seriál : ČP XCM MTB 2019

RALLYE SUDETY 2019

MTB
DÁTUM :7.9.2019 MIESTO :Teplice nad Metují
USPORIADATEĽ : Red Point Team STRÁNKY PRETEKOV :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 5:15:24.5 0:00:00.0
2.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 5:17:47.3 0:02:22.7
3.
RAUCHFUSS Marek
Kross Bikeranch Team
CZE 5:18:26.2 0:03:01.7
4.
BUKSA Dominik
Vitalo future cycling
CZE 5:30:37.1 0:15:12.6
5.
ŘEHÁK Vít
MITAS CYKLOHELIOS
CZE 5:33:40.6 0:18:16.0
6.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:41:39.0 0:26:14.5
7.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch Team
CZE 5:44:18.3 0:28:53.7
8.
TATÍČEK Petr
RAJEC100%TREK
CZE 5:52:49.2 0:37:24.6
9.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 5:54:18.7 0:38:54.1
10.
ZELENÝ Ondřej
Eleven-Mercedes Benz-Mitas
CZE 5:54:32.7 0:39:08.1
11.
KESTLER Aleš
YOGI racing team Ostrava
CZE 5:56:05.7 0:40:41.1
12.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 5:59:20.4 0:43:55.8
13.
DREJSL Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:59:26.6 0:44:02.1
14.
VLČEK Sebastian
HZS Královehradeckého kraje
CZE 5:59:41.1 0:44:16.6
15.
HAVEL Josef
STATIKA J.S.K.K.
CZE 6:05:57.1 0:50:32.5
16.
HODR Antonín
GHOST PRO BIKE TRUTNOV
CZE 6:06:59.6 0:51:35.0
17.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 6:10:42.0 0:55:17.5
18.
ŠTOLFA Štěpán
Pítrs bikes team
CZE 6:11:52.5 0:56:27.9
19.
SULZBACHER Petr
Pítrs bikes team
CZE 6:13:10.8 0:57:46.2
20.
SUSTR Lukas
TJ BANÍK
CZE 6:13:40.0 0:58:15.5
21.
HODYL Kamil
KudoeiankaCyklonProalTeam
POL 6:14:34.0 0:59:09.4
22.
MATĚJŮ Jan
TJ BANÍK
CZE 6:17:13.2 1:01:48.6
23.
ADÁMEK Petr
Apache Loko Trutnov
CZE 6:18:09.5 1:02:44.9
24.
VÁCLAVEK Lukáš
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 6:19:38.4 1:04:13.9
25.
LECNAR Jaruch
Pítrs bikes team
CZE 6:19:50.4 1:04:25.9
26.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 6:23:37.7 1:08:13.1
27.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 6:25:07.7 1:09:43.1
28.
NĚMEC Luboš
Vokolek-cycling-team
CZE 6:27:19.6 1:11:55.1
29.
VANÍČEK Vojtěch
BAKAKO Nová Paka
CZE 6:27:36.1 1:12:11.6
30.
KOVÁŘ Tomáš
Kohouti SK Pržno
CZE 6:29:17.4 1:13:52.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bikeranch Team
CZE 7:12:54.7 0:00:00.0
2.
KADNER Karin
TBR Werner
GER 7:40:26.2 0:27:31.5
3.
BERGEROVÁ Karolina
Carla.Kupkolo.cz
CZE 7:52:15.1 0:39:20.3
4.
ZEISKOVÁ Markéta
Rajbas klub Náchod
CZE 8:15:32.4 1:02:37.6
5.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike freaks Holice
CZE 8:49:00.3 1:36:05.6
6.
GIERGIELOVÁ Markéta
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 8:56:10.8 1:43:16.0
7.
ZÍTKOVÁ Radka
RUN4RUN
CZE 10:31:52.7 3:18:57.9
8.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business logic s.r.o.
CZE 10:56:18.2 3:43:23.4
9.
ŘEHÁKOVÁ Jana
CZE 11:19:04.2 4:06:09.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES TULO TEAM KOLÍN
CZE 2:39:31.9 0:00:00.0
2.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 2:41:48.2 0:02:16.2
3.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech/VSA
CZE 2:43:07.9 0:03:35.9
4.
ŠIMEK Jakub
Kross Bikeranch Team
CZE 2:50:24.8 0:10:52.9
5.
MILERET Milan
CZE 2:52:16.8 0:12:44.8
6.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 2:53:08.0 0:13:36.1
7.
LISIČAN Petr
GAPP System - Cabtech/VSA
CZE 2:56:52.3 0:17:20.3
8.
KOPEC Jiří
GAPP System - Cabtech/VSA
CZE 2:56:52.4 0:17:20.4
9.
KRUSZ Piotrek
KKW Nexelo Wałbrzych
POL 2:57:26.3 0:17:54.3
10.
POSPÍŠIL Lukáš
Redpoint Eleven Team
CZE 3:01:29.7 0:21:57.8
11.
ŠTĚPÁN Martin
CZE 3:02:07.0 0:22:35.0
12.
BEJR Štěpán
CZE 3:05:20.4 0:25:48.5
13.
KYNDL Lukáš
BSK racing team
CZE 3:05:42.4 0:26:10.5
14.
SLÁDEK Adam
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 3:07:25.2 0:27:53.2
15.
VOKOUN Jiří
Červený Kostelec
CZE 3:09:45.4 0:30:13.4
16.
JANDA Petr
DK BIKESHOP RACING TEAM
CZE 3:09:45.4 0:30:13.4
17.
MICHALEC Petr
Pítrs bikes team
CZE 3:12:41.4 0:33:09.4
18.
VONDROUŠ Pavel
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 3:16:08.3 0:36:36.4
19.
KOVAŘÍK Libor
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 3:16:08.3 0:36:36.4
20.
LUČAN Tomáš
ISF ebolasport
CZE 3:16:58.1 0:37:26.1
21.
KOLDA Pavel
BAKAKO Nová Paka
CZE 3:17:16.1 0:37:44.1
22.
ZACHATA Vojtěch
MTB Messenger Team
CZE 3:18:30.3 0:38:58.3
23.
VAŠÍČEK Roman
CONTINENTAL ADRŠPACH
CZE 3:18:35.6 0:39:03.6
24.
TALÁB Tomáš
CZE 3:19:14.8 0:39:42.8
25.
UHLÍŘ Miroslav
Cyklo Profi Gold Fren
CZE 3:19:18.1 0:39:46.1
26.
THÉR Jan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 3:19:29.8 0:39:57.8
27.
DIVÍŠEK David
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 3:19:53.1 0:40:21.1
28.
STUNA Josef
Kaba Sport Chotěboř
CZE 3:20:01.1 0:40:29.1
29.
NEŠETŘIL Čeněk
CZE 3:21:04.5 0:41:32.6
30.
VOŇKA Jiří
Carla.Kupkolo.cz
CZE 3:22:34.8 0:43:02.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MACHÁŇOVÁ Sabina
bikecentrum.eu Olomouc
CZE 3:23:13.8 0:00:00.0
2.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:30:31.0 0:07:17.1
3.
SVOBODOVÁ Petra
CZE 3:34:01.2 0:10:47.4
4.
BERKOVÁ Irena
Amenity Extrem Sport Team
CZE 3:39:16.9 0:16:03.1
5.
FUKSOVÁ Adéla
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:50:16.5 0:27:02.7
6.
TEUBEROVÁ Kateřina
CZE 3:53:51.5 0:30:37.7
7.
KELBICHOVÁ Vendula
KL sport Most
CZE 3:54:23.7 0:31:09.9
8.
SICHÁLKOVÁ Jana
Příště Už Nepojedu Kolo Tým
CZE 4:08:35.9 0:45:22.0
9.
KLAPKOVÁ Monika
beMANIAX BIKESALON
CZE 4:08:56.1 0:45:42.3
10.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 4:21:19.8 0:58:05.9
11.
TOMEČKOVÁ Zuzana
LKT80
CZE 4:23:31.7 1:00:17.9
12.
FULKOVÁ Šárka
Redpoint Eleven Team
CZE 4:24:22.7 1:01:08.9
13.
KRÁLOVÁ Silvie
Záměl
CZE 4:33:58.4 1:10:44.6
14.
WALTERA Michaela
Team Bike Perštejn
CZE 4:35:56.1 1:12:42.3
15.
ČAPOUNOVÁ Marcela
CZE 4:54:42.7 1:31:28.9
16.
WERNEROVÁ Denisa
CZE 5:29:31.6 2:06:17.8
17.
LINHARTOVÁ Martkéta
CZE 5:30:18.9 2:07:05.1
18.
BRYKSÍ Barbora
BKL Machov
CZE 5:32:11.4 2:08:57.5
19.
MAREŠOVÁ Anežka
CONTINENTAL ADRŠPACH
CZE 5:36:07.6 2:12:53.8
20.
PŘIVŘELOVÁ Martina
CZE 5:59:40.6 2:36:26.8
21.
PLNA Andrea
CZE 6:18:21.0 2:55:07.1
22.
MARKOVÁ Eva
CZE 6:18:21.2 2:55:07.4
23.
TEJKLOVÁ Eva
Ostaš Team
CZE 7:22:25.1 3:59:11.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOVAŘÍČEK Vojtěch
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:19:20.9 0:00:00.0
2.
STYBLÍK Adam
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:21:06.9 0:01:45.9
3.
KUBIŠTA Martin
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:23:00.6 0:03:39.7
4.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:23:04.6 0:03:43.7
5.
TOMAN Luboš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:23:05.9 0:03:44.9
6.
VLAS Jakub
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:25:56.1 0:06:35.1
7.
MEIER Lukáš
GHOST Team
CZE 1:27:24.6 0:08:03.7
8.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:27:52.6 0:08:31.6
9.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs bikes team
CZE 1:28:53.1 0:09:32.1
10.
PEŠINA Jakub
Redpoint Eleven Team
CZE 1:32:24.5 0:13:03.6
11.
NÁJEMNÍK Martin
CZE 1:34:16.0 0:14:55.1
12.
SAIDL Filip
Pítrs bikes team
CZE 1:34:17.3 0:14:56.3
13.
STARÝ Dominik
Specialized
CZE 1:41:06.7 0:21:45.8
14.
FRENCL Patrik
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:41:50.7 0:22:29.8
15.
DOLEČEK Přemysl
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:41:57.4 0:22:36.5
16.
POKORNÝ Miloš
TAH SPORT
CZE 1:42:08.7 0:22:47.8
17.
DOBIÁŠ David
CSG TRI TEAM
CZE 1:44:33.7 0:25:12.7
18.
DOBIÁŠ Šimon
CSG TRI TEAM
CZE 1:44:33.7 0:25:12.8
19.
BRUMLÍK Marek
Cykloklub Jičín
CZE 1:44:34.2 0:25:13.2
20.
JABLONSKÝ Jiří
M&T kliky
CZE 1:44:40.7 0:25:19.7
21.
POCHE Jan
GHOST Team
CZE 1:47:22.1 0:28:01.2
22.
KUBEČEK Vojtěch
Pítrs bikes team
CZE 1:47:23.4 0:28:02.5
23.
IŠTOK Marek
Pítrs bikes team
CZE 1:47:58.4 0:28:37.5
24.
ZEZULKA Aleš
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:49:28.6 0:30:07.7
25.
FILGAS Matouš
ACK Stará Ves
CZE 1:49:57.1 0:30:36.2
26.
ERBEN Lukáš
CZE 1:49:58.9 0:30:37.9
27.
ŠILHAVÝ Filip
CZE 1:51:36.9 0:32:15.9
28.
SEDLISKÝ Martin
TJ Spartak Vrchlabí
CZE 1:51:52.1 0:32:31.2
29.
MORÁVEK Pavel
CZE 1:52:35.1 0:33:14.2
30.
ŠKODA Milan
Redpoint Eleven Team
CZE 1:53:28.6 0:34:07.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
POKORNÁ Emma
TAH SPORT
CZE 1:42:08.4 0:00:00.0
2.
BENEŠOVÁ Anna
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:54:19.3 0:12:10.9
3.
GOLINEY Maryana
CZE 1:54:19.3 0:12:10.9
4.
HAINZELOVÁ Lucie
Pítrs bikes team
CZE 1:54:36.8 0:12:28.3
5.
KRÁČMAROVÁ Anna
Apache Loko Trutnov
CZE 1:57:26.1 0:15:17.6
6.
PÁNKOVÁ Žofie
Kohouti SK Pržno
CZE 1:57:28.3 0:15:19.8
7.
ŠULCOVÁ Adéla
S-sport Hronov
CZE 2:05:16.7 0:23:08.3
8.
ŠVIHELOVÁ Viktorie
CPV Krnov
CZE 2:05:59.7 0:23:51.2
9.
BERNARDOVA Tereza
CZE 2:06:06.5 0:23:58.0
10.
RICHTROVÁ Eliška
Ž3 Sport Náchod
CZE 2:09:42.4 0:27:34.0
11.
ŠILHAVÁ Tereza
CZE 2:10:11.7 0:28:03.2
12.
BEZUŠKOVÁ Leontýna
Pítrs bikes team
CZE 2:13:34.9 0:31:26.4
13.
BRÁTOVÁ Bára
SKI Police nad Metují
CZE 2:13:34.9 0:31:26.4
14.
MÁSLOVÁ Pavlína
CZE 2:15:26.1 0:33:17.7
15.
STŘEDOVÁ Barbora
CZE 2:15:29.9 0:33:21.4
16.
ZEZULKOVÁ Simona
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 2:15:39.6 0:33:31.2
17.
KIEZLEROVÁ Monika
CZE 2:20:40.1 0:38:31.6
18.
KOHLOVÁ Štěpánka
Růža Bike KIDS
CZE 2:24:53.6 0:42:45.1
19.
BUREŠOVÁ Anežka
Pod Ostašem
CZE 2:26:42.5 0:44:34.1
20.
POHLOVÁ Matylda
SKI Police nad Metují
CZE 2:28:14.8 0:46:06.3
21.
ROČKOVÁ Romana
SDH Vysoká u Holic
CZE 2:28:35.3 0:46:26.8
22.
POHLOVÁ Adéla
SKI Police nad Metují
CZE 2:31:03.2 0:48:54.8
23.
KOHOUTOVÁ Veronika
CZE 2:34:22.2 0:52:13.7
24.
HOTÁRKOVÁ Tereza
Pítrs bikes team
CZE 2:34:58.0 0:52:49.5
25.
ZEZULKOVÁ Jana
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 2:40:22.7 0:58:14.2
26.
HOLOMKOVA Veronika
Bike Virgin
CZE 2:44:42.4 1:02:33.9
27.
ŘÍHÁNKOVÁ Tereza
2V BIKERS
CZE 2:48:20.1 1:06:11.6
28.
JANSOVÁ Lenka
Pítrs bikes team
CZE 3:00:50.7 1:18:42.2
29.
DOBIÁŠOVÁ Šárka
CSG TRI TEAM
CZE 3:03:32.5 1:21:24.0
30.
DOBIÁŠOVÁ Rebeka
CSG TRI TEAM
CZE 3:03:32.5 1:21:24.0

Kontaktujte časomíru