Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DÁTUM : | 26.1.2019 | MIESTO : | Roudnice |
---|
USPORIADATEĽ : | ČKS SKI Jilemnice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Finish | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 644 | RYSULOVÁ Marie | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W15-29K | 1:16:46.2 | 0:00:00.0 | 0:50:21.0 | 1 | ||
2 | diplom | 546 | KOLÍNOVÁ Kristýna | 1984 | vsk Humanita | 1. / W30-39K | 1:17:27.7 | 0:00:41.4 | 0:50:41.3 | 2 | ||
3 | diplom | 533 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub Jablonec | 1. / W40-49K | 1:18:04.0 | 0:01:17.8 | 0:51:00.3 | 3 | ||
4 | diplom | 643 | TŮMOVÁ Kateřina | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / W15-29K | 1:19:45.2 | 0:02:59.0 | 0:52:44.8 | 6 | ||
5 | diplom | 693 | NOHMEIER Hanna | 1983 | Xc-Ski Team | 2. / W30-39K | 1:19:53.2 | 0:03:07.0 | 0:52:12.6 | 4 | ||
6 | diplom | 508 | HEJNÁ Anna-marie | 1999 | Silvini Madshus Race Team | 3. / W15-29K | 1:20:47.9 | 0:04:01.7 | 0:52:20.0 | 5 | ||
7 | diplom | 523 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper-Swix Team | 2. / W40-49K | 1:21:57.7 | 0:05:11.5 | 0:53:47.8 | 7 | ||
8 | diplom | 532 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | SPORTICUS team | 4. / W15-29K | 1:22:05.7 | 0:05:19.5 | 0:54:00.8 | 8 | ||
9 | diplom | 535 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ROLNÍCI TJ ČZU | 3. / W40-49K | 1:28:01.0 | 0:11:14.7 | 0:57:50.3 | 10 | ||
10 | diplom | 549 | PAULŮ Blanka | 1954 | Maratonstav Úpice | 1. / W50+K | 1:28:30.7 | 0:11:44.5 | 0:57:17.3 | 9 | ||
11 | diplom | 566 | KODROVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 3. / W30-39K | 1:33:46.2 | 0:17:00.0 | 1:01:46.1 | 11 | ||
12 | diplom | 622 | WÜRZOVÁ Anna | 1994 | GLEDE Team | 5. / W15-29K | 1:34:22.0 | 0:17:35.8 | 1:02:13.6 | 12 | ||
13 | diplom | 608 | MATRASOVÁ Kateřina | 1983 | SKI team VYSOČINA | 4. / W30-39K | 1:38:21.0 | 0:21:34.8 | 1:04:04.8 | 13 | ||
14 | diplom | 585 | ŠÍPKOVÁ Petra | 1987 | Kasper-Swix Team | 5. / W30-39K | 1:40:31.3 | 0:23:45.0 | 1:06:32.1 | 14 | ||
15 | diplom | 656 | VESELÁ Petra | 1986 | --- | 6. / W30-39K | 1:41:44.3 | 0:24:58.0 | 1:08:37.1 | 17 | ||
16 | diplom | 588 | JIŘIŠTOVÁ Zuzana | 1982 | SK Peřimov | 7. / W30-39K | 1:42:11.0 | 0:25:24.8 | 1:06:34.9 | 15 | ||
17 | diplom | 677 | BENEŠOVÁ Jolana | 1969 | REDPOINT TEAM | 2. / W50+K | 1:43:45.0 | 0:26:58.8 | 1:07:23.6 | 16 | ||
18 | diplom | 586 | JINDŘÍŠKOVÁ Alena | 1961 | GLEDE Team | 3. / W50+K | 1:46:39.5 | 0:29:53.3 | 1:10:01.6 | 18 | ||
19 | diplom | 659 | PUNČOCHÁŘOVÁ Dita | 1977 | Joskatel | 4. / W40-49K | 1:56:31.8 | 0:39:45.6 | 1:18:03.9 | 21 | ||
20 | diplom | 553 | NACHÁZELOVÁ Zuzana | 1979 | --- | 5. / W40-49K | 1:57:16.6 | 0:40:30.3 | 1:16:05.9 | 19 | ||
21 | diplom | 652 | PROCHÁZKOVÁ Petra | 1974 | --- | 6. / W40-49K | 2:00:40.6 | 0:43:54.4 | 1:16:48.1 | 20 | ||
22 | diplom | 604 | KULÍKOVÁ Adéla | 2002 | Silvini Madhus team | 6. / W15-29K | 2:04:35.6 | 0:47:49.4 | 1:21:32.1 | 22 | ||
23 | diplom | 593 | KOLÍNOVÁ Michaela | 1979 | Triatlon MB | 7. / W40-49K | 2:11:41.6 | 0:54:55.4 | 1:26:11.3 | 23 | ||
24 | diplom | 655 | BÁRTOVÁ Václava | 1983 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / W30-39K | 2:19:43.9 | 1:02:57.7 | 1:30:54.4 | 24 | ||
25 | diplom | 647 | GOIKOETXEA MINTEGI Lucie | 1975 | Koa Squad | 8. / W40-49K | 2:25:38.2 | 1:08:52.0 | 1:36:18.2 | 25 | ||
26 | diplom | 625 | BERANOVÁ Jana | 1969 | --- | 4. / W50+K | 2:48:25.6 | 1:31:39.4 | 1:50:50.2 | 26 | ||
--- | 511 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | . / W15-29K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 600 | ŽENÍŠKOVÁ Renata | 1973 | --- | . / W40-49K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 690 | PUNČOCHÁŘOVÁ Dita | 1977 | Joskatel | . / W40-49K | DNS | --- | --- | --- |