RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | TLAMKA Tomaš |
MORAVEC TEAM |
CZE | 0:06:29.3 | 0:00:00.0 |
2. | SOLVHOJ Oliver V. |
Mountainbike Club Vejle |
DEN | 0:06:41.3 | 0:00:12.0 |
3. | DUŠÁK Martin |
Dům barev Český Krumlov |
CZE | 0:06:47.3 | 0:00:18.0 |
4. | KITTL Daniel |
Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad labem |
CZE | 0:06:48.1 | 0:00:18.7 |
5. | HLAVA Tomáš |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 0:06:56.3 | 0:00:27.0 |
6. | MUŚ Maksymilian |
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK |
POL | 0:07:01.8 | 0:00:32.5 |
7. | KLIMEK Krzysztof |
GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK |
POL | 0:07:03.1 | 0:00:33.7 |
8. | KOREŇ Matúš Jakub |
Kaktus bike team Bratislava |
SVK | 0:07:08.1 | 0:00:38.7 |
9. | CHATZIS Dimitrios |
A.S. MACHITES PEFKON |
GRE | 0:07:17.8 | 0:00:48.5 |
10. | SOLVHOJ Frede V. |
Mountainbike Club Vejle |
DEN | 0:07:21.1 | 0:00:51.7 |
11. | KACPER Chojnacki |
Chojnacki MTB Team |
POL | 0:07:21.8 | 0:00:52.5 |
12. | KAMÍR Ondřej |
FARMA BOROVÁ |
CZE | 0:07:23.8 | 0:00:54.5 |
13. | GEORGIADIS Nikolaos |
A.S. MACHITES PEFKON |
GRE | 0:07:24.8 | 0:00:55.5 |
14. | DUBČÁK Pavel |
CZE | 0:07:25.3 | 0:00:56.0 | |
15. | NĚMEC Šimon |
CYKLO-SKI KLUB POLIČKA |
CZE | 0:07:25.8 | 0:00:56.5 |
16. | BRUDNÝ Karel |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 0:07:30.3 | 0:01:01.0 |
17. | DANIEL LEON Labanc |
PROefekt Košice |
SVK | 0:07:43.6 | 0:01:14.2 |
18. | ŠURKA Matej |
Kaktus bike team Bratislava |
SVK | 0:07:43.8 | 0:01:14.5 |
19. | ORDÁŇ Petr |
Cykloch team |
CZE | 0:07:48.8 | 0:01:19.5 |
20. | CHOLEWA Cholewa Maciek |
Tc Chrobry Głogów |
POL | 0:07:51.6 | 0:01:22.2 |
21. | DYMÁČEK Jan |
Bike 2000 |
CZE | 0:07:53.1 | 0:01:23.7 |
22. | HOLUB Filip |
CZE | 0:08:03.6 | 0:01:34.2 | |
23. | NEUGEBAUER Michal |
sportovnikurzy.cz Opava |
CZE | 0:08:04.3 | 0:01:35.0 |
24. | HOLEC Tim |
CZE | 0:08:13.1 | 0:01:43.7 | |
25. | SWIDERSKI Cyprian |
CZE | 0:08:27.1 | 0:01:57.7 | |
26. | RAUL Tomáš |
CZE | 0:08:43.6 | 0:02:14.2 | |
27. | PROCHÁZKA Tomáš |
CZE | 0:08:45.1 | 0:02:15.7 | |
28. | ŠOUSTAR Ondřej |
CZE | 0:09:12.8 | 0:02:43.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | OBOŘILOVÁ Tereza |
Drahanský Sport Team |
CZE | 0:07:07.1 | 0:00:00.0 |
2. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
MS Bike Academy Racing |
CZE | 0:07:08.5 | 0:00:01.4 |
3. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
Bike Club Město Touškov |
CZE | 0:07:50.8 | 0:00:43.7 |
4. | HUDEČKOVÁ Katka |
Kola Koblížek |
CZE | 0:08:07.5 | 0:01:00.4 |
5. | HOLÁŠKOVÁ Justýna |
CZE | 0:08:09.9 | 0:01:02.7 | |
6. | JOZLOVÁ Daniela |
HB-skiteam |
CZE | 0:08:16.3 | 0:01:09.2 |
7. | KOVAŘÍKOVÁ Jana |
VRV pro sport Vsetín |
CZE | 0:08:17.8 | 0:01:10.7 |
8. | MAZÁNKOVÁ Tereza |
Mazi bike team |
CZE | 0:08:34.9 | 0:01:27.7 |