Šumavský pohár MTB - Prachatice

MTB
DATUM :6.6.2020 MÍSTO :Prachatice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo #
1 129 detail závodníka MAKOVEC Dominik CZE 2010 Jaroslav Kulhavý Cycling Team 0:13:20.2 0:00:00.0 06:37.5 [1] 1 06:42.6 [1] 1
2 127 detail závodníka VIKTORA Michal CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 0:13:38.4 0:00:18.2 06:38.2 [2] 2 07:00.1 [2] 2
3 126 detail závodníka HORN Josef CZE 2010 Akademie cyklistických sportů 0:14:31.4 0:01:11.2 07:18.0 [3] 3 07:13.4 [4] 3
4 128 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 0:14:31.9 0:01:11.7 07:19.0 [4] 4 07:12.9 [3] 4
5 130 detail závodníka ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 0:14:47.7 0:01:27.4 07:29.5 [5] 5 07:18.1 [6] 5
6 132 detail závodníka JELÍNEK Lukáš CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 0:14:48.4 0:01:28.2 07:32.5 [6] 6 07:15.9 [5] 6
7 134 detail závodníka TOBRMAN Robin CZE 2011 COPR TJ PŘEŠTICE 0:16:11.2 0:02:50.9 08:08.5 [7] 7 08:02.6 [8] 7
8 131 detail závodníka MELKA David CZE 2010 Author team Stupno 0:16:21.9 0:03:01.7 08:08.7 [8] 8 08:13.1 [10] 8
9 141 detail závodníka HERINK Lukáš CZE 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 0:16:32.7 0:03:12.4 08:37.5 [10] 10 07:55.2 [7] 9
10 142 detail závodníka HERINK Václav CZE 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 0:16:48.7 0:03:28.4 08:45.2 [12] 12 08:03.4 [9] 10
11 133 detail závodníka VLASATÝ Vojtěch CZE 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 0:16:53.9 0:03:33.7 08:35.5 [9] 9 08:18.4 [13] 11
12 136 detail závodníka MATÁSEK Jakub CZE 2010 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 0:16:54.4 0:03:34.2 08:40.0 [11] 11 08:14.4 [11] 12
13 135 detail závodníka SAJFRÍD Ondřej CZE 2011 STRAKONICE 0:17:07.6 0:03:47.4 08:51.7 [14] 14 08:15.9 [12] 13
14 140 detail závodníka KŘÍŽ David CZE 2010 Triathlon Tábor 0:17:51.9 0:04:31.7 09:01.2 [15] 15 08:50.6 [14] 14
15 137 detail závodníka TICHÝ Tadeáš CZE 2011 Jihočeské naděje 0:19:11.6 0:05:51.4 08:50.7 [13] 13 10:20.9 [15] 15
16 143 detail závodníka NÁGR Vít CZE 2010 Cycling Academy Tábor 0:20:14.1 0:06:53.9 09:18.3 [16] 16 10:55.8 [16] 16
17 139 detail závodníka PERINA Jan CZE 2011 Ski Team Budweis 0:22:57.6 0:09:37.4 11:16.7 [17] 17 11:40.8 [17] 17
18 144 detail závodníka NOVÁK Simon CZE 2011 SKI Klub Písek 0:24:49.8 0:11:29.6 12:08.7 [18] 18 12:41.1 [18] 18
--- 138 detail závodníka KOCUM Martin CZE 2011 TJ Tatran Železná Ruda DNF --- 11:18.9 [-] --- --- ---