Triatlon Domaša
DÁTUM : | 25 - 26.8.2018 | MIESTO : | Domaša |
---|
Oficiálne výsledky
- 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon po kategóriách
- 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon muži / ženy
- 400 m - 8 km - 2 km - SŽ po kategóriách
- 200 m - 4 km - 1 km - MŽ po kategóriách
- 100 m - 4 km - 600 m - Nádeje A po kategóriách
- 50 m - 2 km - 300 m - Nádeje B po kategóriách
- 25 m - 600 m - 150 m - Nádeje C po kategóriách
- 300 m - 8 km - 1.5 km - zmiešané štafety po kategóriách
- 150 m - 4 km - 750 m - detské štafety po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VERBOVSKÝ Matúš |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:54:47.2 | 0:00:00.0 |
2. | KUBO Ondrej |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:55:40.7 | 0:00:53.5 |
3. | ŽÁČIK Peter |
SMTA Nitra |
SVK | 0:55:58.5 | 0:01:11.3 |
4. | FAZEKAŠ Tadeáš |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 0:56:16.4 | 0:01:29.2 |
5. | OZORÁK Miroslav |
Tk Nové Zámky |
SVK | 0:57:08.6 | 0:02:21.4 |
6. | DODOK Oliver |
Prestigio Realiz Team BA |
SVK | 0:57:15.1 | 0:02:27.9 |
7. | BARTO Aurel |
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 0:57:18.5 | 0:02:31.3 |
8. | SIMONIDES Samuel |
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice |
SVK | 0:57:23.7 | 0:02:36.5 |
9. | HETTYCH Daniel |
Prestigio Realiz Team BA |
SVK | 0:58:04.9 | 0:03:17.7 |
10. | VRÁBEL Jozef |
TRISPORT Nová Dubnica |
SVK | 0:58:18.5 | 0:03:31.3 |
11. | OBERGRIES Boris |
New-wave multisport Banská Bystrica |
SVK | 0:58:22.7 | 0:03:35.5 |
12. | KRAVIANSKY Daniel |
pro-body triatlon team Košice |
SVK | 0:58:25.3 | 0:03:38.1 |
13. | SMETANA Marek |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:58:54.1 | 0:04:06.9 |
14. | POLÁK Juraj |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 0:59:24.5 | 0:04:37.3 |
15. | HAMRÁK Richard |
Triatlonový klub Košice |
SVK | 0:59:34.3 | 0:04:47.1 |
16. | MALČEK Marek |
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 0:59:38.3 | 0:04:51.1 |
17. | ULBRICHT Adam |
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice |
SVK | 0:59:45.7 | 0:04:58.5 |
18. | RIŠKA Dalibor |
ŠKP Triax |
SVK | 0:59:49.7 | 0:05:02.5 |
19. | REDAJ Ľubomír |
pro-body triatlon team Košice |
SVK | 0:59:52.5 | 0:05:05.3 |
20. | VRÁBEL Jozef |
Slovenská triatlonová akadémia |
SVK | 1:00:21.1 | 0:05:33.9 |
21. | BRUNOVSKÝ Simon |
ŠKP Triax |
SVK | 1:00:21.3 | 0:05:34.1 |
22. | FOTUL Gregor |
Triatlonový klub Košice |
SVK | 1:00:40.5 | 0:05:53.3 |
23. | OLEJNÍK Oliver |
TRI Tatry Triathlon Team |
SVK | 1:00:52.6 | 0:06:05.4 |
24. | ČIČMANEC Marek |
Triatlon Team Trnava |
SVK | 1:01:08.0 | 0:06:20.8 |
25. | CÍCER Andrej |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:01:14.6 | 0:06:27.4 |
26. | DOBIAS Ján |
- nezistený - |
SVK | 1:01:54.0 | 0:07:06.8 |
27. | ROZIAK Ján |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:02:32.9 | 0:07:45.7 |
28. | BALUCH Ladislav |
TDMK Krompachy |
SVK | 1:02:49.1 | 0:08:01.9 |
29. | KRŠEK Matúš |
ŠKP Triax |
SVK | 1:02:52.6 | 0:08:05.4 |
30. | JÁNOŠ Slavomír |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:02:59.7 | 0:08:12.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | GAJDOŠOVÁ Romana |
Triatlonový klub Košice |
SVK | 1:00:42.4 | 0:00:00.0 |
2. | JESENSKÁ Kristína |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:00:46.9 | 0:00:04.5 |
3. | MIKLÓŠOVÁ Ivona |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:01:13.2 | 0:00:30.8 |
4. | KURIAČKOVÁ Ivana |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:01:30.0 | 0:00:47.6 |
5. | ČORBOVÁ Nikola |
HERE TO WIN |
SVK | 1:03:47.8 | 0:03:05.4 |
6. | JENČUŠOVÁ Nora |
ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves |
SVK | 1:04:08.9 | 0:03:26.5 |
7. | DRAHOVSKÁ Lýdia |
ŠBR Piešťany |
SVK | 1:04:30.0 | 0:03:47.6 |
8. | BIČANOVÁ Margaréta |
KPŠ Nereus Žilina |
SVK | 1:04:59.2 | 0:04:16.8 |
9. | PODHORNÁ Ema |
ŠKP Triax |
SVK | 1:06:30.8 | 0:05:48.4 |
10. | GAJDOŠOVÁ Ivana |
Triatlonový klub Košice |
SVK | 1:10:51.2 | 0:10:08.8 |
11. | ŠKANDEROVÁ Jana |
Run for Fun - Triathlon |
SVK | 1:10:58.8 | 0:10:16.4 |
12. | ČELLÁROVÁ Veronika |
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica |
SVK | 1:11:17.6 | 0:10:35.2 |
13. | JESENSKÁ Martina |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:11:32.7 | 0:10:50.3 |
14. | KOREŇOVÁ Tereza Rebeka |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:11:43.0 | 0:11:00.6 |
15. | GAJDOŠOVÁ Bohuslava |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:13:03.0 | 0:12:20.6 |
16. | KOCIANOVÁ Lenka |
Prestigio Realiz Team BA |
SVK | 1:13:19.3 | 0:12:36.9 |
17. | DRAHOŠOVÁ Alena |
Športový Triatlonový Klub Pezinok |
SVK | 1:14:30.5 | 0:13:48.1 |
18. | TITKOVÁ Viktória |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:15:33.1 | 0:14:50.7 |
19. | BAKOVÁ Katarína |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:16:37.0 | 0:15:54.6 |
20. | MARŠÍKOVÁ Veronika |
- nezistený - |
SVK | 1:16:51.4 | 0:16:09.0 |
21. | JÁNOŠOVÁ Karin |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:18:29.9 | 0:17:47.5 |
22. | IGLARČÍKOVÁ Andrea |
Prestigio Realiz Team BA |
SVK | 1:18:59.3 | 0:18:16.9 |
23. | FUTÓOVÁ Dana |
3klub Šamorín |
SVK | 1:19:18.6 | 0:18:36.2 |
24. | HÁJNIKOVÁ Lucia |
Triatlonový klub Košice |
SVK | 1:19:59.2 | 0:19:16.8 |
25. | JEŽÍKOVÁ Zuzana |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:20:06.5 | 0:19:24.1 |
26. | MOLČÁNYOVÁ Jana |
- nezistený - |
SVK | 1:20:20.1 | 0:19:37.7 |
27. | JÁNOŠOVÁ Miroslava |
ŠK Atóm Levice |
SVK | 1:20:41.0 | 0:19:58.6 |
28. | HARČARIKOVÁ Zuzana |
ŠKP Triax |
SVK | 1:21:29.8 | 0:20:47.4 |
29. | DOKTORÍKOVA Nina |
3NITY Triathlon team Bratislava |
SVK | 1:22:16.0 | 0:21:33.6 |
30. | HALVOŇOVÁ Iveta |
Prestigio Realiz Team BA |
SVK | 1:23:25.9 | 0:22:43.5 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 329 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 232 |
Přihlášeno - Ženy | 97 |
Odštartovalo | 296 |
V cieli | 288 |