Manitou Železné hory České spořitelny - Manitou Železné hory České spořitelny - Junior Trophy
DATUM : | 25.8.2012 | MÍSTO : | Chrudim |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 99 | HLADÍK Josef | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:08:19.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 101 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:08:29.1 | 0:00:09.5 | |
3 | diplom | 163 | STLOUKAL Richard | 2002 | ACT TIRO Blansko | 3. / Žáci 10-11 let | 0:08:30.5 | 0:00:10.9 | |
4 | diplom | 104 | MAROUL Tomáš | 2002 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:08:45.9 | 0:00:26.3 | |
5 | diplom | 103 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:08:59.8 | 0:00:40.2 | |
6 | diplom | 97 | JEDLÁNKOVÁ Martina | 2002 | Alpine Pro Author Team | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:09:17.4 | 0:00:57.8 | |
7 | diplom | 100 | VERNEROVÁ Klára | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:09:17.5 | 0:00:57.9 | |
8 | diplom | 98 | KADLECOVÁ Zuzana | 2002 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:09:18.1 | 0:00:58.5 | |
9 | diplom | 183 | NEUMANOVÁ Alice | 2001 | Cyklo Bendl Klub | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:09:49.4 | 0:01:29.8 | |
10 | diplom | 105 | JANÍK Ondřej | 2002 | TTS Osek nad Bečvou | 6. / Žáci 10-11 let | 0:09:51.1 | 0:01:31.5 | |
11 | diplom | 140 | DAŇKOVÁ Kateřina | 2002 | BIKESTORE.CZ MTB team | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:10:05.4 | 0:01:45.8 | |
12 | diplom | 102 | MACHÁČKOVÁ Barbora | 2002 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:10:19.7 | 0:02:00.1 | |
13 | diplom | 125 | KOLÁŘ Martin | 2002 | SKI PETŘÍKOV | 7. / Žáci 10-11 let | 0:10:46.6 | 0:02:27.0 | |
13 | diplom | 129 | SKOUPILOVÁ Karolína | 2001 | SKI PETŘÍKOV | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:10:46.6 | 0:02:27.0 | |
15 | diplom | 151 | BĚLOVÁ Lucie | 2002 | TJ COPR Přeštice | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:10:56.7 | 0:02:37.1 | |
16 | diplom | 155 | VRABEC Jiří | 2002 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:11:07.1 | 0:02:47.5 | |
17 | diplom | 1 | NOVÁK Jakub | 2001 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:11:14.4 | 0:02:54.8 | |
18 | diplom | 152 | BAŽOUTOVÁ Klára | 2002 | KPC Ždírec nad Doubravou | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:11:47.6 | 0:03:28.0 | |
19 | diplom | 179 | ODVÁRKOVÁ Tereza | 2002 | --- | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:12:33.8 | 0:04:14.2 | |
20 | diplom | 182 | ČÁP Jonáš | 2001 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 0:08:24.6 | - 1 Lap(s) | |
21 | diplom | 106 | JIREŠ Dominik | 2001 | --- | 11. / Žáci 10-11 let | 0:08:24.9 | - 1 Lap(s) | |
22 | diplom | 180 | NĚMECKÝ Martin | 2001 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:08:27.8 | - 1 Lap(s) | |
23 | diplom | 143 | ODEHNAL Matěj | 2002 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:08:46.6 | - 1 Lap(s) | |
24 | diplom | 128 | TÁBORSKÝ Lukáš | 2001 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:09:02.9 | - 1 Lap(s) | |
25 | diplom | 162 | ČÁPOVÁ Daniela | 2002 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:10:55.2 | - 1 Lap(s) |