serie : serie logo

Hustopeče Tour ŠKODA AUTO

Virtual MTB
DATE :13.1.2021 PLACE  :Hustopeče

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SKARNITZL Jan
Cyklostar Trek Pirelli
CZE 0:52:31.3 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:52:32.4 0:00:01.0
3.
MOKRÝ Jakub
Mondraker Racing team
CZE 0:53:26.0 0:00:54.6
4.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:53:45.2 0:01:13.8
5.
PEL Adam
Team Adam
NED 0:54:00.3 0:01:28.9
6.
YSHIZUKA Marcelo
Kobra Khan - Team Altona
BRA 0:54:13.5 0:01:42.1
7.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:54:25.8 0:01:54.4
8.
WILLAERT Pascal
MTB Feel free
BEL 0:54:47.5 0:02:16.1
9.
VAN HINSBERGEN Chris
Team Adam
NED 0:55:04.3 0:02:33.0
10.
ROBINSON James
GBR 0:55:09.4 0:02:38.1
11.
NÝČ Michal
Mondraker Racing team
CZE 0:55:11.8 0:02:40.4
12.
UTTLEY Matthew
Team CLS
CZE 0:55:57.6 0:03:26.2
13.
JÄRVINEN mikko
CC Ilves
FIN 0:56:27.1 0:03:55.7
14.
SCHULTE Dominik
Mondraker Rockets
GER 0:56:46.1 0:04:14.7
15.
MACHADO Andre
Ciclismo2640
POR 0:56:46.1 0:04:14.7
16.
HYNEK Kristián
FUTURE CYCLING NORTHWAVE
CZE 0:56:48.8 0:04:17.4
17.
MAGNUSEK Jakub
CZE 0:57:01.9 0:04:30.5
18.
ZVONICEK Ondrej
Bike Emergency
CZE 0:57:21.5 0:04:50.1
19.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 0:57:36.0 0:05:04.7
20.
PINK Daniel
GBR 0:57:36.5 0:05:05.2
21.
KUBACH Timo
Tri-Team Heuchelberg
GER 0:58:11.2 0:05:39.9
22.
VONDRÁČEK Matyáš
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:58:18.7 0:05:47.4
23.
GUIBLAIN nicolas
FRA 0:58:21.2 0:05:49.8
24.
SAARI Petteri
FIN 0:58:22.0 0:05:50.6
25.
JUKL Karel
CZE 0:58:36.4 0:06:05.0
26.
STOŠEK Viktor
Maloja - Rocky Mountain
CZE 0:58:45.7 0:06:14.4
27.
CASARTELLI Marco
0TRI1
ITA 0:58:50.5 0:06:19.2
28.
SNYDER Nelson
USA 0:58:51.3 0:06:20.0
29.
DILSNER Edward
CAN 0:58:57.4 0:06:26.0
30.
PÍCHA Marek
CZE 0:59:02.6 0:06:31.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MITRYCHOVÁ Michaela
Kola-BBM.cz
CZE 1:08:34.0 0:00:00.0
2.
RECHENAUER Valeria
GER 1:11:57.5 0:03:23.4
3.
SIRI Maya
CAN 1:12:07.5 0:03:33.4
4.
ZUNTI Michelle
Pictou County Cycle
CAN 1:13:49.3 0:05:15.2
5.
KLEMBAROVA Jana
SVK 1:14:41.6 0:06:07.6
6.
ROBERTS Maxine
Team Portsmouth
USA 1:14:53.8 0:06:19.7
7.
S Hana
Hanutri
SVK 1:15:08.4 0:06:34.3
8.
HOGAN Teresa
USA 1:15:19.7 0:06:45.6
9.
ZEMKOVÁ Lucie
GOOFY TEAM
CZE 1:15:51.3 0:07:17.2
10.
BURYANOV Terri
USA 1:17:36.5 0:09:02.5
11.
MISIARZ Magda Misiarz
POL 1:17:42.5 0:09:08.4
12.
PLZENSKÁ Šárka
Brdonoš Team
CZE 1:17:45.2 0:09:11.1
13.
HILL Diana
USA 1:18:34.0 0:09:59.9
14.
NÝVLTOVÁ Barbora
Cycle Capital Amsterdam
CZE 1:18:52.8 0:10:18.7
15.
KUDLÁČKOVÁ Pavla
Ghost team
CZE 1:19:38.3 0:11:04.2
16.
MINKOVÁ Veronika
CZE 1:22:01.6 0:13:27.5
17.
GILL Laura
GBR 1:22:04.7 0:13:30.6
18.
RANKIN shannon
Death Guild Thunderdome
USA 1:23:08.9 0:14:34.8
19.
HARALDSRUD Liv Marit
NOR 1:25:01.6 0:16:27.5
20.
WUERTH Schnurlibautz
AUT 1:25:53.7 0:17:19.6
21.
BELEC ZALIG Maja
OOCT
SLO 1:28:23.5 0:19:49.4
22.
HOLZMANNOVÁ Kateřina
CZE 1:29:09.0 0:20:34.9
23.
STEPAN Anett
GER 1:30:59.8 0:22:25.7
24.
BUTLER Karen
None
USA 1:33:57.2 0:25:23.1
25.
-TOMIE -Adriana
CAN 1:52:35.0 0:44:00.9
26.
MORGAN Mary
GBR 1:54:31.2 0:45:57.1
27.
H. Hanka
bajker.eu
CZE 2:14:29.7 1:05:55.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.