47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - neděle
DÁTUM : | 10.3.2019 | MIESTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 548 | SCHREIER Michel | 1997 | Fischer Racing Team/SV Stützengrün | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:28:31.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 509 | HUŠEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon Team | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:28:44.9 | 0:00:13.2 | ||
3 | diplom | 591 | MEINEL Heiko | 1968 | Team Sport Albert / Madshus Racing Team | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:31.4 | 0:01:59.7 | ||
4 | diplom | 607 | MEYER Olaf | 1973 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:31:34.4 | 0:03:02.7 | ||
5 | diplom | 561 | GÖTZEL Conrad | 1982 | VSC Klingenthal | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:31:48.2 | 0:03:16.5 | ||
6 | diplom | 764 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 1. / Jugend männlich | 1:33:27.9 | 0:04:56.2 | ||
7 | diplom | 516 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:29.2 | 0:04:57.5 | ||
8 | diplom | 508 | DEGENHARDT Clemens | 1997 | SSV Erfurt 02 | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:55.9 | 0:05:24.2 | ||
9 | diplom | 547 | NOLL Pablo | 2001 | TSV Poppenhausen | 2. / Jugend männlich | 1:34:59.2 | 0:06:27.5 | ||
10 | diplom | 585 | GLAß Richard | 2001 | --- | 3. / Jugend männlich | 1:35:01.7 | 0:06:30.0 | ||
11 | diplom | 557 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | VSC Klingenthal | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:36:13.7 | 0:07:42.0 | ||
12 | diplom | 782 | BERGMANN Martin | 1996 | SV Bergdorf Höhn | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:36:36.4 | 0:08:04.7 | ||
13 | diplom | 605 | HAHN Martin | 1997 | VSC Klingenthal | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:37:08.4 | 0:08:36.7 | ||
14 | diplom | 797 | FLECHSIG Bernd | 1963 | SBB Papstdorf | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:37:16.9 | 0:08:45.2 | ||
15 | diplom | 565 | HAHL Cedric | 2002 | TSV Poppenhausen | 4. / Jugend männlich | 1:37:23.1 | 0:08:51.4 | ||
16 | diplom | 510 | WALCH Fredy | 1964 | Rhöner WSV | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:37:40.4 | 0:09:08.7 | ||
17 | diplom | 571 | SCHERZER Uwe | 1960 | VSC Klingenthal | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:37:51.2 | 0:09:19.5 | ||
18 | diplom | 816 | WEIßBACH Martin | 1993 | --- | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:13.9 | 0:09:42.2 | ||
19 | diplom | 612 | OETTEL Patrick | 1983 | SC Norweger 1896 Annaberg | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:38:57.0 | 0:10:25.2 | ||
20 | diplom | 623 | KÖHLER Gunnar | 1970 | SV Emsetal | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:22.2 | 0:10:50.5 | ||
21 | diplom | 844 | ECKHARDT Lars | 1977 | PULSSCHLAG ERZGEBIRGE | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:27.7 | 0:10:56.0 | ||
22 | diplom | 832 | LIMPERT Peter | 2002 | SKG Gersfeld | 5. / Jugend männlich | 1:40:14.0 | 0:11:42.2 | ||
23 | diplom | 835 | WEISSNER Michael | 1972 | WSV Schwarzenbach/Wald | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:40.2 | 0:12:08.5 | ||
24 | diplom | 603 | SCHLOTT Ricardo | 1993 | VSC Klingenthal | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:41:50.2 | 0:13:18.5 | ||
25 | diplom | 620 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:41:54.7 | 0:13:23.0 | ||
26 | diplom | 542 | LANGER Jens | 1964 | SC Norweger 1896 Annaberg | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:42:04.0 | 0:13:32.3 | ||
27 | diplom | 523 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:43:10.5 | 0:14:38.8 | ||
28 | diplom | 535 | MÜNZNER Jens | 1968 | SC Carlsfeld | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:43:35.0 | 0:15:03.3 | ||
29 | diplom | 583 | WEIDLICH Janik | 2005 | VSC Klingenthal | 6. / Jugend männlich | 1:44:03.7 | 0:15:32.0 | ||
30 | diplom | 802 | GÖPFERT Jens | 1968 | SG Hennersdorf 09 e.V. | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:14.2 | 0:15:42.4 | ||
31 | diplom | 592 | ALBERT Sven | 1971 | Team Sport Albert | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:44:27.7 | 0:15:56.0 | ||
32 | diplom | 599 | WEISER Andreas | 1981 | Ski-Verein Triebes e.V. | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:45:05.0 | 0:16:33.3 | ||
33 | diplom | 530 | GRIMM Hendrik | 1974 | --- | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:39.7 | 0:17:08.0 | ||
34 | diplom | 569 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | Mtv Seesen | 1. / Männer 61-65 Jahre | 1:45:53.0 | 0:17:21.3 | ||
35 | diplom | 596 | GILL Leon | 2005 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 7. / Jugend männlich | 1:46:28.7 | 0:17:56.9 | ||
36 | diplom | 609 | HIRCHE Andreas | 1970 | TSV Gahlenz e.V. | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:46:30.0 | 0:17:58.3 | ||
37 | diplom | 594 | KIESEL Robin | 2004 | TSG Bau Hammerbrücke | 8. / Jugend männlich | 1:46:41.5 | 0:18:09.8 | ||
38 | diplom | 551 | HEIDRICH Lucas | 1999 | Ski-Verein Triebes e.V. | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:46:58.2 | 0:18:26.5 | ||
39 | diplom | 578 | HOESCH-VIAL Ansgar | 2002 | SG Klotzsche Ski | 9. / Jugend männlich | 1:47:22.2 | 0:18:50.5 | ||
40 | diplom | 541 | KUNZMANN Werner | 1951 | Ski-Club Carlsfeld | 1. / Männer über 65 Jahre | 1:48:54.0 | 0:20:22.3 | ||
41 | diplom | 837 | MÜLLER Karsten | 1974 | WSC 07 Ruhl | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:49:15.7 | 0:20:44.0 | ||
42 | diplom | 560 | NAUMANN Henri | 1963 | DAV Plauen-Vogtland | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:57.3 | 0:21:25.5 | ||
43 | diplom | 811 | NOLDA Hans-Jürgen | 1961 | Thüringer Forstsport Oberhof | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:50:26.0 | 0:21:54.3 | ||
44 | diplom | 833 | ROHRBACH Felix | 1978 | Bonanza Radmobil Bamberg | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:51:42.0 | 0:23:10.3 | ||
45 | diplom | 517 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:57.8 | 0:23:26.0 | ||
46 | diplom | 611 | ZEITLER Peter | 1967 | RST Reichenbach | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:52:14.9 | 0:23:43.2 | ||
47 | diplom | 556 | EIGNER Marko | 1971 | ATSV Gebirge Gelobtland | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:54:08.8 | 0:25:37.1 | ||
48 | diplom | 838 | BEUGEL Tobias | 1968 | WSC 07 Ruhla | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:54:56.0 | 0:26:24.3 | ||
49 | diplom | 799 | BOCK Sebastian | 1993 | SKV Siegerland | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:54:59.7 | 0:26:28.0 | ||
50 | diplom | 595 | WOLFENSTELLER Luca | 2005 | VSC Klingenthal | 10. / Jugend männlich | 1:55:12.2 | 0:26:40.5 | ||
51 | diplom | 621 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:55:12.7 | 0:26:41.0 | ||
52 | diplom | 804 | LANGER Karsten | 1962 | --- | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:55:14.5 | 0:26:42.8 | ||
53 | diplom | 563 | HENNING Albert | 1955 | SC Lanzenhain | 2. / Männer 61-65 Jahre | 1:55:38.0 | 0:27:06.3 | ||
54 | diplom | 526 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:55:54.4 | 0:27:22.7 | ||
55 | diplom | 562 | ALBRECHT Tobias | 2001 | --- | 11. / Jugend männlich | 1:55:55.5 | 0:27:23.8 | ||
56 | diplom | 796 | HÜBNER Georg | 1964 | USV Halle | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:57:06.3 | 0:28:34.6 | ||
57 | diplom | 815 | KRAUß Andreas | 1961 | WSV 08 Lauscha | 16. / Männer 51-60 Jahre | 1:57:28.8 | 0:28:57.1 | ||
58 | diplom | 841 | PAMMLER Michael | 1982 | --- | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:57:44.0 | 0:29:12.3 | ||
59 | diplom | 806 | ZENS Frank | 1967 | Skiläufer Uni Magdeburg | 17. / Männer 51-60 Jahre | 1:57:45.3 | 0:29:13.6 | ||
60 | diplom | 554 | THIELE Reiko | 1972 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:57:58.4 | 0:29:26.7 | ||
61 | diplom | 540 | MATATKO Matthias | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:58:47.5 | 0:30:15.8 | ||
62 | diplom | 568 | FICHTNER Jörg | 1970 | Lauter-Bernsbach | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:59:24.4 | 0:30:52.7 | ||
63 | diplom | 809 | MRÁZ Václav | 1983 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:59:49.3 | 0:31:17.6 | ||
64 | diplom | 781 | BERGMANN Steffen | 1968 | SV Bergdorf Höhn | 18. / Männer 51-60 Jahre | 1:59:51.2 | 0:31:19.5 | ||
65 | diplom | 544 | FORNER Torsten | 1966 | TLV-Treuen | 19. / Männer 51-60 Jahre | 2:00:25.8 | 0:31:54.1 | ||
66 | diplom | 618 | KRETSCHMER Ralf | 1958 | Motor Großenhain | 3. / Männer 61-65 Jahre | 2:00:43.0 | 0:32:11.3 | ||
67 | diplom | 608 | TOBEK FRANTISEK | 1985 | --- | 8. / Männer 31-40 Jahre | 2:01:03.5 | 0:32:31.8 | ||
68 | diplom | 586 | OTT Alexander | 1982 | Ski-Club Carlsfeld | 9. / Männer 31-40 Jahre | 2:01:13.7 | 0:32:42.0 | ||
69 | diplom | 760 | RECHENBACH André | 1987 | Team Erzfrequenz | 10. / Männer 31-40 Jahre | 2:01:16.0 | 0:32:44.2 | ||
70 | diplom | 819 | PENZEL Marco | 1968 | TNV Oberlandbach | 20. / Männer 51-60 Jahre | 2:01:41.5 | 0:33:09.8 | ||
71 | diplom | 521 | HUSTER Udo | 1960 | --- | 21. / Männer 51-60 Jahre | 2:01:53.9 | 0:33:22.2 | ||
72 | diplom | 758 | STRUBE Mario | 1982 | --- | 11. / Männer 31-40 Jahre | 2:02:01.8 | 0:33:30.1 | ||
73 | diplom | 524 | WEBER Felix | 1990 | FCE Erzgebirge Aue/Abt. Ski | 11. / Männer 19-30 Jahre | 2:02:17.0 | 0:33:45.2 | ||
74 | diplom | 786 | NEUDEL Jörg | 1960 | LATV Plauen | 22. / Männer 51-60 Jahre | 2:02:19.5 | 0:33:47.7 | ||
75 | diplom | 850 | KEMPE Andreas | 1959 | Grün-Weiß Pirna | 23. / Männer 51-60 Jahre | 2:02:30.8 | 0:33:59.1 | ||
76 | diplom | 564 | BANG Christoph | 1980 | BANG Kransysteme | 12. / Männer 31-40 Jahre | 2:02:49.1 | 0:34:17.3 | ||
77 | diplom | 550 | SCHMIDT Michael | 1969 | Ski-Verein Triebes e.V. | 16. / Männer 41-50 Jahre | 2:03:17.0 | 0:34:45.2 | ||
78 | diplom | 598 | GOROGRANZ Bjorn | 1977 | SV Grün Weiß Pirna | 17. / Männer 41-50 Jahre | 2:03:19.5 | 0:34:47.8 | ||
79 | diplom | 813 | THOMA Ralf | 1977 | Aschberg Alm | 18. / Männer 41-50 Jahre | 2:03:49.5 | 0:35:17.8 | ||
80 | diplom | 615 | MEYER Heiko | 1963 | Team Fangt Das Gnu e.V. | 24. / Männer 51-60 Jahre | 2:03:52.7 | 0:35:21.0 | ||
81 | diplom | 763 | GEISLBERGER Uwe | 1965 | Richtersnorner Ruderverein | 25. / Männer 51-60 Jahre | 2:04:01.3 | 0:35:29.6 | ||
82 | diplom | 823 | REIF Martin | 1954 | SV Tanne Thalheim | 4. / Männer 61-65 Jahre | 2:04:06.6 | 0:35:34.8 | ||
83 | diplom | 801 | THÜMMEL Mario | 1971 | SG Hennersdorf 09 e.V. | 19. / Männer 41-50 Jahre | 2:04:51.7 | 0:36:20.0 | ||
84 | diplom | 613 | SAUERBAUM Mirko | 1975 | SC Carlsfeld | 20. / Männer 41-50 Jahre | 2:04:55.1 | 0:36:23.3 | ||
85 | diplom | 847 | EILHAUER Lars | 1971 | SV 1860 Oberweißbach | 21. / Männer 41-50 Jahre | 2:05:01.1 | 0:36:29.3 | ||
86 | diplom | 783 | UNGER Gerhard | 1952 | Eibenstock | 2. / Männer über 65 Jahre | 2:05:20.8 | 0:36:49.1 | ||
87 | diplom | 743 | HELGERT Michael | 1971 | Triathlon Jena e.V. | 22. / Männer 41-50 Jahre | 2:05:43.3 | 0:37:11.6 | ||
88 | diplom | 533 | SCHNEIDER Oliver | 1980 | RC Schloßbike Greiz e.V. | 13. / Männer 31-40 Jahre | 2:05:51.6 | 0:37:19.8 | ||
89 | diplom | 824 | KÜHN Norbert | 1958 | SV Fortuna Weißbach | 5. / Männer 61-65 Jahre | 2:06:01.7 | 0:37:30.0 | ||
90 | diplom | 628 | STELZNER Ulf-Peer | 1960 | FSV Rempesgrün | 26. / Männer 51-60 Jahre | 2:07:05.2 | 0:38:33.5 | ||
91 | diplom | 836 | PAESOLD Sebastian | 1982 | LATV Plauen | 14. / Männer 31-40 Jahre | 2:07:17.7 | 0:38:46.0 | ||
92 | diplom | 625 | RITSCHEL Henning | 1990 | Feuerwehr Heidenau | 12. / Männer 19-30 Jahre | 2:07:39.2 | 0:39:07.5 | ||
93 | diplom | 520 | MICHAEL Jörg | 1975 | Lamilux | 23. / Männer 41-50 Jahre | 2:07:58.1 | 0:39:26.3 | ||
94 | diplom | 507 | RICHTER Falk | 1980 | --- | 15. / Männer 31-40 Jahre | 2:08:03.7 | 0:39:32.0 | ||
95 | diplom | 527 | HOLY Kazimierz | 1952 | --- | 3. / Männer über 65 Jahre | 2:08:48.1 | 0:40:16.4 | ||
96 | diplom | 522 | FLEISCHMANN Wolfgang | 1949 | RC Schloßbike Greiz | 4. / Männer über 65 Jahre | 2:09:43.3 | 0:41:11.6 | ||
97 | diplom | 622 | BACHMANN Uwe | 1966 | FSV Rempesgrün | 27. / Männer 51-60 Jahre | 2:10:01.1 | 0:41:29.4 | ||
98 | diplom | 590 | GELFERT Klaus | 1957 | SV Schönheide | 6. / Männer 61-65 Jahre | 2:10:12.5 | 0:41:40.8 | ||
99 | diplom | 600 | JERMOLOW Nikolai | 1954 | Lauftreff Linde 79 | 7. / Männer 61-65 Jahre | 2:10:16.6 | 0:41:44.9 | ||
100 | diplom | 761 | FAUCK Leonard | 1994 | Richtersnorner Ruderverein | 13. / Männer 19-30 Jahre | 2:10:46.6 | 0:42:14.9 |