ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | UTTLEY Matthew |
Team CLS |
CZE | 1:01:59.3 | 0:00:00.0 |
2. | GROSEN Mads |
BareCykling.dk |
DEN | 1:03:20.1 | 0:01:20.8 |
3. | GAUVIN Sylvain |
FRA | 1:03:23.8 | 0:01:24.4 | |
4. | ENDERS Christian |
GER | 1:06:08.6 | 0:04:09.3 | |
5. | JANSE VAN RENSBURG Louis |
Masters |
RSA | 1:07:05.0 | 0:05:05.6 |
6. | HARDY Nigel |
GBR | 1:07:15.9 | 0:05:16.5 | |
7. | VALEEV Maxim |
Ushakov Rowing |
RUS | 1:07:16.0 | 0:05:16.6 |
8. | NELISSEN stan |
NED | 1:07:19.7 | 0:05:20.3 | |
9. | LEHTIMÄKI Kimmo |
FIN | 1:07:36.3 | 0:05:36.9 | |
10. | DE SIO Antonio |
GBR | 1:08:36.7 | 0:06:37.4 | |
11. | SANKAUSKAS Dovydas |
Vilnius |
LTH | 1:09:11.4 | 0:07:12.1 |
12. | LU Ching |
TPE | 1:09:31.4 | 0:07:32.1 | |
13. | MATIFAS Roland |
USA | 1:10:11.3 | 0:08:11.9 | |
14. | DE JONGHE Olivier |
BEL | 1:10:27.7 | 0:08:28.3 | |
15. | BARRETT Murray |
SNG | 1:10:33.7 | 0:08:34.3 | |
16. | BERTRAND Alain |
LUX | 1:11:13.1 | 0:09:13.8 | |
17. | LEE Chris |
GBR | 1:11:13.7 | 0:09:14.3 | |
18. | KLAUER Matthias |
GER | 1:12:02.3 | 0:10:03.0 | |
19. | COLLIN FRED |
FRA | 1:12:23.1 | 0:10:23.7 | |
20. | STRUPAT Uwe |
RC Titan Leverkusen |
GER | 1:12:40.2 | 0:10:40.8 |
21. | LOPES Mário |
POR | 1:12:45.6 | 0:10:46.2 | |
22. | BOEUVE Christian |
UNION COSNOISE SPORTIVE |
FRA | 1:12:50.5 | 0:10:51.1 |
23. | JOHANNESSEN Rene |
VHG Cykling |
DEN | 1:13:23.0 | 0:11:23.6 |
24. | BACHMANN Andreas |
AUT | 1:15:09.1 | 0:13:09.8 | |
25. | DAY Chris |
GBR | 1:15:24.9 | 0:13:25.5 | |
26. | HUNTER Raimund |
GER | 1:15:36.8 | 0:13:37.5 | |
27. | NEMTANU Silviu |
IRL | 1:15:47.1 | 0:13:47.7 | |
28. | DUBCHENKO Valery |
WTF - World Triathlon Friends |
RUS | 1:16:07.2 | 0:14:07.8 |
29. | SPRINCIS Rihards |
Digimoni ar Žilitonu |
LAT | 1:16:34.1 | 0:14:34.7 |
30. | TRAINER Nick |
GBR | 1:17:03.9 | 0:15:04.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BRIGGS Stephanie |
ZVP OPTO-RÉSEAU |
CAN | 1:13:05.4 | 0:00:00.0 |
2. | LENZ Tanja |
Team Erdinger Alkoholfrei |
GER | 1:13:34.4 | 0:00:29.0 |
3. | RANTA-OJALA Terhi |
Tampereen triathlonklubi |
FIN | 1:16:50.8 | 0:03:45.3 |
4. | LADWIG Sabine |
GER | 1:19:34.2 | 0:06:28.7 | |
5. | TALLIE f |
NED | 1:22:52.4 | 0:09:47.0 | |
6. | GEHMACHER Christine |
GER | 1:24:25.1 | 0:11:19.6 | |
7. | MISIARZ Magdalena |
POL | 1:28:41.3 | 0:15:35.8 | |
8. | ANYWHERE Nic |
Lymington Tuesday Cycling |
GBR | 1:30:31.8 | 0:17:26.3 |