Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :27.1.2019 MIESTO :Roudnice
USPORIADATEĽ : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
1 3 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 2:25:04.6 0:00:00.0 0:44:38.6 1 1:10:15.1 1 1:58:38.3 1
2 162 detail pretekára ENDRŠT Pavel CZE 1976 Slavia Pojišťovna Sport Team 2:31:55.2 0:06:50.5 0:47:33.6 3 1:14:02.7 2 2:05:03.6 2
3 65 detail pretekára PAULŮ Jan CZE 1974 sokol H.Branná 2:33:00.4 0:07:55.7 0:48:20.6 5 1:15:30.7 4 2:05:44.6 3
4 113 detail pretekára NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 2:35:16.2 0:10:11.5 0:48:13.1 4 1:15:35.2 5 2:06:47.6 4
5 27 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha 2:37:45.7 0:12:41.0 0:49:17.6 6 1:17:30.2 6 2:09:15.4 5
6 12 detail pretekára GROßE Ralf GER 1973 PSV ZITTAU 2:38:24.8 0:13:20.2 0:50:08.6 8 1:18:36.4 8 2:09:43.1 6
7 25 detail pretekára KOLÍN Jan CZE 1977 vsk Humanita 2:38:25.4 0:13:20.8 0:49:46.9 7 1:18:27.2 7 2:09:55.6 7
8 8 detail pretekára TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 2:40:17.7 0:15:13.0 0:47:24.1 2 1:15:16.7 3 2:10:02.9 8
9 79 detail pretekára GROMUS Tomáš CZE 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz 2:44:56.2 0:19:51.5 0:50:47.4 9 1:19:18.2 9 2:14:35.7 9
10 29 detail pretekára KŘOUSTEK Martin CZE 1978 SKI Skuhrov n.B 2:46:11.2 0:21:06.5 0:52:29.4 13 1:21:42.9 12 2:16:25.4 10
11 66 detail pretekára TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 2:46:45.7 0:21:41.0 0:51:18.1 10 1:20:42.7 10 2:16:51.4 11
12 73 detail pretekára ČAPEK Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 2:49:08.7 0:24:04.0 0:52:51.1 15 1:22:59.2 15 2:18:29.9 12
13 34 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 3 2:49:35.0 0:24:30.3 0:51:51.4 12 1:21:24.4 11 2:18:39.4 13
14 41 detail pretekára MICHÁLEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 2:49:43.0 0:24:38.3 0:52:38.1 14 1:22:36.2 14 2:18:57.9 14
15 103 detail pretekára FILGAS Jan CZE 1973 --- 2:52:06.7 0:27:02.0 0:52:54.0 16 1:23:04.9 17 2:20:37.4 16
16 87 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1970 SKI team VYSOČINA 2:53:16.2 0:28:11.6 0:53:20.4 17 1:23:00.2 16 2:20:46.4 17
17 26 detail pretekára KEJMAR Martin CZE 1977 --- 2:54:17.5 0:29:12.8 0:53:46.4 19 1:24:13.4 18 2:21:44.9 18
18 38 detail pretekára MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 2:54:44.5 0:29:39.8 0:51:46.4 11 1:22:12.9 13 2:19:52.9 15
19 120 detail pretekára LIBRE Kuba CZE 1974 SK Lajdaček 2:55:13.2 0:30:08.6 0:54:43.6 22 1:25:32.2 22 2:23:41.4 19
20 31 detail pretekára ŠKODA Aleš CZE 1975 Olfin Car Ski Team Trutnov 2:56:09.7 0:31:05.1 0:54:09.9 21 1:25:00.2 19 2:23:52.4 20
21 22 detail pretekára HORNYCH Vena CZE 1978 Kupkolo MtbTrilogy stage race 3:00:41.8 0:35:37.1 0:53:33.9 18 1:25:10.4 20 2:27:28.4 22
22 32 detail pretekára GROMUS Daniel CZE 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.cz 3:01:16.3 0:36:11.6 0:56:39.6 23 1:29:41.2 25 2:29:20.7 24
23 89 detail pretekára HOMOLKA Pavel CZE 1973 --- 3:01:43.0 0:36:38.3 0:53:55.4 20 1:25:13.4 21 2:25:57.9 21
24 37 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klub Šumava 3:02:00.3 0:36:55.6 0:57:14.7 25 1:29:27.0 23 2:28:43.6 23
25 23 detail pretekára MAŠEK Petr CZE 1979 AO Spartak Vrchlabí 3:03:00.3 0:37:55.6 0:59:01.2 28 1:31:21.2 28 2:31:03.0 25
26 127 detail pretekára NOVOTNÝ Jan CZE 1978 TTT 3:06:44.0 0:41:39.4 0:57:36.9 26 1:30:40.2 26 2:33:14.0 28
27 129 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 3:07:09.3 0:42:04.6 0:56:56.4 24 1:29:29.0 24 2:33:11.0 27
28 42 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 3:07:43.5 0:42:38.9 0:58:10.4 27 1:31:09.2 27 2:33:02.7 26
29 74 detail pretekára SUCHARDA Jiří CZE 1972 Jablonecké Mattonky 3:08:40.3 0:43:35.6 1:00:33.7 32 1:33:50.5 30 2:35:28.5 29
30 51 detail pretekára HONZÍK Tomáš CZE 1970 Slavia Liberec oreinteering 3:10:56.5 0:45:51.9 0:59:11.2 29 1:32:27.0 29 2:36:50.7 30
31 88 detail pretekára KLÍMA Pavel CZE 1977 SK Peřimov 3:15:47.3 0:50:42.6 0:59:45.9 31 1:33:58.5 31 2:39:18.0 31
32 53 detail pretekára SEVERÝN Otto CZE 1974 --- 3:16:36.1 0:51:31.4 1:02:25.4 38 1:36:23.7 33 2:41:05.2 32
33 77 detail pretekára ŠTEFEK Richard CZE 1974 Šerlich 8.30 3:19:08.1 0:54:03.4 1:01:25.9 35 1:36:25.0 34 2:42:19.5 33
34 139 detail pretekára RULÍŠEK Lubomír CZE 1972 VSK Přírodní vědy Praha 3:21:10.1 0:56:05.4 1:03:55.9 42 1:38:30.2 40 2:45:20.8 37
35 137 detail pretekára ROZSYPAL Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod 3:22:38.8 0:57:34.2 1:02:41.4 40 1:39:08.3 41 2:45:50.8 38
36 96 detail pretekára ŠÍR Vladimír CZE 1976 KJB Jilemnice 3:22:41.8 0:57:37.2 0:59:31.7 30 1:34:19.7 32 2:43:34.8 34
37 108 detail pretekára ČERNOHORSKÝ Miroslav CZE 1970 KČP Josefův Důl 3:23:06.1 0:58:01.4 1:01:32.1 36 1:36:27.5 35 2:44:50.0 36
38 145 detail pretekára VÁVRA Jaroslav CZE 1973 SK Spojil 3:24:32.1 0:59:27.4 1:07:42.2 44 1:43:30.5 43 2:50:14.0 40
39 86 detail pretekára PEKÁREK Jan CZE 1973 HK Excentric 3:24:55.9 0:59:51.2 1:00:38.7 33 1:36:39.7 36 2:45:52.5 39
40 141 detail pretekára JAKSCH Jan CZE 1975 Ex TJ Ještěd 3:28:55.9 1:03:51.2 1:02:18.4 37 1:37:54.0 39 2:50:29.5 41
41 160 detail pretekára DYKAST Robert CZE 1976 KKL Hlinsko 3:29:28.1 1:04:23.4 1:00:41.7 34 1:36:46.5 37 2:44:12.8 35
42 133 detail pretekára WOLF David CZE 1972 JANOV NAD NISOU 3:31:09.1 1:06:04.4 1:02:37.2 39 1:37:23.8 38 2:50:31.8 42
43 158 detail pretekára DYKAST Jaroslav CZE 1977 Světice 3:32:39.6 1:07:35.0 1:02:57.4 41 1:40:21.3 42 2:51:24.8 43
44 98 detail pretekára ČAKRT Ondřej CZE 1979 --- 3:40:54.7 1:15:50.0 1:06:43.2 43 1:44:11.5 44 2:58:55.1 44
45 109 detail pretekára HOLBA Tomáš CZE 1979 TJ Desná 3:48:42.7 1:23:38.0 1:07:48.4 45 1:46:53.3 45 3:06:10.3 45
46 110 detail pretekára JIROŠ Pavel CZE 1979 TJ Desná 3:48:42.7 1:23:38.0 1:08:01.7 46 1:47:00.5 46 3:06:15.3 46
47 105 detail pretekára VODIČKA Jiří CZE 1977 --- 3:52:18.7 1:27:14.0 1:14:11.2 51 1:52:15.5 50 3:07:30.3 47
48 21 detail pretekára PREISSLER Tomáš CZE 1970 Sokol Skuhrov 3:56:06.2 1:31:01.5 1:09:06.9 47 1:49:44.3 47 3:11:47.1 48
49 125 detail pretekára KUČERA František CZE 1971 Dolly Vyškov 3:58:41.5 1:33:36.8 1:11:26.4 50 1:51:32.0 49 3:11:47.6 49
50 52 detail pretekára BRAUN Petr CZE 1977 Famous Fathers Turnov 4:04:54.8 1:39:50.1 1:10:57.7 49 1:50:53.5 48 3:15:35.9 50
51 75 detail pretekára ŠTĚPÁNEK Petr CZE 1977 --- 4:06:51.3 1:41:46.6 1:10:30.9 48 1:52:41.0 51 3:18:29.1 51
52 112 detail pretekára HRUŠKA Tomáš CZE 1976 KBELŠTÍ SOKOLI 4:15:22.3 1:50:17.7 1:16:43.0 52 1:59:59.8 52 3:28:47.4 52
53 136 detail pretekára VYSKOČIL Daniel CZE 1972 --- 4:20:27.8 1:55:23.1 1:17:51.7 53 2:02:34.8 53 3:30:11.4 53
54 100 detail pretekára UKLEJA Remek POL 1976 --- 5:02:47.0 2:37:42.3 1:27:47.3 54 2:17:53.1 54 4:04:29.5 54
--- 7 detail pretekára JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team DNF --- 0:48:24.1 --- 1:17:09.7 --- --- ---
--- 84 detail pretekára JILICH Luboš CZE 1977 Silvini Madhus team DNF --- 1:03:57.7 --- 1:41:23.8 --- --- ---
--- 85 detail pretekára HLOUŠEK Jiří CZE 1979 Roprachtice DNF --- 1:02:48.2 --- 1:37:59.5 --- 2:55:58.5 ---
--- 92 detail pretekára RUDOLF Jan CZE 1971 VSK FEL DNF --- 1:01:58.2 --- 1:38:45.7 --- --- ---
--- 62 detail pretekára PREISLER Hynek CZE 1979 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 detail pretekára NOVOTNÝ Pavel CZE 1976 HK VYŠEHRAD DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 97 detail pretekára STRZAŁKOWSKI Artur POL 1971 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 119 detail pretekára FENCL Lukáš CZE 1974 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 135 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1972 Jablonecké Mattonky DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 149 detail pretekára DOPIERALA Piotr POL 1978 martombike.pl Team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 150 detail pretekára OTCOVSKY Zdeněk CZE 1973 Sokol Kamenec DNS --- --- --- --- --- --- ---