Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DÁTUM :11.5.2019 MIESTO :Mladá Boleslav
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6427 detail pretekára HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 1. /  Žáci 10-11 let 0:16:57.6 0:00:00.0 04:02.2 [1] 1 04:19.7 [1] 1 04:18.9 [1] 1 04:16.7 [1] 1
2 6428 detail pretekára HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 2. /  Žáci 10-11 let 0:18:15.3 0:01:17.6 04:25.4 [3] 3 04:36.4 [4] 2 04:42.7 [3] 2 04:30.6 [3] 2
3 6441 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žáci 10-11 let 0:18:16.6 0:01:18.9 04:26.6 [5] 5 04:39.2 [6] 7 04:41.7 [2] 6 04:29.0 [2] 3
4 6659 detail pretekára JOHN Antonín CZE 2008 IVAR CS AUTHOR TEAM 4. /  Žáci 10-11 let 0:18:17.3 0:01:19.7 04:32.4 [9] 9 04:29.7 [2] 4 04:42.9 [4] 3 04:32.2 [4] 4
5 6437 detail pretekára VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Žáci 10-11 let 0:18:18.8 0:01:21.2 04:25.6 [4] 4 04:37.5 [5] 5 04:43.4 [5] 5 04:32.2 [5] 5
6 6451 detail pretekára SOUKUP Daniel CZE 2008 Author Team Stupno 6. /  Žáci 10-11 let 0:18:20.6 0:01:22.9 04:26.9 [6] 6 04:34.9 [3] 3 04:44.2 [6] 4 04:34.5 [6] 6
7 6426 detail pretekára KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:18:38.8 0:01:41.2 04:15.7 [2] 2 04:49.7 [9] 6 04:47.7 [7] 7 04:45.7 [9] 7
8 6602 detail pretekára PETRÁČKOVÁ Anna CZE 2008 P.J.P.T. junior team 2. /  Žákyně 10-11 let 0:19:01.1 0:02:03.5 04:31.4 [7] 7 04:48.2 [8] 9 04:53.4 [10] 9 04:48.0 [10] 8
9 6438 detail pretekára STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:19:01.9 0:02:04.3 04:33.1 [10] 10 04:51.5 [11] 10 04:53.6 [11] 10 04:43.5 [7] 9
10 6431 detail pretekára DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Klub Špindl 4. /  Žákyně 10-11 let 0:19:03.3 0:02:05.7 04:38.2 [13] 13 04:50.9 [10] 12 04:50.4 [8] 11 04:43.7 [8] 10
11 6455 detail pretekára PAPOUŠEK Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB 7. /  Žáci 10-11 let 0:19:03.6 0:02:05.9 04:33.4 [11] 11 04:45.5 [7] 8 04:52.4 [9] 8 04:52.2 [11] 11
12 6660 detail pretekára JOHN Eduard CZE 2009 IVAR - CS AUTHOR TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:19:41.6 0:02:44.0 04:34.6 [12] 12 04:52.0 [12] 11 05:09.9 [18] 12 05:04.9 [19] 12
13 6682 detail pretekára LESAGE Radek CZE 2008 Trans brody 9. /  Žáci 10-11 let 0:19:47.8 0:02:50.2 04:32.2 [8] 8 05:09.6 [20] 13 05:06.9 [16] 13 04:58.9 [13] 13
14 6690 detail pretekára KAMENÍK Dominik CZE 2009 ADASTRA Cycling Team 10. /  Žáci 10-11 let 0:19:49.8 0:02:52.2 04:49.7 [14] 14 05:01.2 [17] 15 05:03.9 [15] 16 04:54.9 [12] 14
15 6491 detail pretekára KUDRNA Tomáš CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 11. /  Žáci 10-11 let 0:19:57.1 0:02:59.4 05:02.4 [23] 23 04:53.0 [13] 18 04:57.4 [12] 15 05:04.2 [17] 15
16 6446 detail pretekára FALTYSOVÁ Nela CZE 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 5. /  Žákyně 10-11 let 0:20:01.8 0:03:04.2 04:50.9 [15] 15 04:57.6 [15] 14 05:03.3 [14] 14 05:09.9 [20] 16
17 6603 detail pretekára PETRÁČEK Milan CZE 2009 P.J.P.T. junior team 12. /  Žáci 10-11 let 0:20:11.3 0:03:13.7 04:58.9 [19] 19 04:55.2 [14] 16 05:12.4 [20] 17 05:04.6 [18] 17
18 6469 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 13. /  Žáci 10-11 let 0:20:14.5 0:03:16.9 05:00.2 [21] 21 05:00.7 [16] 19 05:10.2 [19] 18 05:03.4 [16] 18
19 6483 detail pretekára KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 10-11 let 0:20:19.1 0:03:21.5 05:01.4 [22] 22 05:09.7 [21] 21 05:07.5 [17] 19 05:00.4 [14] 19
20 6693 detail pretekára BREDLER Jonáš CZE 2008 TJ AŠ mladá boleslav 15. /  Žáci 10-11 let 0:20:23.3 0:03:25.7 05:13.7 [26] 26 05:09.6 [19] 22 04:58.7 [13] 20 05:01.2 [15] 20
21 6481 detail pretekára KAMENÍK Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 16. /  Žáci 10-11 let 0:20:37.8 0:03:40.2 04:56.2 [17] 17 05:14.1 [23] 20 05:15.4 [21] 21 05:11.9 [21] 21
22 6709 detail pretekára ŠIMON Tomáš CZE 2008 Ciklo Live 17. /  Žáci 10-11 let 0:21:05.5 0:04:07.9 05:19.7 [30] 30 05:10.3 [22] 26 05:16.5 [22] 23 05:18.9 [22] 22
23 6442 detail pretekára KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 6. /  Žákyně 10-11 let 0:21:08.6 0:04:11.0 04:51.9 [16] 16 05:03.4 [18] 17 05:34.9 [30] 22 05:38.2 [32] 23
24 6476 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 18. /  Žáci 10-11 let 0:21:11.3 0:04:13.7 04:56.4 [18] 18 05:29.2 [28] 24 05:24.4 [23] 24 05:21.2 [24] 24
25 6559 detail pretekára MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 19. /  Žáci 10-11 let 0:21:15.3 0:04:17.7 04:59.2 [20] 20 05:24.9 [27] 23 05:30.7 [27] 25 05:20.4 [23] 25
26 6672 detail pretekára HORÁČEK Adam CZE 2008 --- 20. /  Žáci 10-11 let 0:21:20.3 0:04:22.7 05:07.2 [25] 25 05:21.6 [26] 25 05:26.2 [24] 26 05:25.2 [26] 26
27 6661 detail pretekára LANG Robert CZE 2008 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:21:37.3 0:04:39.7 05:20.9 [32] 32 05:20.2 [25] 27 05:33.6 [29] 29 05:22.5 [25] 27
28 6495 detail pretekára KOŽELUH David CZE 2008 Ivar cs autor team 22. /  Žáci 10-11 let 0:21:39.3 0:04:41.6 05:06.7 [24] 24 05:34.4 [30] 28 05:30.6 [26] 27 05:27.4 [27] 28
29 6715 detail pretekára NOVOTNÝ Tomáš CZE 2008 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:21:43.5 0:04:45.9 05:24.9 [34] 34 05:19.9 [24] 29 05:28.7 [25] 28 05:29.9 [30] 29
30 6500 detail pretekára KROUPA Ondřej CZE 2008 little riders 24. /  Žáci 10-11 let 0:22:04.8 0:05:07.1 05:17.7 [28] 28 05:39.9 [32] 30 05:30.9 [28] 30 05:36.1 [31] 30
31 6669 detail pretekára STRÁNSKÝ Ondřej CZE 2009 STPA 25. /  Žáci 10-11 let 0:22:17.3 0:05:19.7 05:30.6 [36] 36 05:34.5 [31] 33 05:43.4 [32] 33 05:28.6 [29] 31
32 6499 detail pretekára PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 26. /  Žáci 10-11 let 0:22:24.3 0:05:26.7 05:20.2 [31] 31 05:41.1 [33] 32 05:41.5 [31] 31 05:41.5 [33] 32
33 6643 detail pretekára KOLAJTA Adam CZE 2008 IVAR CS – AUTHOR TEAM 27. /  Žáci 10-11 let 0:22:24.5 0:05:26.9 05:18.9 [29] 29 05:51.2 [35] 35 05:45.9 [33] 34 05:28.4 [28] 33
34 6508 detail pretekára MAŠKOVÁ Eliška CZE 2008 VELO Akademie Kladno 7. /  Žákyně 10-11 let 0:22:42.5 0:05:44.8 05:17.2 [27] 27 05:43.1 [34] 31 05:47.7 [34] 32 05:54.4 [34] 34
35 6678 detail pretekára BOBKOVÁ Karla CZE 2008 little riders JBC 8. /  Žákyně 10-11 let 0:23:05.4 0:06:07.8 05:36.7 [37] 37 05:31.9 [29] 34 05:49.4 [36] 35 06:07.3 [35] 35
36 6471 detail pretekára HAŠKOVÁ Kateřina CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 9. /  Žákyně 10-11 let 0:24:15.5 0:07:17.9 05:45.2 [40] 40 05:59.1 [37] 39 06:19.5 [41] 39 06:11.6 [36] 36
37 6487 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:25:12.3 0:08:14.6 05:40.2 [39] 39 06:26.9 [44] 41 06:17.6 [40] 41 06:47.4 [37] 37
38 6638 detail pretekára SMEJKAL Jakub CZE 2009 ___ 28. /  Žáci 10-11 let 0:17:14.6 - 1 Lap(s) 05:22.4 [33] 33 06:02.6 [39] 36 05:49.4 [37] 36 --- ---
39 6498 detail pretekára MINAŘÍK Adam CZE 2008 --- 29. /  Žáci 10-11 let 0:17:18.3 - 1 Lap(s) 05:28.7 [35] 35 06:00.2 [38] 37 05:49.4 [35] 37 --- ---
40 6642 detail pretekára MAREK Mikuláš CZE 2009 Dukla Praha 30. /  Žáci 10-11 let 0:17:26.1 - 1 Lap(s) 05:37.9 [38] 38 05:57.9 [36] 38 05:50.1 [38] 38 --- ---
41 6554 detail pretekára POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:18:12.8 - 1 Lap(s) 05:50.9 [42] 42 06:14.6 [40] 40 06:07.2 [39] 40 --- ---
42 6646 detail pretekára BAŠEK Oliver CZE 2009 --- 32. /  Žáci 10-11 let 0:18:45.8 - 1 Lap(s) 05:49.7 [41] 41 06:20.1 [42] 42 06:35.9 [44] 42 --- ---
43 6577 detail pretekára KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 33. /  Žáci 10-11 let 0:18:47.6 - 1 Lap(s) 05:56.9 [43] 43 06:25.4 [43] 43 06:25.1 [42] 43 --- ---
44 6698 detail pretekára DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 34. /  Žáci 10-11 let 0:18:53.5 - 1 Lap(s) 06:08.4 [45] 45 06:16.2 [41] 44 06:28.8 [43] 44 --- ---
45 6504 detail pretekára KOPECKÝ Matyáš CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 35. /  Žáci 10-11 let 0:19:18.1 - 1 Lap(s) 06:11.9 [46] 46 06:27.6 [45] 45 06:38.4 [45] 45 --- ---
46 6510 detail pretekára KOŠÁR Karel CZE 2008 cyklo team KOLARNA 36. /  Žáci 10-11 let 0:20:07.3 - 1 Lap(s) 06:05.9 [44] 44 06:53.1 [47] 46 07:08.1 [51] 46 --- ---
47 6528 detail pretekára HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 TJ Sokol Dobřichovice 37. /  Žáci 10-11 let 0:20:16.5 - 1 Lap(s) 06:20.9 [48] 48 07:02.4 [48] 48 06:53.1 [47] 47 --- ---
48 6707 detail pretekára JAKUBCOVÁ Veronika CZE 2009 --- 11. /  Žákyně 10-11 let 0:20:27.5 - 1 Lap(s) 06:13.4 [47] 47 07:07.6 [50] 47 07:06.4 [50] 48 --- ---
49 6546 detail pretekára VAVRUŠKA Petřík CZE 2009 --- 38. /  Žáci 10-11 let 0:20:29.8 - 1 Lap(s) 06:45.7 [50] 50 06:52.6 [46] 49 06:51.4 [46] 49 --- ---
50 6696 detail pretekára KŘEČKOVÁ Tereza CZE 2008 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:20:56.5 - 1 Lap(s) 06:52.6 [52] 52 07:05.1 [49] 50 06:58.7 [48] 50 --- ---
51 6657 detail pretekára KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 BIKE FOR LIFE 13. /  Žákyně 10-11 let 0:21:01.5 - 1 Lap(s) 06:49.6 [51] 51 07:10.1 [51] 51 07:01.6 [49] 51 --- ---
52 6684 detail pretekára VOLAVKOVÁ Sabina CZE 2008 --- 14. /  Žákyně 10-11 let 0:21:56.8 - 1 Lap(s) 06:54.4 [53] 53 07:29.4 [52] 52 07:32.9 [52] 52 --- ---
53 6680 detail pretekára BABÁK Štěpán CZE 2008 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:23:23.7 - 1 Lap(s) 06:31.2 [49] 49 09:06.1 [55] 55 07:46.3 [53] 53 --- ---
54 6605 detail pretekára LÍBALOVÁ Eliška CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 10-11 let 0:23:49.2 - 1 Lap(s) 07:07.6 [54] 54 08:07.1 [54] 53 08:34.4 [54] 54 --- ---
55 6701 detail pretekára ČÍŽEK Miloš CZE 2009 --- 40. /  Žáci 10-11 let 0:24:30.3 - 1 Lap(s) 07:31.7 [55] 55 08:02.4 [53] 54 08:56.1 [55] 55 --- ---
--- 6478 detail pretekára PETROF Johana CZE 2008 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6503 detail pretekára BEZDĚK Matyáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6509 detail pretekára JELÍNKOVÁ Nicol CZE 2008 Express CZ SCOTT TEAM Kolín . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6516 detail pretekára KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6535 detail pretekára KOLAŘÍK Štěpán CZE 2008 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6601 detail pretekára MAŠATA David CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6610 detail pretekára KRÁTKÝ Tomáš CZE 2008 KOLA-BBM.CZ . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6615 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6620 detail pretekára KYSELOVÁ Aneta CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6634 detail pretekára ŠVERMA Jaroslav CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---