Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - FT
DATE : | 25.1.2020 | PLACE : | stadion Horní Mísečky |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5001 | DRDA Filip | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 1. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:11.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5003 | VANĚČEK Michal | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 2. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:14.5 | 0:00:02.7 | ||
3 | diplom | 5007 | DLOUHÝ Lukáš | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 3. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:18.5 | 0:00:06.7 | ||
4 | diplom | 5010 | ČERNÝ Marek | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 4. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:21.5 | 0:00:09.7 | ||
5 | diplom | 5019 | PACHOLÍK Max | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 1. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:26.7 | 0:00:14.9 | ||
6 | diplom | 5075 | HADAČ Jakub | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 5. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:26.8 | 0:00:15.0 | ||
7 | diplom | 5018 | HŘEBÍK Michal | 2011 | SKI Janov-Bedřichov | 2. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:28.0 | 0:00:16.2 | ||
8 | diplom | 5004 | VLK Ondřej | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 6. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:30.5 | 0:00:18.7 | ||
9 | diplom | 5054 | LODR Oliver | 2012 | T.J. Sokol Skuhrov | 1. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:30.7 | 0:00:18.9 | ||
10 | diplom | 5044 | MRÚZEK Šimon | 2011 | Spartak Vrchlabí | 3. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:34.5 | 0:00:22.7 | ||
11 | diplom | 5011 | PROCHÁZKA František | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | 7. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:36.0 | 0:00:24.2 | ||
12 | diplom | 5068 | MAREČEK Mikuláš | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 8. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:37.1 | 0:00:25.3 | ||
13 | diplom | 5036 | CHROUST Matěj | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 9. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:39.9 | 0:00:28.1 | ||
14 | diplom | 5008 | SAVRUK Lukáš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 10. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:41.3 | 0:00:29.4 | ||
15 | diplom | 5009 | ŠNYTR Antonín | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 11. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:42.8 | 0:00:30.9 | ||
16 | diplom | 5545 | FIKKER Jaroslav | 2010 | KB Trefa Kosmonosy | 12. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:44.3 | 0:00:32.5 | ||
17 | diplom | 5034 | MAZÁČ Mikuláš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 13. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:44.8 | 0:00:32.9 | ||
18 | diplom | 5021 | ŠULC Marek | 2011 | Tělocvičná jednota Sokol Studenec | 4. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:45.5 | 0:00:33.7 | ||
19 | diplom | 5005 | MAŘAS Jakub | 2010 | TJ Semily | 14. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:47.3 | 0:00:35.5 | ||
20 | diplom | 5106 | LUKEŠ Jakub | 2011 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 5. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:49.0 | 0:00:37.2 | ||
21 | diplom | 5023 | LUKAVEC Kryštof | 2011 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 6. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:49.5 | 0:00:37.7 | ||
22 | diplom | 5035 | KUČERA Michal | 2010 | SASM | 15. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:49.8 | 0:00:38.0 | ||
23 | diplom | 5017 | ERLEBACH Dominik | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 16. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:50.5 | 0:00:38.7 | ||
24 | diplom | 5782 | SKRBEK Matouš | 2010 | Sokol Železný Brod | 17. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:51.1 | 0:00:39.3 | ||
25 | diplom | 5090 | KUČERA Cyril | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 18. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:54.3 | 0:00:42.4 | ||
26 | diplom | 5013 | NOVOTNÝ Marek | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 19. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:56.0 | 0:00:44.2 | ||
27 | diplom | 5055 | KOHOUT Michael | 2012 | Dukla Liberec | 2. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:56.1 | 0:00:44.3 | ||
28 | diplom | 5012 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | Český skiklub Vysoké nad Jizerou | 20. / Žáci nejmladší 2010 | 0:03:56.5 | 0:00:44.7 | ||
29 | diplom | 5768 | BÝMA Patrik | 2011 | SKI Jilemnice | 7. / Žáci nejmladší 2011 | 0:03:57.2 | 0:00:45.4 | ||
30 | diplom | 5142 | KUŘÍK Štěpán | 2012 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 3. / Minižáci 2012 a ml. | 0:03:59.0 | 0:00:47.1 | ||
31 | diplom | 5022 | TOMEŠ Roman | 2011 | SWSL Lučany nad Nisoou | 8. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:02.2 | 0:00:50.4 | ||
32 | diplom | 5570 | ZELENKA Matej | 2010 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 21. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:03.5 | 0:00:51.7 | ||
33 | diplom | 5043 | PORKERT Tomáš | 2011 | Ski klub Jablonec nad Nisou z.s. | 9. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:05.7 | 0:00:53.9 | ||
34 | diplom | 5015 | TRÝZNA Filip | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 22. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:06.8 | 0:00:54.9 | ||
35 | diplom | 5025 | UMAN Jaroslav | 2011 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 10. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:07.2 | 0:00:55.4 | ||
36 | diplom | 5145 | HORÁK Mikuláš | 2012 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 4. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:09.0 | 0:00:57.2 | ||
37 | diplom | 5792 | JANATA Tomáš | 2012 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:14.7 | 0:01:02.9 | ||
38 | diplom | 5016 | HANUŠ Jan | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 23. / Žáci nejmladší 2010 | 0:04:15.3 | 0:01:03.4 | ||
39 | diplom | 5051 | TUČEK Matěj | 2012 | SKI Police nad Metují z.s. | 6. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:23.2 | 0:01:11.4 | ||
40 | diplom | 5053 | ŠOCHOVSKÝ Vojtěch | 2012 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 7. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:28.2 | 0:01:16.4 | ||
41 | diplom | 5569 | PARMA Antonín | 2013 | SKI TEAM Praha | 8. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:34.0 | 0:01:22.2 | ||
42 | diplom | 5057 | FEJFAR Jiří | 2014 | Tělocvičná jednota Sokol Velké Hamry I | 9. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:42.9 | 0:01:31.1 | ||
43 | diplom | 5770 | VANECEK Stepan | 2013 | Ski Klub Harrachov | 10. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:44.5 | 0:01:32.6 | ||
44 | diplom | 5564 | HORÁK Adam | 2011 | KB Trefa Kosmonosy | 11. / Žáci nejmladší 2011 | 0:04:48.0 | 0:01:36.2 | ||
45 | diplom | 5052 | ŠVIHA Ondřej | 2012 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 11. / Minižáci 2012 a ml. | 0:04:51.0 | 0:01:39.1 | ||
46 | diplom | 5568 | KRÁL Vít | 2012 | TJ Horní mísečky | 12. / Minižáci 2012 a ml. | 0:05:01.0 | 0:01:49.1 | ||
47 | diplom | 5024 | CHURAVÝ David | 2011 | TJ Dukla Liberec z.s. | 12. / Žáci nejmladší 2011 | 0:05:05.0 | 0:01:53.2 | ||
48 | diplom | 5148 | BÁRTA Šimon | 2012 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 13. / Minižáci 2012 a ml. | 0:05:41.4 | 0:02:29.5 | ||
49 | diplom | 5800 | BAJTALON Vojtěch | 2013 | KB Trefa | 14. / Minižáci 2012 a ml. | 0:06:21.3 | 0:03:09.5 | ||
50 | diplom | 5789 | VALDMAN Hynek | 2013 | SKI Jilemnice | 15. / Minižáci 2012 a ml. | 0:06:47.6 | 0:03:35.8 | ||
51 | diplom | 5537 | KOŠŤÁK David | 2012 | KB Trefa Kosmonosy | 16. / Minižáci 2012 a ml. | 0:07:31.2 | 0:04:19.4 | ||
52 | diplom | 5552 | ČADA Michal | 2015 | REDPOiNT Eleven team | 17. / Minižáci 2012 a ml. | 0:08:45.2 | 0:05:33.4 | ||
--- | 5002 | KOHOUT Adam | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5006 | KUBIŠ Jan | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5014 | JECH Jan | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5020 | PELOUCH Filip | 2011 | Ski klub Jablonec nad Nisou z.s. | . / Žáci nejmladší 2011 | DNS | --- | |||
--- | 5031 | TANDLER Jáchym | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5032 | SCHÄFER Josef | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5033 | MOTL Václav | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5037 | HUDSKÝ Vojtěch | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl z.s. | . / Žáci nejmladší 2010 | DNS | --- | |||
--- | 5041 | STRNÁDEK Jan | 2011 | Spartak Vrchlabí | . / Žáci nejmladší 2011 | DNS | --- | |||
--- | 5042 | SKANDERA Vojtěch | 2011 | SASM | . / Žáci nejmladší 2011 | DNS | --- | |||
--- | 5045 | BREUER David | 2011 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | . / Žáci nejmladší 2011 | DNS | --- | |||
--- | 5056 | DRHA Jan | 2013 | Spartak Vrchlabí | . / Minižáci 2012 a ml. | DNS | --- | |||
--- | 5058 | DRHA Jakub | 2014 | Spartak Vrchlabí | . / Minižáci 2012 a ml. | DNS | --- | |||
--- | 5547 | TUČEK Matěj | 2012 | Ski Police Nad Metují Z.s. | . / Minižáci 2012 a ml. | DNS | --- | |||
--- | 5551 | LODR Oliver | 2012 | T.J. Sokol Skuhrov | . / Minižáci 2012 a ml. | DNS | --- | |||
--- | 5799 | BAJTALON Jakub | 2015 | KB Trefa | . / Minižáci 2012 a ml. | DNS | --- |