ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- 9000m II. po kategóriách
- 9000m (4 x PEKELNÝ okruh) po kategóriách
- 7000m (4 x MEGA okruh) po kategóriách
- 4800m (3 x OBR okruh) po kategóriách
- 3200m (2 x OBR okruh) po kategóriách
- 2600m (2 x VELKÝ okruh) po kategóriách
- 1500m ( 2 x MALÝ okuh) po kategóriách
- 750m (1 x MALÝ okruh) po kategóriách
- 300m (1 x PRCEK) po kategóriách
- 130m (1 x MRŇOUSEK) po kategóriách
- 9000 m (Rodiče)
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAŠKA Lukáš |
CZE | 0:17:28.2 | 0:00:00.0 | |
2. | MUŠÁLEK Jakub |
CZE | 0:17:55.2 | 0:00:27.0 | |
3. | HARLENDER Lukáš |
Cykloteam Kolárna |
CZE | 0:18:03.7 | 0:00:35.5 |
4. | BLAŽEK David |
SKC Tufo Prostějov |
CZE | 0:18:46.2 | 0:01:18.0 |
5. | JAVOR Jakub |
SVK | 0:18:53.2 | 0:01:25.0 | |
6. | HALUZÍK Martin |
Cykloteam Kolárna |
CZE | 0:19:05.9 | 0:01:37.7 |
7. | ŠURANSKÝ Vít |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:19:09.7 | 0:01:41.5 |
8. | ŠKUBAL Filip |
tufo cyklozakladna otrokovice |
CZE | 0:19:42.2 | 0:02:14.0 |
9. | ŠKUBAL Jan |
Tufo CykloZakladna Otrokovice |
CZE | 0:20:14.2 | 0:02:46.0 |
10. | HORÁK Adam |
CZE | 0:20:25.4 | 0:02:57.2 | |
11. | PERUTKA Martin |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 0:20:50.7 | 0:03:22.5 |
12. | RASOCHA Lukáš |
SK EDIE TEAM |
CZE | 0:21:03.2 | 0:03:35.0 |
13. | RAFAS Tomáš |
Sádlík židle pro život |
CZE | 0:21:12.2 | 0:03:44.0 |
14. | PROCHÁZKA Matěj |
SK Šela Sport |
CZE | 0:21:15.7 | 0:03:47.5 |
15. | RAITR Matyáš |
Team Forman Kids |
CZE | 0:21:23.9 | 0:03:55.7 |
16. | ZVĚDĚLÍK Vojtěch |
ACS Drak Vrbno |
CZE | 0:21:41.9 | 0:04:13.7 |
17. | SKŘÍTEK Tony |
Nordica Ski Zlin |
CZE | 0:21:59.4 | 0:04:31.2 |
18. | KLEMENT Matyáš |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:22:46.4 | 0:05:18.2 |
19. | VLČEK Tomáš |
Atletika Vizovice |
CZE | 0:23:14.2 | 0:05:46.0 |
20. | HOŘÁK Martin |
Nordica Ski Zlin |
CZE | 0:23:24.2 | 0:05:56.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUDEČKOVA Anna |
tufo cyklozakladna otrokovice |
CZE | 0:19:02.4 | 0:00:00.0 |
2. | SEIDLOVÁ Kateřina |
SK EDIE TEAM |
CZE | 0:19:10.4 | 0:00:08.0 |
3. | ŠATKOVÁ Vaneska |
ck epic Dohňany |
SVK | 0:19:42.7 | 0:00:40.2 |
4. | MACHOVÁ Veronika |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:21:21.7 | 0:02:19.2 |
5. | JUŘENOVÁ Petra |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:21:55.4 | 0:02:53.0 |
6. | POLÁŠKOVÁ Ema |
Team Forman Kids |
CZE | 0:22:49.7 | 0:03:47.2 |
7. | BURŠÍKOVÁ Tereza |
CZE | 0:22:54.8 | 0:03:52.3 | |
8. | ŠAMOŘILOVÁ Amálka |
TBS Přerov |
CZE | 0:22:56.4 | 0:03:54.0 |