RESULTS RESULT
Official results
- XCO - Elite muži + muži U23
- XCO - Elite ženy + ženy U23
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Kadeti
- XCO - Kadetky
- XCO - Expert
- XCO - Masters
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně II
- XCO - Žáci I
- XCO - Žákyně I
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- XCE - Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Masters
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- štafety
- Děti 9-10 let by category
- Děti 7-8 let by category
- Děti 5-6 let by category
- Děti 3-4 roky overall
- Odrážedla overall
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
SPECIALIZED RACING XC |
CZE | 1:28:21.7 | 0:00:00.0 |
2. | CINK Ondřej |
Multivan Merida Biking Team |
CZE | 1:28:46.9 | 0:00:25.2 |
3. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:29:28.2 | 0:01:06.5 |
4. | NOVAK Jiri |
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team |
CZE | 1:29:29.6 | 0:01:07.9 |
5. | VASTL Jan |
BIANCHI COUNTERVAIL |
CZE | 1:30:50.0 | 0:02:28.3 |
6. | PRŮDEK Matěj |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:31:51.8 | 0:03:30.1 |
7. | NESVADBA Jan |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:33:11.7 | 0:04:50.0 |
8. | PAPRSTKA Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:33:51.8 | 0:05:30.1 |
9. | RAJCHART Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:34:32.2 | 0:06:10.5 |
10. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch team |
CZE | 1:34:54.2 | 0:06:32.5 |
11. | STOŠEK Martin |
Symbio+ Cannondale Team |
CZE | 1:36:52.1 | 0:08:30.4 |
12. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 1:39:23.2 | 0:11:01.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:24:43.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:26:00.4 | 0:01:17.2 |
3. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:26:37.7 | 0:01:54.5 |
4. | CZECZINKAROVÁ Jana |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:27:51.1 | 0:03:07.9 |
5. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:30:59.5 | 0:06:16.3 |
6. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:33:41.2 | 0:08:58.0 |
7. | NĚMCOVÁ Tereza |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:33:43.7 | 0:09:00.5 |
8. | KUNTOVÁ Vendula |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:34:17.9 | 0:09:34.7 |
9. | NOSKOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:35:20.4 | 0:10:37.2 |
10. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:38:52.0 | 0:14:08.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:02:04.6 | 0:00:00.0 |
2. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:52.1 | 0:00:47.5 |
3. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:39.3 | 0:02:34.7 |
4. | ŠIMŮNEK Adam |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:22.5 | 0:03:17.9 |
5. | BÁRTEK David |
BIKE 2000 |
CZE | 1:05:46.2 | 0:03:41.6 |
6. | ŠORF Pavel |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:06:48.5 | 0:04:43.9 |
7. | HOLEC Richard |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:06:49.8 | 0:04:45.2 |
8. | SEDLÁČEK Vojtěch |
CK Příbram |
CZE | 1:07:12.6 | 0:05:08.0 |
9. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:07:42.8 | 0:05:38.2 |
10. | ZEŤÁK Michael |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:08:15.3 | 0:06:10.7 |
11. | SWÁROVSKÝ Michal |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 1:08:20.9 | 0:06:16.3 |
12. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC Team |
CZE | 1:09:22.5 | 0:07:17.9 |
13. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:09:33.8 | 0:07:29.2 |
14. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:10:30.0 | 0:08:25.4 |
15. | LIDMILA Martin |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 1:11:45.8 | 0:09:41.2 |
16. | SOLAŘ Kryštof |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:13:19.1 | 0:11:14.5 |
17. | TLÁSKAL Hynek |
Cyklo Bendl |
CZE | 1:13:40.1 | 0:11:35.5 |
18. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:14:02.8 | 0:11:58.2 |
19. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:11.2 | 0:12:06.6 |
20. | HÁTLE Ondřej |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:15:36.6 | 0:13:32.0 |
21. | PRADÁČ Michal |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:15:40.8 | 0:13:36.2 |
22. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:07.8 | 0:14:03.2 |
23. | ČEJKA Daniel |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 1:16:18.5 | 0:14:13.9 |
24. | POSPÍŠIL Lukáš |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:16:28.7 | 0:14:24.1 |
25. | VÍCH Michal |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 1:16:42.1 | 0:14:37.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:00:04.3 | 0:00:00.0 |
2. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:06:13.5 | 0:06:09.2 |
3. | KRUPOVÁ Lucie |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:06:44.2 | 0:06:39.9 |
4. | LUKEŠOVÁ Denisa |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:07:08.9 | 0:07:04.6 |
5. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:07:51.3 | 0:07:47.0 |
6. | NEUMANOVÁ Tereza |
TJ KOVO PRAHA |
CZE | 1:10:09.5 | 0:10:05.2 |
7. | LACINOVÁ Kateřina |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 1:11:48.8 | 0:11:44.5 |
8. | PODSKALSKÁ Anna |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:20.0 | 0:14:15.7 |
9. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:15:17.2 | 0:15:12.9 |
10. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:17:10.2 | 0:17:05.9 |
11. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:18:21.5 | 0:18:17.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:51.4 | 0:00:00.0 |
2. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour Bulls Cycling team |
CZE | 0:39:36.6 | 0:00:45.2 |
3. | SCHIERL Jakub |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:40:01.3 | 0:01:09.9 |
4. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:40:30.7 | 0:01:39.3 |
5. | ČERVENKA Marcel |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:41:32.1 | 0:02:40.7 |
6. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:41:44.2 | 0:02:52.8 |
7. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:41:51.4 | 0:03:00.0 |
8. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:42:02.7 | 0:03:11.3 |
9. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:42:03.9 | 0:03:12.5 |
10. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:42:10.4 | 0:03:19.0 |
11. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:22.0 | 0:03:30.6 |
12. | PEŠŤÁK Martin |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:42:26.1 | 0:03:34.7 |
13. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:42:39.6 | 0:03:48.2 |
14. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 0:42:44.5 | 0:03:53.1 |
15. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:42:47.0 | 0:03:55.6 |
16. | DUDEK Tomáš |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:42:48.1 | 0:03:56.7 |
17. | BEDRNÍK Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:43:46.6 | 0:04:55.2 |
18. | ELČKNER Lukáš |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:43:48.5 | 0:04:57.1 |
19. | TOMÁŠEK Alvin |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:44:14.4 | 0:05:23.0 |
20. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:44:50.0 | 0:05:58.6 |
21. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:44:56.7 | 0:06:05.3 |
22. | LUDVÍK Jaroslav |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:45:08.3 | 0:06:16.9 |
23. | ŘÍMAN Jakub |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:45:10.3 | 0:06:18.9 |
24. | VAČLENA Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:46:35.9 | 0:07:44.5 |
25. | MAZÁNEK Matěj |
MORAVEC Team |
CZE | 0:46:36.7 | 0:07:45.3 |
26. | VINICKÝ Karel |
MORAVEC Team |
CZE | 0:46:45.0 | 0:07:53.6 |
27. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 0:47:01.9 | 0:08:10.5 |
28. | HUDEČEK Dalibor |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:47:05.1 | 0:08:13.7 |
29. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:47:24.3 | 0:08:32.9 |
30. | KRÝDA Miloslav |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:47:25.4 | 0:08:34.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÁSKOVÁ Tereza |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:31:51.7 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Monika |
VRV TEAM |
CZE | 0:33:32.8 | 0:01:41.1 |
3. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:33:47.8 | 0:01:56.1 |
4. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:12.5 | 0:04:20.8 |
5. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:37:03.1 | 0:05:11.4 |
6. | JANŮ Kamila |
KH Tour Bulls Cycling team |
CZE | 0:37:40.1 | 0:05:48.4 |
7. | RICHTEROVÁ Jana |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:38:27.4 | 0:06:35.7 |
8. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 0:39:07.6 | 0:07:15.9 |
9. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:39:36.1 | 0:07:44.4 |
10. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:39:38.6 | 0:07:46.9 |
11. | PRCHALOVÁ Libuše |
MG Bike Team |
CZE | 0:39:39.1 | 0:07:47.4 |
12. | DUBSKÁ Kateřina |
BIKE 2000 |
CZE | 0:41:04.0 | 0:09:12.3 |
13. | SEIDLOVÁ Monika |
Bike Academy Opletal |
CZE | 0:41:09.4 | 0:09:17.7 |
14. | KONEČNÁ Monika |
MORAVEC Team |
CZE | 0:42:25.6 | 0:10:33.9 |
15. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:43:44.1 | 0:11:52.4 |
16. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:52:20.5 | 0:20:28.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:40.1 | 0:00:00.0 |
2. | FIALA Matyáš |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:20:46.7 | 0:00:06.6 |
3. | TLAMKA Tomáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:20:51.4 | 0:00:11.3 |
4. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:29.1 | 0:00:49.0 |
5. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo Team Kolárna |
CZE | 0:21:56.2 | 0:01:16.1 |
6. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:22:17.1 | 0:01:37.0 |
7. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:22:38.2 | 0:01:58.1 |
8. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:23:03.9 | 0:02:23.8 |
9. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:23:41.0 | 0:03:00.9 |
10. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:46.2 | 0:03:06.1 |
11. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:01.1 | 0:03:21.0 |
12. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
SKC Tufo Prostějov |
CZE | 0:24:11.8 | 0:03:31.7 |
13. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:24:14.0 | 0:03:33.9 |
14. | BŘEZNA Vojtěch |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:24:14.1 | 0:03:34.0 |
15. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:24:18.8 | 0:03:38.7 |
16. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:24:29.0 | 0:03:48.9 |
17. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:24:39.0 | 0:03:58.9 |
18. | MASAŘ Jan |
VRV TEAM |
CZE | 0:24:53.4 | 0:04:13.3 |
19. | KITTL Daniel |
Bicykl Kříž junior team |
CZE | 0:25:31.1 | 0:04:51.0 |
20. | HAŠEK Max |
SK BAGBIKE |
CZE | 0:25:41.5 | 0:05:01.4 |
21. | MAROUL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:47.4 | 0:05:07.3 |
22. | JINDŘICH Pavel |
BMX Bílina |
CZE | 0:25:53.5 | 0:05:13.4 |
23. | ZUNA Ondřej |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:26:02.7 | 0:05:22.6 |
24. | HLAVA Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:26:06.2 | 0:05:26.1 |
25. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:26:06.3 | 0:05:26.2 |
26. | TOUL Daniel |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:26:07.0 | 0:05:26.9 |
27. | KAMIEN David |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:26:12.8 | 0:05:32.7 |
28. | ČERNÝ Filip |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:26:19.7 | 0:05:39.6 |
29. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:26:26.0 | 0:05:45.9 |
30. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:32.1 | 0:05:52.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KADLECOVÁ Zuzana |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:23:47.2 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:23:58.8 | 0:00:11.6 |
3. | ZEMANOVÁ Kristýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:24:28.6 | 0:00:41.4 |
4. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:25:38.6 | 0:01:51.4 |
5. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:25:46.8 | 0:01:59.6 |
6. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:26:04.8 | 0:02:17.6 |
7. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:26:15.3 | 0:02:28.1 |
8. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:26:24.8 | 0:02:37.6 |
9. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:26:26.2 | 0:02:39.0 |
10. | HEJHALOVÁ Dagmar |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:26:26.6 | 0:02:39.4 |
11. | KLÍMOVÁ Natálie |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:21.5 | 0:03:34.3 |
12. | NAVRKALOVÁ Michaela |
CKK Znojmo |
CZE | 0:27:51.9 | 0:04:04.7 |
13. | BURLOVÁ Kristýna |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:28:19.2 | 0:04:32.0 |
14. | MACHÁČKOVÁ Barbora |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:28:30.5 | 0:04:43.3 |
15. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:49.1 | 0:05:01.9 |
16. | DAŇKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:02.9 | 0:05:15.7 |
17. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:30:00.7 | 0:06:13.5 |
18. | DŽERENGOVÁ Sabina |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:30:12.5 | 0:06:25.3 |
19. | HOLCOVÁ Eliška |
CYKLO - SKI klub Polička |
CZE | 0:30:30.2 | 0:06:43.0 |
20. | PLESKAČOVÁ Natálie |
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:30:49.4 | 0:07:02.2 |
21. | MUNDLOVÁ Anna |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:31:12.9 | 0:07:25.7 |
22. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:31:16.7 | 0:07:29.5 |
23. | SUCHÁ Kateřina |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:24.2 | 0:07:37.0 |
24. | PAPOUŠKOVÁ Martina |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 0:31:51.9 | 0:08:04.7 |
25. | KOVAŘÍKOVÁ Anna |
BEESPEE.CZ |
CZE | 0:32:04.7 | 0:08:17.5 |
26. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:32:20.6 | 0:08:33.4 |
27. | JEDLÁNKOVÁ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:32:24.7 | 0:08:37.5 |
28. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:32:28.6 | 0:08:41.4 |
29. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Bike Academy Opletal |
CZE | 0:33:54.8 | 0:10:07.6 |
30. | KOVAŘÍKOVÁ Kateřina |
BEESPEE.CZ |
CZE | 0:34:37.1 | 0:10:49.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:12:31.2 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:13:03.1 | 0:00:31.9 |
3. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:13:09.2 | 0:00:38.0 |
4. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:13:28.9 | 0:00:57.7 |
5. | JECH Filip |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:13:33.5 | 0:01:02.3 |
6. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:55.0 | 0:01:23.8 |
7. | KULHA Filip |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:14:01.4 | 0:01:30.2 |
8. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:14:02.1 | 0:01:30.9 |
9. | KOBR Richard |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:14:03.5 | 0:01:32.3 |
10. | BERNÁT Adam |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:14:04.2 | 0:01:33.0 |
11. | PAŘÍK Vojtěch |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:14:19.6 | 0:01:48.4 |
12. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:14:25.0 | 0:01:53.8 |
13. | VONDRÁČEK Matyáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:14:26.1 | 0:01:54.9 |
14. | VENCL Libor |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:14:29.5 | 0:01:58.3 |
15. | ZUNA Štěpán |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:14:36.5 | 0:02:05.3 |
16. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:14:36.6 | 0:02:05.4 |
17. | KUBA Jakub |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:14:37.8 | 0:02:06.6 |
18. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:14:38.8 | 0:02:07.6 |
19. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:14:44.9 | 0:02:13.7 |
20. | PÁVEK Matyáš |
LAWI Author Team |
CZE | 0:14:46.5 | 0:02:15.3 |
21. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:14:48.7 | 0:02:17.5 |
22. | PIVNIČKA Jakub |
GIANT PÍTRS BIKES |
CZE | 0:15:05.7 | 0:02:34.5 |
23. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:15:13.8 | 0:02:42.6 |
24. | KOBR Robert |
CK BÍTOVSKÁ |
CZE | 0:15:15.6 | 0:02:44.4 |
25. | ŠINDELÁŘ Roman |
MORAVEC Team |
CZE | 0:15:33.3 | 0:03:02.1 |
26. | TABARA Šimon |
BIKE 2000 |
CZE | 0:15:38.1 | 0:03:06.9 |
27. | NĚMEC Erik |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:15:41.9 | 0:03:10.7 |
28. | PUSTKA Tomáš |
VRV TEAM |
CZE | 0:15:43.8 | 0:03:12.6 |
29. | HUDEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:15:50.1 | 0:03:18.9 |
30. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:15:52.0 | 0:03:20.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:29.0 | 0:00:00.0 |
2. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:14:15.1 | 0:00:46.1 |
3. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:14:32.1 | 0:01:03.1 |
4. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:15:08.8 | 0:01:39.8 |
5. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:15:14.9 | 0:01:45.9 |
6. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:15:32.0 | 0:02:03.0 |
7. | PŮBALOVÁ Nela |
LAWI Author Team |
CZE | 0:15:33.3 | 0:02:04.3 |
8. | SRNSKÁ Patricie |
CYKLO SKI klub Polička |
CZE | 0:15:39.8 | 0:02:10.8 |
9. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:15:55.8 | 0:02:26.8 |
10. | NÁROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:16:04.4 | 0:02:35.4 |
11. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:16:04.5 | 0:02:35.5 |
12. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:16:32.5 | 0:03:03.5 |
13. | DLASKOVÁ Vanda |
LAWI Author Team |
CZE | 0:16:36.7 | 0:03:07.7 |
14. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:16:39.1 | 0:03:10.1 |
15. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:16:47.6 | 0:03:18.6 |
16. | NAVRKALOVÁ Nikola |
CKK Znojmo |
CZE | 0:16:55.3 | 0:03:26.3 |
17. | TERŠL Anna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:18:09.1 | 0:04:40.1 |
18. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:18:18.3 | 0:04:49.3 |
19. | RYŠAVÁ Emílie |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:19:31.0 | 0:06:02.0 |
20. | ČERNÁ Hana |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:20:26.6 | 0:06:57.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Viktor |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:39:41.6 | 0:00:00.0 |
2. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:39:51.3 | 0:00:09.7 |
3. | JEŽEK Petr |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 0:41:24.8 | 0:01:43.2 |
4. | FLÁMA Tomáš |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:41:50.1 | 0:02:08.5 |
5. | KUBICA Roman |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:42:09.1 | 0:02:27.5 |
6. | FLÁMA Miroslav |
Bike sport Uničov |
CZE | 0:42:43.1 | 0:03:01.5 |
7. | KOZEL Michal |
CZE | 0:43:00.6 | 0:03:19.0 | |
8. | MADER Daniel |
Ski a Bike Centrum Radotín |
CZE | 0:43:23.9 | 0:03:42.3 |
9. | SVOBODA Jiří |
CZE | 0:43:49.0 | 0:04:07.4 | |
10. | PRENĚK Ondřej |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:44:03.3 | 0:04:21.7 |
11. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:44:14.1 | 0:04:32.5 |
12. | ŠUBR Martin |
BeManiax Madbike |
CZE | 0:44:46.7 | 0:05:05.1 |
13. | KOUDELKA Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 0:44:55.7 | 0:05:14.1 |
14. | NOVÁK Radek |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:45:54.2 | 0:06:12.6 |
15. | TOMAŠOV Filip |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:46:17.9 | 0:06:36.3 |
16. | GREGOR Lukáš |
MORAVEC Team |
CZE | 0:46:21.9 | 0:06:40.3 |
17. | PĚČEK Martin |
Superior Riders |
CZE | 0:47:15.3 | 0:07:33.7 |
18. | HLADIŠ David |
TNF bike team |
CZE | 0:47:37.3 | 0:07:55.7 |
19. | KRESTA Jan |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:47:45.5 | 0:08:03.9 |
20. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:48:53.3 | 0:09:11.7 |
21. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:50:42.9 | 0:11:01.3 |
22. | ZEDNIK Vitězslav |
Superior Riders |
CZE | 0:52:05.5 | 0:12:23.9 |
23. | HERBER Jan |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:52:48.5 | 0:13:06.9 |
24. | PAPOUŠEK Jan |
CYKLO SKI-klub Polička |
CZE | 0:55:13.4 | 0:15:31.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS |
CZE | 0:38:36.3 | 0:00:00.0 |
2. | BRENDL Tomáš |
STRATOS AUTO |
CZE | 0:39:35.5 | 0:00:59.2 |
3. | DOBRÝ Petr |
Rajec Allivictus |
CZE | 0:40:39.3 | 0:02:03.0 |
4. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:41:08.4 | 0:02:32.1 |
5. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:41:48.0 | 0:03:11.7 |
6. | KARÁSEK Vladislav |
CK Kolokrám |
CZE | 0:41:59.5 | 0:03:23.2 |
7. | DOBRÝ Robert |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:42:43.4 | 0:04:07.1 |
8. | PAKANDL Ladislav |
Kola Pakandl |
CZE | 0:42:46.9 | 0:04:10.6 |
9. | JANOUŠEK Michal |
Superior Riders |
CZE | 0:42:47.4 | 0:04:11.1 |
10. | MACHEK Ivo |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:43:43.9 | 0:05:07.6 |
11. | ARNOLD Zdeněk |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:44:07.4 | 0:05:31.1 |
12. | PITHART Jan |
KH Tour Bulls Cycling team |
CZE | 0:44:37.1 | 0:06:00.8 |
13. | HÁJEK Pavel |
Atrex Brno |
CZE | 0:45:54.5 | 0:07:18.2 |
14. | STADTHERR Jaroslav |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:45:56.7 | 0:07:20.4 |
15. | VANER Jan |
GT KUR SPORT TEAM |
CZE | 0:49:04.9 | 0:10:28.6 |
16. | MAREK Marcel |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:49:48.9 | 0:11:12.6 |