Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DATE : | 15.2.2020 | PLACE : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5084 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 1. / Holky do 8 let | 0:02:34.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5095 | REJZKOVA Adelka | 2012 | eintracht braunschweig | 2. / Holky do 8 let | 0:02:34.3 | 0:00:00.0 | ||
3 | diplom | 5642 | BLAHOUTOVÁ Barbora | 2012 | --- | 3. / Holky do 8 let | 0:02:38.4 | 0:00:04.2 | ||
4 | diplom | 5093 | ŽIŽKOVSKÁ Beáta | 2012 | LK Škoda Plzen | 4. / Holky do 8 let | 0:02:46.2 | 0:00:11.9 | ||
5 | diplom | 5640 | BAUEROVÁ Lucie | 2012 | LK Slovan K. Vary | 5. / Holky do 8 let | 0:02:47.7 | 0:00:13.4 | ||
6 | diplom | 5629 | KUNEŠ Matěj | 2013 | LK Slovan K. Vary | 1. / Kluci do 8 let | 0:02:55.7 | 0:00:21.5 | ||
7 | diplom | 5060 | NEUBERT Elena | 2012 | --- | 6. / Holky do 8 let | 0:03:03.1 | 0:00:28.9 | ||
8 | diplom | 5096 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / Holky do 8 let | 0:03:11.6 | 0:00:37.4 | ||
9 | diplom | 5656 | RUTRLE Michal | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 2. / Kluci do 8 let | 0:03:12.7 | 0:00:38.4 | ||
10 | diplom | 5735 | HYNKOVÁ Anna | 2012 | --- | 8. / Holky do 8 let | 0:03:13.2 | 0:00:38.9 | ||
11 | diplom | 5660 | ŠPERLOVÁ Kateřina | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / Holky do 8 let | 0:03:17.4 | 0:00:43.2 | ||
12 | diplom | 5890 | PÁVKOVÁ Helena | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 10. / Holky do 8 let | 0:03:22.4 | 0:00:48.2 | ||
13 | diplom | 5058 | SCHUMANN Fabian | 2014 | SV Neudorf | 3. / Kluci do 8 let | 0:03:46.2 | 0:01:11.9 | ||
14 | diplom | 5601 | KLEINOVÁ Natálka | 2013 | LK Slovan K. Vary | 11. / Holky do 8 let | 0:03:50.2 | 0:01:15.9 | ||
15 | diplom | 5627 | KUNEŠ Tomáš | 2013 | LK Slovan K. Vary | 4. / Kluci do 8 let | 0:03:51.9 | 0:01:17.7 | ||
16 | diplom | 5655 | ŠPIČKA David | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 5. / Kluci do 8 let | 0:03:54.4 | 0:01:20.2 | ||
17 | diplom | 5836 | KOVARDINSKÝ Vojtěch | 2012 | BCM Krušné hory | 6. / Kluci do 8 let | 0:04:03.7 | 0:01:29.4 | ||
18 | diplom | 5663 | KROPÁČEK Antonín | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 7. / Kluci do 8 let | 0:04:13.2 | 0:01:38.9 | ||
19 | diplom | 5667 | PEJŠA Antonín | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 8. / Kluci do 8 let | 0:04:19.8 | 0:01:45.5 | ||
20 | diplom | 5094 | HELBIG Freya lynn | 2013 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 12. / Holky do 8 let | 0:04:19.8 | 0:01:45.5 | ||
21 | diplom | 5665 | DRAGOUN Jan | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 9. / Kluci do 8 let | 0:04:21.9 | 0:01:47.7 | ||
22 | diplom | 5098 | BATUNOVÁ Ella | 2013 | Batunalegal | 13. / Holky do 8 let | 0:04:22.9 | 0:01:48.7 | ||
23 | diplom | 5059 | ŠILHAN Kryštof | 2013 | WiTTE bike team | 10. / Kluci do 8 let | 0:04:30.7 | 0:01:56.4 | ||
24 | diplom | 5653 | PILÁT Lukáš | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 11. / Kluci do 8 let | 0:04:33.2 | 0:01:59.0 | ||
25 | diplom | 5658 | BRŠŤÁK Vít | 2012 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Kluci do 8 let | 0:04:37.4 | 0:02:03.2 | ||
26 | diplom | 5839 | NEUMANN Josef | 2013 | --- | 13. / Kluci do 8 let | 0:04:40.4 | 0:02:06.2 | ||
27 | diplom | 5596 | KREUTZIGEROVÁ Viktorie | 2014 | LK Slovan K. Vary | 14. / Holky do 8 let | 0:04:47.4 | 0:02:13.2 | ||
28 | diplom | 5603 | MOHRMAN Beáta | 2013 | LK Slovan K. Vary | 15. / Holky do 8 let | 0:04:58.2 | 0:02:23.9 | ||
29 | diplom | 5647 | KLEMENT Jakub | 2012 | LK Slovan K. Vary | 14. / Kluci do 8 let | 0:05:02.9 | 0:02:28.7 | ||
30 | diplom | 5812 | BARTOSINSKÁ Stela | 2012 | --- | 16. / Holky do 8 let | 0:05:13.7 | 0:02:39.4 | ||
31 | diplom | 5668 | VOLNÝ Oliver | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Kluci do 8 let | 0:05:14.7 | 0:02:40.4 | ||
32 | diplom | 5662 | MIŠEK Michal | 2013 | TJ RADON Vysoká Pec | 16. / Kluci do 8 let | 0:05:19.5 | 0:02:45.3 | ||
33 | diplom | 5673 | ŠPERLOVÁ Marie | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Holky do 8 let | 0:05:19.6 | 0:02:45.4 | ||
34 | diplom | 5733 | CHALUPOVÁ Julie | 2014 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 18. / Holky do 8 let | 0:05:55.9 | 0:03:21.7 | ||
35 | diplom | 5669 | BRŠŤÁK Aleš | 2014 | TJ RADON Vysoká Pec | 17. / Kluci do 8 let | 0:06:00.5 | 0:03:26.3 | ||
36 | diplom | 5850 | HNIK Ondřej | 2015 | --- | 18. / Kluci do 8 let | 0:06:57.7 | 0:04:23.4 | ||
37 | diplom | 5845 | FRIČEK Ondřej | 2015 | --- | 19. / Kluci do 8 let | 0:08:03.1 | 0:05:28.9 | ||
38 | diplom | 5846 | FRIČEK Vojtěch | 2016 | --- | 20. / Kluci do 8 let | 0:08:10.9 | 0:05:36.7 | ||
39 | diplom | 5097 | BATUNA Adam | 2016 | Batunalegal | 21. / Kluci do 8 let | 0:08:41.1 | 0:06:06.9 | ||
40 | diplom | 5693 | ERETOVÁ ANDULKA | 2015 | LK Slovan K. Vary | 19. / Holky do 8 let | 0:08:48.2 | 0:06:14.0 | ||
41 | diplom | 5672 | VOLNÝ Laura | 2016 | TJ RADON Vysoká Pec | 20. / Holky do 8 let | 0:09:49.6 | 0:07:15.4 | ||
--- | 5639 | KOUŘIL Michal | 2013 | LK Slovan K. Vary | . / Kluci do 8 let | DNS | --- | |||
--- | 5670 | ŠLAPOVÁ Sofie | 2015 | TJ RADON Vysoká Pec | . / Holky do 8 let | DNS | --- |