CHARITATÍVNY D4R7 VEČERNÝ BEH

Running
DATE :17.7.2020 PLACE  :Blatná na Ostrove

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠVAJDA Gabriel
Ac Nove Zamky
SVK 0:22:12 0:00:00
2.
RUSINA Martin
SVK 0:22:27 0:00:15
3.
LENČÉŠ Marek
Go Create Performance Team
SVK 0:22:49 0:00:37
4.
LENDVORSKÝ Leo
Bratislava runners
SVK 0:22:55 0:00:43
5.
VALENT René
BEHAME.sk
SVK 0:23:10 0:00:58
6.
HUJSA Matúš
Sportove centrum policie
SVK 0:23:26 0:01:14
7.
ŠVEC Matej
FMFI UK
SVK 0:24:08 0:01:56
8.
ORAWETZ Richard
ŠKP Brtislava
SVK 0:24:18 0:02:06
9.
BOGDÁNYI Ľuboš
Galantská elita
SVK 0:24:41 0:02:29
10.
LUNTER Matúš
3klub Šamorín
SVK 0:25:00 0:02:48
11.
KLBIK Adam
BK Duslo
SVK 0:25:03 0:02:51
12.
ŠLÚCH Roman
QSCert, certifikáty ISO 9001
SVK 0:25:12 0:03:00
13.
MIKOLÁŠ Peter
BEHAME.sk
SVK 0:25:25 0:03:13
14.
BELOVIČ Tomáš
Sam za seba
SVK 0:25:32 0:03:20
15.
SZABO Tomas
Salomon Slovakia
SVK 0:25:36 0:03:24
16.
GASPARIK Tomas
Bezecky klub Gabcikovo
SVK 0:25:41 0:03:29
17.
VICENTE Jesus
Ferrovial
SVK 0:25:58 0:03:46
18.
MÔCIK Tomáš
Bratislava runners
SVK 0:25:59 0:03:47
19.
ŠMÝKAL Mário
AK Baník Prievidza
SVK 0:26:15 0:04:03
20.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:26:21 0:04:09
21.
ŠVEC Roman
Bratislava
SVK 0:26:27 0:04:15
22.
NAGY Juraj
3klub Šamorín
SVK 0:26:33 0:04:21
23.
ANDRAŠKO Juraj
Bratislava Runners / Accenture Runners Club
SVK 0:26:38 0:04:26
24.
VÖRÖS Róbert
Topolníky
SVK 0:26:39 0:04:27
25.
SKALNÍK Martin
Run for fun
SVK 0:26:43 0:04:31
26.
DIKOS Martin
Žilina
SVK 0:26:51 0:04:39
27.
BALCÁR Samuel
Utekáči
SVK 0:27:15 0:05:03
28.
KONIK Igor
SVK 0:27:51 0:05:39
29.
BALAZ Gabriel
Neskory zber
SVK 0:27:53 0:05:41
30.
RAVASZ Dávid
Alex II, s.r.o.
SVK 0:28:05 0:05:53
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOVALANČÍKOVÁ Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
SVK 0:26:03 0:00:00
2.
PUKALOVIČOVÁ Petra
Bratislava Marathon Team
SVK 0:26:40 0:00:37
3.
KAROLYIOVÁ Lenka
Bratislava runners
SVK 0:28:28 0:02:25
4.
ŠIMUNKOVA Jana
SHEruns
SVK 0:29:20 0:03:17
5.
BRYCHTOVÁ Nikola
Bratislava runners
SVK 0:29:51 0:03:48
6.
ŠVÁROVÁ Vanessa
Magazín Radar
SVK 0:30:56 0:04:53
7.
SZABÓ Eva
Top Run Nyárasd
SVK 0:31:08 0:05:05
8.
IMRICHOVÁ Dagmar
Limbach
SVK 0:31:51 0:05:48
9.
STOPJAKOVÁ Lenka
Oravské Veselé
SVK 0:32:08 0:06:05
10.
LEIBAK Kaire
SVK 0:32:26 0:06:23
11.
BIZIKOVA Andrea
Miloslavov
SVK 0:32:29 0:06:26
12.
DEJOVÁ Jana
Svrčinovec
SVK 0:32:29 0:06:26
13.
RODÁKOVÁ Mária
adidaas runners
SVK 0:32:29 0:06:26
14.
HOLIČKOVÁ Renata
Run for fun
SVK 0:32:30 0:06:27
15.
TÓTHOVÁ Noémi
Horná Potôň
SVK 0:33:29 0:07:26
16.
KONGYIKOVÁ Iveta
Senec
SVK 0:33:41 0:07:38
17.
URBANCOVÁ Sylvia
Senecký beh
SVK 0:33:41 0:07:38
18.
BARTKOVÁ Magdaléna
Magazín Radar
SVK 0:33:45 0:07:42
19.
NAGYOVÁ Anita
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:33:50 0:07:47
20.
JANDZÍKOVÁ Veronika
Magazín Radar
SVK 0:34:32 0:08:29
21.
PATRIK Eva
JFK Malinovo
SVK 0:34:34 0:08:31
22.
FAJTOVÁ Soňa
namestovo
SVK 0:34:47 0:08:44
23.
KATONA Aniko
Jurova
SVK 0:35:06 0:09:03
24.
SÁNDOR Éva
Bősi futóklub
SVK 0:35:12 0:09:09
25.
KOVÁČOVÁ Michaela
Topoľčany
SVK 0:35:13 0:09:10
26.
BOTH Rita
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:35:14 0:09:11
27.
TIMÁROVÁ Lilla
Komárno
SVK 0:35:17 0:09:14
28.
VOKÁLOVÁ Hana
Bratislava
SVK 0:35:36 0:09:33
29.
TIMKOVÁ Alenka
Hviezdoslavov
SVK 0:35:40 0:09:37
30.
KRAJČOVÁ Adela
Rovinka
SVK 0:35:47 0:09:44

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered501
Registered - Men318
Registered - Women183
Started445
Finished445