serie :
Ralsko MTB Tour České spořitelny
DATE : | 29.9.2018 | PLACE : | Ralsko |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:37:09.4 | 0:00:00.0 |
2. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:37:09.6 | 0:00:00.1 |
3. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:37:10.1 | 0:00:00.6 |
4. | PRŮDEK Matěj |
GAPP System - Cabetech MTB Racing Team |
CZE | 1:37:10.6 | 0:00:01.1 |
5. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:37:10.8 | 0:00:01.3 |
6. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:37:11.1 | 0:00:01.6 |
7. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:38:58.2 | 0:01:48.8 |
8. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:38:58.3 | 0:01:48.9 |
9. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:39:41.6 | 0:02:32.1 |
10. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 1:41:32.1 | 0:04:22.6 |
11. | DAMEK Milan |
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM |
CZE | 1:41:32.1 | 0:04:22.6 |
12. | DOLEŽAL Václav |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:41:32.3 | 0:04:22.9 |
13. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:41:32.6 | 0:04:23.1 |
14. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:41:32.6 | 0:04:23.1 |
15. | HOŘÁK Radek |
Kolokrám |
CZE | 1:41:32.6 | 0:04:23.1 |
16. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:41:32.8 | 0:04:23.4 |
17. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:41:33.1 | 0:04:23.6 |
18. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:41:33.2 | 0:04:23.8 |
19. | ŠULC Jakub |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:41:33.3 | 0:04:23.9 |
20. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:41:33.6 | 0:04:24.1 |
21. | SWÁROVSKÝ Michal |
alltraining.cz |
CZE | 1:41:33.7 | 0:04:24.3 |
22. | KLOS Viktor |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:41:33.8 | 0:04:24.3 |
23. | HRACH Michal |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:41:33.8 | 0:04:24.4 |
24. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:41:37.1 | 0:04:27.6 |
25. | HRUŠKA Jan |
Ghost Team |
CZE | 1:41:41.1 | 0:04:31.6 |
26. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:41:41.6 | 0:04:32.1 |
27. | VOPAT Milan |
Ghost Team |
CZE | 1:43:53.6 | 0:06:44.1 |
28. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:44:38.8 | 0:07:29.4 |
29. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:44:39.1 | 0:07:29.6 |
30. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:44:39.2 | 0:07:29.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - Cabtech MTB racing team |
CZE | 1:47:16.1 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:52:51.9 | 0:05:35.7 |
3. | LOUBKOVÁ Ivana |
Rohozec Amulet Team |
CZE | 1:57:57.9 | 0:10:41.7 |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:59:40.7 | 0:12:24.5 |
5. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
Cyklotrenink.com |
CZE | 1:59:43.1 | 0:12:27.0 |
6. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
BIKE GALLERY |
CZE | 2:04:50.9 | 0:17:34.8 |
7. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:04:56.7 | 0:17:40.5 |
8. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:12:14.9 | 0:24:58.8 |
9. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:12:22.2 | 0:25:06.0 |
10. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI author team |
CZE | 2:14:55.4 | 0:27:39.3 |
11. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:16:07.7 | 0:28:51.5 |
12. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:16:17.9 | 0:29:01.7 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:18:45.9 | 0:31:29.8 |
14. | MÜLLEROVÁ Ivana |
CZE | 2:21:02.7 | 0:33:46.5 | |
15. | MIKOVÁ Michaela |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:21:03.1 | 0:33:47.0 |
16. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:21:04.2 | 0:33:48.0 |
17. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:21:04.7 | 0:33:48.5 |
18. | NEDVĚDICKÁ Blanka |
Ski klub Jizerská 50 |
CZE | 2:25:46.0 | 0:38:29.8 |
19. | KRAJŇÁKOVÁ Katarína |
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM |
CZE | 2:27:07.0 | 0:39:50.8 |
20. | BLAŽKOVÁ Michaela |
Rajec Trek |
CZE | 2:37:00.3 | 0:49:44.1 |
21. | KOCOURKOVÁ Markéta |
CZE | 2:37:02.5 | 0:49:46.3 | |
22. | ANTROPIUSOVÁ Šárka |
Brdonoš Team |
CZE | 2:37:21.8 | 0:50:05.6 |
23. | PŘENOSILOVÁ Alena |
Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 2:39:14.5 | 0:51:58.3 |
24. | DINGOVÁ Michaela |
BSK racing |
CZE | 2:41:51.2 | 0:54:35.0 |
25. | HAISLOVÁ Radka |
CZE | 2:43:10.3 | 0:55:54.1 | |
26. | DURAJOVÁ Zuzana |
Poprvé na kole |
CZE | 2:47:30.0 | 1:00:13.8 |
27. | MARGOLDOVÁ Kateřina |
CZE | 2:47:31.5 | 1:00:15.4 | |
28. | JOHANIDESOVÁ Helena |
CZE | 2:48:57.0 | 1:01:40.8 | |
29. | GEMBALOVÁ Karolína |
Ghost Team |
CZE | 2:50:36.2 | 1:03:20.1 |
30. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 2:54:26.3 | 1:07:10.1 |
Statistics
Number of registered | 1568 |
---|---|
Registered - Men | 1198 |
Registered - Women | 370 |
Started | 1413 |
Finished | 1391 |
Races in series
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny