seriál :
Oderská Mlýnice České spořitelny
DÁTUM : | 22.9.2018 | MIESTO : | Odry |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOLEC Radek |
Bikesport team mohelnice |
CZE | 1:06:46.6 | 0:00:00.0 |
2. | FIALA Tomáš |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:08:30.3 | 0:01:43.7 |
3. | TRUHLÁŘ Josef |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:08:39.3 | 0:01:52.7 |
4. | VOŽENÍLEK Martin |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:10:00.8 | 0:03:14.2 |
5. | MACHAC IV. Josef |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 1:10:01.1 | 0:03:14.5 |
6. | ŠAROUN Libor |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:10:06.3 | 0:03:19.7 |
7. | DŘEVOJÁNEK Jan |
Valmezbike |
CZE | 1:10:06.9 | 0:03:20.3 |
8. | SZCZEPANSKI Lukáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:10:10.6 | 0:03:24.0 |
9. | VÍTEK Tomáš |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:11:25.3 | 0:04:38.7 |
10. | AUGUSTA Matouš |
CZE | 1:11:34.8 | 0:04:48.2 | |
11. | VÍCH Michal |
SUPERIOR BITTERS TEAM |
CZE | 1:11:36.6 | 0:04:50.0 |
12. | KRÁL Karel |
CZE | 1:11:54.4 | 0:05:07.8 | |
13. | MLČÁK Jan |
Cyklosport Hranice |
CZE | 1:11:58.6 | 0:05:12.0 |
14. | ŠEBESTA Jaroslav |
GAPP System-Cabtech |
CZE | 1:13:19.9 | 0:06:33.2 |
15. | KOČÍ Štěpán |
PRESTIGE CYCLING TEAM |
CZE | 1:13:19.9 | 0:06:33.2 |
16. | HRÁDEK Martin |
FITSPORT |
CZE | 1:13:27.6 | 0:06:41.0 |
17. | ZEDNIK Vitězslav |
Křižák Team |
CZE | 1:13:31.9 | 0:06:45.2 |
18. | ČECH Jan |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:13:32.1 | 0:06:45.5 |
19. | KOLLER Šimon |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:13:32.1 | 0:06:45.5 |
20. | MITÁŠ Martin |
KAMECHY bikes |
CZE | 1:13:37.4 | 0:06:50.7 |
21. | BLAŽEK Jakub |
KROSS RACING TEAM |
CZE | 1:14:18.9 | 0:07:32.2 |
22. | SMRČKA Jan |
Eurofoam Sport Team |
CZE | 1:14:23.1 | 0:07:36.5 |
23. | STEUER Radovan |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:14:23.6 | 0:07:37.0 |
24. | BRHEL Bohumil |
alltraining.cz |
CZE | 1:14:24.1 | 0:07:37.5 |
25. | KOMÁREK Miloslav |
CZE | 1:14:24.9 | 0:07:38.2 | |
26. | KYSELA Patrik |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:14:29.1 | 0:07:42.5 |
27. | HUSEK Karel |
EDLINE MTB Team |
CZE | 1:14:58.9 | 0:08:12.2 |
28. | PETRŮ Martin |
CZE | 1:14:59.9 | 0:08:13.2 | |
29. | HRNČÍŘ Martin |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:16:39.4 | 0:09:52.7 |
30. | ČÍHALÍK Martin |
Kolarna Abus |
CZE | 1:16:39.5 | 0:09:52.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 1:22:25.9 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽALOVÁ Ivana |
Cykloteam KOLARNA Olomouc |
CZE | 1:25:00.4 | 0:02:34.4 |
3. | BOJKOVÁ Michaela |
Bike 2000 |
CZE | 1:25:35.9 | 0:03:09.9 |
4. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
Bikeclinic Junior team |
CZE | 1:26:23.4 | 0:03:57.5 |
5. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 1:28:56.4 | 0:06:30.5 |
6. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
SCOTTMTB.CZ |
CZE | 1:29:58.4 | 0:07:32.5 |
7. | HOVORKOVA Aneta |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:30:24.6 | 0:07:58.7 |
8. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 1:31:32.6 | 0:09:06.7 |
9. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 1:32:35.7 | 0:10:09.7 |
10. | VASILIADISOVÁ Silvie |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:32:59.4 | 0:10:33.5 |
11. | BINDEROVÁ Petra |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 1:32:59.7 | 0:10:33.7 |
12. | KRAUSSOVÁ Dominika |
KILPI racing team |
CZE | 1:33:03.9 | 0:10:38.0 |
13. | PŘENOSILOVÁ Karolína |
CZE | 1:33:29.7 | 0:11:03.7 | |
14. | MEDKOVÁ Michaela |
ROCKMACHINE-CYKLOMAX |
CZE | 1:34:33.2 | 0:12:07.2 |
15. | HOLÁŠKOVÁ Justýna |
Team Forman Cinelli |
CZE | 1:34:57.4 | 0:12:31.5 |
16. | ŠKODOVÁ Radka |
CZE | 1:35:12.7 | 0:12:46.7 | |
17. | PIVOŇKOVÁ Marie |
Penguin team |
CZE | 1:35:52.4 | 0:13:26.4 |
18. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 1:35:52.4 | 0:13:26.5 |
19. | SLÍVOVÁ Kateřina |
CZE | 1:36:12.7 | 0:13:46.7 | |
20. | TRČKOVÁ Žaneta |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 1:36:55.2 | 0:14:29.2 |
21. | SOVADINOVÁ Soňa |
CYKLO-ŽOPY |
CZE | 1:37:15.7 | 0:14:49.7 |
22. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:40:03.7 | 0:17:37.7 |
23. | HOLOUBKOVÁ Silvie |
CZE | 1:42:09.7 | 0:19:43.7 | |
24. | USNULOVÁ Martina |
VEUS Vyškov |
CZE | 1:42:10.2 | 0:19:44.2 |
25. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:44:21.2 | 0:21:55.2 |
26. | HOĎÁKOVÁ Veronika |
CZE | 1:44:46.4 | 0:22:20.5 | |
27. | KUDLÁČKOVÁ Anna |
GHOST Team |
CZE | 1:46:17.4 | 0:23:51.5 |
28. | KYSELOVÁ Denisa |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:46:59.5 | 0:24:33.5 |
29. | KOLENOVSKÁ Jana |
Team Forman Cinelli |
CZE | 1:47:08.2 | 0:24:42.2 |
30. | HENDRYCHOVÁ Lenka |
CZE | 1:48:09.7 | 0:25:43.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:49:57.0 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:49:57.8 | 0:00:00.8 |
3. | HYNEK Kristián |
Canyon Topeak Factory Team |
CZE | 1:50:03.2 | 0:00:06.2 |
4. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:50:49.3 | 0:00:52.3 |
5. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:50:52.5 | 0:00:55.5 |
6. | BUKSA Dominik |
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM |
CZE | 1:52:39.7 | 0:02:42.7 |
7. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:40.7 | 0:02:43.7 |
8. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:52:44.5 | 0:02:47.5 |
9. | DAMEK Milan |
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM |
CZE | 1:55:25.0 | 0:05:28.0 |
10. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:55:25.2 | 0:05:28.2 |
11. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 1:55:25.8 | 0:05:28.8 |
12. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:55:25.8 | 0:05:28.8 |
13. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:26.7 | 0:05:29.7 |
14. | TATÍČEK Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:55:28.7 | 0:05:31.7 |
15. | DOLEŽAL Václav |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:56:54.7 | 0:06:57.7 |
16. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:16.7 | 0:07:19.7 |
17. | HANYK Milan |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:57:17.2 | 0:07:20.2 |
18. | VOPAT Milan |
GHOST Team |
CZE | 1:57:25.2 | 0:07:28.2 |
19. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:57:56.0 | 0:07:59.0 |
20. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:57:56.0 | 0:07:59.0 |
21. | KNÍŽE David |
Prodoli Racing Team |
CZE | 1:57:56.2 | 0:07:59.2 |
22. | KUŠNÍR Ondřej |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 1:58:10.0 | 0:08:13.0 |
23. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:59:54.0 | 0:09:57.0 |
24. | DOBRÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:59:54.2 | 0:09:57.2 |
25. | BŘEZINA Petr |
Kolarna - Abus |
CZE | 1:59:54.7 | 0:09:57.7 |
26. | HOVORKA Daniel |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:00:02.2 | 0:10:05.2 |
27. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:00:29.5 | 0:10:32.5 |
28. | HOLAN Pavel |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:00:30.0 | 0:10:33.0 |
29. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:00:31.2 | 0:10:34.2 |
30. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:31.5 | 0:10:34.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:07:44.8 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Monika |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:14:15.3 | 0:06:30.5 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:20:38.8 | 0:12:54.0 |
4. | MACHÁŇOVÁ Sabina |
BIKE CENTRUM OLOMOUC |
CZE | 2:20:50.1 | 0:13:05.2 |
5. | BRYCHTOVÁ Anna |
Kilpi Triatlon Team |
CZE | 2:22:22.3 | 0:14:37.5 |
6. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:23:00.1 | 0:15:15.3 |
7. | ĎURDIAKOVÁ Tereza |
CZE | 2:23:06.3 | 0:15:21.5 | |
8. | POSÍŠILOVÁ Radka |
Kolovna KM- BT Morkovice |
CZE | 2:23:54.8 | 0:16:10.0 |
9. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:24:39.1 | 0:16:54.2 |
10. | HNÁTKOVÁ Anna |
Redfrog Conkline Bikeinvest |
CZE | 2:26:13.8 | 0:18:29.0 |
11. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 2:27:36.3 | 0:19:51.5 |
12. | KŘESŤANOVÁ Gabriela |
MUDRACI.CZ |
CZE | 2:28:56.3 | 0:21:11.5 |
13. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:29:39.6 | 0:21:54.8 |
14. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:30:34.7 | 0:22:49.9 |
15. | PAVLÍKOVÁ Kateřina |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:31:14.8 | 0:23:30.0 |
16. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:35:20.3 | 0:27:35.5 |
17. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:35:22.3 | 0:27:37.5 |
18. | VEČEŘOVÁ Simona |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 2:37:37.3 | 0:29:52.5 |
19. | KUKULOVÁ Martina |
Kolarna - Abus |
CZE | 2:37:38.6 | 0:29:53.8 |
20. | TRČKOVÁ Daniela |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:39:39.1 | 0:31:54.3 |
21. | PEZOVÁ Hana |
Bottecchia - CZ Cyklo |
CZE | 2:41:22.6 | 0:33:37.8 |
22. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 2:43:12.3 | 0:35:27.5 | |
23. | SOMMEROVÁ Jana |
Kola Koblížek |
CZE | 2:50:40.4 | 0:42:55.6 |
24. | ROHELOVÁ Lucie |
Atelier-r |
CZE | 2:54:26.3 | 0:46:41.5 |
25. | SCHIFFER Andrea |
bike - altmann.at |
AUT | 2:57:12.6 | 0:49:27.8 |
26. | BRODÍKOVÁ Petra |
Ski Klub Rejdice |
CZE | 2:58:45.1 | 0:51:00.3 |
27. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 3:12:18.9 | 1:04:34.1 | |
28. | NIPPERTOVÁ Pavla |
CZE | 3:17:34.2 | 1:09:49.4 | |
29. | MATUŠÍKOVÁ Simona |
Napohodu! bike team Píšť |
CZE | 3:33:46.5 | 1:26:01.7 |
30. | MIKOLAJKOVA Daniela |
CZE | 3:35:31.5 | 1:27:46.7 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1450 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1159 |
Přihlášeno - Ženy | 291 |
Odštartovalo | 1284 |
V cieli | 1257 |
Preteky seriálu
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Ralsko MTB Tour České spořitelny