Techniserv Cup - 4. ročník FARM TOUR
DATUM : | 30.8.2020 | MÍSTO : | Hrabyně |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 501 | SEEMAN Adam | 2004 | Tj Stadion Louny | 1. / Kadeti | 1:36:34.9 | 0:00:00.0 | 32:45.2 | 7 | 1:06:23.8 | 1 | ||
2 | 502 | KADLEC Milan | 2004 | Dukla Praha | 2. / Kadeti | 1:37:04.2 | 0:00:29.2 | 32:44.6 | 3 | 1:06:24.1 | 3 | ||
3 | 505 | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3. / Kadeti | 1:37:04.9 | 0:00:29.9 | 32:44.4 | 1 | 1:06:23.9 | 2 | ||
4 | 503 | TELECKÝ Štěpán | 2004 | Tj Favorit Brno | 4. / Kadeti | 1:37:50.3 | 0:01:15.3 | 32:44.5 | 2 | 1:06:31.6 | 4 | ||
5 | 509 | KOBR Richard | 2005 | Tj Lokomotiva Beroun | 5. / Kadeti | 1:37:53.2 | 0:01:18.3 | 32:46.0 | 17 | 1:06:32.5 | 11 | ||
6 | 507 | VANÍČEK Šimon | 2004 | Sportcomplex Břeclav | 6. / Kadeti | 1:37:58.1 | 0:01:23.2 | 32:45.1 | 6 | 1:06:57.4 | 27 | ||
7 | 513 | ELBADRI Jakub | 2005 | Ivar Cs - Author Team | 7. / Kadeti | 1:37:59.2 | 0:01:24.3 | 32:45.2 | 8 | 1:06:31.7 | 6 | ||
8 | 527 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | Dukla Praha | 8. / Kadeti | 1:38:03.7 | 0:01:28.8 | 32:45.4 | 10 | 1:06:31.9 | 8 | ||
9 | 523 | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 9. / Kadeti | 1:38:05.8 | 0:01:30.8 | 32:44.7 | 4 | 1:06:40.0 | 14 | ||
10 | 518 | KOBR Robert | 2005 | Tj Lokomotiva Beroun | 10. / Kadeti | 1:38:07.2 | 0:01:32.2 | 32:45.9 | 15 | 1:06:32.1 | 9 | ||
11 | 515 | RUBÁŠ Matouš | 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 11. / Kadeti | 1:38:09.0 | 0:01:34.0 | 32:46.5 | 21 | 1:06:49.6 | 19 | ||
12 | 516 | MAJDANICS Marek | 2004 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 12. / Kadeti | 1:38:09.1 | 0:01:34.1 | 32:45.7 | 13 | 1:06:39.9 | 13 | ||
13 | 508 | POŘÍZKA Jan | 2004 | Kovo Praha | 13. / Kadeti | 1:38:11.7 | 0:01:36.8 | 32:45.3 | 9 | 1:06:32.1 | 10 | ||
14 | 511 | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 14. / Kadeti | 1:38:11.9 | 0:01:36.9 | 32:45.6 | 12 | 1:06:31.7 | 5 | ||
15 | 519 | ŠILHAVÝ Ondřej | 2005 | Kovo Praha | 15. / Kadeti | 1:38:12.6 | 0:01:37.6 | 32:53.0 | 27 | 1:06:58.6 | 34 | ||
16 | 506 | LUKEŠ Jan | 2004 | Carla.Kupkolo.cz | 16. / Kadeti | 1:38:13.6 | 0:01:38.6 | 32:45.5 | 11 | 1:06:32.8 | 12 | ||
17 | 525 | ŠILHAVÝ Daniel | 2005 | Kovo Praha | 17. / Kadeti | 1:38:13.8 | 0:01:38.9 | 32:46.5 | 20 | 1:06:48.0 | 15 | ||
18 | 595 | NIEMI Tomas-Casimir | 2004 | --- | 18. / Kadeti | 1:38:14.1 | 0:01:39.2 | 32:45.0 | 5 | 1:06:31.8 | 7 | ||
19 | 568 | BÁRTA Martin | 2005 | Tj Stadion Louny | 19. / Kadeti | 1:38:14.2 | 0:01:39.2 | 32:46.3 | 18 | 1:06:50.0 | 22 | ||
20 | 551 | MOROŇ Daniel | 2005 | Head Pro Team Opava | 20. / Kadeti | 1:38:15.2 | 0:01:40.2 | 32:53.3 | 29 | 1:06:50.3 | 24 | ||
21 | 534 | BITTNER Jan | 2005 | Mapei Merida Kaňkovský | 21. / Kadeti | 1:38:16.0 | 0:01:41.0 | 32:49.5 | 24 | 1:06:57.6 | 28 | ||
22 | 569 | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 22. / Kadeti | 1:38:16.6 | 0:01:41.6 | 32:49.6 | 25 | 1:06:57.7 | 29 | ||
23 | 504 | NOVÁK Pavel | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 23. / Kadeti | 1:38:24.3 | 0:01:49.3 | 32:55.0 | 35 | 1:06:57.3 | 26 | ||
24 | 517 | VYSOČAN Daniel | 2004 | Tj Favorit Brno | 24. / Kadeti | 1:38:27.3 | 0:01:52.3 | 32:46.0 | 16 | 1:06:48.9 | 18 | ||
25 | 533 | JANÍČEK Jakub | 2004 | Tj Favorit Brno | 25. / Kadeti | 1:38:28.1 | 0:01:53.1 | 32:55.1 | 36 | 1:06:57.9 | 30 | ||
26 | 510 | KOBLÍŽEK Matyáš | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 26. / Kadeti | 1:38:30.3 | 0:01:55.3 | 32:54.2 | 32 | 1:06:48.7 | 17 | ||
27 | 514 | ŠTEC Radovan | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 27. / Kadeti | 1:38:33.2 | 0:01:58.2 | 32:53.9 | 30 | 1:06:49.6 | 20 | ||
28 | 536 | PADĚLEK Viktor | 2004 | Tj Favorit Brno | 28. / Kadeti | 1:38:36.1 | 0:02:01.2 | 32:52.9 | 26 | 1:06:58.1 | 31 | ||
29 | 564 | POKORNÝ Ondřej | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 29. / Kadeti | 1:38:40.3 | 0:02:05.4 | 32:54.0 | 31 | 1:06:48.2 | 16 | ||
30 | 521 | PROCHÁZKA Stanislav | 2004 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 30. / Kadeti | 1:38:59.9 | 0:02:24.9 | 32:45.8 | 14 | 1:06:50.2 | 23 | ||
31 | 528 | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 31. / Kadeti | 1:39:15.9 | 0:02:41.0 | 32:48.7 | 23 | 1:06:59.1 | 36 | ||
32 | 532 | VIK Matěj | 2004 | Dukla Praha | 32. / Kadeti | 1:39:42.2 | 0:03:07.2 | 33:06.1 | 44 | 1:06:59.4 | 37 | ||
33 | 520 | BERNÁT Adam | 2005 | Dukla Praha | 33. / Kadeti | 1:39:46.9 | 0:03:12.0 | 32:47.4 | 22 | 1:06:54.3 | 25 | ||
34 | 552 | SAMEC Filip | 2005 | Ivar Cs - Author Team | 34. / Kadeti | 1:39:49.9 | 0:03:14.9 | 32:54.7 | 34 | 1:06:58.8 | 35 | ||
35 | 543 | MORÁVEK Michal | 2004 | Tj Favorit Brno | 35. / Kadeti | 1:40:07.7 | 0:03:32.8 | 32:57.4 | 37 | 1:06:58.2 | 32 | ||
36 | 522 | MUROŇ Matyáš | 2005 | Tj Favorit Brno | 36. / Kadeti | 1:40:11.7 | 0:03:36.7 | 33:05.0 | 42 | 1:06:58.4 | 33 | ||
37 | 537 | OBORNÝ Marek | 2004 | Team Forman Cinelli | 37. / Kadeti | 1:40:37.6 | 0:04:02.7 | 33:04.8 | 41 | 1:07:07.1 | 41 | ||
38 | 529 | MIŇOVSKÝ Prokop | 2005 | Ivar Cs - Author Team | 38. / Kadeti | 1:40:40.0 | 0:04:05.0 | 32:54.4 | 33 | 1:07:00.9 | 38 | ||
39 | 540 | NOVÁK Filip | 2005 | Profi Sport Cheb | 39. / Kadeti | 1:40:41.7 | 0:04:06.7 | 32:46.3 | 19 | 1:06:49.8 | 21 | ||
40 | 542 | SEJKOT Adam | 2004 | Dukla Praha | 40. / Kadeti | 1:40:46.3 | 0:04:11.3 | 33:04.4 | 39 | 1:07:06.8 | 40 | ||
41 | 559 | DAŇKO Jan | 2004 | Profi Sport Cheb | 41. / Kadeti | 1:40:47.9 | 0:04:13.0 | 32:53.2 | 28 | 1:07:12.4 | 42 | ||
42 | 544 | PÁTÍK Stanislav | 2005 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 42. / Kadeti | 1:41:25.3 | 0:04:50.3 | 33:22.4 | 53 | 1:07:05.1 | 39 | ||
43 | 538 | ŠVEJDAR Marek | 2004 | Tj Plamen Chodov Z.S. | 43. / Kadeti | 1:42:15.5 | 0:05:40.5 | 33:05.2 | 43 | 1:07:16.4 | 43 | ||
44 | 526 | KOHOUT Jaromír | 2005 | Roman Kreuziger Cycling Academy | 44. / Kadeti | 1:43:08.7 | 0:06:33.7 | 33:22.5 | 54 | 1:07:25.3 | 48 | ||
45 | 561 | KOBLÍŽEK Vojtěch | 2005 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 45. / Kadeti | 1:43:10.7 | 0:06:35.7 | 33:11.1 | 45 | 1:07:16.6 | 44 | ||
46 | 550 | ZVĚDĚLÍK Ondřej | 2005 | Force Team Jeseník | 46. / Kadeti | 1:43:27.7 | 0:06:52.7 | 33:18.7 | 51 | 1:07:25.0 | 46 | ||
47 | 535 | KUBA Jakub | 2005 | Auto Škoda Mladá Boleslav | 47. / Kadeti | 1:43:28.4 | 0:06:53.5 | 33:18.9 | 52 | 1:07:26.0 | 49 | ||
48 | 549 | NOVÁK Tomáš | 2005 | Force Team Jeseník | 48. / Kadeti | 1:43:41.4 | 0:07:06.4 | 33:11.9 | 46 | 1:07:24.9 | 45 | ||
49 | 571 | KUDWEIS Vít | 2005 | Ck Příbram - Fany Gastro | 49. / Kadeti | 1:45:37.0 | 0:09:02.1 | 33:04.6 | 40 | 1:08:15.4 | 52 | ||
50 | 554 | HRDLIČKA Adam | 2005 | Mapei Merida Kaňkovský | 50. / Kadeti | 1:45:48.7 | 0:09:13.8 | 33:02.0 | 38 | 1:07:25.1 | 47 | ||
51 | 555 | PŘIDAL Tobiáš | 2005 | Mapei Merida Kaňkovský | 51. / Kadeti | 1:46:25.4 | 0:09:50.5 | 33:18.3 | 49 | 1:07:32.7 | 50 | ||
52 | 539 | VAJBAR Jakub | 2004 | Sportcomplex Břeclav | 52. / Kadeti | 1:48:06.5 | 0:11:31.5 | 33:16.5 | 48 | 1:08:35.2 | 53 | ||
53 | 556 | ZAPLETAL Jan | 2005 | Mapei Merida Kaňkovský | 53. / Kadeti | 1:48:07.3 | 0:11:32.3 | 33:24.0 | 55 | 1:10:45.3 | 55 | ||
54 | 557 | BARBOŘÍK Matěj | 2005 | Mg Bike Team | 54. / Kadeti | 1:48:07.7 | 0:11:32.7 | 33:44.0 | 58 | 1:10:45.8 | 57 | ||
55 | 531 | HYTYCH Matěj | 2004 | Tj Favorit Brno | 55. / Kadeti | 1:48:07.9 | 0:11:32.9 | 33:44.1 | 59 | 1:10:46.1 | 58 | ||
56 | 567 | KARÁSEK David | 2005 | --- | 56. / Kadeti | 1:48:08.1 | 0:11:33.1 | 33:18.6 | 50 | 1:08:12.8 | 51 | ||
57 | 563 | MAZEL Ondřej | 2004 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 57. / Kadeti | 1:48:08.2 | 0:11:33.2 | 33:31.8 | 57 | 1:10:45.6 | 56 | ||
58 | 545 | KODĚRA Antonín | 2004 | Ack Stará Ves Nad Ondřejnicí | 58. / Kadeti | 1:48:08.6 | 0:11:33.6 | 33:16.4 | 47 | 1:10:45.2 | 54 | ||
59 | 512 | MÜLLER Mirek | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 59. / Kadeti | 1:50:39.9 | 0:14:05.0 | 33:31.6 | 56 | 1:11:04.2 | 59 | ||
60 | 598 | WEISSMANN Tadeáš | 2004 | Cyklo Tym Havířov Team Sportzs | 60. / Kadeti | 1:55:44.5 | 0:19:09.5 | 35:55.6 | 62 | 1:15:14.8 | 61 | ||
61 | 548 | VRÁNA David | 2004 | Ck Dacom Pharma Kyjov | 61. / Kadeti | 1:55:44.5 | 0:19:09.6 | 35:17.0 | 61 | 1:15:14.6 | 60 | ||
62 | 560 | HEZINA Jan | 2005 | Tj Stadion Louny | 62. / Kadeti | 1:55:59.1 | 0:19:24.1 | 35:55.8 | 63 | 1:15:15.4 | 64 | ||
63 | 547 | ŽÍHA Jakub | 2004 | ACS Drak Vrbno | 63. / Kadeti | 1:56:22.4 | 0:19:47.4 | 36:00.3 | 64 | 1:15:14.9 | 62 | ||
64 | 566 | OPLUŠTIL Ivo | 2005 | --- | 64. / Kadeti | 1:57:43.3 | 0:21:08.4 | 34:01.3 | 60 | 1:15:15.2 | 63 | ||
--- | 541 | HORYNA Vlastimil | 2005 | Kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.S. | . / Kadeti | DNF | --- | 32:49.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 546 | FIÁLEK David | 2004 | ACS Drak Vrbno | . / Kadeti | DNF | --- | 42:31.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 553 | DOHNAL Filip | 2004 | Kovo Praha | . / Kadeti | DNF | --- | 33:33.8 | --- | 1:10:47.2 | --- | ||
--- | 558 | HANZELKA Lukáš | 2005 | Mg Bike Team | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 599 | BUŠTÍK Jan | 2005 | Cyklo Tym Havířov Team Sportzs | . / Kadeti | DNF | --- | 42:31.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 562 | LIPENSKÝ Vít | 2005 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | . / Kadeti | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |