ČSOB Zimná séria 2020 - 2.kolo - ČSOB Zimná séria - 2.kolo
DATE : | 7.12.2019 | PLACE : | Bratislava - Dúbravka |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3044 | MIKLENCIC Jakub | 2006 | ŠTK Pezinok | 1. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:12 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 59 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3nt triathlon team Bratislava | 2. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:17 | 0:00:05 | ||
3 | diplom | 29 | MACHACKOVA Hana | 2006 | STK pezinok | 1. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:20 | 0:00:08 | ||
4 | diplom | 3045 | ZAČKA Timo | 2008 | 3nt triathlon team Bratislava | 3. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:20 | 0:00:08 | ||
5 | diplom | 3017 | ORAVEC Dusan | 2005 | Kaktus Bike Team Bratislava | 4. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:23 | 0:00:11 | ||
6 | diplom | 1 | KUDLICSKA Lilli | 2005 | Šport HROU | 2. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:25 | 0:00:13 | ||
7 | diplom | 54 | GRMANOVÁ Laurie | 2006 | Chlpaté Gazely | 3. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:27 | 0:00:15 | ||
8 | diplom | 3041 | STRETAVSKÝ Radovan | 2009 | 3nt triathlon team Bratislava | 5. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:28 | 0:00:16 | ||
9 | diplom | 38 | DINKOVA Emma | 2008 | --- | 4. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:29 | 0:00:17 | ||
10 | diplom | 3038 | KOLENÍKOVÁ Ema | 2008 | STK pezinok | 5. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:29 | 0:00:17 | ||
11 | diplom | 3031 | HOUNDJO Eric | 2006 | AC Malacky | 6. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:33 | 0:00:21 | ||
12 | diplom | 8 | VAJDA Andrej | 2008 | ClickEshop.com | 7. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:35 | 0:00:23 | ||
13 | diplom | 3032 | HOUNDJO Alex | 2008 | AC Malacky | 8. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:38 | 0:00:26 | ||
14 | diplom | 3037 | VITKOVÁ Natália | 2007 | ŠTK Pezinok | 6. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:40 | 0:00:28 | ||
15 | diplom | 17 | PAVLÍK Tomáš | 2008 | 3nt triathlon team Bratislava | 9. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:42 | 0:00:30 | ||
16 | diplom | 63 | SZIKORA Dávid | 2009 | --- | 10. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:43 | 0:00:31 | ||
17 | diplom | 3035 | MARTINEZ Daniela | 2009 | NASA Atletika | 7. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:45 | 0:00:33 | ||
18 | diplom | 15 | GRAJCIAROVÁ Michaela | 2008 | --- | 8. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:46 | 0:00:34 | ||
19 | diplom | 57 | CVIK Matej | 2009 | Hraj na tie nohy | 11. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:47 | 0:00:35 | ||
20 | diplom | 3022 | BEBJÁK Tomáš | 2008 | --- | 12. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:48 | 0:00:36 | ||
21 | diplom | 3039 | KOLENIKOVÁ Nina | 2006 | STK pezinok | 9. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:48 | 0:00:36 | ||
22 | diplom | 3005 | ORT-MERTLOVÁ Pavli | 2007 | AC Malacky | 10. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:50 | 0:00:38 | ||
23 | diplom | 3042 | BARTA Alex | 2007 | --- | 13. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:54 | 0:00:42 | ||
24 | diplom | 3047 | MAMUTI Hamza | 2009 | --- | 14. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:10 | 0:00:58 | ||
25 | diplom | 66 | JANČOVIČOVÁ Hanka | 2006 | --- | 11. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:03:24 | 0:01:12 | ||
26 | diplom | 3030 | MOTÚZ Kristián | 2009 | --- | 15. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:37 | 0:01:25 | ||
27 | diplom | 16 | GRAJCIAR Ivan | 2008 | --- | 16. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:40 | 0:01:28 | ||
--- | 48 | DANIELOVA Tana | 2005 | 3nt triathlon team Bratislava | . / Dievčatá 11-15 rokov | DNS | --- | |||
--- | 61 | CHRENKOVÁ Lenka | 2009 | Speed4dogs | . / Dievčatá 11-15 rokov | DNS | --- |