seriál : Kolo pro život 2011

Ještěd Tour Kooperativy

MTB
DÁTUM :6.8.2011 MIESTO :Ještěd SLUŽBY :
USPORIADATEĽ : Kolo pro život STRÁNKY PRETEKOV :kolopro.cz

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MÁKA Daniel
LOKO TRUTNOV RADIOKING
CZE 1:38:36.4 0:00:00.0
2.
STANĚK Vladimír
cyklostaněk
CZE 1:39:44.5 0:01:08.1
3.
ŠÍREK Adrian
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:40:40.0 0:02:03.6
4.
SOUCEK Jan
-
CZE 1:43:56.6 0:05:20.2
5.
NOVÁK Jindřich
CZE 1:44:33.2 0:05:56.8
6.
KYSELA Marek
SK Ještěd
CZE 1:45:25.7 0:06:49.3
7.
JURIS Bohumil
CZE 1:45:59.5 0:07:23.1
8.
ŠUBRT Martin
Carla - kupkolo.cz
CZE 1:46:14.1 0:07:37.7
9.
KOUKAL Filip
Moravec Merida Czech MTB Team
CZE 1:49:59.4 0:11:23.0
10.
VETTERLE Jan
CZE 1:50:23.6 0:11:47.2
11.
PŮBAL Robert
ČKL Harrachov
CZE 1:50:26.5 0:11:50.1
12.
ŠUBRT Oldřich
ŠkodaAuto team
CZE 1:51:27.9 0:12:51.5
13.
ZEMÁNEK Michal
CZE 1:57:12.6 0:18:36.2
14.
MACEK Petr
Autotrend Riders
CZE 1:57:22.1 0:18:45.7
15.
OTČENÁŠEK Vít
Šemíci
CZE 1:57:51.5 0:19:15.1
16.
LENC Radan
ŠKODA Auto team
CZE 1:57:52.4 0:19:16.0
17.
ŠEVČÍK Michal
CZE 1:58:27.2 0:19:50.8
18.
KOLDA Pavel 
BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka
CZE 1:58:32.8 0:19:56.4
19.
VILDT Vladimír
CZE 1:58:40.2 0:20:03.8
20.
FURCH Aleš
MTB FURCH TEAM
CZE 2:01:18.5 0:22:42.1
21.
KOLOMAZNIK Martin
CZE 2:01:37.7 0:23:01.3
22.
SEDLÁČEK Matěj
CZE 2:03:33.7 0:24:57.3
23.
HORÁČEK Miroslav
ŠKODA Auto team
CZE 2:04:19.2 0:25:42.8
24.
VESELÝ Kamil
CZE 2:05:07.6 0:26:31.2
25.
PEJŠA Robert
Merida Biking Team
CZE 2:05:19.0 0:26:42.6
26.
PIVRNEC Petr
Maraton Centrum jIČÍN
CZE 2:05:26.2 0:26:49.8
27.
LAMAČ Martin
MAGICVETERANS Bike Team
CZE 2:07:31.9 0:28:55.5
28.
KUDRNA David
CZE 2:08:16.7 0:29:40.3
29.
ZÁMEČNÍK Pavel
CZE 2:09:35.0 0:30:58.6
30.
PECHA Jiří
CZE 2:10:43.3 0:32:06.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNEK Kristián
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:13:22.6 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:20:21.0 0:06:58.4
3.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 2:20:26.2 0:07:03.6
4.
DLASK Petr
Rubena Birell Specialized
CZE 2:26:35.9 0:13:13.3
5.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 2:27:16.8 0:13:54.2
6.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:27:58.3 0:14:35.7
7.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:32:24.8 0:19:02.2
8.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:35:18.0 0:21:55.4
9.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 2:36:32.4 0:23:09.8
10.
KUČERA Vladimír
NISSAN DOLÁK
CZE 2:38:43.0 0:25:20.4
11.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:38:45.4 0:25:22.8
12.
ČÍŽEK Jan
axitdoldy
CZE 2:39:41.3 0:26:18.7
13.
ŘEHÁK Martin
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:39:52.3 0:26:29.7
14.
KUNČICKÝ Radim
AUTHOR MASTERS
CZE 2:40:05.5 0:26:42.9
15.
JIRÁNEK Tomáš
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:40:21.2 0:26:58.6
16.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:40:40.8 0:27:18.2
17.
SÝKORA Jan
NISSAN Dolák
CZE 2:40:56.5 0:27:33.9
18.
RYGL Ladislav
Plynotop Hostinné
CZE 2:41:21.4 0:27:58.8
19.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:42:44.4 0:29:21.8
20.
KOPÁČ Dalibor
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:42:45.6 0:29:23.0
21.
JIŘENA Pavel
BeManiax
CZE 2:42:57.6 0:29:35.0
22.
KEC Jan
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:43:30.4 0:30:07.8
23.
JINDŘIŠEK Vojtěch
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:44:00.1 0:30:37.5
24.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:44:07.1 0:30:44.5
25.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:44:08.9 0:30:46.3
26.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 2:44:24.0 0:31:01.4
27.
MEDEK Miroslav
CykloPro HobbyTeam
CZE 2:45:58.8 0:32:36.2
28.
GOLD Zdeněk
Gold´s gym - Cyklopoint Brno
CZE 2:48:00.1 0:34:37.5
29.
KANĚRA Pavel
axitdoldy
CZE 2:48:00.1 0:34:37.5
30.
JANOTA Miroslav
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM 3
CZE 2:48:19.8 0:34:57.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HANUŠOVÁ Barbora
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:10:45.0 0:00:00.0
2.
ČERNÁ Pavlína
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:11:22.3 0:00:37.3
3.
PRSKAVCOVÁ Marcela
CZE 3:22:51.5 0:12:06.5
4.
PEŠINOVÁ Jitka
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 3:29:32.9 0:18:47.9
5.
PREISLEROVÁ Karolína
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:29:42.4 0:18:57.4
6.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:36:41.4 0:25:56.4
7.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 3:38:37.0 0:27:52.0
8.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 3:43:17.5 0:32:32.5
9.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 3:47:07.3 0:36:22.3
10.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA Polička
CZE 3:50:04.6 0:39:19.6
11.
HAVLÍKOVÁ Zdeňka
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 3:50:55.7 0:40:10.7
12.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 3:54:02.3 0:43:17.3
13.
OTÁHALOVÁ Lucie
CZE 3:59:21.9 0:48:36.9
14.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
CZE 3:59:35.4 0:48:50.4
15.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 4:04:38.2 0:53:53.2
16.
KOLINGEROVÁ Zuzana
Nissan Dolák MTB team
CZE 4:23:59.1 1:13:14.1
17.
HANUŠOVÁ Dana
SpinFit Liberec
CZE 4:29:52.6 1:19:07.6
18.
WOLFOVÁ Sylva
Sokol Frýdštejn
CZE 4:44:38.4 1:33:53.4
19.
MORÁVKOVÁ Jana
www.renova-rail.com
CZE 4:44:46.7 1:34:01.7
20.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS MTB HOBBY
CZE 4:48:31.5 1:37:46.5
21.
ČERNOHORSKÁ Simona
ČS MTB HOBBY 3
CZE 4:59:59.9 1:49:14.9
22.
HÁJKOVÁ Lucie
CZE 5:08:03.3 1:57:18.3
23.
PETERKOVÁ Jeanette
SYMBIO+ cycling
CZE 5:14:05.1 2:03:20.1
24.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 5:28:58.4 2:18:13.4