Na kole regionem Kyjovského Slovácka - ŠKODA CUP - silniční závod

Silniční cyklistika
DÁTUM :14.4.2019 MIESTO :Kyjov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata okruh-1 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata okruh-1 #
1 16 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Anna 2004 DUKLA PRAHA 1. /  Kadetky 0:58:25.4 0:00:00.0 29:50.1 1
2 52 detail pretekára PROŠKOVÁ Tereza 2003 TJ STADION LOUNY 2. /  Kadetky 0:58:31.6 0:00:06.2 30:04.7 4
3 36 detail pretekára SPĚŠNÁ Simona 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 3. /  Kadetky 0:58:40.3 0:00:14.9 30:03.7 2
4 10 detail pretekára KURNICKÁ Tereza 2004 CyS - Akadémia Petra Sagana 4. /  Kadetky 0:58:56.5 0:00:31.1 30:08.5 6
5 19 detail pretekára HEJHALOVÁ Dagmar 2003 DUKLA PRAHA 5. /  Kadetky 0:59:09.0 0:00:43.6 30:04.9 5
6 2 detail pretekára NOVOTNÁ Aneta 2003 ADASTRA Cycling Team 6. /  Kadetky 0:59:33.3 0:01:07.9 30:04.6 3
7 53 detail pretekára PARMOVÁ Barbora 2003 TJ STADION LOUNY 7. /  Kadetky 0:59:57.5 0:01:32.1 30:14.2 8
8 23 detail pretekára BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 8. /  Kadetky 1:00:03.4 0:01:38.0 30:16.1 9
9 27 detail pretekára HLADÍKOVÁ Kateřina 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 9. /  Kadetky 1:00:28.9 0:02:03.5 30:28.1 11
10 11 detail pretekára ČIŠECKÁ Miriama 2004 CyS - Akadémia Petra Sagana 10. /  Kadetky 1:00:42.3 0:02:16.9 30:12.2 7
11 35 detail pretekára FOLTÝNOVÁ Adéla 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 11. /  Kadetky 1:01:01.5 0:02:36.1 30:28.3 12
12 29 detail pretekára HOJKOVÁ Štěpánka 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 12. /  Kadetky 1:01:08.0 0:02:42.6 30:16.2 10
13 40 detail pretekára JABORNÍKOVÁ Anna 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 13. /  Kadetky 1:01:45.7 0:03:20.3 30:38.5 16
14 8 detail pretekára SRNSKÁ Patricie 2004 CYKLO - SKI klub Polička 14. /  Kadetky 1:02:25.0 0:03:59.6 30:38.2 15
15 32 detail pretekára MITRYCHOVÁ Michaela 2004 kola-bbm.cz 15. /  Kadetky 1:02:27.9 0:04:02.5 30:37.9 14
16 55 detail pretekára BÁRTOVÁ Gabriela 2003 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 16. /  Kadetky 1:02:32.5 0:04:07.1 30:45.3 17
17 13 detail pretekára HODÁSOVÁ Adela 2004 CyS - Akadémia Petra Sagana 17. /  Kadetky 1:02:35.1 0:04:09.7 30:28.4 13
18 9 detail pretekára STAŇKOVÁ Klára 2004 CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 18. /  Kadetky 1:02:54.6 0:04:29.2 30:49.3 19
19 22 detail pretekára PLESKAČOVÁ Natálie 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 19. /  Kadetky 1:03:51.1 0:05:25.7 30:49.3 20
20 57 detail pretekára RUNTOVÁ Hanka 2004 TJ STADION LOUNY 20. /  Kadetky 1:03:59.5 0:05:34.1 31:12.1 23
21 31 detail pretekára DRBOHLAVOVÁ Eliška 2003 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s. 21. /  Kadetky 1:04:04.6 0:05:39.2 31:01.8 21
22 41 detail pretekára NĚMCOVÁ Barbora 2004 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 22. /  Kadetky 1:04:07.8 0:05:42.4 30:47.3 18
23 20 detail pretekára KNIHOVÁ Kateřina 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 23. /  Kadetky 1:04:08.6 0:05:43.2 31:20.3 25
24 21 detail pretekára BARTOŠOVÁ Martina 2003 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 24. /  Kadetky 1:04:37.6 0:06:12.2 31:12.4 24
25 58 detail pretekára MANOWSKA Malgorzata 2003 LK UK PSZCZYNA 25. /  Kadetky 1:04:46.4 0:06:21.0 31:22.8 28
26 14 detail pretekára SMUTNÁ Anna 2004 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 26. /  Kadetky 1:04:46.6 0:06:21.2 31:20.5 26
27 1 detail pretekára MIKŠANÍKOVÁ Natálie 2004 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 27. /  Kadetky 1:04:46.7 0:06:21.3 31:20.8 27
28 49 detail pretekára LUKÁČOVA Laura 2004 Tj Slavia ŠG Trenčín 28. /  Kadetky 1:05:14.4 0:06:49.0 31:56.3 29
29 3 detail pretekára FILOVÁ Andrea 2003 CK AB SEREĎ 29. /  Kadetky 1:05:18.9 0:06:53.5 32:26.3 33
30 54 detail pretekára KŘENKOVÁ Nicol 2003 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 30. /  Kadetky 1:05:19.1 0:06:53.7 31:02.1 22
31 25 detail pretekára BINDEROVÁ Petra 2003 HEAD PRO TEAM OPAVA 31. /  Kadetky 1:05:30.8 0:07:05.4 31:58.8 30
32 5 detail pretekára TICHÁ Kristína 2003 CK EPIC Dohňany 32. /  Kadetky 1:06:45.6 0:08:20.2 32:13.0 31
33 51 detail pretekára MASLEKOVOVÁ Daniela 2004 TJ STADION LOUNY 33. /  Kadetky 1:06:52.4 0:08:27.0 32:26.9 35
34 38 detail pretekára MACÁNOVÁ Markéta 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy 34. /  Kadetky 1:06:53.6 0:08:28.2 32:26.6 34
35 26 detail pretekára JEŘÁBKOVÁ Barbora 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 35. /  Kadetky 1:06:57.3 0:08:31.9 32:18.4 32
36 18 detail pretekára MARKOVÁ Ema 2003 DUKLA PRAHA 36. /  Kadetky 1:07:01.0 0:08:35.5 32:27.2 36
37 6 detail pretekára TARABOVÁ Klára 2003 CK EPIC Dohňany 37. /  Kadetky 1:07:11.6 0:08:46.2 32:41.9 38
38 12 detail pretekára BENČOVÁ Juliana 2004 CyS - Akadémia Petra Sagana 38. /  Kadetky 1:07:12.2 0:08:46.8 32:42.2 39
39 47 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Justýna 2004 TJ AŠ ML.BOLESLAV 39. /  Kadetky 1:07:25.2 0:08:59.8 32:55.3 40
40 48 detail pretekára Y X 2004 --- 40. /  Kadetky 1:07:49.9 0:09:24.5 32:55.5 41
41 4 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Kateřina 2003 CK DACOM PHARMA KYJOV 41. /  Kadetky 1:08:09.9 0:09:44.5 32:58.0 43
42 15 detail pretekára JELÍNKOVÁ Natálie 2004 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 42. /  Kadetky 1:08:53.0 0:10:27.6 32:35.6 37
43 39 detail pretekára ORÁLKOVÁ Kamila 2003 SKP DUHA Lanškroun 43. /  Kadetky 1:09:01.2 0:10:35.8 33:31.6 44
44 24 detail pretekára URBANOVÁ Michaela 2003 FORCE KCK ZLÍN 44. /  Kadetky 1:09:05.0 0:10:39.6 33:39.3 45
45 33 detail pretekára DRÁPELOVÁ Magdalena 2003 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 45. /  Kadetky 1:09:15.5 0:10:50.1 32:57.5 42
46 44 detail pretekára KRUTÍLKOVÁ Kateřina 2003 TEAM FORMAN CINELLI 46. /  Kadetky 1:10:52.9 0:12:27.5 35:01.0 48
47 34 detail pretekára VINKLÁRKOVÁ Marie 2004 MG Bike Team 47. /  Kadetky 1:11:11.7 0:12:46.3 34:39.9 46
48 45 detail pretekára HOLÁŠKOVÁ Justýna 2003 TEAM FORMAN CINELLI 48. /  Kadetky 1:11:39.8 0:13:14.4 35:00.7 47

Kontaktujte časomíru