ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- B - 68 km absolútne
- B - 68 km po kategóriách
- C - 40 km absolútne
- C - 40 km po kategóriách
- D - 19 km absolútne
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- D - 19 km - Rodinné týmy
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:28:37.0 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:28:39.0 | 0:00:02.0 |
3. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:29:22.0 | 0:00:45.0 |
4. | HUDEČEK Jiří |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:30:34.0 | 0:01:57.0 |
5. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:35:54.0 | 0:07:17.0 |
6. | ŠILAR Jakub |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:36:00.0 | 0:07:23.0 |
7. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 2:36:40.0 | 0:08:03.0 |
8. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:36:46.0 | 0:08:09.0 |
9. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:37:16.0 | 0:08:39.0 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:38:04.0 | 0:09:27.0 |
11. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:38:15.0 | 0:09:38.0 |
12. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:38:28.0 | 0:09:51.0 |
13. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:38:57.0 | 0:10:20.0 |
14. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:38:59.0 | 0:10:22.0 |
15. | FOJTÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:40:15.0 | 0:11:38.0 |
16. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:40:15.0 | 0:11:38.0 |
17. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:41:07.0 | 0:12:30.0 |
18. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:42:51.0 | 0:14:14.0 |
19. | ŠŤASTNÝ Jan |
Alset Racing Team |
CZE | 2:43:20.0 | 0:14:43.0 |
20. | SLÁDEK Tomáš |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 2:43:32.0 | 0:14:55.0 |
21. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:44:03.0 | 0:15:26.0 |
22. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 2:44:25.0 | 0:15:48.0 |
23. | JÍLEK Zdeněk |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:44:52.0 | 0:16:15.0 |
24. | KUBELKA Petr |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 2:44:53.0 | 0:16:16.0 |
25. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:44:55.0 | 0:16:18.0 |
26. | KOBLIHA Ondřej |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:44:58.0 | 0:16:21.0 |
27. | MORÁVEK Zdeněk |
Alltraining - Lawi |
CZE | 2:45:08.0 | 0:16:31.0 |
28. | HOLUB Josef |
CZE | 2:45:11.0 | 0:16:34.0 | |
29. | NOVÁK Michal |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 2:45:22.0 | 0:16:45.0 |
30. | KAVALÍR Jakub |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:45:37.0 | 0:17:00.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:56:13.0 | 0:00:00.0 |
2. | BERKOVÁ Irena |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 2:58:37.0 | 0:02:24.0 |
3. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa SG Jablonec n. N. |
CZE | 3:02:41.0 | 0:06:28.0 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 3:12:38.0 | 0:16:25.0 |
5. | ŠIMÁNKOVÁ Jana |
Alset Racing Team |
CZE | 3:15:53.0 | 0:19:40.0 |
6. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 3:19:14.0 | 0:23:01.0 |
7. | HŘEBÍČKOVÁ Sylva |
TJ Favorit Brno |
CZE | 3:28:50.0 | 0:32:37.0 |
8. | VIDLAK Veronika |
VIVA |
CZE | 3:31:42.0 | 0:35:29.0 |
9. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:33:19.0 | 0:37:06.0 |
10. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:33:40.0 | 0:37:27.0 |
11. | KARAFIÁTOVÁ Svatava |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:36:00.0 | 0:39:47.0 |
12. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 3:42:48.0 | 0:46:35.0 |
13. | VOKATÁ Martina |
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ |
CZE | 3:43:56.0 | 0:47:43.0 |
14. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 3:44:24.0 | 0:48:11.0 |
15. | PEZOVÁ Hana |
Cykloservis Peza |
CZE | 3:45:50.0 | 0:49:37.0 |
16. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:48:29.0 | 0:52:16.0 |
17. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:54:33.0 | 0:58:20.0 |
18. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 3:54:37.0 | 0:58:24.0 | |
19. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 3:55:45.0 | 0:59:32.0 |
20. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 3:58:07.0 | 1:01:54.0 |
21. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:58:21.0 | 1:02:08.0 |
22. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 4:02:58.0 | 1:06:45.0 |
23. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 4:09:16.0 | 1:13:03.0 |
24. | VLADIMÍROVÁ Veronika |
CZE | 4:15:01.0 | 1:18:48.0 | |
25. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 4:17:22.0 | 1:21:09.0 |
26. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 4:29:42.0 | 1:33:29.0 |
27. | HEŘMANOVÁ Olga |
Flexi team |
CZE | 5:00:37.0 | 2:04:24.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JONÁŠOVÁ Andrea |
CZE | 1:43:14.0 | 0:00:00.0 | |
2. | VIDROVÁ Kristýna |
ETRIATLON TEAM |
CZE | 1:46:13.0 | 0:02:59.0 |
3. | JEHLIČKOVÁ Monika |
CZE | 1:46:57.0 | 0:03:43.0 | |
4. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 1:47:31.0 | 0:04:17.0 | |
5. | MERTENOVÁ Kateřina |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:48:11.0 | 0:04:57.0 |
6. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:49:29.0 | 0:06:15.0 |
7. | MARTINCOVÁ Andrea |
SK Cyklo Chlubna |
CZE | 1:50:23.0 | 0:07:09.0 |
8. | ELIÁŠOVÁ Edita |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 1:51:05.0 | 0:07:51.0 |
9. | STRATÍLKOVÁ Zuzana |
Flexi team |
CZE | 1:51:45.0 | 0:08:31.0 |
10. | PALICULIN MAŠLAŇOVÁ Martina |
CZE | 1:51:53.0 | 0:08:39.0 | |
11. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM |
CZE | 1:51:55.0 | 0:08:41.0 |
12. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:52:33.0 | 0:09:19.0 |
13. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 1:52:36.0 | 0:09:22.0 |
14. | CHVÁTALOVÁ Markéta |
SDH Dolní Jircany |
CZE | 1:52:41.0 | 0:09:27.0 |
15. | RYZNEROVÁ Alena |
Sk Srch |
CZE | 1:52:43.0 | 0:09:29.0 |
16. | RYŠAVÁ Žaneta |
BIKESTARS VRCHLABÍ |
CZE | 1:53:52.0 | 0:10:38.0 |
17. | HERTLOVÁ Lucie |
SK Moravské přístroje |
CZE | 1:54:36.0 | 0:11:22.0 |
18. | MRŠTÍKOVÁ Zuzana |
More Than Bikers |
CZE | 1:55:44.0 | 0:12:30.0 |
19. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:57:44.0 | 0:14:30.0 |
20. | ŠMÍDKOVÁ Aneta |
CZE | 1:57:53.0 | 0:14:39.0 | |
21. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUT | 1:58:18.0 | 0:15:04.0 |
22. | JEŽKOVÁ Magdalena |
CZE | 1:58:56.0 | 0:15:42.0 | |
23. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 2:01:02.0 | 0:17:48.0 |
24. | PŘÍHODOVÁ Kateřina |
ČVK Pardubice |
CZE | 2:01:13.0 | 0:17:59.0 |
25. | SOUČKOVÁ Tereza |
TJ Kovo Praha |
CZE | 2:03:38.0 | 0:20:24.0 |
26. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 2:04:05.0 | 0:20:51.0 | |
27. | TROJANOVÁ Šárka |
Focus |
CZE | 2:04:09.0 | 0:20:55.0 |
28. | MATEJSKOVÁ Barbora |
CZE | 2:05:48.0 | 0:22:34.0 | |
29. | KUBANOVÁ Kateřina |
MTBO Chrast |
CZE | 2:06:40.0 | 0:23:26.0 |
30. | HEŘMANOVÁ Irena |
CZE | 2:07:23.0 | 0:24:09.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SIRŮČEK Václav |
KC Kooperativa SG |
CZE | 1:23:58.0 | 0:00:00.0 |
2. | STARÝ Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:24:00.0 | 0:00:02.0 |
3. | ŠIMŮNEK Adam |
KC Kooperativa SG Jablonec n.N |
CZE | 1:24:02.0 | 0:00:04.0 |
4. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:25:13.0 | 0:01:15.0 |
5. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:25:18.0 | 0:01:20.0 |
6. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:25:19.0 | 0:01:21.0 |
7. | SÝKORA Karel |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:28:47.0 | 0:04:49.0 |
8. | CHALUPA Daniel |
Veslaři Bohemians |
CZE | 1:28:55.0 | 0:04:57.0 |
9. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:29:10.0 | 0:05:12.0 |
10. | BENEŠ Radek |
Cyklo VAPE |
CZE | 1:30:13.0 | 0:06:15.0 |
11. | MEDUNA Jakub |
MTB Chrudim |
CZE | 1:30:23.0 | 0:06:25.0 |
12. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:30:41.0 | 0:06:43.0 |
13. | SLAVÍČEK Ondřej |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:30:56.0 | 0:06:58.0 |
14. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:32:09.0 | 0:08:11.0 |
15. | MAREČEK Jan |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 1:32:16.0 | 0:08:18.0 |
16. | HOLUB Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:32:39.0 | 0:08:41.0 |
17. | ELIÁŠ Ondřej |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 1:32:48.0 | 0:08:50.0 |
18. | IRA Tomáš |
KOLA Bakus cycling team |
CZE | 1:32:52.0 | 0:08:54.0 |
19. | PENJAK Adam |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 1:32:53.0 | 0:08:55.0 |
20. | KOSIČKA Lubor |
Rapid Plzeň |
CZE | 1:33:06.0 | 0:09:08.0 |
21. | KUBR Lubomír |
Huntovice Flyers |
CZE | 1:33:13.0 | 0:09:15.0 |
22. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:33:20.0 | 0:09:22.0 |
23. | DRAŽAN Tomáš |
TRI CLUB Dobruška |
CZE | 1:33:38.0 | 0:09:40.0 |
24. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:34:37.0 | 0:10:39.0 | |
25. | DYTRICH David |
Autocombi team Kutna Hora |
CZE | 1:34:45.0 | 0:10:47.0 |
26. | ČERNÝ Marek |
Papír a výtvarky Smíchov |
CZE | 1:34:49.0 | 0:10:51.0 |
27. | PAPOUŠEK Jan |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:34:59.0 | 0:11:01.0 |
28. | HELUS Martin |
CZE | 1:35:02.0 | 0:11:04.0 | |
29. | POSPÍŠIL Drahomír |
TJ Spartak Třebíč |
CZE | 1:35:03.0 | 0:11:05.0 |
30. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:35:22.0 | 0:11:24.0 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny