Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 6 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3924 | MARIO Drescher | 1987 | --- | 1. / H 31 | 0:24:09.5 | 0:00:00.0 | 0:16:45.1 | 1 | ||
2 | diplom | 3803 | MAYER Fabian | 1990 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / H 21 | 0:24:10.6 | 0:00:01.0 | 0:16:45.1 | 2 | ||
3 | diplom | 3913 | BJERNHED NORDAHL Johan | 2000 | --- | 1. / J 19 M | 0:24:21.8 | 0:00:12.2 | --- | --- | ||
4 | diplom | 3801 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Ski klub Jablonec | 2. / H 21 | 0:24:30.5 | 0:00:21.0 | 0:17:19.3 | 3 | ||
5 | diplom | 3838 | VONTOBEL Hano | 1964 | SC am Bachtel | 1. / H 51 | 0:24:34.0 | 0:00:24.4 | 0:17:20.8 | 4 | ||
6 | diplom | 3879 | SCHMEIß Lukas | 2003 | SC Motor Zella-Mehlis | 1. / J 16 M | 0:25:10.8 | 0:01:01.2 | 0:17:30.9 | 6 | ||
7 | diplom | 3911 | JURIJ Propp | 1980 | SAUERLAND SKI TEAM | 1. / H 36 | 0:25:13.5 | 0:01:04.0 | 0:17:25.1 | 5 | ||
8 | diplom | 3804 | LÜNEBURG Paul | 1991 | BTSV Eintracht Ski | 3. / H 21 | 0:25:46.3 | 0:01:36.7 | --- | --- | ||
9 | diplom | 3802 | MÜLLER Uwe | 1980 | ATSV Gebirge Gelobtland | 2. / H 36 | 0:26:19.0 | 0:02:09.5 | 0:17:38.3 | 7 | ||
10 | diplom | 3869 | ZIMMERMANN Manuel | 1995 | SC Gefrees | 4. / H 21 | 0:26:19.9 | 0:02:10.3 | --- | --- | ||
11 | diplom | 3903 | SCHMIDT Sebastian | 1999 | BTSV Eintracht Ski | 2. / J 19 M | 0:26:37.3 | 0:02:27.7 | 0:18:41.6 | 8 | ||
12 | diplom | 3906 | KAISER Maximilian | 2002 | SV Medizin Bad Liebenstein | 1. / J 17 M | 0:26:37.5 | 0:02:28.0 | --- | --- | ||
13 | diplom | 3807 | GROTZ Michael | 1965 | SC Marktoberdorf | 2. / H 51 | 0:27:00.6 | 0:02:51.1 | --- | --- | ||
14 | diplom | 3889 | HARTMANN Till | 2001 | SC Rückershausen / SAUERLAND SKI TEAM | 2. / J 17 M | 0:27:30.1 | 0:03:20.5 | 0:19:02.0 | 10 | ||
15 | diplom | 3885 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 5. / H 21 | 0:27:34.8 | 0:03:25.2 | 0:18:47.9 | 9 | ||
16 | diplom | 3840 | OESTREICH Thomas | 1980 | AHASHSEPN Ausdauernetzwerk | 3. / H 36 | 0:27:57.0 | 0:03:47.5 | 0:19:29.9 | 11 | ||
17 | diplom | 3834 | OESTREICH Klaus | 1982 | AHASHSEPN Ausdauernetzwerk | 4. / H 36 | 0:28:41.8 | 0:04:32.2 | 0:19:58.4 | 12 | ||
18 | diplom | 3808 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche | 3. / H 51 | 0:29:22.3 | 0:05:12.7 | 0:20:32.9 | 13 | ||
19 | diplom | 3900 | FISCHER Thomas | 1973 | --- | 1. / H 46 | 0:30:40.1 | 0:06:30.5 | 0:21:33.6 | 14 | ||
20 | diplom | 3813 | TONN Ludwig | 2002 | SC Buntenbock | 3. / J 17 M | 0:31:15.6 | 0:07:06.0 | 0:21:57.4 | 15 | ||
21 | diplom | 3865 | KRINER Andreas | 1986 | --- | 2. / H 31 | 0:31:52.8 | 0:07:43.2 | --- | --- | ||
22 | diplom | 3908 | KLOBUCZEK Heinrich | 1964 | --- | 4. / H 51 | 0:32:02.4 | 0:07:52.8 | --- | --- | ||
23 | diplom | 3811 | GUTMANN Lukas | 1993 | --- | 6. / H 21 | 0:32:05.1 | 0:07:55.5 | 0:22:20.4 | 16 | ||
24 | diplom | 3899 | GERUM Sebastian | 1982 | --- | 5. / H 36 | 0:32:31.6 | 0:08:22.0 | --- | --- | ||
25 | diplom | 3835 | TONN Albrecht | 2004 | SC Buntenbock | 1. / J 15 M | 0:33:54.6 | 0:09:45.0 | 0:23:57.4 | 17 | ||
26 | diplom | 3868 | KATZL Florian | 2001 | --- | 4. / J 17 M | 0:34:45.1 | 0:10:35.5 | 0:24:38.4 | 19 | ||
26 | diplom | 3884 | MAILÄNDER Forian | 2002 | keiner | 4. / J 17 M | 0:34:45.1 | 0:10:35.5 | 0:24:39.6 | 20 | ||
28 | diplom | 3860 | HUNGER Nils-Erik | 2003 | SG Klotzsche | 2. / J 16 M | 0:34:54.8 | 0:10:45.2 | 0:24:23.1 | 18 | ||
29 | diplom | 3893 | OSTLER Lukas | 2002 | SkiClub Oberammergau | 6. / J 17 M | 0:35:00.6 | 0:10:51.0 | 0:24:45.4 | 21 | ||
30 | diplom | 3894 | SCHWARZ Julian | 2003 | SkiClub Oberammergau | 3. / J 16 M | 0:35:07.3 | 0:10:57.7 | 0:25:00.1 | 23 | ||
31 | diplom | 3830 | SCHREINER Michael | 1983 | --- | 6. / H 36 | 0:35:13.6 | 0:11:04.0 | 0:24:49.1 | 22 | ||
32 | diplom | 3863 | SCHWARZ Benjamin | 1981 | 100%Schwarzarbeit | 7. / H 36 | 0:35:23.1 | 0:11:13.5 | 0:25:14.6 | 24 | ||
33 | diplom | 3929 | GAISREITER Christian | 1972 | MTB club Ohlstadt | 2. / H 46 | 0:35:52.8 | 0:11:43.3 | 0:25:55.6 | 27 | ||
34 | diplom | 3833 | SORGJERD Oyvind | 1967 | Telenor | 5. / H 51 | 0:35:58.6 | 0:11:49.0 | 0:25:41.4 | 26 | ||
35 | diplom | 3890 | BÄTZ Udo | 1974 | VfB Steinach | 1. / H 41 | 0:36:00.3 | 0:11:50.7 | --- | --- | ||
36 | diplom | 3823 | ENGEL Birger | 1961 | Hike'n Bike Base | 1. / H 56 | 0:36:11.3 | 0:12:01.7 | 0:26:05.1 | 28 | ||
37 | diplom | 3814 | KÄFLEIN Roland | 1957 | SC Baden-Baden | 1. / H 61 | 0:36:19.3 | 0:12:09.7 | 0:26:09.4 | 30 | ||
38 | diplom | 3874 | KNAUTH Henry | 1951 | DAV-Berlin | 1. / H 66 | 0:36:23.1 | 0:12:13.6 | 0:26:06.6 | 29 | ||
39 | diplom | 3839 | BODEN Nico | 2003 | SG Klotzsche e.V. | 4. / J 16 M | 0:36:34.3 | 0:12:24.7 | 0:25:33.9 | 25 | ||
40 | diplom | 3907 | TONN Friedrich | 2007 | --- | 1. / S 12 M | 0:36:37.3 | 0:12:27.8 | 0:26:14.1 | 32 | ||
41 | diplom | 3861 | NEUBAUER Michael | 1989 | Baltininers | 7. / H 21 | 0:36:49.3 | 0:12:39.7 | 0:26:11.2 | 31 | ||
42 | diplom | 3901 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | 6. / H 51 | 0:37:57.6 | 0:13:48.0 | --- | --- | ||
43 | diplom | 3858 | WENGENMAYR Matthias | 2005 | DJK Augsburg Hochzoll | 1. / S 14 M | 0:38:28.1 | 0:14:18.5 | 0:28:13.1 | 35 | ||
44 | diplom | 3922 | SCHMID Hubert | 1970 | SV Söchering | 3. / H 46 | 0:38:56.8 | 0:14:47.3 | 0:28:02.4 | 34 | ||
45 | diplom | 3819 | PUDERBACH Alexander | 1992 | SRC Heimbach- Weis 2000 e.V. | 8. / H 21 | 0:39:12.6 | 0:15:03.0 | 0:27:27.6 | 33 | ||
46 | diplom | 3826 | SCHUSTER Josef | 1950 | --- | 2. / H 66 | 0:39:53.3 | 0:15:43.8 | 0:28:46.6 | 36 | ||
47 | diplom | 3912 | MEIßNER Ralf | 1960 | AC Apolda | 2. / H 56 | 0:40:18.4 | 0:16:08.8 | 0:29:25.1 | 39 | ||
48 | diplom | 3824 | DARSCHEID Frank | 1966 | Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. | 7. / H 51 | 0:40:27.7 | 0:16:18.1 | --- | --- | ||
49 | diplom | 3812 | MAAR Hubert | 1968 | Curling Zillertal | 8. / H 51 | 0:41:01.1 | 0:16:51.5 | 0:28:59.1 | 37 | ||
50 | diplom | 3864 | KOPTON Mario | 1975 | BTSV Eintracht Ski | 2. / H 41 | 0:41:11.1 | 0:17:01.5 | --- | --- | ||
51 | diplom | 3822 | WINKLER Florian | 1991 | --- | 9. / H 21 | 0:41:27.1 | 0:17:17.5 | 0:29:20.6 | 38 | ||
52 | diplom | 3925 | TERLSON Adam | 1987 | --- | 3. / H 31 | 0:41:32.6 | 0:17:23.0 | --- | --- | ||
53 | diplom | 3871 | WERR Christoph | 1951 | Naturfreunde Wals | 3. / H 66 | 0:42:27.1 | 0:18:17.5 | 0:30:24.4 | 40 | ||
54 | diplom | 3905 | SCHWEIGER Christoph | 2003 | --- | 5. / J 16 M | 0:42:40.6 | 0:18:31.0 | 0:31:09.4 | 41 | ||
55 | diplom | 3914 | STIMPEL Burkhard | 1955 | Uslar | 2. / H 61 | 0:42:42.1 | 0:18:32.5 | 0:31:12.9 | 42 | ||
56 | diplom | 3815 | MEDER Reinhold | 1949 | SC Waldau | 4. / H 66 | 0:44:39.9 | 0:20:30.3 | 0:31:51.4 | 43 | ||
57 | diplom | 3848 | LAUHOFF Andre | 1975 | Altkönig Racing Team | 3. / H 41 | 0:44:42.9 | 0:20:33.3 | 0:32:34.1 | 44 | ||
58 | diplom | 3926 | BRÄNDLE Eberhard | 1937 | SV Auingen | 1. / H 81 | 0:47:03.4 | 0:22:53.8 | 0:33:54.4 | 45 | ||
59 | diplom | 3817 | FÖRSTER Roland | 1950 | K.V.Lößnitz | 5. / H 66 | 0:47:46.1 | 0:23:36.5 | 0:34:32.4 | 46 | ||
60 | diplom | 3930 | WERBACH Nicolas | 1990 | --- | 10. / H 21 | 0:54:03.6 | 0:29:54.1 | 0:38:10.7 | 47 | ||
61 | diplom | 3843 | EHRENPFORDT Ingmar | 1973 | BTSV Eintracht Ski | 4. / H 46 | 1:04:56.2 | 0:40:46.6 | 0:45:36.2 | 48 | ||
62 | diplom | 3866 | SPIEKERMANN Dirk | 1966 | --- | 9. / H 51 | 1:05:44.7 | 0:41:35.1 | 0:47:41.2 | 49 | ||
63 | diplom | 3816 | GRÜNINGER Manfred | 1944 | SC Waldau | 1. / H 71 | 1:09:40.2 | 0:45:30.6 | 0:48:51.2 | 51 | ||
64 | diplom | 3919 | ROMBACH Martin | 1964 | Ski-Club Waldau | 10. / H 51 | 1:09:42.5 | 0:45:32.9 | 0:48:49.7 | 50 | ||
65 | diplom | 3888 | HARBICH Rudolf | 1937 | Freßnitz | 2. / H 81 | 1:15:08.7 | 0:50:59.1 | 0:52:44.9 | 52 | ||
66 | diplom | 3805 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 5. / H 46 | 1:17:39.3 | 0:53:29.7 | 1:09:26.2 | 53 | ||
67 | diplom | 3809 | HAAS Arnold | 1959 | SZ Stockach | 3. / H 56 | 1:19:35.0 | 0:55:25.5 | 1:11:47.3 | 54 | ||
68 | diplom | 3878 | ANGERER Simon | 1992 | BRK Racing Team Oberammergau | 11. / H 21 | 1:36:34.3 | 1:12:24.7 | 1:19:51.8 | 55 | ||
69 | diplom | 3876 | KOTT Olaf | 1964 | BRK Racing Team Oberammergau | 11. / H 51 | 1:36:58.1 | 1:12:48.5 | 1:20:12.5 | 56 | ||
--- | 3818 | HOMYER Roger | 1954 | Highland Nordic | . / H 61 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3820 | BECKER Edwin | 1952 | --- | . / H 66 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3821 | BECKER Harald | 1946 | SF Windach | . / H 71 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3827 | MIRALLES Roderic | 1969 | --- | . / H 46 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3829 | KOZLER Kryštof | 2000 | beachwell | . / J 19 M | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3837 | FLORIAN Georgescu | 1984 | --- | . / H 31 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3850 | GRAEFF Joachim | 1961 | --- | . / H 56 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3852 | MÖLLER Lothar | 1939 | --- | . / H 76 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3915 | FABIENNE Kaci | 1959 | --- | . / H 56 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 3950 | KRAUTZBERGER Michael | 1970 | --- | . / H 46 | DNS | --- | --- | --- |