Beh do Choča – Memoriál Joža Čajku

Running
DATUM :14.9.2019 ORT :Vyšný Kubín

Schneller Überblick

#NameVereinLandZeitRückstand
1.
DLUGOSZ Andrzej
UBIQUINOL
POL 0:45:08 0:00:00
2.
HLAVČO Jozef
Salomon/Suunto
SVK 0:45:36 0:00:28
3.
DANKO Matúš
SkialpBobrovec/scarpa
SVK 0:47:46 0:02:38
4.
HORÁK Ondřej
Fortex ski Moravský Beroun
CZE 0:47:49 0:02:41
5.
HRAŠKO Miroslav
Zolná
SVK 0:49:03 0:03:55
6.
PAULEN Andrej
Kamzík 1000+
SVK 0:49:26 0:04:18
7.
ĎURMEK Ján
Valaská Belá
SVK 0:49:29 0:04:21
8.
PONEK Tibor
TK ŽABKA
SVK 0:49:53 0:04:45
9.
MARTINKA Lukáš
Manín Považská Bystrica
SVK 0:50:05 0:04:57
10.
OTEVŘEL Vít
Columbia Montrail
SVK 0:50:56 0:05:48
11.
REHÁK Patrik
Trstená
SVK 0:51:36 0:06:28
12.
KOŠÚT Mário
TT VAVREČKA
SVK 0:52:01 0:06:53
13.
JUDIAK Róbert
KB Breza
SVK 0:52:17 0:07:09
14.
TRIZNA Lukáš
Skialp Bobrovec
SVK 0:53:19 0:08:11
15.
DODOK Peter
Slovalco
SVK 0:53:52 0:08:44
16.
JURČÍK Ján
KKM Čadca
SVK 0:54:52 0:09:44
17.
HANULÍK Ján
Salomon
SVK 0:54:56 0:09:48
18.
PIALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:55:24 0:10:16
19.
PETKOV Radovan
#teampetkov
SVK 0:55:30 0:10:22
20.
KÁČER Juraj
SVK 0:55:55 0:10:47
21.
MACHAJ Jozef
HK James Dolný Kubín
SVK 0:56:04 0:10:56
22.
TUKA Michal
Roháče s. r. o
SVK 0:56:20 0:11:12
23.
VIDLIČKA Marek
ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
SVK 0:56:23 0:11:15
24.
LENCSÉS Pavol
SVK 0:57:01 0:11:53
25.
TUREK Martin
AC Sparta Praha
CZE 0:57:04 0:11:56
26.
DVOŘÁK Pavel
AC Prostějov
CZE 0:57:09 0:12:01
27.
HRIC Roland
Scott / Geo Sport
SVK 0:57:20 0:12:12
28.
TRTEK Roman
Filistin
SVK 0:57:51 0:12:43
29.
MACHAJ Samo
Meteor Dolný Kubín
SVK 0:57:58 0:12:50
30.
STREŽO Michal
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 0:57:58 0:12:50
#NameVereinLandZeitRückstand
1.
RAMPÍROVÁ Julie
Skialp Dolní Morava
CZE 1:01:26 0:00:00
2.
CHOVANOVÁ Monika
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 1:02:09 0:00:43
3.
PIALOVÁ Janka
Maratón klub Rajec
SVK 1:02:39 0:01:13
4.
LÍŠKOVÁ Ivana
cyklomania.sk
SVK 1:03:50 0:02:24
5.
JANČIOVÁ Zuzana
Moji ľudia Černová
SVK 1:04:12 0:02:46
6.
DELINGEROVÁ Marie
Fortex ski Moravský Beroun
CZE 1:06:03 0:04:37
7.
OTEVŘELOVÁ Kristýna
Columbia Montrail
CZE 1:06:16 0:04:50
8.
VIKISALYOVA Ivana
Ružomberok
SVK 1:08:45 0:07:19
9.
ŽIAKOVÁ Barbora
Bodice
SVK 1:09:28 0:08:02
10.
HRKELOVA Iveta
Run_DK
SVK 1:10:35 0:09:09
11.
DODOKOVÁ Lucia
Bohu na slávu, blížnemu na pomoc
SVK 1:10:38 0:09:12
12.
BALOŠÁKOVÁ Anna
AK Čadca
SVK 1:13:29 0:12:03
13.
LOPATOVA Dominika
SVK 1:15:14 0:13:48
14.
KAPITÁNOVÁ Karolina
SVK 1:15:25 0:13:59
15.
MIKULASOVA Eva
TT DK
SVK 1:16:47 0:15:21
16.
MELUŠOVÁ Jana
Ľadoví bežci
SVK 1:16:51 0:15:25
17.
ŠÚTHOVÁ Ľubka
Bežci VK
SVK 1:16:58 0:15:32
18.
KAKUSOVÁ Jarmila
Zákamenné
SVK 1:17:11 0:15:45
19.
KRUPOVÁ Patrícia
Maximus Gym
SVK 1:17:29 0:16:03
20.
BUGANOVÁ Michalbibiána
Janmes DK
POL 1:17:32 0:16:06
21.
ZGODAVOVA Daniela
SVK 1:17:48 0:16:22
22.
RYŠOVÁ Helena
TJ Tatran Gerlachov
SVK 1:18:06 0:16:40
23.
ŽILKOVÁ Michaela
Jooging klub Dubnica nad Váhom
SVK 1:19:22 0:17:56
24.
POPRACOVÁ Drahomíra
Kežmarok
SVK 1:19:30 0:18:04
25.
RAJTAROVÁ Jana
Jogging klub Dubnica
SVK 1:19:40 0:18:14
26.
PUDIŠOVÁ Alena
Ružomberskie strely
SVK 1:21:38 0:20:12
27.
SEKERÁŠOVÁ Veronika
SVK 1:21:47 0:20:21
28.
OSADSKÁ Júlia
STG RK
SVK 1:22:17 0:20:51
29.
TRNKÓCYOVÁ Lucia
SVK 1:22:34 0:21:08
30.
CHOVANCOVÁ Dana
SVK 1:22:42 0:21:16

Don't you found yourself in results, or do you found some inaccuracy Kontaktieren Sie Timekeepr Team.

Statistik

Teilnehmer271
Gemeldete - Männer209
Gemeldete - Frauen62
Gestartet244
Im Ziel244