Olympiáda dětí a mládeže - MTB XCO

MTB
DÁTUM :24.6.2019 MIESTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata nájezd # 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata nájezd # 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
1 13 detail pretekára STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 Hlavní město Praha 1. /  Kadeti 0:39:08.6 0:00:00.0 02:33.2 [5] 5 07:07.9 [1] 2 07:19.4 [1] 1 07:12.1 [1] 1 07:24.1 [1] 1 07:31.6 [4] 1
2 9 detail pretekára JINDŘICH Pavel CZE 2003 Ústecký kraj 2. /  Kadeti 0:39:31.6 0:00:23.0 02:32.7 [4] 4 07:16.1 [5] 5 07:28.1 [4] 4 07:24.1 [2] 2 07:24.6 [2] 2 07:25.6 [1] 2
3 15 detail pretekára KONEČNÝ Filip CZE 2003 Kraj Vysočina 3. /  Kadeti 0:39:48.8 0:00:40.2 02:31.9 [3] 3 07:12.4 [4] 4 07:27.4 [3] 3 07:31.6 [3] 3 07:34.9 [4] 3 07:30.4 [2] 3
4 1 detail pretekára VEVERKA Václav CZE 2003 Liberecký kraj 4. /  Kadeti 0:40:25.8 0:01:17.2 02:42.9 [16] 16 07:25.4 [7] 8 07:29.4 [5] 7 07:37.6 [5] 4 07:31.4 [3] 4 07:38.9 [6] 4
5 23 detail pretekára OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 Zlínský kraj 5. /  Kadeti 0:40:40.1 0:01:31.4 02:35.2 [7] 7 07:31.1 [8] 7 07:33.9 [8] 8 07:42.9 [6] 6 07:34.9 [5] 5 07:41.9 [8] 5
6 22 detail pretekára SPORYSCH Daniel CZE 2003 Středočeský kraj 6. /  Kadeti 0:40:51.1 0:01:42.4 02:42.7 [15] 15 07:40.1 [12] 12 07:32.1 [6] 9 07:34.1 [4] 7 07:36.9 [6] 6 07:44.9 [9] 6
7 21 detail pretekára JECH Filip CZE 2004 Středočeský kraj 7. /  Kadeti 0:41:12.8 0:02:04.2 02:30.7 [1] 1 07:10.4 [3] 2 07:25.9 [2] 2 08:24.1 [13] 8 08:09.9 [10] 8 07:31.6 [3] 7
8 19 detail pretekára ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 Plzeňský kraj 8. /  Kadeti 0:41:19.6 0:02:10.9 02:35.9 [8] 8 07:22.4 [6] 6 07:32.2 [7] 6 07:45.6 [7] 5 08:05.6 [8] 7 07:57.6 [10] 8
9 20 detail pretekára KRULA Štěpán CZE 2003 Plzeňský kraj 9. /  Kadeti 0:41:30.6 0:02:21.9 02:36.9 [9] 9 07:36.9 [11] 10 07:51.1 [12] 12 07:52.9 [8] 10 07:51.6 [7] 9 07:40.9 [7] 9
10 3 detail pretekára VOŽENÍLEK Martin CZE 2003 Moravskoslezský kraj 10. /  Kadeti 0:41:42.3 0:02:33.7 02:30.9 [2] 2 07:08.1 [2] 1 07:49.1 [11] 5 08:27.6 [14] 9 08:13.1 [11] 10 07:33.1 [5] 10
11 2 detail pretekára PÁVEK Matyáš CZE 2004 Liberecký kraj 11. /  Kadeti 0:42:11.1 0:03:02.4 02:37.7 [10] 10 07:34.6 [9] 9 07:48.4 [10] 11 07:59.4 [9] 11 08:09.4 [9] 11 08:01.4 [11] 11
12 25 detail pretekára HOLUB Filip CZE 2003 Jihomoravský kraj 12. /  Kadeti 0:43:07.6 0:03:58.9 02:41.7 [14] 14 07:34.6 [9] 11 07:41.9 [9] 10 08:01.9 [10] 11 08:41.1 [14] 12 08:26.1 [14] 12
13 5 detail pretekára DOSTÁL Václav CZE 2003 Jihočeský kraj 13. /  Kadeti 0:43:16.8 0:04:08.2 02:38.7 [11] 11 07:44.9 [13] 13 07:54.9 [13] 13 08:13.9 [11] 13 08:30.6 [13] 13 08:13.6 [13] 13
14 24 detail pretekára DUBČÁK Pavel CZE 2003 Zlínský kraj 14. /  Kadeti 0:43:25.8 0:04:17.2 02:40.9 [13] 13 07:50.6 [14] 14 08:06.1 [14] 14 08:20.9 [12] 14 08:17.6 [12] 14 08:09.4 [12] 14
15 17 detail pretekára KUNČÍK Matěj CZE 2004 Královéhradecký kraj 15. /  Kadeti 0:46:01.5 0:06:52.9 02:34.7 [6] 6 08:31.6 [17] 17 08:36.4 [17] 16 08:44.4 [15] 16 08:55.4 [15] 16 08:38.9 [15] 15
16 7 detail pretekára MRÁZ Daniel CZE 2004 Olomoucký kraj 16. /  Kadeti 0:46:16.3 0:07:07.6 02:46.7 [18] 18 08:15.4 [16] 16 08:31.1 [15] 15 08:46.1 [16] 15 08:55.6 [16] 15 09:01.1 [16] 16
17 18 detail pretekára HÁK Jakub CZE 2004 Královéhradecký kraj 17. /  Kadeti 0:47:33.8 0:08:25.1 02:56.2 [20] 20 08:36.1 [19] 19 08:33.9 [16] 18 08:57.1 [17] 17 09:10.1 [17] 17 09:20.1 [17] 17
18 6 detail pretekára KUBÍK Adam CZE 2003 Jihočeský kraj 18. /  Kadeti 0:47:48.3 0:08:39.6 02:44.7 [17] 17 08:14.6 [15] 15 08:56.4 [20] 17 09:12.9 [20] 18 09:16.6 [20] 18 09:22.9 [18] 18
19 10 detail pretekára SEEMAN Adam CZE 2004 Ústecký kraj 19. /  Kadeti 0:48:28.5 0:09:19.9 02:50.7 [19] 19 08:34.9 [18] 18 08:55.1 [19] 19 09:10.9 [18] 19 09:18.9 [21] 19 09:37.9 [19] 19
20 12 detail pretekára VOLF Pavel CZE 2004 Pardubický kraj 20. /  Kadeti 0:39:23.3 - 1 Lap(s) 02:40.7 [12] 12 09:03.9 [22] 22 09:02.4 [21] 21 09:25.4 [21] 21 09:10.9 [18] 20 --- ---
21 16 detail pretekára ŠIROKÝ Štěpán CZE 2003 Kraj Vysočina 21. /  Kadeti 0:39:25.6 - 1 Lap(s) 03:00.7 [21] 21 08:40.4 [21] 21 09:20.1 [22] 22 09:11.1 [19] 21 09:13.1 [19] 21 --- ---
22 14 detail pretekára VÁVRA Petr CZE 2003 Hlavní město Praha 22. /  Kadeti 0:40:19.3 - 1 Lap(s) 03:01.9 [22] 22 08:38.9 [20] 20 08:49.6 [18] 20 09:32.1 [22] 20 10:16.6 [22] 22 --- ---
23 26 detail pretekára TELECKÝ Štěpán CZE 2004 Jihomoravský kraj 23. /  Kadeti 0:46:08.0 - 1 Lap(s) 03:17.4 [23] 23 10:01.9 [23] 23 10:24.1 [23] 23 11:14.3 [23] 23 11:10.1 [23] 23 --- ---
24 8 detail pretekára ŠTEC Radovan CZE 2004 Olomoucký kraj 24. /  Kadeti 0:17:10.0 - 4 Lap(s) 03:40.2 [24] 24 13:29.8 [24] 24 --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 4 detail pretekára VALL Jan CZE 2003 Moravskoslezský kraj . /  Kadeti DNF --- 03:20.9 [-] --- 14:10.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 27 detail pretekára ŠVEJDAR Marek CZE 2004 Karlovarský kraj . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 28 detail pretekára ZOAITTER René CZE 2004 Karlovarský kraj . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 11 detail pretekára SVOBODA Pavel CZE 2003 Pardubický kraj . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru