Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7.8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1631 | ŠRAIL Jan | 1990 | Edsystem Bauer Team | 1. / H21 | 0:44:47.6 | 0:00:00.0 | 0:25:31.3 | 1 | ||
2 | diplom | 1624 | UHRMANN Aaron | 1999 | WSV-DJK Rastbüchl | 1. / Jun | 0:46:06.2 | 0:01:18.5 | 0:25:33.8 | 2 | ||
3 | diplom | 1623 | UHRMANN Elias | 2001 | WSV-DJK Rasrbüchl | 1. / J17M | 0:47:47.2 | 0:02:59.5 | 0:26:36.6 | 6 | ||
4 | diplom | 1619 | ŠVEJDA Jakub | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Jun | 0:47:52.4 | 0:03:04.8 | 0:26:20.1 | 3 | ||
5 | diplom | 1604 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 2. / H21 | 0:48:03.2 | 0:03:15.5 | 0:26:32.6 | 5 | ||
6 | diplom | 1614 | LÄBE Harry oskar | 2001 | SC Zwiesel | 2. / J17M | 0:48:49.7 | 0:04:02.0 | 0:26:27.3 | 4 | ||
7 | diplom | 1625 | KOCH Moritz | 2000 | ESV Nassau | 3. / Jun | 0:50:10.5 | 0:05:22.8 | 0:28:15.1 | 9 | ||
8 | diplom | 1647 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Ski klub Jablonec | 3. / H21 | 0:50:43.9 | 0:05:56.2 | 0:28:39.6 | 14 | ||
9 | diplom | 1672 | WEIHER Stefan | 1979 | Tsv Buching | 1. / H36 | 0:50:44.6 | 0:05:57.0 | 0:28:00.8 | 7 | ||
10 | diplom | 1615 | HOIBL Lukas | 2003 | Skiclub Großberg | 1. / J16M | 0:50:48.2 | 0:06:00.5 | 0:28:24.6 | 11 | ||
11 | diplom | 1759 | WERDER Patrick | 1996 | TSG Backnang Ski | 4. / H21 | 0:51:01.9 | 0:06:14.3 | 0:28:20.1 | 10 | ||
12 | diplom | 1601 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 5. / H21 | 0:51:13.7 | 0:06:26.0 | 0:28:25.3 | 12 | ||
13 | diplom | 1629 | FUCHS-EISNER Klaus | 1964 | SU-Böhmerwald | 1. / H51 | 0:51:23.2 | 0:06:35.5 | 0:28:45.8 | 15 | ||
14 | diplom | 1633 | MUELLER Franziska | 1995 | SC Immenstadt | 1. / D21 | 0:51:26.5 | 0:06:38.8 | 0:28:47.9 | 16 | ||
15 | diplom | 1612 | FRÄSDORF Michel | 2000 | Skiverein Hasselfelde | 4. / Jun | 0:51:28.2 | 0:06:40.5 | 0:28:13.6 | 8 | ||
16 | diplom | 1602 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 6. / H21 | 0:51:41.4 | 0:06:53.8 | 0:28:35.6 | 13 | ||
17 | diplom | 1603 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 1. / H56 | 0:51:46.6 | 0:06:59.0 | 0:28:56.3 | 17 | ||
18 | diplom | 1768 | JILEK Petr | 1981 | Medic Dream Team | 2. / H36 | 0:52:18.9 | 0:07:31.3 | 0:29:27.6 | 22 | ||
19 | diplom | 1611 | HUJEROVA Tereza | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / D21 | 0:52:44.2 | 0:07:56.5 | 0:29:33.6 | 25 | ||
20 | diplom | 1607 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / H41 | 0:52:52.7 | 0:08:05.0 | 0:29:19.3 | 19 | ||
21 | diplom | 1854 | KADLEC Josef | 2002 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J17M | 0:52:58.4 | 0:08:10.8 | 0:29:20.3 | 20 | ||
22 | diplom | 1653 | STÖHR Johann | 1988 | WSV Weissenstadt | 1. / H31 | 0:53:06.4 | 0:08:18.8 | 0:29:34.8 | 26 | ||
23 | diplom | 1605 | GAFFAL Peter | 1971 | SC Wall | 1. / H46 | 0:53:07.4 | 0:08:19.8 | 0:29:25.3 | 21 | ||
24 | diplom | 1634 | MUELLER Geri | 1964 | SC Immenstadt /Team Madshus | 2. / H51 | 0:53:12.4 | 0:08:24.8 | 0:29:31.6 | 23 | ||
25 | diplom | 1610 | KOBER Kilian | 2002 | SV Grünbach | 4. / J17M | 0:53:27.2 | 0:08:39.5 | 0:28:58.6 | 18 | ||
26 | diplom | 1606 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Team | 2. / H31 | 0:53:28.7 | 0:08:41.0 | 0:29:32.6 | 24 | ||
27 | diplom | 1786 | VACHUTA Matěj | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / Jun | 0:54:08.7 | 0:09:21.0 | 0:29:54.8 | 27 | ||
28 | diplom | 1769 | POSPISEK Marek | 1989 | Medic Dream Team | 7. / H21 | 0:54:30.9 | 0:09:43.3 | 0:29:58.6 | 28 | ||
29 | diplom | 1748 | REICHELT Nico | 1976 | --- | 2. / H41 | 0:54:44.5 | 0:09:56.8 | 0:30:12.6 | 30 | ||
30 | diplom | 1851 | KALIVODA Lukáš | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / J16M | 0:54:54.2 | 0:10:06.5 | 0:30:00.8 | 29 | ||
31 | diplom | 1680 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. | 2. / H46 | 0:54:56.2 | 0:10:08.5 | 0:30:36.1 | 31 | ||
32 | diplom | 1852 | ŘEZNÍK Jan | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J16M | 0:54:56.9 | 0:10:09.3 | 0:31:02.3 | 36 | ||
33 | diplom | 1720 | STURM Jens | 1966 | SSV Erfurt 02 | 3. / H51 | 0:55:24.8 | 0:10:37.2 | 0:30:42.8 | 34 | ||
34 | diplom | 1616 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 1. / H61 | 0:55:35.9 | 0:10:48.3 | 0:31:03.8 | 37 | ||
35 | diplom | 1632 | KÖLBEL Frank | 1962 | SC Norweger Annaberg | 2. / H56 | 0:55:38.0 | 0:10:50.3 | 0:31:05.3 | 38 | ||
36 | diplom | 1670 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 1. / J17W | 0:55:47.2 | 0:10:59.5 | 0:32:16.4 | 45 | ||
37 | diplom | 1669 | GROß Sebastian | 1974 | SC Norweger Annaberg | 3. / H41 | 0:55:49.8 | 0:11:02.2 | 0:30:41.8 | 33 | ||
38 | diplom | 1608 | KÜNZLER Markus | 1976 | SC Bezau | 4. / H41 | 0:55:50.2 | 0:11:02.5 | 0:30:40.8 | 32 | ||
39 | diplom | 1746 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 3. / H36 | 0:56:13.2 | 0:11:25.5 | 0:31:57.6 | 44 | ||
40 | diplom | 1673 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 3. / H56 | 0:56:41.4 | 0:11:53.8 | 0:31:51.3 | 43 | ||
41 | diplom | 1613 | HARTMANN Till | 2001 | SC Rückershausen/SAUERLAND SKI TEAM | 5. / J17M | 0:56:43.7 | 0:11:56.0 | 0:31:01.3 | 35 | ||
42 | diplom | 1721 | STROLZ Christoph | 1964 | WS Schoppernau | 4. / H51 | 0:56:47.2 | 0:11:59.6 | 0:31:29.6 | 40 | ||
43 | diplom | 1609 | GROIß Laura | 2001 | SU-Böhmerwald | 2. / J17W | 0:56:59.6 | 0:12:12.0 | 0:32:17.8 | 46 | ||
44 | diplom | 1733 | EIGNER Falco | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / Jun | 0:57:05.6 | 0:12:17.9 | 0:31:50.3 | 42 | ||
45 | diplom | 1617 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 3. / H46 | 0:57:09.2 | 0:12:21.5 | 0:31:07.8 | 39 | ||
46 | diplom | 1780 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 5. / H51 | 0:57:54.5 | 0:13:06.8 | 0:31:46.3 | 41 | ||
47 | diplom | 1722 | LAUBER Frank | 1964 | VfL Bad Berleburg/SAUERLAND SKI TEAM | 6. / H51 | 0:58:57.7 | 0:14:10.0 | 0:32:49.8 | 47 | ||
48 | diplom | 1776 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang Ski | 7. / H51 | 0:59:48.2 | 0:15:00.6 | 0:33:09.6 | 48 | ||
49 | diplom | 1735 | WERNER Rico | 1985 | Skiteam Pirna | 3. / H31 | 0:59:57.6 | 0:15:09.9 | 0:33:29.3 | 50 | ||
50 | diplom | 1638 | MÜHLBAUER Thomas | 1972 | --- | 4. / H46 | 1:00:06.2 | 0:15:18.6 | 0:34:46.6 | 61 | ||
51 | diplom | 1788 | PRAHER Stefan | 1964 | SU Eidenberg | 8. / H51 | 1:00:14.7 | 0:15:27.1 | 0:34:37.1 | 59 | ||
52 | diplom | 1703 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 4. / H56 | 1:00:17.0 | 0:15:29.4 | 0:34:01.8 | 55 | ||
53 | diplom | 1655 | HÖLZL Wolfgang | 1969 | TSV Regen | 5. / H46 | 1:00:23.2 | 0:15:35.6 | 0:33:48.6 | 53 | ||
54 | diplom | 1663 | WINKLER Benjamin | 1997 | TRI-TEAM-Kleinwalsertal | 8. / H21 | 1:00:26.9 | 0:15:39.3 | 0:33:23.3 | 49 | ||
55 | diplom | 1660 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / H66 | 1:00:48.0 | 0:16:00.3 | 0:33:41.8 | 51 | ||
56 | diplom | 1715 | FISCHER Lorenz | 1993 | Ski Club Prien am Chiemsee | 9. / H21 | 1:00:55.5 | 0:16:07.8 | 0:33:47.8 | 52 | ||
57 | diplom | 1795 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhaupten | 6. / H46 | 1:01:20.0 | 0:16:32.3 | 0:34:23.6 | 58 | ||
58 | diplom | 1734 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / H51 | 1:01:21.5 | 0:16:33.8 | 0:33:51.6 | 54 | ||
59 | diplom | 1789 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 7. / H46 | 1:01:29.4 | 0:16:41.8 | 0:34:20.6 | 56 | ||
60 | diplom | 1835 | GÖRLACH Sebastian | 1978 | Nordic monster sleddog racingteam | 5. / H41 | 1:01:47.7 | 0:17:00.1 | 0:34:59.8 | 64 | ||
61 | diplom | 1794 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 5. / H56 | 1:01:50.9 | 0:17:03.3 | 0:34:59.6 | 63 | ||
62 | diplom | 1744 | WETTERLING Max | 1997 | WSV Elbingerode | 10. / H21 | 1:02:04.9 | 0:17:17.3 | 0:34:45.1 | 60 | ||
63 | diplom | 1714 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / H41 | 1:02:47.2 | 0:17:59.6 | 0:34:49.6 | 62 | ||
64 | diplom | 1775 | KUPFER Erik | 2000 | SV Trebsen | 7. / Jun | 1:03:18.0 | 0:18:30.3 | 0:35:21.8 | 66 | ||
65 | diplom | 1741 | FREY Lambert | 1950 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / H66 | 1:03:19.5 | 0:18:31.8 | 0:35:34.8 | 68 | ||
66 | diplom | 1793 | STICH Anna-lena | 1994 | SG Hausham | 3. / D21 | 1:03:27.5 | 0:18:39.8 | 0:34:23.3 | 57 | ||
67 | diplom | 1774 | EIGNER Marco | 1971 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 8. / H46 | 1:03:34.0 | 0:18:46.3 | 0:36:15.8 | 76 | ||
68 | diplom | 1762 | JAKOB Isabel | 1993 | SV Großwaltersdorf | 4. / D21 | 1:03:35.0 | 0:18:47.3 | 0:35:19.8 | 65 | ||
69 | diplom | 1743 | PREM Mario | 1990 | TSV Natternberg | 11. / H21 | 1:03:46.5 | 0:18:58.8 | 0:35:35.6 | 69 | ||
70 | diplom | 1628 | RONSBERGER Walter | 1953 | Löffler Skadi Loppet Team | 3. / H66 | 1:03:54.4 | 0:19:06.8 | 0:36:02.8 | 74 | ||
71 | diplom | 1621 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 6. / H56 | 1:04:00.5 | 0:19:12.8 | 0:35:44.8 | 70 | ||
72 | diplom | 1636 | KÖLBEL Sandra karen | 1973 | SC Norweger Annaberg | 1. / D46 | 1:04:16.5 | 0:19:28.8 | 0:36:19.8 | 77 | ||
73 | diplom | 1702 | THEILER Patrick | 1995 | --- | 12. / H21 | 1:04:25.5 | 0:19:37.8 | 0:35:27.6 | 67 | ||
74 | diplom | 1641 | BAUER Paul | 1955 | Ski+Bike Deggendorf | 2. / H61 | 1:04:26.7 | 0:19:39.1 | 0:36:12.8 | 75 | ||
75 | diplom | 1706 | NEUBACHER Carl | 1995 | --- | 13. / H21 | 1:04:38.0 | 0:19:50.3 | 0:35:57.8 | 72 | ||
76 | diplom | 1618 | VOGT Jörg | 1967 | TSV 90 Neukirch | 10. / H51 | 1:04:44.2 | 0:19:56.6 | 0:35:48.3 | 71 | ||
77 | diplom | 1831 | GABRIEL Edith | 1972 | SU-Böhmerwald | 2. / D46 | 1:04:46.5 | 0:19:58.8 | 0:36:00.8 | 73 | ||
78 | diplom | 1777 | DEICKE Jens | 1973 | WSV Elbingerode | 9. / H46 | 1:05:07.9 | 0:20:20.3 | 0:36:21.8 | 78 | ||
79 | diplom | 1711 | KLEIN Christian | 1965 | --- | 11. / H51 | 1:05:18.0 | 0:20:30.3 | 0:37:55.1 | 88 | ||
80 | diplom | 1801 | KAISER Sten | 1990 | SG Klotzsche e.V. | 14. / H21 | 1:05:33.2 | 0:20:45.6 | 0:37:12.4 | 82 | ||
81 | diplom | 1770 | MARTIN Uwe | 1965 | TreeTops Neuenhain | 12. / H51 | 1:05:36.8 | 0:20:49.1 | 0:37:10.4 | 81 | ||
82 | diplom | 1800 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche e.V. | 3. / J17W | 1:05:46.9 | 0:20:59.3 | 0:36:59.6 | 80 | ||
83 | diplom | 1750 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H61 | 1:05:52.0 | 0:21:04.3 | 0:37:34.8 | 86 | ||
84 | diplom | 1767 | PUNCOCHAR Petr | 1980 | Medic Dream Team | 4. / H36 | 1:05:57.5 | 0:21:09.8 | 0:36:43.6 | 79 | ||
85 | diplom | 1773 | SEIDEL Andre | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 10. / H46 | 1:06:00.2 | 0:21:12.6 | 0:37:38.8 | 87 | ||
86 | diplom | 1791 | MAUERSBERGER Ronny | 1977 | Amtsberg | 7. / H41 | 1:06:08.7 | 0:21:21.1 | 0:37:18.1 | 83 | ||
87 | diplom | 1834 | HASENÖHRL Petr | 1992 | TJ Sokol Hartmanice | 15. / H21 | 1:06:41.5 | 0:21:53.8 | 0:37:29.6 | 85 | ||
88 | diplom | 1671 | RITZER Heinz | 1952 | Nordic Freunde Hauzenbirg | 4. / H66 | 1:07:39.7 | 0:22:52.1 | 0:37:19.1 | 84 | ||
89 | diplom | 1790 | GOROGRANZ Björn | 1977 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / H41 | 1:07:47.4 | 0:22:59.8 | 0:38:05.8 | 90 | ||
90 | diplom | 1792 | ZEISEL Viktor | 1985 | --- | 4. / H31 | 1:07:57.7 | 0:23:10.1 | 0:38:04.3 | 89 | ||
91 | diplom | 1639 | ROIDER Juliane | 1986 | SpVgg Lam Ski Nordisch | 1. / D31 | 1:08:23.5 | 0:23:35.8 | 0:38:30.1 | 92 | ||
92 | diplom | 1839 | WERDER Raili | 1968 | TSG Backnang Ski | 1. / D51 | 1:08:26.7 | 0:23:39.1 | 0:38:38.3 | 93 | ||
93 | diplom | 1827 | WEITZ Pascal | 2003 | SG Klotzsche e.V. | 4. / J16M | 1:08:38.5 | 0:23:50.8 | 0:38:06.3 | 91 | ||
94 | diplom | 1658 | PODTSCHASKE Armin | 1964 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 13. / H51 | 1:08:56.2 | 0:24:08.6 | 0:38:48.3 | 95 | ||
95 | diplom | 1717 | RUSAK Andrej | 1984 | TSV Harburg | 5. / H31 | 1:08:57.0 | 0:24:09.3 | 0:38:42.1 | 94 | ||
96 | diplom | 1676 | PREUKSCHAT Sven colin | 1984 | Rasierte Haxe Innsbruck | 6. / H31 | 1:09:15.2 | 0:24:27.6 | 0:38:53.3 | 96 | ||
97 | diplom | 1787 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D61 | 1:09:16.2 | 0:24:28.6 | 0:39:11.3 | 100 | ||
98 | diplom | 1860 | MAUERSBERGER Thomas | 1975 | Reichstädt | 9. / H41 | 1:09:24.5 | 0:24:36.8 | 0:40:18.4 | 111 | ||
99 | diplom | 1652 | HENNING Albert | 1955 | SC Lanzenhain | 4. / H61 | 1:09:39.7 | 0:24:52.1 | 0:38:58.1 | 98 | ||
100 | diplom | 1726 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün -Weiß - Pirna | 16. / H21 | 1:10:04.5 | 0:25:16.8 | 0:40:14.9 | 110 |