CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DATE : | 16.2.2019 | PLACE : | Boží Dar |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Year | Club | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5263 | HENNIG Hanna | 2009 | SV Neudorf e.V. | 0:08:31.1 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5251 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 0:09:40.1 | 0:01:08.9 | |
3 | diplom | 5320 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ RADON Vysoká Pec | 0:09:46.8 | 0:01:15.7 | |
4 | diplom | 5244 | CIPRYSOVÁ Magdaléna | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 0:10:00.8 | 0:01:29.7 | |
5 | diplom | 5175 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 0:10:44.6 | 0:02:13.5 | |
6 | diplom | 5243 | RŮŽIČKOVÁ Jana | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 0:11:09.8 | 0:02:38.7 | |
7 | diplom | 5184 | VODRÁŽKOVÁ Barbora | 2010 | USK CS Plzeň | 0:11:18.8 | 0:02:47.7 | |
8 | diplom | 5241 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 0:11:27.1 | 0:02:55.9 | |
9 | diplom | 5317 | ŠEBESTOVÁ Barbora | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | 0:11:30.3 | 0:02:59.2 | |
10 | diplom | 5242 | NOVÁKOVÁ Julie | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 0:11:33.1 | 0:03:01.9 | |
11 | diplom | 5333 | DRAHORÁDOVÁ Ema | 2010 | Telemark team Boží Dar | 0:11:51.8 | 0:03:20.7 | |
12 | diplom | 5190 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 0:12:23.1 | 0:03:52.0 | |
13 | diplom | 5240 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 0:12:37.3 | 0:04:06.2 | |
14 | diplom | 5194 | POZNEROVÁ Nikol | 2009 | SK Zeleneč | 0:13:54.6 | 0:05:23.5 | |
15 | diplom | 5203 | ROSOVÁ Jolana | 2009 | CK LOKO Rakonvík | 0:14:04.3 | 0:05:33.2 | |
16 | diplom | 5351 | KOTLÁŘÍKOVÁ Kateřina | 2009 | --- | 0:14:08.8 | 0:05:37.7 | |
17 | diplom | 5350 | KALINOVÁ Lucie | 2009 | --- | 0:14:55.3 | 0:06:24.2 | |
18 | diplom | 5297 | SMETANOVÁ Amálka | 2010 | Ski Team Jinočany | 0:14:58.6 | 0:06:27.5 | |
19 | diplom | 5330 | ŠUNKOVÁ Sára | 2010 | Moravan Louňovice | 0:15:28.6 | 0:06:57.5 | |
20 | diplom | 5363 | ZEMANOVÁ Markéta | 2010 | --- | 0:18:28.3 | 0:09:57.2 | |
21 | diplom | 5372 | KOLESÁROVÁ Anna | 2010 | Usk Praha-plavání | 0:19:00.3 | 0:10:29.2 | |
--- | 5217 | VYSKOČILOVÁ Magdaléna | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | DNS | --- | ||
--- | 5286 | VÁCHOVÁ Vendula | 2009 | SKI K. Vary | DNS | --- | ||
--- | 5316 | KOTRLOVÁ Emilie | 2009 | TJ RADON Vysoká Pec | DNS | --- |