Olympiáda dětí a mládeže - Silniční závod jednotlivců

Silniční cyklistika
DÁTUM :25.6.2019 MIESTO :Vesec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata okruh-1 # okruh-2 # okruh-3 # okruh-4 # okruh-5 # okruh-6 # okruh-7 # okruh-8 # okruh-9 # okruh-10 # okruh-11 #
1 10 detail pretekára SEEMAN Adam 2004 Ústecký kraj 1. /  Kadeti 0:59:17.5 0:00:00.0 05:25.4 [10] 10 05:16.4 [15] 11 05:02.4 [4] 5 05:27.8 [16] 9 05:14.2 [5] 6 05:14.5 [2] 1 05:25.4 [14] 3 05:48.9 [12] 5 05:48.0 [13] 5 05:43.9 [5] 4 04:50.2 [1] 1
2 7 detail pretekára MRÁZ Daniel 2004 Olomoucký kraj 2. /  Kadeti 0:59:22.2 0:00:04.6 05:24.9 [5] 5 05:15.1 [4] 2 05:05.2 [19] 13 05:26.2 [6] 2 05:14.6 [8] 5 05:15.4 [5] 3 05:24.9 [12] 4 05:48.4 [7] 2 05:48.6 [17] 7 05:44.3 [13] 11 04:54.3 [2] 2
3 26 detail pretekára TELECKÝ Štěpán 2004 Jihomoravský kraj 3. /  Kadeti 0:59:22.7 0:00:05.1 05:25.2 [8] 8 05:16.3 [13] 9 05:03.1 [8] 7 05:26.9 [8] 3 05:13.9 [4] 1 05:15.5 [6] 2 05:25.7 [15] 6 05:48.8 [11] 7 05:48.5 [16] 15 05:43.8 [4] 12 04:54.6 [3] 3
4 15 detail pretekára KONEČNÝ Filip 2003 Kraj Vysočina 4. /  Kadeti 0:59:24.9 0:00:07.3 05:24.8 [4] 4 05:17.5 [18] 14 05:03.7 [11] 16 05:26.0 [5] 8 05:14.6 [7] 8 05:15.7 [7] 5 05:23.4 [5] 1 05:49.2 [15] 3 05:47.8 [7] 2 05:44.6 [15] 7 04:57.2 [6] 4
5 20 detail pretekára KRULA Štěpán 2003 Plzeňský kraj 5. /  Kadeti 0:59:25.0 0:00:07.4 05:25.8 [15] 15 05:15.4 [6] 8 05:03.8 [13] 10 05:27.6 [14] 17 05:13.1 [1] 3 05:17.9 [14] 10 05:22.8 [4] 5 05:49.2 [14] 10 05:48.1 [14] 12 05:44.3 [11] 15 04:56.6 [4] 5
6 6 detail pretekára KUBÍK Adam 2003 Jihočeský kraj 6. /  Kadeti 0:59:25.0 0:00:07.5 05:26.1 [18] 18 05:15.7 [9] 12 05:03.6 [10] 15 05:27.0 [10] 16 05:14.4 [6] 11 05:17.0 [10] 11 05:25.3 [13] 15 05:46.6 [3] 13 05:47.7 [6] 11 05:44.1 [8] 14 04:56.9 [5] 6
7 16 detail pretekára ŠIROKÝ Štěpán 2003 Kraj Vysočina 7. /  Kadeti 0:59:25.2 0:00:07.7 05:25.5 [11] 11 05:14.3 [1] 1 05:04.2 [17] 4 05:28.1 [17] 11 05:13.4 [2] 2 05:17.2 [12] 7 05:24.2 [8] 8 05:48.4 [8] 8 05:48.1 [15] 9 05:43.5 [2] 3 04:57.9 [8] 7
8 25 detail pretekára HOLUB Filip 2003 Jihomoravský kraj 8. /  Kadeti 0:59:25.5 0:00:08.0 05:26.3 [19] 19 05:16.2 [12] 16 05:00.9 [1] 1 05:29.0 [19] 15 05:14.9 [10] 13 05:20.8 [17] 13 05:20.9 [3] 14 05:47.0 [6] 15 05:47.7 [5] 14 05:43.7 [3] 10 04:57.6 [7] 8
9 23 detail pretekára OBDRŽÁLEK Tomáš 2003 Zlínský kraj 9. /  Kadeti 0:59:25.8 0:00:08.2 05:24.7 [3] 3 05:15.5 [7] 3 05:04.7 [18] 9 05:27.4 [12] 13 05:13.6 [3] 4 05:17.1 [11] 8 05:23.8 [7] 7 05:49.3 [16] 14 05:46.9 [3] 4 05:44.3 [11] 5 04:58.2 [9] 9
10 22 detail pretekára SPORYSCH Daniel 2003 Středočeský kraj 10. /  Kadeti 0:59:36.9 0:00:19.3 05:24.5 [1] 1 05:16.5 [16] 7 05:02.9 [7] 3 05:27.8 [15] 4 05:14.8 [9] 7 05:15.2 [4] 4 05:24.3 [9] 2 05:49.0 [13] 4 05:48.0 [10] 3 05:43.9 [6] 2 05:09.7 [11] 10
11 24 detail pretekára DUBČÁK Pavel 2003 Zlínský kraj 11. /  Kadeti 0:59:37.1 0:00:19.6 05:26.0 [16] 16 05:14.5 [2] 4 05:05.9 [20] 17 05:25.5 [2] 6 05:15.1 [11] 10 05:16.4 [9] 9 05:23.7 [6] 9 05:48.8 [10] 12 05:47.9 [8] 13 05:43.4 [1] 5 05:09.6 [10] 11
12 9 detail pretekára JINDŘICH Pavel 2003 Ústecký kraj 12. /  Kadeti 0:59:40.2 0:00:22.7 05:25.1 [7] 7 05:17.2 [17] 15 05:02.0 [2] 6 05:27.4 [11] 5 05:15.8 [15] 14 05:20.7 [16] 14 05:20.1 [1] 11 05:46.8 [5] 6 05:48.0 [11] 6 05:44.5 [14] 13 05:12.1 [12] 12
13 2 detail pretekára PÁVEK Matyáš 2004 Liberecký kraj 13. /  Kadeti 0:59:42.1 0:00:24.6 05:25.1 [6] 6 05:17.7 [20] 18 05:02.3 [3] 11 05:26.2 [7] 1 05:15.4 [13] 9 05:15.8 [8] 6 05:24.6 [11] 10 05:48.6 [9] 11 05:47.5 [4] 8 05:44.2 [9] 9 05:14.3 [13] 13
14 1 detail pretekára VEVERKA Václav 2003 Liberecký kraj 14. /  Kadeti 0:59:43.5 0:00:25.9 05:24.6 [2] 2 05:17.6 [19] 13 05:04.2 [16] 18 05:25.9 [4] 14 05:15.7 [14] 15 05:20.5 [15] 15 05:20.2 [2] 12 05:46.8 [4] 9 05:47.9 [8] 10 05:43.9 [7] 8 05:15.6 [14] 14
15 14 detail pretekára VÁVRA Petr 2003 Hlavní město Praha 15. /  Kadeti 0:59:43.5 0:00:26.0 05:25.6 [13] 13 05:15.3 [5] 6 05:02.7 [6] 2 05:28.2 [18] 7 05:15.2 [12] 12 05:17.2 [13] 12 05:24.5 [10] 13 05:45.6 [1] 1 05:48.0 [12] 1 05:44.2 [10] 1 05:16.4 [15] 15
16 3 detail pretekára VOŽENÍLEK Martin 2003 Moravskoslezský kraj 16. /  Kadeti 1:02:36.9 0:03:19.3 05:25.5 [12] 12 05:20.0 [21] 21 06:52.7 [23] 23 05:24.8 [1] 22 05:26.1 [17] 22 05:42.5 [18] 22 05:48.8 [16] 19 05:46.0 [2] 18 05:37.1 [1] 18 05:53.3 [17] 19 05:19.7 [16] 16
17 13 detail pretekára STRÁNSKÝ Matěj 2003 Hlavní město Praha 17. /  Kadeti 1:02:37.0 0:03:19.5 05:25.3 [9] 9 05:15.5 [8] 5 05:03.9 [15] 8 05:27.4 [13] 10 05:45.7 [20] 17 05:14.6 [3] 16 05:53.3 [18] 17 05:54.4 [17] 16 06:04.4 [18] 16 06:23.3 [20] 16 06:08.9 [18] 17
18 21 detail pretekára JECH Filip 2004 Středočeský kraj 18. /  Kadeti 1:02:45.9 0:03:28.3 05:26.5 [20] 20 05:16.1 [10] 17 05:02.6 [5] 12 05:26.9 [9] 12 05:25.6 [16] 16 06:03.7 [20] 18 06:41.3 [21] 18 06:23.7 [22] 19 05:37.2 [2] 19 05:52.8 [16] 18 05:29.0 [17] 18
19 19 detail pretekára ČÁSLAVSKÝ Matěj 2003 Plzeňský kraj 19. /  Kadeti 1:03:22.8 0:04:05.2 05:26.9 [22] 22 05:14.6 [3] 10 05:03.7 [12] 14 05:30.4 [21] 19 05:42.3 [18] 19 05:14.4 [1] 17 05:52.6 [17] 16 05:55.1 [18] 17 06:15.7 [19] 17 06:39.2 [22] 17 06:27.3 [19] 19
20 18 detail pretekára HÁK Jakub 2004 Královéhradecký kraj 20. /  Kadeti 1:06:22.8 0:07:05.2 05:26.0 [17] 17 05:20.2 [22] 22 05:35.4 [21] 21 05:53.0 [22] 21 05:57.9 [22] 21 05:58.7 [19] 21 06:21.3 [20] 20 05:55.3 [19] 20 06:26.3 [21] 20 06:18.6 [19] 20 07:09.5 [20] 20
21 28 detail pretekára ZOAITTER René 2004 Karlovarský kraj 21. /  Kadeti 0:59:49.3 - 1 Lap(s) 05:27.0 [23] 23 05:16.4 [14] 20 05:03.6 [9] 20 05:25.8 [3] 18 05:45.2 [19] 18 06:23.8 [22] 19 07:11.9 [23] 22 06:11.2 [20] 21 07:01.1 [22] 21 06:02.8 [18] 21 --- ---
22 17 detail pretekára KUNČÍK Matěj 2004 Královéhradecký kraj 22. /  Kadeti 1:00:31.6 - 1 Lap(s) 05:25.7 [14] 14 05:32.7 [23] 23 05:59.6 [22] 22 06:05.1 [23] 23 05:54.7 [21] 23 06:16.0 [21] 23 06:15.1 [19] 23 06:15.1 [21] 23 06:17.2 [20] 22 06:30.0 [21] 22 --- ---
23 12 detail pretekára VOLF Pavel 2004 Pardubický kraj 23. /  Kadeti 1:01:53.5 - 1 Lap(s) 05:26.7 [21] 21 05:16.1 [11] 19 05:03.8 [14] 19 05:29.6 [20] 20 06:02.3 [23] 20 06:27.1 [23] 20 06:47.2 [22] 21 06:35.0 [23] 22 07:12.5 [23] 23 07:32.9 [23] 23 --- ---
--- 4 detail pretekára VALL Jan 2003 Moravskoslezský kraj . /  Kadeti DNF --- 05:25.6 [-] --- 12:02.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 5 detail pretekára DOSTÁL Václav 2003 Jihočeský kraj . /  Kadeti DNF --- 05:26.4 [-] --- 10:41.2 [-] --- 15:45.4 [-] --- 21:12.4 [-] --- 26:26.9 [-] --- 32:12.3 [-] --- 38:05.6 [-] --- 44:00.6 [-] --- 50:04.5 [-] --- --- --- --- ---
--- 8 detail pretekára ŠTEC Radovan 2004 Olomoucký kraj . /  Kadeti DNF --- 05:24.4 [-] --- 10:41.8 [-] --- 15:45.6 [-] --- 21:11.9 [-] --- 26:27.5 [-] --- 31:51.8 [-] --- 38:05.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 11 detail pretekára SVOBODA Pavel 2003 Pardubický kraj . /  Kadeti DNF --- 05:27.3 [-] --- 11:08.3 [-] --- 17:31.4 [-] --- 23:59.8 [-] --- 30:45.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail pretekára ŠVEJDAR Marek 2004 Karlovarský kraj . /  Kadeti DNF --- 05:26.3 [-] --- 10:58.7 [-] --- 16:57.8 [-] --- 23:03.5 [-] --- 28:57.8 [-] --- 35:13.9 [-] --- 41:29.0 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru