Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice 2022 - SILNIČNÍ ZÁVOD - MUŽI ELITE
DÁTUM : | 26.6.2022 | MIESTO : | Mladá Vožice |
---|
USPORIADATEĽ : | Český svaz cyklistiky |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZAHÁLKA Matěj |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:02:11.6 | 0:00:00.0 |
2. | BÁRTA Jan |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:02:18.5 | 0:00:06.9 |
3. | ŤOUPALÍK Adam |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:02:22.2 | 0:00:10.6 |
4. | BOROŠ Michael |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:02:24.9 | 0:00:13.3 |
5. | HIRT Jan |
Intermarché–Wanty–Gobert Matériaux |
CZE | 5:02:28.9 | 0:00:17.3 |
6. | VAKOČ Petr |
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM |
CZE | 5:03:17.7 | 0:01:06.0 |
7. | OTRUBA Jakub |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:03:55.3 | 0:01:43.7 |
8. | ŤOUPALÍK Jakub |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:04:06.7 | 0:01:55.0 |
9. | ŘEPA Vojtěch |
EQUIPO KERN PHARMA |
CZE | 5:04:19.4 | 0:02:07.8 |
10. | BITTNER Pavel |
DEVELOPMENT TEAM DSM |
CZE | 5:06:02.3 | 0:03:50.6 |
11. | KELEMEN Petr |
Tudor Pro Cycling Team |
CZE | 5:06:02.3 | 0:03:50.6 |
12. | VACEK Mathias |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 5:06:02.5 | 0:03:50.8 |
13. | SCHLEGEL Michal |
Caja Rural |
CZE | 5:06:03.0 | 0:03:51.4 |
14. | ŘEHA Filip |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:06:04.3 | 0:03:52.6 |
15. | KUKRLE Michael |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:06:10.3 | 0:03:58.7 |
16. | VOLTR Martin |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 5:08:28.9 | 0:06:17.3 |
17. | VANÍČEK Šimon |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 5:13:49.9 | 0:11:38.3 |
18. | FIALA Petr |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 5:14:57.7 | 0:12:46.1 |
19. | TYRPEKL Karel |
ATT Investments |
CZE | 5:14:58.1 | 0:12:46.5 |
20. | KAŠPAR Jan |
ATT Investments |
CZE | 5:14:58.2 | 0:12:46.5 |
21. | SCHURAN Michal |
ATT Investments |
CZE | 5:14:58.4 | 0:12:46.8 |
22. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:14:58.7 | 0:12:47.1 |
23. | ŘÍMAN Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 5:14:58.7 | 0:12:47.1 |
24. | VOJTĚCH Jonáš |
LAWI Stars - GIANT |
CZE | 5:14:58.8 | 0:12:47.2 |
25. | NEUMAN Dominik |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 5:15:30.5 | 0:13:18.8 |
26. | CAMRDA Karel |
ATT Investments |
CZE | 5:16:18.7 | 0:14:07.0 |
27. | BÁRTA Tomáš |
ATT Investments |
CZE | 5:20:05.4 | 0:17:53.8 |
28. | ROTTER Michal |
ATT Investments |
CZE | 5:20:40.9 | 0:18:29.2 |
29. | VLČEK Radek |
TUFO PARDUS Prostějov |
CZE | 5:20:41.2 | 0:18:29.5 |
30. | JAKOUBEK Tomáš |
ATT Investments |
CZE | 5:20:42.4 | 0:18:30.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAGAN Peter |
TotalEnergies |
SVK | 5:03:54.3 | 0:00:00.0 |
2. | KUBIŠ Lukáš |
Dukla Banska Bystrica continental cycling team |
SVK | 5:05:36.4 | 0:01:42.1 |
3. | ŠTOČEK Matúš |
ATT Investments |
SVK | 5:06:02.3 | 0:02:08.0 |
4. | ČANECKÝ Marek |
BRS - Kaktus bike |
SVK | 5:06:03.2 | 0:02:08.8 |
5. | SVRČEK Martin |
Team Biesse Carrera |
SVK | 5:06:16.8 | 0:02:22.4 |
6. | KOVÁČ Samuel |
CAT Trenčín |
SVK | 5:14:58.0 | 0:11:03.6 |
7. | TYBOR Patrik |
Dukla Banska Bystrica continental cycling team |
SVK | 5:14:58.1 | 0:11:03.8 |
8. | TUKA Samuel |
Dukla Banska Bystrica continental cycling team |
SVK | 5:14:59.1 | 0:11:04.8 |
9. | LOHINSKÝ Filip |
Dukla Banska Bystrica continental cycling team |
SVK | 5:14:59.1 | 0:11:04.8 |
10. | KAŠKO Dávid |
BRS - Kaktus bike |
SVK | 5:15:04.1 | 0:11:09.8 |
11. | LÍŠKA Andrej |
BRS - Kaktus bike |
SVK | 5:20:44.8 | 0:16:50.4 |