Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 12.5.2018 | MIESTO : | Mladá Boleslav |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 11 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 1:45:07.5 | 0:00:00.0 | 0:51:11.1 | 1 | ||
2 | diplom | 13 | KOBES Lukáš | 1996 | Symbio+CE Energy | 1:47:16.1 | 0:02:08.5 | 0:52:17.5 | 3 | ||
3 | diplom | 34 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 1:48:52.2 | 0:03:44.6 | 0:51:33.3 | 2 | ||
4 | diplom | 21 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:50:47.8 | 0:05:40.2 | 0:54:12.8 | 8 | ||
5 | diplom | 31 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 1:50:47.9 | 0:05:40.3 | 0:54:11.3 | 6 | ||
6 | diplom | 58 | BRŇÁK Jan | 1996 | Active Tour Cycling Team | 1:50:49.5 | 0:05:42.0 | 0:54:11.5 | 7 | ||
7 | diplom | 25 | MORAVEC Karel | 1996 | Velosport Valenta Scott Team | 1:50:49.8 | 0:05:42.2 | 0:54:11.0 | 5 | ||
8 | diplom | 84 | FORMÁNEK Adam | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:50:54.3 | 0:05:46.7 | 0:54:10.5 | 4 | ||
9 | diplom | 16 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Symbio+CE Energy | 1:51:07.3 | 0:05:59.7 | 0:54:13.3 | 9 | ||
10 | diplom | 144 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:53:25.5 | 0:08:17.9 | 0:55:22.5 | 12 | ||
11 | diplom | 27 | ŠORM Jiří | 1997 | AEROTEC SPORT TEAM | 1:53:41.5 | 0:08:33.9 | 0:55:17.5 | 10 | ||
12 | diplom | 49 | KOZÁK Matouš | 1998 | Rohozec Amulet Team | 1:53:44.2 | 0:08:36.7 | 0:55:18.3 | 11 | ||
13 | diplom | 229 | MATĚJKA Tomáš | 2001 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1:54:58.3 | 0:09:50.7 | 0:55:52.8 | 13 | ||
14 | diplom | 30 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | KROSS RACING TEAM | 1:55:24.3 | 0:10:16.7 | 0:55:55.0 | 14 | ||
15 | diplom | 212 | MORAVEK Tomáš | 1999 | ZP cyklo PROOFY Corratec tem | 1:56:46.6 | 0:11:39.0 | 0:57:23.5 | 17 | ||
16 | diplom | 734 | SRBECKÝ Filip | 1999 | Active Tour Cycling Team | 1:56:48.5 | 0:11:41.0 | 0:57:23.3 | 16 | ||
17 | diplom | 134 | VAČLENA Ondřej | 2000 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:56:49.9 | 0:11:42.3 | 0:56:22.3 | 15 | ||
18 | diplom | 67 | JIRKŮ Jakub | 1996 | ELEVEN MERCEDES MITAS | 1:57:22.3 | 0:12:14.7 | 0:57:23.9 | 18 | ||
19 | diplom | 96 | TOMAN Petr | 1997 | Velosport Domažlice | 2:00:45.4 | 0:15:37.8 | 0:58:56.8 | 19 | ||
20 | diplom | 327 | HOVORKA Daniel | 2001 | Symbio+CE.Energy | 2:01:43.2 | 0:16:35.7 | 1:00:55.5 | 23 | ||
21 | diplom | 92 | FUKSA Jaromír | 1999 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 2:01:44.4 | 0:16:36.8 | 0:59:52.0 | 22 | ||
22 | diplom | 89 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+ CE.Energy | 2:01:55.8 | 0:16:48.2 | 0:58:58.0 | 20 | ||
23 | diplom | 740 | ŠTĚPÁNEK Marek | 2001 | AEROTEC SPORT TEAM | 2:04:40.8 | 0:19:33.2 | 0:59:34.0 | 21 | ||
24 | diplom | 711 | ŠTYCH Jan | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:05:14.8 | 0:20:07.2 | 1:01:13.8 | 24 | ||
25 | diplom | 713 | HENDRYCH David | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 2:05:14.8 | 0:20:07.2 | 1:02:15.0 | 26 | ||
26 | diplom | 296 | RŮŽIČKA Jakub | 2000 | I-bike Manitou Klub Chrudim | 2:06:20.3 | 0:21:12.7 | 1:01:15.3 | 25 | ||
27 | diplom | 123 | SOUČEK Petr | 1999 | Bikemarast Team | 2:10:46.5 | 0:25:38.9 | 1:03:23.3 | 27 | ||
28 | diplom | 731 | KRATOCHVÍL Jakub | 1999 | Velospot Valenta | 2:11:54.3 | 0:26:46.7 | 1:07:03.0 | 33 | ||
29 | diplom | 641 | HEJDA Ondřej | 1998 | --- | 2:12:16.3 | 0:27:08.7 | 1:06:49.0 | 31 | ||
30 | diplom | 221 | KOTIŠ Jan | 1998 | Symbio+CE Energy | 2:14:15.3 | 0:29:07.7 | 1:05:36.3 | 30 | ||
31 | diplom | 360 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 2:15:06.6 | 0:29:59.0 | 1:05:21.5 | 29 | ||
32 | diplom | 415 | HÁJEK Vojtěch | 2000 | Cyklo Bendl | 2:15:50.8 | 0:30:43.2 | 1:03:52.0 | 28 | ||
33 | diplom | 269 | NEMET Michal | 1997 | WÜRTH MTB racing team | 2:16:31.5 | 0:31:23.9 | 1:07:02.5 | 32 | ||
34 | diplom | 626 | VILD Michal | 1996 | SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM | 2:23:09.8 | 0:38:02.2 | 1:10:18.8 | 34 | ||
35 | diplom | 705 | DÖRNER Jarda | 2000 | --- | 2:24:54.6 | 0:39:47.0 | 1:12:51.6 | 36 | ||
36 | diplom | 425 | FURCH Aleš | 1997 | MTB FURCH TEAM | 2:25:51.8 | 0:40:44.2 | 1:12:38.3 | 35 | ||
37 | diplom | 625 | KOCMAN Jan | 1998 | --- | 2:26:35.3 | 0:41:27.7 | 1:14:53.3 | 38 | ||
38 | diplom | 314 | PUHLOVSKÝ Tomáš | 1999 | alltraining.cz | 2:30:58.3 | 0:45:50.7 | 1:15:05.5 | 39 | ||
39 | diplom | 473 | REZEK Jakub | 2000 | --- | 2:31:08.8 | 0:46:01.2 | 1:16:32.3 | 40 | ||
40 | diplom | 538 | KÁCA Ondřej | 1997 | Bike Team REMIŠVEHA | 2:32:48.3 | 0:47:40.7 | 1:12:52.0 | 37 | ||
41 | diplom | 674 | REISER Matěj | 1996 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 2:35:27.6 | 0:50:20.0 | 1:17:55.3 | 41 | ||
42 | diplom | 763 | VÁVRA Vítězslav | 1998 | KSM HRÁDEK | 2:35:29.1 | 0:50:21.5 | 1:20:05.3 | 43 | ||
43 | diplom | 395 | MUSAL Filip | 1996 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 2:37:05.3 | 0:51:57.7 | 1:19:10.1 | 42 | ||
44 | diplom | 394 | HLUCHÝ Petr | 1998 | Symbio+ CE.Energy | 2:38:14.3 | 0:53:06.7 | 1:20:06.8 | 44 | ||
45 | diplom | 609 | JANOTA Šimon | 1998 | --- | 2:49:58.3 | 1:04:50.8 | 1:29:59.1 | 47 | ||
46 | diplom | 702 | ROGNER Jáchym | 2000 | alltraining.cz | 2:53:01.6 | 1:07:54.0 | 1:28:54.3 | 46 | ||
47 | diplom | 730 | ŠVANDRLÍK Jakob | 2001 | --- | 2:55:25.9 | 1:10:18.3 | 1:27:00.6 | 45 | ||
48 | diplom | 310 | ŠORF Pavel | 1999 | Haven Extreme Team | 2:56:31.6 | 1:11:24.0 | 1:52:34.1 | 53 | ||
49 | diplom | 808 | TOPOL Michal | 2007 | --- | 3:05:04.1 | 1:19:56.5 | 1:33:03.6 | 50 | ||
50 | diplom | 694 | DANÍČEK Ladislav | 2000 | --- | 3:09:46.4 | 1:24:38.8 | 1:32:18.1 | 49 | ||
51 | diplom | 764 | MAREČEK Oldřich | 1996 | Pítrbikes | 3:10:29.6 | 1:25:22.0 | 1:37:09.1 | 51 | ||
52 | diplom | 698 | PROCHÁZKA Jakub | 2000 | --- | 3:10:44.4 | 1:25:36.8 | 1:32:03.3 | 48 | ||
53 | diplom | 794 | HÁJEK Daniel | 1997 | --- | 3:43:33.2 | 1:58:25.6 | 1:47:00.8 | 52 | ||
54 | diplom | 524 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | 4:32:10.2 | 2:47:02.6 | 2:19:02.9 | 54 | ||
--- | 12 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 36 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 124 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | DNF | --- | 1:00:30.5 | --- | |||
--- | 145 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 158 | HAŠEK Dominik | 1998 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | DNF | --- | 1:10:20.0 | --- | |||
--- | 62 | SÝKORA Karel | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 278 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 367 | MAREK Oskar | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 408 | SOLNIČKA Ondřej | 1997 | I-bike Manitou Klub Chrudim | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 712 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | Česká Spořitelna Specialized Junior MTB | DNS | --- | --- | --- |