Predator Master Weekend Eduard
DÁTUM : | 08 - 9.8.2020 | MIESTO : | Biatlonový areál Eduard, Krušné hory |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- Master Weekend Elite
- Master Weekend Open
- MASAKR Elite muži / ženy
- MASAKR Elite po kategóriách
- MASAKR Elite tímy
- MASAKR Open muži / ženy
- MASAKR Open po kategóriách
- MASAKR Open tímy
- DRIL Elite muži / ženy
- DRIL Elite po kategóriách
- DRIL Elite tímy
- DRIL Open muži / ženy
- DRIL Open po kategóriách
- DRIL Open tímy
- BRUTAL Elite muži / ženy
- BRUTAL Elite po kategóriách
- BRUTAL Elite tímy
- BRUTAL Open muži / ženy
- BRUTAL Open po kategóriách
- BRUTAL Open tímy
- Junior
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VACÍK Jiří |
CZE | 0:58:13.6 | 0:00:00.0 | |
2. | DIECKMANN Jan-Philip |
MIT OCR Germany |
GER | 0:58:54.6 | 0:00:41.0 |
3. | NOVÁK Lukáš |
Wild Monkey Kids Poděbrady |
CZE | 0:59:18.6 | 0:01:05.0 |
4. | ČERNÝ Jakub |
#klucibezroušky |
CZE | 1:02:02.5 | 0:03:48.9 |
5. | HANDLER Christian |
MIT OCR Germany |
AUT | 1:02:13.2 | 0:03:59.6 |
6. | BABÁK Josef |
#klucibezroušky |
CZE | 1:02:49.2 | 0:04:35.6 |
7. | VON STELZER Christopher |
MIT OCR Germany |
AUT | 1:03:00.7 | 0:04:47.1 |
8. | PODZIMEK Jakub |
Wild Monkey Kids Poděbrady |
CZE | 1:04:03.4 | 0:05:49.8 |
9. | SEDLÁK Jan |
CZE | 1:04:56.7 | 0:06:43.1 | |
10. | KRAUS Christian |
MIT OCR Germany |
CZE | 1:06:26.6 | 0:08:13.0 |
11. | HAJŽMAN David |
CZE | 1:06:37.4 | 0:08:23.8 | |
12. | HANYK Lukáš |
#klucibezroušky |
CZE | 1:07:30.8 | 0:09:17.2 |
13. | DRÁBEK Lukáš |
CZE | 1:08:49.6 | 0:10:36.0 | |
14. | ŘÍHA Zdeněk |
Wild Monkey Kids Poděbrady |
CZE | 1:09:50.3 | 0:11:36.7 |
15. | TRAEXLER Martin |
MIT OCR Germany |
GER | 1:09:54.4 | 0:11:40.8 |
16. | KRÁLÍK Petr |
Z.L.O. |
CZE | 1:10:06.4 | 0:11:52.8 |
17. | KRÁSA David |
Z.L.O. |
CZE | 1:10:28.8 | 0:12:15.2 |
18. | KOČVARA Luboš |
Z.L.O. |
CZE | 1:10:28.9 | 0:12:15.3 |
19. | DANĚK Luboš |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:10:57.8 | 0:12:44.2 |
20. | SCHUH Martin |
AUT | 1:11:24.2 | 0:13:10.6 | |
21. | HAUSMANN Frank |
GER | 1:12:08.5 | 0:13:54.9 | |
22. | JERTIČ Saša |
SRB | 1:14:08.1 | 0:15:54.5 | |
23. | PACHOLÍK Ondřej |
CZE | 1:14:21.2 | 0:16:07.6 | |
24. | GABRIEL Jan |
CZE | 1:15:30.2 | 0:17:16.6 | |
25. | SVOBODA Martin |
Spartan Gym |
CZE | 1:15:51.6 | 0:17:38.0 |
26. | RAMBERGER Christian |
Badass/Celtic Mashup |
AUT | 1:16:38.8 | 0:18:25.2 |
27. | PECA Jakub |
Predator Workout Brno |
CZE | 1:16:50.9 | 0:18:37.3 |
28. | BALINT Michal |
CZE | 1:16:56.1 | 0:18:42.5 | |
29. | ERNST Günter |
Badass/Celtic Mashup |
AUT | 1:17:10.7 | 0:18:57.1 |
30. | HLAVATÝ Vladislav |
CZE | 1:18:04.9 | 0:19:51.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHEJBALOVÁ Tereza |
CZE | 1:14:08.2 | 0:00:00.0 | |
2. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
Wild Monkey Kids Poděbrady |
CZE | 1:19:36.9 | 0:05:28.7 |
3. | BRINKMANN Sabrina |
GER | 1:22:12.5 | 0:08:04.3 | |
4. | CSERNÁK Enikő |
HUN | 1:23:47.7 | 0:09:39.5 | |
5. | HÁJKOVÁ Daniela |
CZE | 1:25:02.0 | 0:10:53.8 | |
6. | ADÁMKOVÁ Lucie |
CZE | 1:27:23.7 | 0:13:15.5 | |
7. | BARRE Aline |
GER | 1:28:33.3 | 0:14:25.1 | |
8. | STEJSKALOVÁ Barbora |
CZE | 1:36:12.4 | 0:22:04.2 | |
9. | OLIVIA Skolik |
GER | 1:39:21.0 | 0:25:12.8 | |
10. | SEGGER Maylin |
GER | 1:41:50.9 | 0:27:42.7 | |
11. | LOMNICKÁ Tereza |
CZE | 1:45:33.9 | 0:31:25.7 | |
12. | HAMANN Maren |
GER | 1:45:51.9 | 0:31:43.7 | |
13. | GORI Katarina |
Badass/Celtic Mashup |
AUT | 1:46:08.5 | 0:32:00.3 |
14. | MÁLKOVÁ Kristína |
Spartan Gym |
CZE | 1:48:43.6 | 0:34:35.4 |
15. | HEINRICH Julia |
GER | 1:51:22.2 | 0:37:14.0 | |
16. | TOULOVÁ Jana |
CZE | 1:56:01.2 | 0:41:53.0 | |
17. | SALÁTOVÁ Monika |
Spartan Gym |
CZE | 1:58:04.9 | 0:43:56.7 |
18. | PÜHRER Johanna |
Badass/Celtic Mashup |
AUT | 1:58:58.9 | 0:44:50.7 |
19. | FAHMY Janina |
GER | 2:04:28.8 | 0:50:20.6 | |
20. | LANGER Antje |
GER | 2:10:45.3 | 0:56:37.1 | |
21. | DVOŘÁKOVÁ Veronika |
CZE | 2:17:50.4 | 1:03:42.2 | |
22. | HULÍNSKÁ Renata |
Spartan Gym |
CZE | 2:22:27.0 | 1:08:18.8 |