Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 70 km | # | 110 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1015 | KNĚŽICKÝ Pavel | 1963 | k-trénink | 6:04:55.0 | 0:00:00.0 | 2:44:00.0 | 1 | 4:09:37.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1304 | GOLTZSCHE Achmed | 1962 | --- | 6:04:55.0 | 0:00:00.0 | 2:44:02.3 | 2 | 4:09:39.1 | 2 | ||
3 | diplom | 1264 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski Nordic Mariánské Lázně | 6:30:48.3 | 0:25:53.3 | 2:53:26.3 | 3 | 4:29:29.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1353 | STRUCK Sven | 1969 | --- | 6:33:42.6 | 0:28:47.5 | 3:02:53.0 | 7 | 4:38:45.1 | 4 | ||
5 | diplom | 1223 | OKRUHLICA Petr | 1969 | CKKV Praha | 6:44:47.9 | 0:39:52.8 | 3:00:23.5 | 5 | 4:39:05.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1193 | MAETHNER Matthias | 1966 | --- | 6:45:39.1 | 0:40:44.0 | 3:04:09.3 | 10 | 4:43:44.1 | 10 | ||
7 | diplom | 1238 | MALIŠ Jiří | 1965 | CK Floratex Chomutov | 6:45:56.1 | 0:41:01.0 | 3:02:39.1 | 6 | 4:43:19.9 | 9 | ||
8 | diplom | 1196 | ADAMEC Petr | 1965 | Sweepsport Chomutov | 6:46:32.4 | 0:41:37.3 | 3:05:55.5 | 11 | 4:42:08.6 | 7 | ||
9 | diplom | 1022 | DOHNÁLEK Roman | 1969 | Dexter Cycling | 6:47:59.4 | 0:43:04.3 | 3:03:27.3 | 9 | 4:43:09.9 | 8 | ||
10 | diplom | 1027 | JAREŠ Josef | 1968 | SK Polar | 6:52:26.1 | 0:47:31.1 | 3:11:15.0 | 18 | 4:51:59.2 | 13 | ||
11 | diplom | 1137 | GIESE Thomas | 1960 | RC Sprintax Bielefeld | 6:53:08.4 | 0:48:13.3 | 3:08:59.5 | 12 | 4:50:05.9 | 11 | ||
12 | diplom | 1302 | FINGER Lutz | 1961 | TSG Glauchau Tri Team | 6:54:47.4 | 0:49:52.3 | 3:09:21.5 | 14 | 4:52:29.9 | 14 | ||
13 | diplom | 1325 | LIŠKA Pavel | 1964 | CKKV Praha | 6:55:20.9 | 0:50:25.8 | 3:02:53.3 | 8 | 4:50:10.6 | 12 | ||
14 | diplom | 1247 | WELLER Andreas | 1962 | TRICON Wörth | 7:03:19.2 | 0:58:24.1 | 3:10:38.3 | 17 | 4:59:34.7 | 19 | ||
15 | diplom | 1225 | TSERENDORJ Baasanbayar | 1967 | Vinohradské šlapky | 7:05:28.7 | 1:00:33.6 | 3:09:34.5 | 15 | 4:57:12.4 | 17 | ||
16 | diplom | 1234 | ČECHURA Jiří | 1964 | Čistý sport | 7:08:57.9 | 1:04:02.8 | 3:09:48.3 | 16 | 4:55:12.5 | 15 | ||
17 | diplom | 1044 | SKLADAN Milan | 1969 | --- | 7:09:07.2 | 1:04:12.1 | 3:12:28.3 | 20 | 4:57:04.2 | 16 | ||
18 | diplom | 1180 | PETTER Raimond | 1960 | --- | 7:09:44.9 | 1:04:49.8 | 3:16:30.3 | 26 | 5:04:06.4 | 23 | ||
19 | diplom | 1024 | KLOUB Martin | 1967 | Trauma ČB | 7:10:09.2 | 1:05:14.1 | 3:16:19.8 | 24 | 5:02:17.9 | 21 | ||
20 | diplom | 1031 | HARDER Roberto | 1962 | RSV Blankenfelde | 7:13:32.9 | 1:08:37.9 | 3:00:22.3 | 4 | 4:39:34.2 | 6 | ||
21 | diplom | 1213 | EGGEMEYER René | 1966 | --- | 7:13:34.7 | 1:08:39.6 | 3:12:32.0 | 21 | 5:02:11.4 | 20 | ||
22 | diplom | 1164 | GEBES Dirk | 1968 | RC Sprintax | 7:13:35.7 | 1:08:40.7 | 3:11:19.8 | 19 | 5:04:06.2 | 22 | ||
23 | diplom | 1354 | NOACK Frank | 1965 | --- | 7:17:08.2 | 1:12:13.1 | 3:16:27.0 | 25 | 5:05:17.7 | 24 | ||
24 | diplom | 1249 | ŠIMEK Pavel | 1967 | --- | 7:18:15.2 | 1:13:20.1 | 3:14:29.8 | 22 | 5:07:25.4 | 26 | ||
25 | diplom | 1037 | MÜLLER Andreas | 1968 | --- | 7:24:28.5 | 1:19:33.4 | 3:15:31.8 | 23 | 5:06:37.9 | 25 | ||
26 | diplom | 1209 | VLASAK Richsrd | 1968 | Toi Toi Cykloklub Slaný | 7:24:47.7 | 1:19:52.6 | 3:24:01.8 | 30 | 5:14:09.4 | 30 | ||
27 | diplom | 1038 | HILDEBRANDT Steffen | 1963 | --- | 7:25:29.5 | 1:20:34.4 | 3:09:18.5 | 13 | 5:08:51.9 | 27 | ||
28 | diplom | 1289 | RUCKH Mike | 1964 | SRV Sebnitz | 7:27:59.5 | 1:23:04.4 | 3:21:03.6 | 29 | 5:13:34.2 | 29 | ||
29 | diplom | 1332 | MITZSCHERLICH Thomas | 1968 | Sebnitzer RV 1897 | 7:28:03.7 | 1:23:08.6 | 3:21:01.1 | 28 | 5:13:29.0 | 28 | ||
30 | diplom | 1067 | RIED Holger | 1965 | RSC Kattenberg | 7:32:19.2 | 1:27:24.1 | 3:16:48.5 | 27 | 4:57:43.7 | 18 | ||
31 | diplom | 1138 | HARTMANN Volker | 1963 | --- | 7:41:55.2 | 1:37:00.2 | 3:29:41.3 | 33 | 5:23:37.9 | 32 | ||
32 | diplom | 1095 | SONNTAG Zbyněk | 1967 | --- | 7:49:06.2 | 1:44:11.2 | 3:30:50.1 | 34 | 5:22:31.8 | 31 | ||
33 | diplom | 1059 | FISCHER Thomas | 1968 | DSC 1898 | 7:53:33.8 | 1:48:38.8 | 3:36:17.3 | 36 | 5:37:18.2 | 36 | ||
33 | diplom | 1270 | SAUERMANN Ingolf | 1967 | --- | 7:53:33.8 | 1:48:38.8 | 3:36:10.8 | 35 | 5:37:16.7 | 35 | ||
35 | diplom | 1231 | KEINDORF Thomas | 1966 | Radteam Oberhavel | 7:59:41.0 | 1:54:46.0 | 3:26:36.8 | 31 | 5:34:16.2 | 33 | ||
36 | diplom | 1237 | STARKE Uwe | 1964 | Radteam Oberhavel | 8:01:20.3 | 1:56:25.2 | 3:26:37.3 | 32 | 5:34:17.6 | 34 | ||
37 | diplom | 1077 | KRONIER Andreas | 1961 | --- | 8:04:57.5 | 2:00:02.5 | 3:40:14.3 | 37 | 5:37:26.2 | 37 | ||
38 | diplom | 1168 | PANITZ Jörg | 1967 | --- | 8:07:58.0 | 2:03:03.0 | 3:43:09.8 | 38 | 5:40:18.5 | 38 | ||
39 | diplom | 1345 | DEGENHARDT Wolfgang | 1961 | --- | 8:18:14.8 | 2:13:19.7 | 3:46:12.6 | 41 | 5:57:47.7 | 43 | ||
40 | diplom | 1057 | EXNER Martin | 1963 | FFF! | 8:20:01.3 | 2:15:06.2 | 3:43:26.3 | 39 | 5:44:49.0 | 39 | ||
41 | diplom | 1143 | KRETSCHMER Axel | 1965 | --- | 8:20:32.1 | 2:15:37.0 | 3:45:53.6 | 40 | 5:56:49.8 | 41 | ||
42 | diplom | 1380 | FUNKE Michael | 1968 | Enjoy | 8:24:26.6 | 2:19:31.5 | 3:55:01.6 | 43 | 5:57:39.7 | 42 | ||
43 | diplom | 1061 | MIFEK Tomas | 1964 | Kbely cycling team | 8:26:08.1 | 2:21:13.0 | 3:48:29.8 | 42 | 5:51:13.5 | 40 | ||
44 | diplom | 1122 | BEEZ Thomas | 1963 | ASC Kronach Frankenwald | 8:49:36.2 | 2:44:41.2 | 3:59:33.8 | 44 | 6:13:41.4 | 45 | ||
45 | diplom | 1153 | BAMBYNEK Jörg | 1963 | TSG Hatten Sandkrug | 8:55:14.3 | 2:50:19.2 | 4:03:06.4 | 46 | 6:22:13.7 | 47 | ||
46 | diplom | 1269 | SCHILDER Christoph | 1967 | Radsportfreunde Lötzsch | 8:55:19.5 | 2:50:24.4 | 4:00:11.6 | 45 | 6:09:37.7 | 44 | ||
47 | diplom | 1075 | KOLLING Bodo | 1962 | RC Buer Westerholt | 9:03:36.8 | 2:58:41.7 | 4:17:13.6 | 48 | 6:30:06.5 | 48 | ||
48 | diplom | 1082 | DEGNER Uwe | 1961 | --- | 9:16:33.6 | 3:11:38.5 | 4:14:24.1 | 47 | 6:16:34.0 | 46 | ||
49 | diplom | 1268 | TETZNER Tobias | 1963 | --- | 9:44:08.5 | 3:39:13.5 | 4:39:33.0 | 50 | --- | --- | ||
50 | diplom | 1152 | TETZNER Christfried | 1965 | --- | 9:44:09.4 | 3:39:14.3 | 4:39:25.9 | 49 | --- | --- | ||
--- | 1079 | SCHNEIDER Derk | 1965 | Besi & Friends / Rad statt Rollstuhl | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1110 | ECKARDT Stefan | 1964 | ASC Kronach Frankenwald | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1252 | SEELA Volker | 1963 | Stendaler Radsportfreunde | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1348 | KNOPPE Thomas | 1968 | RV Ungelenk | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1071 | ELFERT Stephan | 1968 | RSC Kattenberg | DNF | --- | 4:21:48.9 | --- | --- | --- | |||
--- | 1081 | KÁN Dalibor | 1968 | --- | DNF | --- | 4:46:36.4 | --- | --- | --- | |||
--- | 1132 | HARTWIG Thorsten | 1966 | TEAM-HSW | DNF | --- | 4:21:50.1 | --- | --- | --- | |||
--- | 1139 | SCHMÜLLING Rudolf | 1966 | TEAM-HSW | DNF | --- | 4:21:47.4 | --- | --- | --- | |||
--- | 1171 | ROGGENKAMP Dirk | 1965 | RC Sprintax | DNF | --- | 4:20:29.6 | --- | --- | --- | |||
--- | 1212 | KAPITÁN Jiří | 1962 | --- | DNF | --- | 3:43:23.6 | --- | --- | --- | |||
--- | 1224 | KENCL Jakub | 1967 | --- | DNF | --- | 4:00:58.8 | --- | --- | --- | |||
--- | 1229 | MÍKA Vladimír | 1962 | --- | DNF | --- | 2:59:50.0 | --- | --- | --- | |||
--- | 1386 | HAAS Jens Oliver | 1967 | Rennradln München | DNF | --- | 3:58:55.6 | --- | --- | --- | |||
--- | 1069 | STEENBOCK Bernd | 1966 | RSC Kattenberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1087 | FÜLL Uwe | 1965 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1126 | HIRSCH Matthias | 1961 | BMTV Barmstedt | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1131 | ETLING Olaf | 1963 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1135 | HIRSCH Matthias | 1961 | BMTV Barmstedt | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1136 | NITSCH Martin | 1964 | RSC Wolnzach | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1173 | HAIDUK Frank | 1968 | Cielab | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1174 | WENNINGER Thomas | 1968 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1188 | ROSULEK Michal | 1968 | Kursport | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1239 | KAHOUN Filip | 1968 | HC Dobris | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1265 | RODE Stefan | 1962 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1283 | OEHLERT Jens | 1965 | ASC Kronach Frankenwald | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |