Český pohár XCO MTB - Pec pod Sněžkou - Český pohár XCO MTB - sobota
DÁTUM : | 11.5.2019 | MIESTO : | Pec pod Sněžkou |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap | # | 2.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1002 | VAJSEJTL Jan | 2009 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 1. / Kluci 9-10 let | 0:04:46.5 | 0:00:00.0 | 02:10.6 [1] | 1 | 02:35.9 [1] | 1 | ||
2 | 1051 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | OVLADEJKOLO - TREK Bikes | 2. / Kluci 9-10 let | 0:05:12.8 | 0:00:26.2 | 02:31.3 [2] | 2 | 02:41.4 [5] | 2 | ||
3 | 1135 | BRADÁČ Michal | 2010 | Dukla Praha | 3. / Kluci 9-10 let | 0:05:13.8 | 0:00:27.2 | 02:32.3 [3] | 3 | 02:41.4 [4] | 3 | ||
4 | 1017 | VAŠINA Timotej | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 4. / Kluci 9-10 let | 0:05:16.0 | 0:00:29.5 | 02:38.1 [5] | 5 | 02:37.9 [3] | 4 | ||
5 | 1044 | JOGL Denis | 2010 | CK LOKO Rakovník | 5. / Kluci 9-10 let | 0:05:17.0 | 0:00:30.4 | 02:34.8 [4] | 4 | 02:42.2 [6] | 5 | ||
6 | 1028 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 6. / Kluci 9-10 let | 0:05:22.0 | 0:00:35.4 | 02:44.3 [7] | 7 | 02:37.7 [2] | 6 | ||
7 | 1030 | SIMBARTL Richard | 2009 | KOVO PRAHA | 7. / Kluci 9-10 let | 0:05:31.5 | 0:00:44.9 | 02:42.8 [6] | 6 | 02:48.7 [8] | 7 | ||
8 | 1067 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 8. / Kluci 9-10 let | 0:05:36.3 | 0:00:49.7 | 02:47.1 [8] | 8 | 02:49.2 [9] | 8 | ||
9 | 1130 | MEIER Václav | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 9. / Kluci 9-10 let | 0:05:38.0 | 0:00:51.4 | 02:55.3 [9] | 9 | 02:42.7 [7] | 9 | ||
10 | 1102 | STANKE Matěj | 2009 | AUTHOR TEAM STUPNO | 10. / Kluci 9-10 let | 0:05:52.0 | 0:01:05.4 | 02:59.8 [11] | 11 | 02:52.2 [11] | 10 | ||
11 | 1077 | CIBOCH Ondřej | 2009 | CK BÍTOVSKÁ | 11. / Kluci 9-10 let | 0:05:56.3 | 0:01:09.7 | 03:00.1 [12] | 12 | 02:56.2 [14] | 11 | ||
12 | 1072 | ŠIMÍK Jakub | 2009 | Cykloteam MXM Hulín | 12. / Kluci 9-10 let | 0:05:57.8 | 0:01:11.2 | 03:01.8 [13] | 13 | 02:55.9 [13] | 12 | ||
13 | 1063 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike Freaks Holice | 13. / Kluci 9-10 let | 0:06:00.0 | 0:01:13.4 | 02:57.3 [10] | 10 | 03:02.7 [18] | 13 | ||
14 | 1083 | ŠIMONEK Jáchym | 2009 | BSK Racing Juniors | 14. / Kluci 9-10 let | 0:06:04.3 | 0:01:17.7 | 03:13.3 [21] | 21 | 02:50.9 [10] | 14 | ||
15 | 1090 | TVRZ Jan | 2009 | BSK Racing Juniors | 15. / Kluci 9-10 let | 0:06:06.5 | 0:01:19.9 | 03:14.1 [22] | 22 | 02:52.4 [12] | 15 | ||
16 | 1136 | HAVLÍČEK Adam | 2010 | Dukla Praha | 16. / Kluci 9-10 let | 0:06:07.8 | 0:01:21.2 | 03:06.5 [17] | 17 | 03:01.2 [17] | 16 | ||
17 | 1104 | FREUDL David | 2009 | SK VELO PRAHA | 17. / Kluci 9-10 let | 0:06:08.5 | 0:01:22.0 | 03:05.8 [16] | 16 | 03:02.7 [19] | 17 | ||
18 | 1138 | KUČVA Tomáš | 2009 | AC SPARTA PRAHA | 18. / Kluci 9-10 let | 0:06:12.0 | 0:01:25.4 | 03:11.6 [19] | 19 | 03:00.4 [16] | 18 | ||
19 | 1096 | ŠPERL Václav | 2009 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 19. / Kluci 9-10 let | 0:06:17.0 | 0:01:30.4 | 03:09.3 [18] | 18 | 03:07.7 [21] | 19 | ||
20 | 1079 | SULZBACHER Vojtěch | 2010 | Pítrs bikes team | 20. / Kluci 9-10 let | 0:06:24.3 | 0:01:37.7 | 03:03.6 [15] | 15 | 03:20.7 [30] | 20 | ||
21 | 1095 | OPÁLKO Matyáš | 2009 | COPR TJ PŘEŠTICE | 21. / Kluci 9-10 let | 0:06:25.0 | 0:01:38.4 | 03:27.8 [27] | 27 | 02:57.2 [15] | 21 | ||
22 | 1091 | PODHAISKÝ Ondřej | 2009 | TJ AŠ Mladá Boleslav | 22. / Kluci 9-10 let | 0:06:25.5 | 0:01:38.9 | 03:02.1 [14] | 14 | 03:23.4 [31] | 22 | ||
23 | 1099 | CICHÁK Mikuláš | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 23. / Kluci 9-10 let | 0:06:29.8 | 0:01:43.2 | 03:19.3 [24] | 24 | 03:10.4 [24] | 23 | ||
24 | 1108 | MATĚJKA Lukáš | 2009 | SK VELO PRAHA | 24. / Kluci 9-10 let | 0:06:35.8 | 0:01:49.2 | 03:22.3 [25] | 25 | 03:13.4 [26] | 24 | ||
25 | 1137 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | Dukla Praha | 25. / Kluci 9-10 let | 0:06:37.5 | 0:01:50.9 | 03:24.3 [26] | 26 | 03:13.2 [25] | 25 | ||
26 | 1098 | DOBRÝ Radim | 2010 | CK LOKO Rakovník | 26. / Kluci 9-10 let | 0:06:38.0 | 0:01:51.4 | 03:29.5 [28] | 28 | 03:08.4 [23] | 26 | ||
27 | 1143 | POSPÍŠIL Michal | 2010 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 27. / Kluci 9-10 let | 0:06:41.8 | 0:01:55.2 | 03:12.1 [20] | 20 | 03:29.7 [37] | 27 | ||
28 | 1133 | BOHUŇOVSKÝ Jáchym | 2009 | Cyklo Klub Jičín | 28. / Kluci 9-10 let | 0:06:42.8 | 0:01:56.2 | 03:34.6 [32] | 32 | 03:08.2 [22] | 28 | ||
29 | 1086 | BŘEZINA Adam | 2010 | aspire Brno | 29. / Kluci 9-10 let | 0:06:44.3 | 0:01:57.7 | 03:17.8 [23] | 23 | 03:26.4 [36] | 29 | ||
30 | 1106 | HORN Josef | 2010 | AC SPARTA PRAHA | 30. / Kluci 9-10 let | 0:06:49.8 | 0:02:03.2 | 03:30.6 [29] | 29 | 03:19.2 [28] | 30 | ||
31 | 1101 | DINGA Jan | 2010 | BSK Racing Juniors | 31. / Kluci 9-10 let | 0:06:50.0 | 0:02:03.4 | 03:31.1 [30] | 30 | 03:18.9 [27] | 31 | ||
32 | 1111 | KUČERA Radim | 2009 | BEKO Bike Racing Team | 32. / Kluci 9-10 let | 0:06:58.3 | 0:02:11.7 | 03:34.0 [31] | 31 | 03:24.2 [34] | 32 | ||
33 | 1105 | POSPÍŠIL Jan | 2010 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 33. / Kluci 9-10 let | 0:07:00.8 | 0:02:14.2 | 03:37.3 [34] | 34 | 03:23.4 [33] | 33 | ||
34 | 1116 | BRUCKNER Jakub | 2009 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 34. / Kluci 9-10 let | 0:07:05.3 | 0:02:18.7 | 03:41.8 [35] | 35 | 03:23.4 [31] | 34 | ||
35 | 1121 | MACHAČ Tomáš | 2009 | Cykloteam MXM Hulín | 35. / Kluci 9-10 let | 0:07:10.0 | 0:02:23.4 | 03:50.1 [38] | 38 | 03:19.9 [29] | 35 | ||
36 | 1109 | NOVOTNÝ Lukáš | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 36. / Kluci 9-10 let | 0:07:11.0 | 0:02:24.4 | 04:06.3 [41] | 41 | 03:04.7 [20] | 36 | ||
37 | 1110 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 37. / Kluci 9-10 let | 0:07:12.0 | 0:02:25.4 | 03:47.3 [37] | 37 | 03:24.7 [35] | 37 | ||
38 | 1107 | VAVERKA Matyáš | 2009 | ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM | 38. / Kluci 9-10 let | 0:07:16.3 | 0:02:29.7 | 03:37.0 [33] | 33 | 03:39.2 [40] | 38 | ||
39 | 1084 | MAKOVEC Dominik | 2010 | Klatovy | 39. / Kluci 9-10 let | 0:07:21.0 | 0:02:34.4 | 03:45.5 [36] | 36 | 03:35.4 [38] | 39 | ||
40 | 1114 | ŠIRUČEK Ondřej | 2010 | Short Bike Academy Opletal | 40. / Kluci 9-10 let | 0:07:38.5 | 0:02:51.9 | 03:55.8 [40] | 40 | 03:42.7 [41] | 40 | ||
41 | 1112 | UŠEL Ondřej | 2010 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 41. / Kluci 9-10 let | 0:08:03.0 | 0:03:16.4 | 03:53.3 [39] | 39 | 04:09.7 [42] | 41 | ||
42 | 1113 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 42. / Kluci 9-10 let | 0:08:45.0 | 0:03:58.4 | 05:07.3 [43] | 43 | 03:37.7 [39] | 42 | ||
43 | 1115 | ŠTĚPÁNEK Jan | 2010 | MG Bike Team | 43. / Kluci 9-10 let | 0:09:33.8 | 0:04:47.2 | 04:43.3 [42] | 42 | 04:50.4 [43] | 43 | ||
--- | 1125 | RASOCHA Adam | 2010 | SK EDIE TEAM | . / Kluci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |