Olympiáda dětí a mládeže - Časovka jednotlivců

Silniční cyklistika
DÁTUM :26.6.2019 MIESTO :Vesec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas okruh-1 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas okruh-1 #
1 25 detail pretekára JABORNÍKOVÁ Anna CZE 2004 Jihomoravský kraj 1. /  Kadetky 0:10:38.7 0:00:00.0 0:10:38.7 05:10.0 1
2 7 detail pretekára BÁRTOVÁ Gabriela CZE 2003 Olomoucký kraj 2. /  Kadetky 0:10:55.4 0:00:16.6 0:10:55.4 05:22.5 5
3 22 detail pretekára BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 Středočeský kraj 3. /  Kadetky 0:11:00.2 0:00:21.4 0:11:00.2 05:21.2 4
4 13 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Anna CZE 2004 Hlavní město Praha 4. /  Kadetky 0:11:01.1 0:00:22.4 0:11:01.1 05:14.8 2
5 14 detail pretekára HEJHALOVÁ Dagmar CZE 2003 Hlavní město Praha 5. /  Kadetky 0:11:03.0 0:00:24.2 0:11:03.0 05:17.1 3
6 20 detail pretekára FOLTÝNOVÁ Adéla CZE 2004 Plzeňský kraj 6. /  Kadetky 0:11:05.6 0:00:26.9 0:11:05.6 05:28.9 6
7 19 detail pretekára SPĚŠNÁ Simona CZE 2004 Plzeňský kraj 7. /  Kadetky 0:11:09.3 0:00:30.6 0:11:09.3 05:29.2 7
8 11 detail pretekára HOJKOVÁ Štěpánka CZE 2003 Pardubický kraj 8. /  Kadetky 0:11:21.7 0:00:43.0 0:11:21.7 05:31.7 8
9 15 detail pretekára SRNSKÁ Patricie CZE 2004 Kraj Vysočina 9. /  Kadetky 0:11:35.1 0:00:56.4 0:11:35.1 05:33.5 9
10 5 detail pretekára VIKTOROVÁ Nela CZE 2004 Jihočeský kraj 10. /  Kadetky 0:11:35.3 0:00:56.5 0:11:35.3 05:44.3 16
11 21 detail pretekára NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 Středočeský kraj 11. /  Kadetky 0:11:39.9 0:01:01.1 0:11:39.9 05:34.6 10
12 6 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Lucie CZE 2003 Jihočeský kraj 12. /  Kadetky 0:11:42.0 0:01:03.2 0:11:42.0 05:42.9 14
13 23 detail pretekára SOBKOVÁ Sabina CZE 2003 Zlínský kraj 13. /  Kadetky 0:11:43.0 0:01:04.2 0:11:43.0 05:41.7 12
14 9 detail pretekára PROŠKOVÁ Tereza CZE 2003 Ústecký kraj 14. /  Kadetky 0:11:51.0 0:01:12.3 0:11:51.0 05:39.6 11
15 3 detail pretekára MIKŠANÍKOVÁ Natálie CZE 2004 Moravskoslezský kraj 15. /  Kadetky 0:11:55.4 0:01:16.6 0:11:55.4 05:43.1 15
16 10 detail pretekára RUNTOVÁ Hanka CZE 2004 Ústecký kraj 16. /  Kadetky 0:11:56.0 0:01:17.2 0:11:56.0 05:42.8 13
17 12 detail pretekára HENDRYCHOVÁ Lucie CZE 2003 Pardubický kraj 17. /  Kadetky 0:11:58.1 0:01:19.3 0:11:58.1 05:51.8 18
18 26 detail pretekára NĚMCOVÁ Barbora CZE 2004 Jihomoravský kraj 18. /  Kadetky 0:12:05.7 0:01:26.9 0:12:05.7 05:52.0 19
19 4 detail pretekára BINDEROVÁ Petra CZE 2003 Moravskoslezský kraj 19. /  Kadetky 0:12:06.8 0:01:28.1 0:12:06.8 06:00.0 23
20 24 detail pretekára ŠIMOŇUKOVÁ Natálie CZE 2004 Zlínský kraj 20. /  Kadetky 0:12:08.0 0:01:29.3 0:12:08.0 05:54.2 20
21 18 detail pretekára SEMERÁKOVÁ Hana CZE 2004 Královéhradecký kraj 21. /  Kadetky 0:12:12.8 0:01:34.0 0:12:12.8 06:00.0 22
22 2 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 Liberecký kraj 22. /  Kadetky 0:12:23.8 0:01:45.0 0:12:23.8 05:59.8 21
23 8 detail pretekára KŘENKOVÁ Nicol CZE 2003 Olomoucký kraj 23. /  Kadetky 0:12:27.3 0:01:48.5 0:12:27.3 06:01.0 24
24 17 detail pretekára BENEŠOVÁ Anna CZE 2004 Královéhradecký kraj 24. /  Kadetky 0:12:42.2 0:02:03.4 0:12:42.2 06:09.3 26
25 1 detail pretekára DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Liberecký kraj 25. /  Kadetky 0:13:14.5 0:02:35.7 0:13:14.5 06:06.9 25
26 27 detail pretekára SROGOŇOVÁ Alena CZE 2003 Karlovarský kraj 26. /  Kadetky 0:13:30.1 0:02:51.4 0:13:30.1 05:45.0 17

Kontaktujte časomíru