Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 65 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 75 | MÁLKOVÁ ŽELECHOVSKÁ Jana | 1977 | --- | 3:54:34.7 | 0:00:00.0 | 2:37:56.2 | 1 | ||
2 | diplom | 492 | KOSTKOVÁ Pavla | 1970 | Cyklo Jiřička | 3:59:39.7 | 0:05:05.0 | 2:43:33.3 | 3 | ||
3 | diplom | 515 | KRIZKOVA Jaru | 1976 | --- | 4:01:02.2 | 0:06:27.5 | 2:43:06.2 | 2 | ||
4 | diplom | 87 | VAŇKOVÁ Agáta | 1965 | Krušnoman TT Litvínov | 4:03:46.5 | 0:09:11.7 | 2:44:03.2 | 4 | ||
5 | diplom | 479 | DIVIŠOVÁ Dana | 1971 | Team CykloTrener | 4:04:24.2 | 0:09:49.5 | 2:45:32.5 | 5 | ||
6 | diplom | 384 | VINŠÁLKOVÁ Tereza | 1978 | Hradecký Spinning Klub | 4:15:31.3 | 0:20:56.5 | 2:56:28.5 | 7 | ||
7 | diplom | 125 | KANTOVÁ Kamila | 1975 | --- | 4:15:37.5 | 0:21:02.7 | 2:55:26.8 | 6 | ||
8 | diplom | 78 | KRAUS Jana | 1974 | REMSE RADSPORT | 4:19:12.0 | 0:24:37.3 | 3:02:09.8 | 9 | ||
9 | diplom | 584 | IPPOLDTOVÁ Zdeňka | 1974 | --- | 4:21:12.5 | 0:26:37.8 | 2:56:31.0 | 8 | ||
10 | diplom | 244 | ŠEDIVÁ Jana | 1967 | --- | 4:22:32.3 | 0:27:57.5 | 3:02:51.0 | 10 | ||
11 | diplom | 131 | HYKOVÁ Kateřina | 1977 | --- | 4:25:59.3 | 0:31:24.5 | 3:02:52.8 | 11 | ||
12 | diplom | 164 | MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava | 1955 | SportRaces Isaac Team | 4:33:19.8 | 0:38:45.0 | 3:05:09.8 | 12 | ||
13 | diplom | 533 | MIKŠOVSKÁ Alena | 1960 | Cykloklub KB | 4:36:58.6 | 0:42:23.8 | 3:11:53.1 | 13 | ||
14 | diplom | 449 | DRMLOVÁ Miluše | 1976 | Brdští kanci | 4:40:13.6 | 0:45:38.8 | 3:13:26.3 | 14 | ||
15 | diplom | 609 | MAIER Marion | 1969 | --- | 4:47:06.8 | 0:52:32.1 | 3:21:13.1 | 15 | ||
16 | diplom | 557 | GAUNITZ Melanie | 1976 | --- | 4:56:25.6 | 1:01:50.8 | 3:32:16.6 | 17 | ||
17 | diplom | 151 | BUBLOVÁ Naďa | 1976 | Koloshop team | 5:00:44.6 | 1:06:09.9 | 3:31:43.6 | 16 | ||
18 | diplom | 276 | HNÁTKOVÁ Jindra | 1964 | --- | 5:13:02.9 | 1:18:28.1 | 3:37:01.1 | 18 | ||
19 | diplom | 358 | JERMAN CRISTINA-COLACO Petra | 1971 | Koloshop team | 5:15:37.9 | 1:21:03.1 | 3:42:24.8 | 19 | ||
20 | diplom | 340 | VAN BEBBER Esther | 1974 | --- | 5:22:39.9 | 1:28:05.2 | 3:50:07.1 | 21 | ||
21 | diplom | 294 | HERFURT Ute | 1964 | LV Limbach 2000 | 5:48:26.7 | 1:53:52.0 | 4:09:37.9 | 23 | ||
22 | diplom | 552 | FINGER Simone | 1965 | TSG Glauchau Tri Team | 5:50:02.0 | 1:55:27.2 | 3:46:01.8 | 20 | ||
23 | diplom | 650 | WAGNER Annika | 1972 | --- | 5:51:58.7 | 1:57:24.0 | 4:02:38.1 | 22 | ||
24 | diplom | 235 | VÍTKOVÁ Zuzana | 1962 | --- | 5:58:52.3 | 2:04:17.5 | 4:16:21.4 | 24 | ||
25 | diplom | 274 | SCHELBERT Angelika | 1957 | --- | 6:01:28.5 | 2:06:53.7 | 4:17:04.4 | 25 | ||
26 | diplom | 212 | SUERMANN Melanie | 1978 | THC Westerkappeln | 6:13:30.3 | 2:18:55.5 | 4:25:13.4 | 26 | ||
27 | diplom | 273 | KNOBLACH Katharina | 1972 | --- | 6:39:14.1 | 2:44:39.3 | 4:51:56.4 | 28 | ||
28 | diplom | 196 | MEYER Angelika | 1949 | THC Westerkappeln | 6:39:59.3 | 2:45:24.6 | 4:42:51.7 | 27 | ||
--- | 113 | ANGER Mandy | 1964 | Bikestore Racing e.V. | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 178 | WILZEK Margitta | 1955 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 652 | ROHNSTOCK Elke | 1967 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 653 | THIEL Sylvia | 1975 | --- | DNS | --- | --- | --- |