seriál : serie logo

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :27.4.2019 MIESTO :Dobřichovice
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future Cycling
CZE 1:20:22.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
MITAS Mercedes Benz Praha Trek
CZE 1:22:21.5 0:01:59.5
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:22:25.2 0:02:03.2
4.
RYDVAL Filip
Česká Spořitelna Accolade
CZE 1:22:41.5 0:02:19.5
5.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 1:22:41.7 0:02:19.7
6.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 1:22:45.0 0:02:23.0
7.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:24:26.0 0:04:04.0
8.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 1:24:27.0 0:04:05.0
9.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:27:30.2 0:07:08.2
10.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 1:27:31.5 0:07:09.5
11.
JELÍNEK Josef
MITAS Mercedes Benz Praha Trek
CZE 1:28:06.2 0:07:44.2
12.
LUDVÍK Vojtěch
Active Tour Cycling Team
CZE 1:28:08.2 0:07:46.2
13.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 1:28:35.0 0:08:13.0
14.
PETRUŠ Lubomír
AUTODRUŽSTVO ZNOJMO - ETHICSPORT
CZE 1:29:01.2 0:08:39.2
15.
SKÁLA Jaromír
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:29:03.7 0:08:41.7
16.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 1:29:19.7 0:08:57.7
17.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:29:26.5 0:09:04.5
18.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:29:32.2 0:09:10.1
19.
GONDA Pavel
Skils HotelTime
CZE 1:29:32.4 0:09:10.4
20.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:29:33.3 0:09:11.2
21.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:29:34.5 0:09:12.5
22.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 1:29:36.2 0:09:14.2
23.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:29:38.3 0:09:16.2
24.
PÍSAŘ Jan
RAJEC TREK
CZE 1:30:03.0 0:09:41.0
25.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 1:30:16.0 0:09:54.0
26.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 1:30:22.5 0:10:00.5
27.
PAUR Ondřej
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:30:35.0 0:10:13.0
28.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:32:02.0 0:11:40.0
29.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:32:10.5 0:11:48.5
30.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:32:15.3 0:11:53.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:39:12.8 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 1:39:17.5 0:00:04.7
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 1:45:41.5 0:06:28.7
4.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:47:59.8 0:08:47.0
5.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 1:51:34.8 0:12:22.0
6.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 1:53:40.6 0:14:27.7
7.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:44.3 0:14:31.5
8.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:56:05.6 0:16:52.7
9.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:00:27.8 0:21:15.0
10.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 2:02:31.3 0:23:18.5
11.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:03:36.3 0:24:23.5
12.
HRABOVÁ Lucie
Cyklosport PIT stop Klatovy
CZE 2:04:09.1 0:24:56.3
13.
NOVÁKOVÁ Veronika
PROMPT 2 Servis cyklo team
CZE 2:07:12.1 0:27:59.3
14.
HASELBERGEROVÁ Eva
CZE 2:10:21.8 0:31:09.0
15.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 2:12:04.1 0:32:51.3
16.
SOUČKOVÁ Anna
TJ Kovo Praha
CZE 2:19:02.9 0:39:50.1
17.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 2:19:22.9 0:40:10.1
18.
PIVOŇKOVÁ Marie
Penguin team
CZE 2:19:45.4 0:40:32.6
19.
POKORNÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 2:20:49.9 0:41:37.1
20.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:28:06.9 0:48:54.0
21.
MACUROVÁ Zuzana
CZE 2:31:42.6 0:52:29.8
22.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvojkovice - Brod
CZE 2:32:02.6 0:52:49.8
23.
KUBANOVÁ Kateřina
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:37:04.3 0:57:51.5
24.
KALÁTOVÁ Michaela
CZE 2:40:17.5 1:01:04.7
25.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 2:41:55.3 1:02:42.4
26.
NOVOTNÁ Denisa
ČS Ski Team
CZE 2:45:53.5 1:06:40.7
27.
ŘÍHOVÁ Blanka
CZE 2:45:59.7 1:06:46.9
28.
ROČKOVÁ Romana
SDH Vysoká u Holic
CZE 2:51:11.4 1:11:58.6
29.
ETRYCH GOLDSCHEIDOVÁ Jana
ACCOlade
CZE 2:52:41.7 1:13:28.8
30.
ZAJÍČKOVÁ Klára
CZE 2:56:06.1 1:16:53.3

Kontaktujte časomíru