Ralsko MTB Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :29.9.2018 MIESTO :Ralsko
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 7693 detail pretekára SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Sokol Veltěž 1. /  Žáci 10-11 let 0:52:06.2 0:00:00.0
2 7722 detail pretekára BAJER Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka 1. /  Žáci 12-13 let 0:52:15.4 0:00:09.2
3 7742 detail pretekára BĚLKA Lukáš CZE 2004 Aktivit Nový Bor 1. /  Žáci 14-16 let 0:52:17.7 0:00:11.5
4 7751 detail pretekára ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Jaroslav Kulhavý cycling team 1. /  Žákyně 14-16let 0:52:19.9 0:00:13.7
5 7771 detail pretekára PŘENOSIL Marek CZE 2007 Bicykl Team Ústí nad Labem 2. /  Žáci 10-11 let 0:52:24.4 0:00:18.2
6 7797 detail pretekára JANOVSKÝ Tomáš CZE 2008 --- 3. /  Žáci 10-11 let 0:53:52.2 0:01:45.9
7 7685 detail pretekára JANÍČKOVÁ Adriana CZE 2005 Sršáni Ostrava 1. /  Žákyně 12-13 let 0:55:54.2 0:03:47.9
8 7748 detail pretekára KUČERA Vladimír CZE 2002 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2. /  Žáci 14-16 let 0:55:59.7 0:03:53.4
9 7705 detail pretekára DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Juniors 2. /  Žákyně 12-13 let 0:56:06.2 0:03:59.9
10 7706 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Bikeclinic Junior Team 1. /  Žáci 8-9 let 0:56:06.4 0:04:00.2
11 7790 detail pretekára HOFFMANN Ondřej CZE 2007 --- 4. /  Žáci 10-11 let 0:56:06.4 0:04:00.2
12 7791 detail pretekára HOFFMANN Martin CZE 1973 --- 1. /  Doprovod 0:56:10.7 0:04:04.4
13 7698 detail pretekára BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 5. /  Žáci 10-11 let 0:57:14.4 0:05:08.2
14 7781 detail pretekára DLOUHÁ Aneta CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:58:17.2 0:06:10.9
15 7780 detail pretekára LUKAŠÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žáci 12-13 let 0:58:18.4 0:06:12.2
16 7715 detail pretekára HABR Jakub CZE 2006 --- 3. /  Žáci 12-13 let 0:58:21.9 0:06:15.7
17 7695 detail pretekára VAŠINA Timotej CZE 2009 Jaroslav Kulhavý cycling team 2. /  Žáci 8-9 let 0:58:47.1 0:06:40.9
18 7793 detail pretekára DVOŘÁK Kryštof CZE 2006 --- 4. /  Žáci 12-13 let 0:59:03.9 0:06:57.6
19 7794 detail pretekára DVOŘÁK Petr CZE 1972 t 2. /  Doprovod 0:59:05.1 0:06:58.9
20 7712 detail pretekára KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žáci 8-9 let 0:59:16.9 0:07:10.6
21 7688 detail pretekára BEČVÁŘ Oliver CZE 2009 OVLADEJKOLO - Trek Bikes 4. /  Žáci 8-9 let 0:59:19.1 0:07:12.9
22 7775 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 --- 5. /  Žáci 8-9 let 0:59:34.9 0:07:28.6
23 7687 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 DUKLA Praha 1. /  Žákyně 8-9 let 1:00:47.9 0:08:41.6
24 7786 detail pretekára ARNOLD Adam CZE 2007 Haven 6. /  Žáci 10-11 let 1:00:53.7 0:08:47.4
25 7763 detail pretekára SEDLÁČKOVÁ Veronika CZE 2007 IVAR CS – AUTHOR TEAM 2. /  Žákyně 10-11 let 1:00:54.6 0:08:48.4
26 7707 detail pretekára TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 7. /  Žáci 10-11 let 1:00:55.7 0:08:49.4
27 7694 detail pretekára SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 2. /  Žákyně 8-9 let 1:01:10.1 0:09:03.9
28 7691 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 1:01:16.6 0:09:10.4
29 7759 detail pretekára SOUKUP Petr CZE 1980 Author Team Stupno 3. /  Doprovod 1:01:26.1 0:09:19.9
30 7758 detail pretekára SOUKUPOVÁ Nikola CZE 2002 Author Team Stupno 2. /  Žákyně 14-16let 1:01:27.4 0:09:21.1
31 7690 detail pretekára KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žákyně 10-11 let 1:02:05.3 0:09:59.1
32 7765 detail pretekára POPELKA Filip CZE 2007 ADASTRA Sokol Veltěž 8. /  Žáci 10-11 let 1:02:17.8 0:10:11.6
33 7766 detail pretekára POPELKA Lukáš CZE 1976 --- 4. /  Doprovod 1:02:18.6 0:10:12.4
34 7796 detail pretekára HOVORKA Daniel CZE 2005 Bicykl Team Ústí nad Labem 5. /  Žáci 12-13 let 1:03:03.1 0:10:56.8
35 7795 detail pretekára KLUCHOVÁ Anežka CZE 2006 MAGIC VETERANS BIKETEAM 3. /  Žákyně 12-13 let 1:03:03.1 0:10:56.9
36 7737 detail pretekára KUDRNA Tomáš CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 6. /  Žáci 8-9 let 1:03:18.1 0:11:11.9
37 7743 detail pretekára BLAŽEK Robert CZE 2002 Nasavrky Bikers 3. /  Žáci 14-16 let 1:04:21.8 0:12:15.6
38 7738 detail pretekára ŠEFČÍK Kryštof CZE 2002 --- 4. /  Žáci 14-16 let 1:04:43.6 0:12:37.3
39 7745 detail pretekára VESELÝ Erik CZE 2004 --- 5. /  Žáci 14-16 let 1:05:33.1 0:13:26.8
40 7716 detail pretekára PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 BIKE SPORT SERVIS OPAVA 4. /  Žákyně 10-11 let 1:05:40.8 0:13:34.6
41 7749 detail pretekára HATAŠ Tomáš CZE 2010 --- 7. /  Žáci 8-9 let 1:05:42.6 0:13:36.4
42 7784 detail pretekára LANG Robetr CZE 2008 --- 9. /  Žáci 10-11 let 1:05:54.6 0:13:48.3
43 7750 detail pretekára HATAŠ David CZE 2008 --- 10. /  Žáci 10-11 let 1:05:55.8 0:13:49.6
44 7777 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 --- 8. /  Žáci 8-9 let 1:05:56.8 0:13:50.6
45 7783 detail pretekára LONGOVÁ Monika CZE 1979 --- 1. /  Doprovod 1:05:58.1 0:13:51.8
46 7767 detail pretekára HORÁČEK Jakub CZE 2007 --- 11. /  Žáci 10-11 let 1:06:12.1 0:14:05.8
47 7702 detail pretekára KOČOVÁ Barbora CZE 2007 INT CZ 5. /  Žákyně 10-11 let 1:06:28.8 0:14:22.6
48 7768 detail pretekára HORÁČEK Adam CZE 2008 --- 12. /  Žáci 10-11 let 1:07:44.8 0:15:38.6
49 7699 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 Rohozec Amulet Team 4. /  Žákyně 8-9 let 1:07:56.0 0:15:49.8
50 7709 detail pretekára HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 Symbio+CE Energy 4. /  Žákyně 12-13 let 1:08:35.3 0:16:29.1
51 7754 detail pretekára PILÁT Jan CZE 2007 --- 13. /  Žáci 10-11 let 1:08:35.6 0:16:29.4
52 7774 detail pretekára PŇOVSKÝ Martin CZE 1980 --- 5. /  Doprovod 1:09:08.5 0:17:02.3
53 7788 detail pretekára MALINSKÝ štěpán CZE 2007 BIKE TEAM JILEMNICE 14. /  Žáci 10-11 let 1:09:18.3 0:17:12.1
54 7787 detail pretekára MALÍNSKÝ Josef CZE 1978 --- 6. /  Doprovod 1:09:21.3 0:17:15.1
55 7701 detail pretekára PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 5. /  Žákyně 12-13 let 1:09:35.0 0:17:28.8
56 7762 detail pretekára CICHÁK Mikuláš CZE 2010 --- 9. /  Žáci 8-9 let 1:09:50.5 0:17:44.3
57 7761 detail pretekára CICHÁK David CZE 1971 --- 7. /  Doprovod 1:09:52.3 0:17:46.1
58 7741 detail pretekára TŘESKA Lukáš CZE 2010 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 10. /  Žáci 8-9 let 1:10:09.8 0:18:03.5
59 7704 detail pretekára VYHNISOVÁ Viktorie CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žákyně 10-11 let 1:10:26.5 0:18:20.3
60 7720 detail pretekára BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 6. /  Žákyně 12-13 let 1:10:35.8 0:18:29.5
61 7798 detail pretekára KNOBLOCH Adam CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM 11. /  Žáci 8-9 let 1:10:54.5 0:18:48.3
62 7719 detail pretekára KAMENÍK Jan CZE 2008 BIKE puzzle 15. /  Žáci 10-11 let 1:11:11.3 0:19:05.1
63 7700 detail pretekára KUČERA ADAM CZE 2005 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 6. /  Žáci 12-13 let 1:11:24.0 0:19:17.8
64 7755 detail pretekára PILÁT Václav CZE 2009 --- 12. /  Žáci 8-9 let 1:12:36.5 0:20:30.3
65 7772 detail pretekára FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO NOVÁ PAKA 5. /  Žákyně 8-9 let 1:12:38.8 0:20:32.5
66 7773 detail pretekára FAMFULÍK Tomáš CZE 1980 --- 8. /  Doprovod 1:12:39.3 0:20:33.0
67 7757 detail pretekára PILÁT Václav CZE 1974 --- 9. /  Doprovod 1:12:40.3 0:20:34.0
68 7756 detail pretekára PILÁTOVÁ Jana CZE 1973 --- 2. /  Doprovod 1:12:41.8 0:20:35.5
69 7723 detail pretekára BEDNAŘÍK Jan CZE 2007 S-Sport Hronov 16. /  Žáci 10-11 let 1:13:44.2 0:21:38.0
70 7779 detail pretekára ČERMÁK Denis CZE 2010 ADASTRA Sokol Veltěž 13. /  Žáci 8-9 let 1:14:35.0 0:22:28.8
71 7711 detail pretekára KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 7. /  Žákyně 10-11 let 1:15:33.0 0:23:26.7
72 7747 detail pretekára STOLIČKA Jan CZE 2008 --- 17. /  Žáci 10-11 let 1:16:15.2 0:24:09.0
73 7792 detail pretekára BENEŠ Adam CZE 2011 --- 6. /  Žáci 14-16 let 1:17:06.5 0:25:00.2
74 7734 detail pretekára FIŠER Pavel CZE 2006 --- 7. /  Žáci 12-13 let 1:17:26.8 0:25:20.6
75 7713 detail pretekára MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 14. /  Žáci 8-9 let 1:17:56.0 0:25:49.7
76 7736 detail pretekára NAGYOVÁ Zuzana CZE 2008 SOSK Skuhrov 8. /  Žákyně 10-11 let 1:18:02.5 0:25:56.2
77 7744 detail pretekára CIHLÁŘ Adam CZE 2006 --- 8. /  Žáci 12-13 let 1:19:22.7 0:27:16.5
78 7708 detail pretekára TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 6. /  Žákyně 8-9 let 1:19:24.0 0:27:17.7
79 7727 detail pretekára ŠTĚPÁN Ondra CZE 2008 --- 18. /  Žáci 10-11 let 1:20:16.4 0:28:10.2
80 7726 detail pretekára VOJÁČEK Josef CZE 2007 --- 19. /  Žáci 10-11 let 1:20:27.0 0:28:20.8
81 7776 detail pretekára MINAŘÍK Adam CZE 2007 --- 20. /  Žáci 10-11 let 1:20:28.3 0:28:22.0
82 7740 detail pretekára POKORNÁ Adéla CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 7. /  Žákyně 8-9 let 1:20:35.7 0:28:29.5
83 7686 detail pretekára SMEJKAL Adam CZE 2006 Ivar cs autor team 9. /  Žáci 12-13 let 1:20:37.9 0:28:31.7
84 7710 detail pretekára HOLANOVÁ Julie CZE 2009 Symbio+CE Energy 8. /  Žákyně 8-9 let 1:21:32.4 0:29:26.2
85 7717 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- 15. /  Žáci 8-9 let 1:22:33.5 0:30:27.3
86 7721 detail pretekára STRUNZ Martin CZE 2006 SA Špindlerův Mlýn 10. /  Žáci 12-13 let 1:23:58.9 0:31:52.7
87 7778 detail pretekára KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 9. /  Žákyně 8-9 let 1:23:59.7 0:31:53.4
88 7729 detail pretekára PETRÁNKOVÁ Adel CZE 2005 --- 7. /  Žákyně 12-13 let 1:26:00.6 0:33:54.4
89 7724 detail pretekára VOJÁČEK Tomáš CZE 2009 --- 16. /  Žáci 8-9 let 1:28:00.5 0:35:54.2
90 7782 detail pretekára POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 17. /  Žáci 8-9 let 1:28:57.6 0:36:51.4
91 7760 detail pretekára CHVOJKA Filip CZE 2007 Ghost Team 21. /  Žáci 10-11 let 1:29:23.4 0:37:17.1
92 7730 detail pretekára PETRÁNKOVÁ Veronika CZE 2004 --- 3. /  Žákyně 14-16let 1:30:05.9 0:37:59.7
93 7703 detail pretekára BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 18. /  Žáci 8-9 let 1:32:25.6 0:40:19.3
94 7785 detail pretekára URBANOVÁ Petra CZE 2006 --- 8. /  Žákyně 12-13 let 1:36:38.1 0:44:31.9
95 7739 detail pretekára ŠEFČÍK Matěj CZE 2008 --- 22. /  Žáci 10-11 let 1:36:41.3 0:44:35.1
96 7728 detail pretekára ŠTĚPÁN Viktor CZE 2010 --- 19. /  Žáci 8-9 let 1:38:46.5 0:46:40.3
97 7764 detail pretekára VAŠINA Samuel CZE 2003 Craft Author Bike Team 7. /  Žáci 14-16 let 1:39:59.0 0:47:52.8
98 7725 detail pretekára VOJÁČKOVÁ Tereza CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 8-9 let 1:47:58.9 0:55:52.6
99 7746 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Michaela CZE 2010 --- 11. /  Žákyně 8-9 let 1:55:28.7 1:03:22.5
--- 6378 detail pretekára DAĎA Patrik CZE 2008 --- . /  Žáci 10-11 let DNS ---