Techniserv cup - Hanácké okruhy - TECHNISERV CUP 2020 - Hanácké okruhy
DATUM : | 21.6.2020 | MÍSTO : | Čechovice u Velkého Týnce |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.ceskysvazcyklistiky.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | 101 | KYAS Jan | 2008 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | NFT | OTL | 17:14.1 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 102 | FILGAS Matouš | 2008 | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | NFT | OTL | 17:14.4 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 107 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike freaks Holice | NFT | OTL | 17:21.9 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 108 | ŽUFÁNEK Antonín | 2008 | CK DACOM PHARMA KYJOV | NFT | OTL | 17:10.8 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 109 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | CYKLO TEAM KOLARNA | NFT | OTL | 17:09.4 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 110 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | CYKLO TEAM KOLARNA | NFT | OTL | 18:52.7 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 111 | GARDIAN Lukáš | 2008 | CYS-AKADÉMIA P.SAGANA | 3:17:00.8 | OTL | 17:09.6 [-] | --- | 3:17:00.8 [-] | --- | ||
--- | 112 | HULALA Dávid | 2008 | CYS-AKADÉMIA P.SAGANA | 3:16:52.6 | OTL | 17:11.7 [-] | --- | 3:16:52.6 [-] | --- | ||
--- | 113 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | NFT | OTL | 17:20.9 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 114 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | DUKLA PRAHA | NFT | OTL | 17:34.6 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 115 | VOBORNÍK Filip | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | NFT | OTL | 17:18.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 116 | HLADÍK František | 2010 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | NFT | OTL | 17:28.4 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 117 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 3:16:56.6 | OTL | 21:45.4 [-] | --- | 3:16:56.6 [-] | --- | ||
--- | 118 | BRADNA Vítek | 2008 | KC KOOPERATIVA JABLONEC NAD NISOU Z.S. | NFT | OTL | 17:13.8 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 119 | LALÁK Lukáš | 2009 | KOVO PRAHA | NFT | OTL | 21:29.1 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 121 | ŠTĚPÁNEK Jan | 2010 | MG Bike Team | NFT | OTL | 21:36.5 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 122 | BADEGRUBER Lars | 2009 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | NFT | OTL | 17:40.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 123 | WIESMAYR Niklas | 2009 | RC ARBÖ FELBERMAYR WELS | NFT | OTL | 17:20.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 124 | DRÁBEK Nikola | 2009 | SKP DUHA Lanškroun | NFT | OTL | 18:53.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 126 | BLAŽEK Albert | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | NFT | OTL | 17:42.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 127 | DUBEC Martin | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | NFT | OTL | 17:09.1 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 128 | CHUDÝ Vojtěch | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI | NFT | OTL | 17:17.2 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 129 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | TJ FAVORIT BRNO | NFT | OTL | 17:15.0 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 132 | MIKUŠ Jakub | 2008 | TJ SLÁVIA ŠG TRENČÍN | NFT | OTL | 17:13.2 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 133 | KALAUZ Petr | 2008 | Tj Stadion Louny | NFT | OTL | 18:31.7 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 134 | LIPENSKÝ Matouš | 2008 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | NFT | OTL | 17:14.8 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 135 | DEDEK Matěj | 2009 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | NFT | OTL | 17:48.3 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 136 | PÍCHAL Jan | 2008 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | NFT | OTL | 21:01.6 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 683 | TROUSIL Jakub | 2010 | TJ STADION | NFT | OTL | 17:46.8 [-] | --- | --- | --- | ||
--- | 103 | KUBĚNA Daniel | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 104 | ZÁHOREC Michal | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 105 | ŠAFRÁNEK Martin | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 106 | NOVÝ Tomáš | 2008 | AKADEMIE CYKLISTICKÝCH SPORTŮ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 120 | ŠTĚPÁNEK Filip | 2010 | MG Bike Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 125 | MÜLLER Dominik | 2008 | SKP DUHA Lanškroun | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 130 | BRANČ Matyáš | 2008 | TJ FAVORIT BRNO | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 131 | SÚKENÍK Kryštof | 2009 | TJ FAVORIT BRNO | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 137 | KOTAČKA Robin | 2008 | Vysočina cycling | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |