ČSOB letná séria 2 - virtuálne behy 2020

Running
DATE :11 - 12.7.2020 PLACE  :SR

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
--- 1 athlete detail SLOVAK Patrik SVK 2010 --- . /  Chlapci 10-14 rokov 0:05:02 OTL
--- 2 athlete detail PÍŠOVÁ Michaela SVK 2007 Modra v pohybe . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:08:04 OTL
--- 3 athlete detail PÍŠOVÁ Simona SVK 2009 Modra v pohybe . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:07:50 OTL
--- 4 athlete detail LIŠKOVÁ Michaela SVK 2006 Modra v pohybe . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:09:11 OTL
--- 5 athlete detail RAJEC Michal SVK 2009 --- . /  Chlapci 10-14 rokov 0:06:26 OTL
--- 6 athlete detail HARCSOVÁ Linda SVK 2008 NZBK . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:05:21 OTL
--- 7 athlete detail TÓTH Jakub SVK 2010 B56 NATION . /  Chlapci 10-14 rokov 0:08:14 OTL
--- 8 athlete detail FAJTÁKOVÁ Soňa SVK 2007 ZŠ Štúrova Malacky . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:06:19 OTL
--- 9 athlete detail SLÁVIK Ján SVK 2008 Magazin Radar . /  Chlapci 10-14 rokov 0:04:04 OTL
--- 10 athlete detail PODOLINCAK Viktoria AUT 2007 1. Laufclub Parndorf . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:04:00 OTL
--- 11 athlete detail BARTOVÁ Žofia SVK 2009 Prestigio Realiz Team . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:05:10 OTL
--- 12 athlete detail PETRUS Ľuboš SVK 2007 --- . /  Chlapci 10-14 rokov 0:05:13 OTL
--- 13 athlete detail MIŠEJE Martin SVK 2009 PROefekt team . /  Chlapci 10-14 rokov 0:04:23 OTL
--- 14 athlete detail CVIK Matej SVK 2009 Hraj na tie nohy . /  Chlapci 10-14 rokov 0:04:13 OTL
--- 15 athlete detail GOMBKÖTÖOVA Michaela SVK 2008 --- . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:07:17 OTL
--- 16 athlete detail BINEV Simeon SVK 2008 --- . /  Chlapci 10-14 rokov 0:10:05 OTL
--- 17 athlete detail DROBNÝ Matej SVK 2007 3NT Bratislava . /  Chlapci 10-14 rokov 0:03:20 OTL
--- 18 athlete detail RADOSOVÁ Laura SVK 2010 --- . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:06:48 OTL
--- 19 athlete detail RICHTEROVA Lea carmen SVK 2010 Hraj na tie nohy . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:04:18 OTL
--- 20 athlete detail ENGLER Richard SVK 2006 TEAM ENGLER . /  Chlapci 10-14 rokov 0:04:35 OTL
--- 21 athlete detail VRTÍK Luděk SVK 2010 HNTN . /  Chlapci 10-14 rokov 0:04:40 OTL
--- 22 athlete detail ENGLER Andreas SVK 2008 TEAM ENGLER . /  Chlapci 10-14 rokov 0:05:24 OTL
--- 23 athlete detail FRISOVÁ Nicol SVK 2010 --- . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:10:06 OTL
--- 24 athlete detail BLAHOVÁ Vanesa SVK 2008 --- . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:07:56 OTL
--- 25 athlete detail DARÁŠ Dominik SVK 2008 --- . /  Chlapci 10-14 rokov 0:05:15 OTL
--- 26 athlete detail GALBAVÁ Agáta SVK 2008 --- . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:05:33 OTL
--- 27 athlete detail ULIČIANSKA Soňa SVK 2009 AK ZŤS Martin . /  Dievčatá 10-14 rokov 0:06:08 OTL

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.