seriál :
Bikemaraton Beroun Kooperativy
DÁTUM : | 24.7.2021 | MIESTO : | Beroun |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Canyon Northwave Team |
CZE | 1:53:24.5 | 0:00:00.0 |
2. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:54:29.2 | 0:01:04.7 |
3. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:56:36.7 | 0:03:12.2 |
4. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 1:56:37.1 | 0:03:12.6 |
5. | MORAVEK Tomáš |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:56:37.2 | 0:03:12.7 |
6. | PAPRSTKA Tomáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:57:21.5 | 0:03:56.9 |
7. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:58:33.7 | 0:05:09.2 |
8. | JELÍNEK Josef |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:58:35.0 | 0:05:10.4 |
9. | ŠULC David |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:59:20.5 | 0:05:56.0 |
10. | ZEMENE Jakub |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 1:59:31.2 | 0:06:06.7 |
11. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:59:46.0 | 0:06:21.4 |
12. | STRNKA Tomáš |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:01:34.0 | 0:08:09.5 |
13. | HULA Robert |
Expres CZ - Tufo Team Kolín |
CZE | 2:01:35.7 | 0:08:11.2 |
14. | BUBÍLEK Michal |
Kross Bikeranch team |
CZE | 2:02:12.2 | 0:08:47.7 |
15. | BUKSA Dominik |
Canyon Northwave MTB team |
CZE | 2:02:13.5 | 0:08:48.9 |
16. | BARTŮNĚK Marek |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 2:02:13.5 | 0:08:49.0 |
17. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:02:18.2 | 0:08:53.7 |
18. | KANĚRA Michal |
GHOST Team |
CZE | 2:02:20.7 | 0:08:56.2 |
19. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:02:23.0 | 0:08:58.4 |
20. | ZEITHAMMER Martin |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:02:34.5 | 0:09:09.9 |
21. | LÁVIČKA Adam |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:03:24.5 | 0:09:59.9 |
22. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:04:56.0 | 0:11:31.5 |
23. | PRUDEK Dominik |
D2mont s.r.o.Merida cycling team |
CZE | 2:06:10.7 | 0:12:46.2 |
24. | NERADIL Vojtěch |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:06:16.0 | 0:12:51.4 |
25. | TATÍČEK Petr |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:06:26.7 | 0:13:02.2 |
26. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:07:08.8 | 0:13:44.2 |
27. | HOJDIK Vladimír |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:07:40.7 | 0:14:16.2 |
28. | CHOVANEC Filip |
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:08:05.0 | 0:14:40.5 |
29. | STYBLÍK Adam |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:08:38.7 | 0:15:14.2 |
30. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER racing team |
CZE | 2:08:51.5 | 0:15:26.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CZECZINKAROVÁ Jana |
Liv Mistral Cycling |
CZE | 2:17:11.7 | 0:00:00.0 |
2. | HOLUBOVÁ Adéla |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:24:01.4 | 0:06:49.7 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:30:39.7 | 0:13:27.9 |
4. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 2:36:33.9 | 0:19:22.2 |
5. | JEŽKOVÁ Kateřina |
CZE | 2:41:35.4 | 0:24:23.7 | |
6. | NAVRKALOVÁ Nikola |
D2mont s.r.o. Maerida cycxling team |
CZE | 2:43:46.2 | 0:26:34.4 |
7. | HASELBERGEROVÁ Eva |
Born In Šumava |
CZE | 2:43:46.7 | 0:26:34.9 |
8. | VANKOVÁ Jana |
Team CykloTrener |
CZE | 2:44:54.9 | 0:27:43.2 |
9. | PEJŠOVÁ Kristýna |
GHOST Team |
CZE | 2:45:36.2 | 0:28:24.5 |
10. | VÁCHOVÁ Petra |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:59:20.4 | 0:42:08.7 |
11. | URBANOVÁ Alena |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 3:02:47.6 | 0:45:35.9 |
12. | KAFKOVÁ Alžběta |
Oplt Cycling |
CZE | 3:09:42.1 | 0:52:30.4 |
13. | VAVŘÍKOVÁ Klára Franc |
Šemberské stezky |
CZE | 3:10:28.4 | 0:53:16.6 |
14. | ZDEŇKOVÁ Zuzana |
CZE | 3:11:43.6 | 0:54:31.9 | |
15. | NAVRKALOVÁ Michaela |
D2mont s.r.o. Merida cycling team |
CZE | 3:11:55.9 | 0:54:44.2 |
16. | MÜLLEROVÁ Ivana |
LAWI Stars |
CZE | 3:12:43.6 | 0:55:31.9 |
17. | KOTRČOVÁ Kateřina |
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM |
CZE | 3:13:33.9 | 0:56:22.1 |
18. | SMETANOVÁ Lucie |
CZE | 3:16:29.6 | 0:59:17.9 | |
19. | KALBÁČOVÁ Dana |
Plzeňští hobíci |
CZE | 3:32:08.9 | 1:14:57.1 |
20. | ŠKODOVÁ Radka |
Swiss Nik Cycling Team |
CZE | 3:40:51.4 | 1:23:39.6 |
21. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:49:34.8 | 1:32:23.1 |
22. | ŠETINOVÁ Iva |
GHOST Team |
CZE | 4:34:32.5 | 2:17:20.8 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Orlík Tour Kooperativy
- Kraličák MTB Tour CARDION
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Trans Brdy s 211
- Šumavský MTB Maraton STRABAG
- NOVA Vysočina Arena Tour
- Manitou Železné hory CARDION
- Znojmo Burčák Tour České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Oderská Mlýnice Lesy České republiky
- Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO