Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Kolo 1 | # | Kolo 2 | # | Kolo 3 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 955 | PŘENOSIL Marek | 2007 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:13:49.0 | 0:00:00.0 | 04:06.9 [1] | 1 | 04:48.4 [2] | 2 | 04:53.6 [1] | 1 | |
2 | 956 | BINDER Diego | 2007 | --- | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:14:11.1 | 0:00:22.1 | 04:08.1 [2] | 2 | 04:46.7 [1] | 1 | 05:16.3 [4] | 2 | |
3 | 930 | RANŠ Jakub | 2007 | --- | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:14:51.7 | 0:01:02.7 | 04:31.9 [4] | 4 | 05:07.2 [3] | 3 | 05:12.5 [3] | 3 | |
4 | 951 | MALINA Matyáš | 2009 | Dresdner SC 1898 e.V. | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:14:55.8 | 0:01:06.8 | 04:31.8 [3] | 3 | 05:13.5 [4] | 4 | 05:10.5 [2] | 4 | |
5 | 924 | KUBÍNEK Lukáš | 2007 | Topten Teplice | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:15:31.0 | 0:01:41.9 | 04:32.8 [5] | 5 | 05:22.7 [5] | 5 | 05:35.3 [7] | 5 | |
6 | 931 | TROUSIL Jakub | 2010 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:15:44.1 | 0:01:55.0 | 04:50.3 [7] | 7 | 05:30.0 [6] | 7 | 05:23.7 [5] | 6 | |
7 | 903 | ŠLAMBOROVÁ Lucie | 2007 | PAKLI SPORT KLUB | 1. / Dívky 11-12 let | 0:15:48.0 | 0:01:58.9 | 04:48.9 [6] | 6 | 05:30.9 [7] | 6 | 05:28.1 [6] | 7 | |
8 | 925 | KUBÍNEK Michal | 2007 | Topten Teplice | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:16:14.8 | 0:02:25.8 | 04:58.6 [8] | 8 | 05:34.6 [8] | 8 | 05:41.5 [8] | 8 | |
9 | 954 | PŘENOSIL Adam | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 1. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:37.8 | 0:02:48.7 | 05:09.6 [10] | 10 | 05:40.5 [10] | 9 | 05:47.7 [11] | 9 | |
10 | 932 | ŠLAMBOR Martin | 2010 | PAKLI SPORT KLUB | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:16:38.5 | 0:02:49.4 | 05:19.1 [14] | 14 | 05:35.0 [9] | 10 | 05:44.3 [10] | 10 | |
11 | 953 | PAVKA Matěj | 2010 | --- | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:16:39.2 | 0:02:50.2 | 05:08.1 [9] | 9 | 05:47.4 [11] | 11 | 05:43.6 [9] | 11 | |
12 | 909 | MATÚŠOVÁ Marianna | 2007 | Baník Osek | 2. / Dívky 11-12 let | 0:17:10.5 | 0:03:21.5 | 05:21.3 [15] | 15 | 05:57.2 [12] | 14 | 05:51.9 [12] | 12 | |
13 | 914 | KUSSMANNOVÁ Nelly | 2010 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 1. / Dívky 9-10 let | 0:17:13.8 | 0:03:24.7 | 05:16.1 [12] | 12 | 06:00.9 [13] | 13 | 05:56.7 [13] | 13 | |
14 | 937 | DLOUHÝ Jan | 2009 | Cyklistický klub Litvínov z.s. | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:17:36.1 | 0:03:47.0 | 05:17.1 [13] | 13 | 06:07.4 [16] | 15 | 06:11.4 [14] | 14 | |
15 | 933 | ŠTOLBA Matěj | 2010 | Ski club Litvínov | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:17:36.5 | 0:03:47.4 | 05:14.6 [11] | 11 | 06:00.9 [14] | 12 | 06:20.9 [18] | 15 | |
16 | 941 | NOŽKA Jan | 2009 | Cyklistický klub Litvínov z. s. | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:18:03.0 | 0:04:14.0 | 05:45.6 [21] | 21 | 06:01.8 [15] | 16 | 06:15.5 [15] | 16 | |
17 | 929 | ŠVÁCHA Matěj | 2007 | Baos | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:18:06.8 | 0:04:17.7 | 05:22.2 [16] | 16 | 06:28.9 [18] | 17 | 06:15.7 [16] | 17 | |
18 | 928 | MICHAL Tomáš | 2007 | IVT Tepelná čerpadla | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:18:19.0 | 0:04:30.0 | 05:43.0 [20] | 20 | 06:15.4 [17] | 18 | 06:20.6 [17] | 18 | |
19 | 920 | MICHAL Jakub | 2011 | IVT Tepelná čerpadla | 2. / Chlapci 8 let a mladší | 0:18:48.2 | 0:04:59.2 | 05:38.1 [17] | 17 | 06:39.4 [23] | 19 | 06:30.7 [19] | 19 | |
20 | 945 | SÁRKÖZI Petr | 2009 | Bicykl Team Ustí nad Labem | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:19:01.2 | 0:05:12.2 | 05:51.9 [22] | 22 | 06:32.1 [20] | 21 | 06:37.1 [20] | 20 | |
21 | 952 | FRANĚK Bohuslav | 2009 | Cyklo Point Most JUNIOR TEAM | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:19:14.0 | 0:05:25.0 | 05:41.6 [19] | 19 | 06:40.9 [24] | 20 | 06:51.4 [23] | 21 | |
22 | 948 | PROKOP Ondřej | 2010 | --- | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:19:21.2 | 0:05:32.2 | 06:04.1 [24] | 24 | 06:34.5 [21] | 23 | 06:42.6 [21] | 22 | |
23 | 934 | TÁBORSKÝ Matyáš | 2009 | KL sport Most | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:19:32.0 | 0:05:42.9 | 06:09.6 [27] | 27 | 06:34.8 [22] | 25 | 06:47.4 [22] | 23 | |
24 | 957 | DÖRNER Jakub | 2008 | SK Svojkov Haven team | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:19:36.5 | 0:05:47.5 | 06:07.6 [26] | 26 | 06:31.9 [19] | 24 | 06:56.9 [24] | 24 | |
25 | 950 | ŠLAJER Jan | 2009 | Most | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:19:50.3 | 0:06:01.2 | 06:03.6 [23] | 23 | 06:46.6 [25] | 26 | 06:59.9 [25] | 25 | |
26 | 926 | LANDYŠ Martin | 2007 | --- | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:19:57.3 | 0:06:08.3 | 05:39.3 [18] | 18 | 06:58.0 [27] | 22 | 07:19.9 [28] | 26 | |
27 | 927 | JÍNA Dominik | 2007 | --- | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:20:19.3 | 0:06:30.2 | 06:26.1 [31] | 31 | 06:52.0 [26] | 28 | 07:01.1 [27] | 27 | |
28 | 913 | KREJČOVÁ Tereza | 2009 | Žatec | 2. / Dívky 9-10 let | 0:20:24.7 | 0:06:35.6 | 06:17.3 [28] | 28 | 07:06.2 [29] | 29 | 07:01.1 [26] | 28 | |
29 | 946 | HINK Kryštof | 2009 | --- | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:20:40.7 | 0:06:51.6 | 06:06.7 [25] | 25 | 07:10.3 [30] | 27 | 07:23.6 [29] | 29 | |
30 | 904 | PETRLÍKOVÁ Valérie | 2008 | --- | 3. / Dívky 11-12 let | 0:21:12.9 | 0:07:23.9 | 06:31.6 [32] | 32 | 07:12.3 [32] | 30 | 07:28.9 [30] | 30 | |
31 | 940 | VÁŽANSKÝ Matyáš | 2010 | 3.ZŠ Litvínov | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:14:06.8 | - 1 Lap(s) | 06:37.1 [33] | 33 | 07:29.6 [35] | 31 | --- | --- | |
32 | 906 | DREJČKOVÁ Kateřina | 2008 | Lannutti | 4. / Dívky 11-12 let | 0:14:07.0 | - 1 Lap(s) | 06:44.6 [34] | 34 | 07:22.3 [34] | 32 | --- | --- | |
33 | 912 | RICHTEROVÁ Elena | 2009 | M&T kliky | 3. / Dívky 9-10 let | 0:14:11.2 | - 1 Lap(s) | 06:59.3 [37] | 37 | 07:11.9 [31] | 33 | --- | --- | |
34 | 935 | HOSTAŠA Pavel | 2009 | --- | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:14:14.8 | - 1 Lap(s) | 06:56.6 [36] | 36 | 07:18.2 [33] | 34 | --- | --- | |
35 | 916 | URBAN Dominik | 2011 | Cyklistický klub Litvínov z.s. | 3. / Chlapci 8 let a mladší | 0:14:18.2 | - 1 Lap(s) | 07:13.1 [39] | 39 | 07:05.1 [28] | 35 | --- | --- | |
36 | 923 | DUŠEK Antonín | 2011 | AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o. | 4. / Chlapci 8 let a mladší | 0:14:42.5 | - 1 Lap(s) | 06:54.3 [35] | 35 | 07:48.2 [36] | 36 | --- | --- | |
37 | 944 | MARVAN Jiří | 2010 | --- | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:15:00.7 | - 1 Lap(s) | 06:22.4 [29] | 29 | 08:38.3 [42] | 37 | --- | --- | |
38 | 921 | ŠTĚPÁN Vojtěch | 2011 | Slovan Louny | 5. / Chlapci 8 let a mladší | 0:15:31.0 | - 1 Lap(s) | 07:26.1 [41] | 41 | 08:04.9 [37] | 38 | --- | --- | |
39 | 919 | VERNER Patrik | 2011 | --- | 6. / Chlapci 8 let a mladší | 0:15:38.8 | - 1 Lap(s) | 07:18.9 [40] | 40 | 08:19.9 [38] | 39 | --- | --- | |
40 | 908 | ŠÍSTKOVÁ Stella | 2007 | --- | 5. / Dívky 11-12 let | 0:15:41.0 | - 1 Lap(s) | 07:12.1 [38] | 38 | 08:28.8 [39] | 40 | --- | --- | |
41 | 943 | PĚKNÝ Matyáš | 2009 | --- | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:15:52.5 | - 1 Lap(s) | 06:25.6 [30] | 30 | 09:26.9 [46] | 41 | --- | --- | |
42 | 901 | KOUTECKÁ Natálie | 2011 | Hopman Team Žatec | 1. / Dívky 8 let a mladší | 0:16:14.5 | - 1 Lap(s) | 07:36.4 [43] | 43 | 08:38.0 [41] | 42 | --- | --- | |
43 | 922 | JANŠTA Matyáš | 2011 | --- | 7. / Chlapci 8 let a mladší | 0:16:30.7 | - 1 Lap(s) | 07:36.4 [42] | 42 | 08:54.3 [44] | 43 | --- | --- | |
44 | 938 | ULRICH Václav | 2009 | --- | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:16:40.8 | - 1 Lap(s) | 08:00.0 [45] | 45 | 08:40.7 [43] | 44 | --- | --- | |
45 | 936 | PATERA Václav | 2009 | KL sport Most | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:16:59.6 | - 1 Lap(s) | 07:42.0 [44] | 44 | 09:17.5 [45] | 45 | --- | --- | |
46 | 918 | PAVLÍK Tobiáš | 2011 | KOB Litvínov | 8. / Chlapci 8 let a mladší | 0:17:08.7 | - 1 Lap(s) | 08:39.5 [46] | 46 | 08:29.1 [40] | 46 | --- | --- | |
--- | 902 | PELEŠKOVÁ Julie | 2011 | AUTOOPRAVNA Peleška s.r.o. | . / Dívky 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 905 | SIROTKOVÁ Anna | 2007 | Baos | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 907 | DREJČKOVÁ Alžběta | 2008 | Lannutti | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 910 | TOMEŠOVÁ Magda | 2007 | Topten team Teplice | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 911 | KRÁLOVÁ Daniela | 2009 | CCC Cycling Club Chomutov z.s. | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 915 | GÖBEL Antonín | 2014 | --- | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 917 | MYŠIK Jaromir | 2011 | --- | . / Chlapci 8 let a mladší | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 939 | BEČKA Vojtěch | 2009 | VELOSPORT TEAM BÍLINA | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 942 | TOMAN Patrik | 2010 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 947 | KOUBA Jan | 2009 | jagerteam | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 949 | TOMČÍK Matyáš | 2010 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |