T.A.T. Superšprint triatlon 2020
DÁTUM : | 20.6.2020 | MIESTO : | Valča |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- Mladšie žiactvo po kategóriách
- Staršie žiactvo po kategóriách
- Nádeje A po kategóriách
- Nádeje B po kategóriách
- Nádeje C po kategóriách
- Štafeta MIX dospelý po kategóriách
- Štafeta MIX žiaci po kategóriách
- Muži - rozbeh absolútne
- Muži - finále A absolútne
- Muži - finále A po kategóriách
- Muži 40+ - rozbehy absolútne
- Muži 40+ - finále absolútne
- Muži 40+ - finále po kategóriách
- Ženy - rozbeh1 absolútne
- Ženy - finále absolútne
- Ženy - finále po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | OLŠAN Martin |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:20:13.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŽÁČIK Pavol |
SMTA Nitra |
SVK | 0:20:15.4 | 0:00:02.2 |
3. | KRAVIANSKY Daniel |
pro-body sport team |
SVK | 0:20:16.3 | 0:00:03.1 |
4. | ŽÁČIK Peter |
SMTA Nitra |
SVK | 0:20:18.8 | 0:00:05.6 |
5. | TRUTNA Jan |
- nezistený - |
CZE | 0:20:26.8 | 0:00:13.6 |
6. | ROJTÁŠ Peter |
TRIATLONOVÝ KLUB Košice |
SVK | 0:20:28.2 | 0:00:15.0 |
7. | MEDVECZKY Matej |
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:20:36.1 | 0:00:22.9 |
8. | VRÁBEL Jozef |
TRISPORT Nová Dubnica |
SVK | 0:20:41.7 | 0:00:28.5 |
9. | WAHLANDT Šimon |
T2FLY - Športový tím Tri2Fly |
SVK | 0:20:43.8 | 0:00:30.6 |
10. | SMETANA Marek |
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:20:44.6 | 0:00:31.4 |
11. | MACHÁČEK Matej |
Športový Triatlonový Klub Pezinok |
SVK | 0:20:54.5 | 0:00:41.3 |
12. | LIZÁK Filip |
Mestský plavecký klub Dolný Kubín |
SVK | 0:21:12.3 | 0:00:59.1 |
13. | SOPKO Vladimír |
pro-body sport team |
SVK | 0:21:12.7 | 0:00:59.5 |
14. | KREMPASKY Tomas |
- nezistený - |
SVK | 0:21:32.6 | 0:01:19.4 |
15. | STODOLA Martin |
Trian ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 0:21:44.7 | 0:01:31.5 |
16. | VITEK Jakub |
T2FLY - Športový tím Tri2Fly |
SVK | 0:21:48.5 | 0:01:35.3 |
17. | POLÁK Juraj |
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:22:09.9 | 0:01:56.7 |
18. | TRUTZ Alex |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:22:14.7 | 0:02:01.5 |
19. | MOTAJ Marek |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:22:15.2 | 0:02:02.0 |
20. | DINŽÍK Viliam |
TRXBA - TRIAX Bratislava |
SVK | 0:22:49.3 | 0:02:36.1 |
21. | ŠIMALČÍK Alex |
KPŠ nereus Žilina |
SVK | 0:23:10.4 | 0:02:57.2 |
22. | DUPEJ Dominik |
- nezistený - |
SVK | 0:23:22.9 | 0:03:09.7 |
23. | BALAMUCKÝ Aleš |
KPŠ nereus Žilina |
SVK | 0:23:38.1 | 0:03:24.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MICHALIČKOVÁ Zuzana |
KPŠ nereus Žilina |
SVK | 0:20:52.9 | 0:00:00.0 |
2. | VRÁBLOVÁ Margaréta |
TRISPORT Nová Dubnica |
SVK | 0:21:25.1 | 0:00:32.2 |
3. | KURIAČKOVÁ Ivana |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:21:43.6 | 0:00:50.7 |
4. | RIZMANOVA Rebeka |
Slovenská triatlonová akadémia |
SVK | 0:21:51.4 | 0:00:58.5 |
5. | DRAHOVSKÁ Lýdia |
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:22:06.2 | 0:01:13.3 |
6. | KRIDLOVÁ Katarína |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:22:11.2 | 0:01:18.3 |
7. | BEKE Ema |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:22:39.8 | 0:01:46.9 |
8. | MÁCSAIOVÁ Jana |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:23:21.3 | 0:02:28.4 |
9. | STEVENS Alena |
TRI Tatry Triathlon Team |
SVK | 0:23:37.0 | 0:02:44.1 |
10. | IBOŠOVÁ Laura |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:24:59.2 | 0:04:06.3 |
11. | ĎURINOVÁ Petra |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:25:26.5 | 0:04:33.6 |
12. | ČELLÁROVÁ Veronika |
Trian ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 0:25:27.1 | 0:04:34.2 |
13. | ZIMENOVÁ Katarína |
Maratón klub Rajec |
SVK | 0:26:01.3 | 0:05:08.4 |
14. | BÁLINTOVÁ Hana |
TRXBA - TRIAX Bratislava |
SVK | 0:26:07.8 | 0:05:14.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | OZORÁK Miroslav |
TK Nové Zámky |
SVK | 0:21:46.5 | 0:00:00.0 |
2. | PALGUTA Ľuboslav |
- nezistený - |
SVK | 0:22:18.4 | 0:00:31.9 |
3. | BALUCH Ladislav |
TDMK Krompachy |
SVK | 0:23:00.2 | 0:01:13.7 |
4. | CELERIN Milan |
T.A.T. Martin |
SVK | 0:23:03.2 | 0:01:16.7 |
5. | KONEČNÝ Branislav |
T.A.T. Martin |
SVK | 0:23:10.5 | 0:01:24.0 |
6. | BOTOŠ Pavel |
Trian ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 0:23:49.6 | 0:02:03.1 |
7. | MIČÍK Ján |
Mestský plavecký klub Dolný Kubín |
SVK | 0:23:59.3 | 0:02:12.8 |
8. | BEKE Stefan |
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava |
SVK | 0:24:22.9 | 0:02:36.4 |
9. | OLEJÁR Peter |
ŠK Oravaman Nižná |
SVK | 0:24:48.6 | 0:03:02.1 |
10. | JURAŠKO Peter |
pro-body sport team |
SVK | 0:25:56.2 | 0:04:09.7 |