 1:01:13.2 | 0:04:20.0 | |
7 | 976 | RAAB Ondřej | 1973 | Jablonec nad Nisou | 7. / Muži | 1:02:47.2 | 0:05:54.0 | |
8 | 974 | JAROŠ Lukáš | 2001 | Bakako Nová Paka | 8. / Muži | 1:03:06.7 | 0:06:13.5 | |
9 | 954 | ZEZULKA Aleš | 2006 | Sk Žamberk Tessuti sport | 1. / Starší žáci | 1:03:40.0 | 0:06:46.7 | |
10 | 920 | KOMAN Remigiusz | 1978 | Goggle Pro Active Eyewear | 9. / Muži | 1:05:01.2 | 0:08:08.0 | |
11 | 907 | DOLEČEK Přemysl | 2007 | Sk Žamberk Tessuti sport | 2. / Starší žáci | 1:05:10.2 | 0:08:17.0 | |
12 | 913 | FOUSEK Tomáš | 1987 | BIKE TEAM Nové Město na Moravě | 10. / Muži | 1:06:05.2 | 0:09:12.0 | |
13 | 935 | SELVEK Vojtěch | 2006 | Bakako Nová Paka | 3. / Starší žáci | 1:08:18.2 | 0:11:25.0 | |
14 | 979 | KUDLÁČKOVÁ Anna | 2004 | GHOST junior team | 1. / Ženy | 1:08:29.0 | 0:11:35.7 | |
15 | 968 | HUJEROVÁ Tereza | 1998 | --- | 2. / Ženy | 1:10:32.2 | 0:13:39.0 | |
16 | 966 | VEDRAL Miloš | 2008 | Ski And Bike | 4. / Starší žáci | 1:11:04.5 | 0:14:11.2 | |
17 | 942 | SULZBACHEROVÁ Martina | 2005 | Police nad Metují | 1. / Starší žákyně | 1:11:32.2 | 0:14:39.0 | |
18 | 969 | DOLEČEK Martin | 1973 | Sk Žamberk Tessuti sport | 11. / Muži | 1:11:40.5 | 0:14:47.2 | |
19 | 940 | STAŇKOVÁ Aneta | 2004 | CK Jihočeské naděje | 3. / Ženy | 1:12:09.7 | 0:15:16.5 | |
20 | 900 | BEZSTAROSTI Nicol | 2006 | Bakako Nová Paka | 2. / Starší žákyně | 1:12:10.3 | 0:15:17.0 | |
21 | 914 | FUTÓ Tereza | 2002 | Sport team Hrádek | 4. / Ženy | 1:12:44.2 | 0:15:51.0 | |
22 | 901 | ANTOŠ Filip | 2004 | Stará Paka | 12. / Muži | 1:12:59.3 | 0:16:06.0 | |
23 | 903 | BEZSTAROSTI Luděk | 1973 | Bakako Nová Paka | 13. / Muži | 1:13:21.2 | 0:16:28.0 | |
24 | 973 | HAINZELOVÁ Lucie | 2005 | Pitrs Bikes | 3. / Starší žákyně | 1:14:32.7 | 0:17:39.5 | |
25 | 915 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 5. / Starší žáci | 1:16:17.3 | 0:19:24.0 | |
26 | 941 | STAŇOVÁ Šarlota | 2007 | Force team Jeseník | 4. / Starší žákyně | 1:16:25.0 | 0:19:31.7 | |
27 | 944 | SVOBODA Marcel | 2007 | We Love Cycling Club | 6. / Starší žáci | 1:16:27.3 | 0:19:34.0 | |
28 | 917 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST junior team | 7. / Starší žáci | 1:16:30.3 | 0:19:37.0 | |
29 | 955 | ZEZULKOVÁ Simona | 2008 | Sk Žamberk Tessuti sport | 5. / Starší žákyně | 1:18:06.5 | 0:21:13.2 | |
30 | 948 | TUZAROVÁ Natali | 2006 | GHOST junior team | 6. / Starší žákyně | 1:19:34.3 | 0:22:41.0 | |
31 | 909 | DUDEK Michal | 1973 | Ghost Team | 14. / Muži | 1:19:34.8 | 0:22:41.5 | |
32 | 943 | SVOBODA Marian | 1976 | UNIKOVO MTB TEAM | 15. / Muži | 1:19:54.0 | 0:23:00.7 | |
33 | 978 | FOUBÍK Miroslav | 1972 | Hasiči Lánov | 16. / Muži | 1:20:16.3 | 0:23:23.0 | |
34 | 919 | KADLEC Pavel | 1991 | Petrovice | 17. / Muži | 1:20:53.0 | 0:23:59.7 | |
35 | 965 | HORÁKOVÁ Amalie | 2008 | ČKS Ski Jilemnice | 7. / Starší žákyně | 1:21:01.5 | 0:24:08.2 | |
36 | 967 | JAKEŠ Martin | 1981 | GHOST | 18. / Muži | 1:21:29.8 | 0:24:36.5 | |
37 | 963 | MARŠÁLEK Adam | 2006 | --- | 8. / Starší žáci | 1:21:52.3 | 0:24:59.0 | |
38 | 957 | HAMPL Jan | 1995 | Přátelé plného břicha | 19. / Muži | 1:22:11.5 | 0:25:18.2 | |
39 | 960 | BUŠKOVÁ Leona | 1972 | Ghost Team | 5. / Ženy | 1:22:30.5 | 0:25:37.2 | |
40 | 961 | ROUS Martin | 2009 | --- | 9. / Starší žáci | 1:22:36.0 | 0:25:42.7 | |
41 | 962 | ROUS Josef | 1978 | Sokol Klášterec | 20. / Muži | 1:22:36.3 | 0:25:43.0 | |
42 | 929 | PECINA Martin | 1968 | Force Fojtík Head Team | 21. / Muži | 1:22:45.3 | 0:25:52.0 | |
43 | 951 | VOPRŠALOVÁ Kateřina | 2006 | Bakako Nová Paka | 8. / Starší žákyně | 1:23:58.8 | 0:27:05.5 | |
44 | 925 | MORAVCOVÁ Veronika | 1979 | Ghost Team | 6. / Ženy | 1:24:44.3 | 0:27:51.0 | |
45 | 964 | MARŠÁLEK Jan | 1959 | --- | 22. / Muži | 1:25:43.0 | 0:28:49.7 | |
46 | 918 | CHVOJKOVÁ Šárka | 1982 | Ghost Team | 7. / Ženy | 1:25:54.0 | 0:29:00.7 | |
47 | 945 | SVOBODOVÁ Eva | 1980 | Žamberk | 8. / Ženy | 1:28:49.8 | 0:31:56.5 | |
48 | 971 | STURM Emil | 1966 | Praha | 23. / Muži | 1:29:11.3 | 0:32:18.0 | |
49 | 970 | LUŇÁČEK Stanislav | 1983 | Harrachov | 24. / Muži | 1:29:55.5 | 0:33:02.3 | |
50 | 933 | PROCHÁZKOVÁ Olga | 1978 | Ghost Team | 9. / Ženy | 1:34:02.5 | 0:37:09.3 | |
51 | 926 | MUŽÍKOVÁ Lenka | 1968 | Desná | 10. / Ženy | 1:34:59.8 | 0:38:06.5 | |
52 | 936 | SINGH Jaroslav | 1970 | Harrachov | 25. / Muži | 1:35:52.5 | 0:38:59.3 | |
53 | 939 | STAHL David | 1982 | Most | 26. / Muži | 1:36:10.3 | 0:39:17.0 | |
54 | 930 | PETROVÁ Pavlína | 1997 | Dvůr Králové nad Labem | 11. / Ženy | 1:36:20.5 | 0:39:27.3 | |
55 | 953 | ZDRÁHALOVÁ Petra | 1978 | CHLOUPEK | 12. / Ženy | 1:36:54.0 | 0:40:00.8 | |
56 | 904 | ČADA Roman | 1978 | CHLOUPEK | 27. / Muži | 1:36:54.5 | 0:40:01.3 | |
57 | 923 | KUNCOVÁ Simona | 2006 | GHOST junior team | 9. / Starší žákyně | 1:37:20.0 | 0:40:26.8 | |
58 | 916 | CHVOJKA Petr | 1977 | Ghost Team | 28. / Muži | 1:37:20.8 | 0:40:27.5 | |
59 | 972 | BOGLI Lenka | 1974 | Praha | 13. / Ženy | 1:38:54.5 | 0:42:01.3 | |
60 | 946 | SYNOVEC Jindřich | 1965 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 29. / Muži | 1:39:04.5 | 0:42:11.3 | |
61 | 952 | ZÁRYBNICKÁ Alena | 1981 | Březnice | 14. / Ženy | 1:40:13.5 | 0:43:20.3 | |
62 | 911 | FAJGL Vojtěch | 2004 | Turnov | 30. / Muži | 1:42:08.8 | 0:45:15.5 | |
63 | 928 | NAVRÁTIL Jan | 2010 | Zahrádky | 10. / Starší žáci | 1:43:03.3 | 0:46:10.0 | |
64 | 927 | NAVRÁTIL Jan | 1976 | Zahrádky | 31. / Muži | 1:43:03.8 | 0:46:10.5 | |
65 | 912 | FAJGL Jan | 1983 | Turnov | 32. / Muži | 1:44:08.3 | 0:47:15.0 | |
66 | 959 | JAKEŠOVÁ Kristýna | 1982 | Ghost Team | 15. / Ženy | 1:46:12.3 | 0:49:19.0 | |
67 | 950 | VITOVSKÝ Petr | 1964 | Cukrar | 33. / Muži | 1:46:17.5 | 0:49:24.3 | |
68 | 922 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST junior team | 11. / Starší žáci | 1:47:27.0 | 0:50:33.8 | |
69 | 921 | KUNC Marek | 1975 | Ghost Team | 34. / Muži | 1:48:51.8 | 0:51:58.5 | |
70 | 938 | SPIŠIAKOVÁ Monika | 1982 | Rokytnice nad Jizerou | 16. / Ženy | 1:49:31.3 | 0:52:38.0 | |
71 | 931 | PORTYCHOVÁ Alena | 1982 | Starobucké Debrné | 17. / Ženy | 1:50:06.8 | 0:53:13.5 | |
72 | 934 | ŘEHÁČKOVÁ Monika | 1965 | Lithium Baggira | 18. / Ženy | 1:51:57.8 | 0:55:04.5 | |
73 | 906 | DANÍČKOVÁ Lenka | 1977 | Most | 19. / Ženy | 1:53:42.3 | 0:56:49.0 | |
74 | 937 | SLÁMA Pavel | 1979 | Most | 35. / Muži | 1:53:43.3 | 0:56:50.0 | |
75 | 910 | DUŠKOVÁ Kateřina | 1984 | Harrachov | 20. / Ženy | 2:14:17.6 | 1:17:24.3 | |
--- | 924 | MEIER Lukáš | 2004 | Ghost Team | . / Muži | DNF | --- | |
--- | 977 | RAAB Vojta | 2004 | AllTraining.cz | . / Muži | DNF | --- | |
--- | 905 | ČADOVÁ Nicol | 2005 | CHLOUPEK | . / Starší žákyně | DNS | --- | |
--- | 908 | DOMORADZKA Anna | 1979 | Cross Team Zgorzelec | . / Ženy | DNS | --- | |
--- | 956 | ZEZULKOVÁ Jana | 1978 | Sk Žamberk Tessuti sport | . / Ženy | DNS | --- |