ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- Master Weekend Elite
- Master Weekend Open
- MASAKR Elite muži / ženy
- MASAKR Elite po kategóriách
- MASAKR Elite tímy
- MASAKR Open muži / ženy
- MASAKR Open po kategóriách
- MASAKR Open tímy
- DRIL Elite muži / ženy
- DRIL Elite po kategóriách
- DRIL Elite tímy
- DRIL Open muži / ženy
- DRIL Open po kategóriách
- DRIL Open tímy
- BRUTAL Elite muži / ženy
- BRUTAL Elite po kategóriách
- BRUTAL Elite tímy
- BRUTAL Open muži / ženy
- BRUTAL Open po kategóriách
- BRUTAL Open tímy
- Junior
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | INNERHOFER Manuel |
AUT | 1:20:34.7 | 0:00:00.0 | |
2. | TEUFNER Stefan |
Team Celtic Warrior |
AUT | 1:27:23.2 | 0:06:48.5 |
3. | SETTELE Stefan |
MIT OCR Germany |
GER | 1:34:47.9 | 0:14:13.2 |
4. | JÖRG Eißmann |
GER | 1:35:32.9 | 0:14:58.2 | |
5. | KAREL Štěpán |
Z.L.O. |
CZE | 1:36:21.0 | 0:15:46.3 |
6. | HANDLER Christian |
AUT | 1:36:23.9 | 0:15:49.2 | |
7. | MATTERSBERGER Stephan |
AUT | 1:37:09.1 | 0:16:34.4 | |
8. | SCHUH Martin |
union dirtrun.company |
AUT | 1:37:16.5 | 0:16:41.8 |
9. | BABÁK Josef |
CZECH Mix Team |
CZE | 1:38:03.8 | 0:17:29.1 |
10. | HRABÁK Petr |
AF team |
CZE | 1:38:27.2 | 0:17:52.5 |
11. | KOČVARA Luboš |
Z.L.O. |
CZE | 1:38:34.5 | 0:17:59.8 |
12. | PEŠEK Petr |
AF team |
CZE | 1:39:03.9 | 0:18:29.2 |
13. | KRUPKA Michal |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:42:10.2 | 0:21:35.5 |
14. | JEVTIČ Saša |
SRB | 1:43:10.3 | 0:22:35.6 | |
15. | BUCHEGGER Daniel |
AUT | 1:43:24.3 | 0:22:49.6 | |
16. | KRÁLÍK Petr |
Z.L.O. |
CZE | 1:43:44.1 | 0:23:09.4 |
17. | KRETTL Daniel |
AUT | 1:43:45.6 | 0:23:10.9 | |
18. | BIEDERMANN Stefan |
MIT OCR Germany |
GER | 1:44:16.9 | 0:23:42.2 |
19. | RYŠAVÝ Šimon |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:44:24.9 | 0:23:50.2 |
20. | KRÁSA David |
Z.L.O. |
CZE | 1:45:20.4 | 0:24:45.7 |
21. | ARENDT Christian |
GER | 1:45:26.4 | 0:24:51.7 | |
22. | PILAT Marco |
Steeltown Spartans |
AUT | 1:45:39.9 | 0:25:05.2 |
23. | WALDHANS Patrik |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:46:40.8 | 0:26:06.1 |
24. | MIKEL Marek |
CZE | 1:46:59.5 | 0:26:24.8 | |
25. | WIXLER Andreas |
GER | 1:48:42.2 | 0:28:07.5 | |
26. | BILEK Roland |
Team Celtic Warrior |
AUT | 1:48:49.8 | 0:28:15.1 |
27. | VOPASEK Miroslav |
CZECH Mix Team |
CZE | 1:48:56.6 | 0:28:21.9 |
28. | BIELIK Marek |
Barbarian Extreme Team |
SVK | 1:49:01.3 | 0:28:26.6 |
29. | CHMELAR Filip |
CZE | 1:49:14.2 | 0:28:39.5 | |
30. | GEWEHR Jens |
OCR-Pacemakers |
GER | 1:49:58.1 | 0:29:23.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
CZECH Mix Team |
CZE | 1:52:47.6 | 0:00:00.0 |
2. | GRADL Michaela |
Steeltown Spartans |
AUT | 1:53:24.8 | 0:00:37.2 |
3. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
AF team |
CZE | 1:56:10.8 | 0:03:23.2 |
4. | FIALOVÁ Lenka |
Predator Gym Team |
CZE | 2:10:01.1 | 0:17:13.5 |
5. | RANGMAN Olga |
GER | 2:12:47.1 | 0:19:59.5 | |
6. | PICHLBAUER Anna |
AUT | 2:13:31.5 | 0:20:43.9 | |
7. | SUŠÁNKOVÁ Klára |
AF team |
CZE | 2:14:40.2 | 0:21:52.6 |
8. | DOLEŽELOVÁ Lenka |
Predator Gym Team |
CZE | 2:14:41.0 | 0:21:53.4 |
9. | LAURA Schadow |
GER | 2:14:58.7 | 0:22:11.1 | |
10. | NĚMCOVÁ Sandra |
AF team |
CZE | 2:15:51.9 | 0:23:04.3 |
11. | ALBRECHT Christina |
union dirtrun.company |
AUT | 2:26:46.2 | 0:33:58.6 |
12. | HUTTER Valerie |
AUT | 2:27:47.8 | 0:35:00.2 | |
13. | WAGNER Johanna |
union dirtrun.company |
AUT | 2:31:20.1 | 0:38:32.5 |
14. | LINDENTHAL Franziska |
GER | 2:32:22.8 | 0:39:35.2 | |
15. | LOMNICKÁ Tereza |
CZE | 2:32:35.8 | 0:39:48.2 | |
16. | APPEL-HEINDLMEIER Daniela |
GER | 2:33:05.8 | 0:40:18.2 | |
17. | DEMMEL Birgit |
GER | 2:33:24.6 | 0:40:37.0 | |
18. | MIZON Ruby |
CZE | 2:37:54.3 | 0:45:06.7 | |
19. | SCHABL Amelie |
Team Celtic Warrior |
AUT | 2:38:36.5 | 0:45:48.9 |
20. | LANGEROVA Kristyna |
CZE | 2:39:39.8 | 0:46:52.2 | |
21. | NORZ Tamara |
AUT | 2:44:01.1 | 0:51:13.5 | |
22. | KOLLEROVÁ Eliška |
AF team |
CZE | 2:45:36.6 | 0:52:49.0 |
23. | HOLZER Sonja |
AUT | 2:50:42.3 | 0:57:54.7 | |
24. | PINTAR Chiara |
PR WOT Pinzgau |
AUT | 2:56:44.3 | 1:03:56.7 |
25. | MORGANE Vanbersy |
BEL | 2:56:57.7 | 1:04:10.1 | |
26. | EMELINE Legrand |
BEL | 2:57:20.5 | 1:04:32.9 | |
27. | PANJA Schmidberger |
AUT | 2:58:19.7 | 1:05:32.1 | |
28. | PROKOPOVÁ Denisa |
Predator Gym Team |
CZE | 3:01:59.6 | 1:09:12.0 |
29. | NINA Pauschert |
GER | 3:06:28.0 | 1:13:40.4 | |
30. | PETRÁŠOVÁ Kristína |
CZE | 3:11:21.3 | 1:18:33.7 |