ADRIM Nemčiansky beh

Running
DATE :23.8.2020 PLACE  :Nemce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RUSINA Martin
SVK 0:35:58 0:00:00
2.
SCHIEBER Matej
Run for fun
SVK 0:36:47 0:00:49
3.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 0:38:12 0:02:14
4.
FOLTAN Gabriel
TJ Družstevník Lovčica Trubín
SVK 0:38:42 0:02:44
5.
MELICHERČÍK Marián
Stožok
SVK 0:39:02 0:03:04
6.
ZAŤKO Dominik
Behaj pre radosť
SVK 0:39:28 0:03:30
7.
MURGAŠ Miroslav
Run For Fun
SVK 0:39:31 0:03:33
8.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:39:53 0:03:55
9.
KUBÁLEK Štefan
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:40:29 0:04:31
10.
KUBALIAK Radoslav
Miesiči Brezno
SVK 0:40:53 0:04:55
11.
FURÁR Milan
BK Duslo
SVK 0:41:13 0:05:15
12.
LAFFÉRS Lukáš
Team TeleDat LBK
SVK 0:41:21 0:05:23
13.
BRUNOVSKÝ Filip
Amatér
SVK 0:41:22 0:05:24
14.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:41:31 0:05:33
15.
SOKOL Miroslav
Srdcom Strehovčania
SVK 0:41:40 0:05:42
16.
LENGYEL Michal
NITRA
SVK 0:41:51 0:05:53
17.
MLINÁRIK Ján
CCCBBB
SVK 0:42:16 0:06:18
18.
PENIAK Matej
Banská Bystrica
SVK 0:42:31 0:06:33
19.
KRAMLA Lukáš
Horehronský lanštiaci
SVK 0:42:53 0:06:55
20.
FONIX Trulo
Prašivý podpes
SVK 0:42:54 0:06:56
21.
VALACH Martin
Voodoo
SVK 0:43:03 0:07:05
22.
ZAŤKO Marian
SámPreSeba
SVK 0:43:26 0:07:28
23.
ORAVEC Marcel
Na plný buben - praxuj.sk
SVK 0:43:48 0:07:50
24.
POTANČOK Peter
Gumidek
SVK 0:43:51 0:07:53
25.
ZMITKO Július
TTK Rimavská Sobota
SVK 0:44:18 0:08:20
26.
PATRÁŠ Peter
Klub biatlonu Selce
SVK 0:44:19 0:08:21
27.
SLOBODNÍK Peter
Baláže
SVK 0:44:20 0:08:22
28.
BEŇO Dušan
AK Mšk Žiar nad Hronom
SVK 0:44:33 0:08:35
29.
BĚČÁK Michal
IT SLAVES
SVK 0:44:47 0:08:49
30.
FARKAŠ Branislav
FARKY FAMILY
SVK 0:44:57 0:08:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FURÁKOVÁ Iveta
Svetielko nádeje
SVK 0:43:28 0:00:00
2.
ROHÁČOVÁ Radka
zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:44:25 0:00:57
3.
RESSLOVÁ Kristína
zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:45:44 0:02:16
4.
LIPTÁKOVÁ Miroslava
AK Danica Zvolen
SVK 0:46:56 0:03:28
5.
BRAŠEŇOVÁ Anna
new-wave multisport
SVK 0:47:41 0:04:13
6.
GATIALOVA Marta
STG Prievidza
SVK 0:49:39 0:06:11
7.
VÁCLAVIKOVÁ Miriam
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:51:37 0:08:09
8.
MAZÚROVÁ Timea
obec nevolne
SVK 0:52:00 0:08:32
9.
STOPJAKOVÁ Lenka
-
SVK 0:52:17 0:08:49
10.
MIKUŠOVÁ Magdaléna
SHEruns
SVK 0:52:29 0:09:01
11.
BAČÍKOVÁ Jana
neregistrovaná
SVK 0:52:39 0:09:11
12.
LONGAUEROVÁ Marianna
Srdcom Strehovčania
SVK 0:52:43 0:09:15
13.
SKLENKOVÁ Ivana
Zvolen
SVK 0:53:04 0:09:36
14.
TAVAČOVÁ Lenka
SSE
SVK 0:53:12 0:09:44
15.
BALÁŽOVÁ Katarína
X-Runners PE
SVK 0:53:37 0:10:09
16.
FIĽOVÁ Martina
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 0:54:34 0:11:06
17.
STEINSDORFEROVÁ Michaela
Spartans Zvolen
SVK 0:54:49 0:11:21
18.
KRŠŇÁKOVÁ Lucia
Moderný päťboj
SVK 0:55:06 0:11:38
19.
BLAŠKOVIČOVÁ Eva
NZ
SVK 0:55:18 0:11:50
20.
SCHIEBEROVÁ Zuzana
Rýchle šípy, Zvolenská Slatina
SVK 0:55:50 0:12:22
21.
REGULIOVÁ Vlasta
PriBeh
SVK 0:55:55 0:12:27
22.
PURGELOVÁ Michaela
SVK 0:55:59 0:12:31
23.
MEDOVÁ Martina
-
SVK 0:56:19 0:12:51
24.
BOHÁČIKOVÁ Jana
Marathon BB Team
SVK 0:56:25 0:12:57
25.
KORGOVÁ Monika
bez klubu
SVK 0:56:45 0:13:17
26.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:56:57 0:13:29
27.
REVÁKOVÁ Zlatica
Lučenec
SVK 0:57:01 0:13:33
28.
BABICOVÁ Zuzana
Hrińová
SVK 0:57:07 0:13:39
29.
PANISOVÁ Katka
ARAVA
SVK 0:57:14 0:13:46
30.
KRČÍKOVÁ Zuzana
Hobby bežci Sliač
SVK 0:57:15 0:13:47

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered852
Registered - Men483
Registered - Women369
Started834
Finished834