5. kolo Detská Tour Petra Sagana 2020

MTB
DATUM :19.9.2020 MÍSTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2. kolo # 3. kolo #
1 260 detail závodníka TRNKA Sebastián 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Nábrežná 845/17 Kysucké Nové Mesto 1. /  Mini chlapci 0:17:03.5 0:00:00.0 05:30.8 [1] 1 05:42.9 [1] 1 05:49.7 [1] 1
2 369 detail závodníka FOJTÍK Filip 2010 Slavičín 2. /  Mini chlapci 0:18:06.5 0:01:02.9 05:44.6 [2] 2 06:14.4 [8] 2 06:07.4 [7] 2
3 134 detail závodníka MAŠURA Tobiáš 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Cyklistická Tour Žilina 3. /  Mini chlapci 0:18:08.8 0:01:05.2 06:02.6 [4] 4 06:03.7 [4] 4 06:02.4 [2] 3
4 376 detail závodníka LUKÁČ Dušan Dario 2010 ŠK Topoľčianky/ŽŠ Žitavany 4. /  Mini chlapci 0:18:10.3 0:01:06.7 06:02.6 [3] 3 06:03.4 [3] 3 06:04.1 [4] 4
5 143 detail závodníka SAMÁK Oliver 2010 Cycling Academy Bratislava/ZŠ TILGNEROVA 5. /  Mini chlapci 0:18:16.3 0:01:12.7 06:10.3 [6] 6 06:00.7 [2] 5 06:05.2 [5] 5
6 317 detail závodníka GALOVIČ Matej 2011 Cys - Akadémia Petra Sagana/Lipová Rajec 6. /  Mini chlapci 0:18:25.8 0:01:22.2 06:15.1 [7] 7 06:04.9 [5] 6 06:05.7 [6] 6
7 159 detail závodníka ŠIDELSKÝ Štefan 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana/ZŠ Stránske 7. /  Mini chlapci 0:18:26.0 0:01:22.4 06:15.3 [8] 8 06:07.7 [6] 8 06:02.9 [3] 7
8 232 detail závodníka ĎUREC Kristián 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Súľov-Hradná 8. /  Mini chlapci 0:18:32.5 0:01:28.9 06:09.1 [5] 5 06:11.2 [7] 7 06:12.2 [8] 8
9 365 detail závodníka MOKRÝ Milan 2010 CK Cykloglajza BB/9. ZŠ Zvolen 9. /  Mini chlapci 0:19:14.8 0:02:11.2 06:26.4 [9] 9 06:24.4 [10] 10 06:23.9 [9] 9
10 405 detail závodníka TKÁČ Šimon 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Benkova 10. /  Mini chlapci 0:19:15.3 0:02:11.7 06:26.6 [10] 10 06:21.7 [9] 9 06:26.9 [10] 10
11 323 detail závodníka HNOJČÍK Jakub 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/Namestovo 11. /  Mini chlapci 0:20:23.8 0:03:20.2 06:27.6 [11] 11 06:47.4 [11] 11 07:08.7 [15] 11
12 286 detail závodníka FEDOR Andrej 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Veľké Ripňany 12. /  Mini chlapci 0:20:55.8 0:03:52.2 06:57.6 [13] 13 06:56.4 [13] 12 07:01.7 [13] 12
13 308 detail závodníka MOSNÝ Ondrej 2010 ŠK Topoľčianky/ZŠ Topolčianky 13. /  Mini chlapci 0:21:26.5 0:04:22.9 07:28.6 [17] 17 06:56.2 [12] 14 07:01.7 [12] 13
14 106 detail závodníka DUŠIČKA Jakub 2011 Cycling Academy Bratislava/ZŠ Bieloruská Bratislava 14. /  Mini chlapci 0:21:39.3 0:04:35.7 06:56.3 [12] 12 07:22.2 [22] 13 07:20.7 [20] 14
15 233 detail závodníka BELANEC Dávid 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Oravská - Žilina 15. /  Mini chlapci 0:21:39.8 0:04:36.2 07:16.8 [15] 15 07:08.4 [16] 15 07:14.4 [18] 15
16 290 detail závodníka ŠULC Ján Hubert 2010 Demänová 16. /  Mini chlapci 0:21:41.5 0:04:37.9 07:39.4 [20] 20 07:04.6 [14] 18 06:57.4 [11] 16
17 206 detail závodníka BIELIK Jakub 2011 NITRIANSKE PRAVNO 17. /  Mini chlapci 0:22:01.5 0:04:57.9 07:16.6 [14] 14 07:23.7 [23] 16 07:21.2 [21] 17
18 109 detail závodníka JIRÁNEK Dominik 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZŠ Bratislava-Vajnory 18. /  Mini chlapci 0:22:02.8 0:04:59.2 07:26.1 [16] 16 07:14.9 [18] 17 07:21.7 [22] 18
19 428 detail závodníka BENC Marko 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Topoľova Nitra 19. /  Mini chlapci 0:22:19.0 0:05:15.4 07:58.3 [24] 24 07:06.7 [15] 19 07:13.9 [17] 19
20 360 detail závodníka PILLER Matúš 2011 ŠKC Liptovská Lužná 20. /  Mini chlapci 0:22:19.3 0:05:15.7 07:57.8 [23] 23 07:16.9 [19] 20 07:04.4 [14] 20
21 413 detail závodníka RUSKO Filip 2011 --- 21. /  Mini chlapci 0:22:43.5 0:05:39.9 08:14.3 [28] 28 07:13.2 [17] 23 07:15.9 [19] 21
22 235 detail závodníka ZIMA Filip 2011 CYKLISTICKÁ TOUR/ZS Golianova 22. /  Mini chlapci 0:22:52.7 0:05:49.2 07:57.1 [22] 22 07:30.4 [24] 23 07:25.1 [23] 22
23 364 detail závodníka TARGOŠ Denis 2010 ŠKC Liptovská Lúžna/ZŠsMŠ Liptovská Lúžna 23. /  Mini chlapci 0:22:54.8 0:05:51.2 08:23.6 [32] 32 07:19.7 [20] 27 07:11.4 [16] 23
24 103 detail závodníka STANKO Michal 2011 ŠK Topoľčianky/ZŠ Topoľčianky 24. /  Mini chlapci 0:22:55.3 0:05:51.7 07:38.8 [19] 19 07:41.4 [27] 21 07:34.9 [24] 24
25 363 detail závodníka MYDLIAR Matúš 2011 Skc Liptovská Luzna /Liptovská Luzna 25. /  Mini chlapci 0:23:13.7 0:06:10.2 08:12.6 [27] 27 07:21.2 [21] 26 07:39.9 [26] 25
26 274 detail závodníka RYBÁR Pavol 2010 DON BOSCO TOUR 26. /  Mini chlapci 0:23:32.5 0:06:28.9 07:52.3 [21] 21 07:40.4 [26] 25 07:59.7 [31] 26
27 393 detail závodníka MAZÁK Matias 2011 ZŠ Komenského Púchov 27. /  Mini chlapci 0:23:34.8 0:06:31.2 08:21.6 [31] 31 07:38.2 [25] 29 07:34.9 [24] 27
28 189 detail závodníka PÁNIK Samuel 2010 Velosvet cycling team Prievidza/ZŠ Mariánska Prievidza 28. /  Mini chlapci 0:23:48.0 0:06:44.4 07:30.6 [18] 18 07:56.5 [35] 22 08:20.9 [34] 28
29 327 detail závodníka MIHAĽKO Patrik 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Na bielenisku Pezinok 29. /  Mini chlapci 0:24:03.0 0:06:59.4 08:16.9 [29] 29 07:51.4 [33] 30 07:54.7 [30] 29
30 191 detail závodníka TREFIL Oliver 2010 PROefekt team 30. /  Mini chlapci 0:24:10.0 0:07:06.4 08:11.3 [26] 26 07:47.1 [28] 28 08:11.4 [33] 30
31 311 detail závodníka HARŠÁNY Róbert 2011 ZŠ Tomášov 31. /  Mini chlapci 0:24:22.7 0:07:19.2 08:20.6 [30] 30 07:51.1 [32] 31 08:10.9 [32] 31
32 398 detail závodníka MIČUCH Martin 2011 ZŠ Rajecké Teplice 32. /  Mini chlapci 0:24:30.0 0:07:26.4 08:49.1 [36] 36 07:50.2 [31] 33 07:50.6 [28] 32
33 451 detail závodníka JARÁBEK Matúš 2011 L. Novomeského Trenčín 33. /  Mini chlapci 0:24:31.2 0:07:27.7 08:51.3 [40] 40 07:49.7 [30] 35 07:50.2 [27] 33
34 331 detail závodníka DVOŘÁK David 2011 Trenčín /5.ZŠ 34. /  Mini chlapci 0:24:31.7 0:07:28.2 08:50.6 [38] 38 07:49.6 [29] 34 07:51.4 [29] 34
35 253 detail závodníka GARDIAN Dávid 2010 --- 35. /  Mini chlapci 0:25:16.0 0:08:12.4 08:11.1 [25] 25 08:08.7 [37] 32 08:56.2 [37] 35
36 207 detail závodníka ÁČ Sebastian 2011 Pravno Cycling Team/ZŠ Nitrianske Pravno 36. /  Mini chlapci 0:25:20.2 0:08:16.7 08:31.6 [33] 33 08:26.9 [39] 37 08:21.7 [35] 36
37 330 detail závodníka HUSÁR Boris 2011 ZŠ Veľkomoravská Trenčín 37. /  Mini chlapci 0:25:21.0 0:08:17.4 08:50.8 [39] 39 07:53.2 [34] 36 08:36.9 [36] 37
38 184 detail závodníka SCHMIDT Oliver 2011 --- 38. /  Mini chlapci 0:28:25.0 0:11:21.4 08:47.8 [35] 35 08:36.2 [40] 40 11:00.9 [38] 38
39 408 detail závodníka BERKY Jakub 2011 MEDVEDiCA športovy klub 39. /  Mini chlapci 0:17:12.0 - 1 Lap(s) 08:53.6 [41] 41 08:18.4 [38] 38 --- ---
40 422 detail závodníka BUTEK Kubko 2011 Komunitná škola Tramtária 40. /  Mini chlapci 0:17:14.5 - 1 Lap(s) 09:16.3 [44] 44 07:58.1 [36] 39 --- ---
41 415 detail závodníka DIRNBACH Alexander 2011 --- 41. /  Mini chlapci 0:18:00.0 - 1 Lap(s) 09:13.1 [43] 43 08:46.9 [42] 41 --- ---
42 186 detail závodníka PÁLENÍK Timotej 2011 --- 42. /  Mini chlapci 0:18:04.0 - 1 Lap(s) 08:39.8 [34] 34 09:24.1 [46] 42 --- ---
43 150 detail závodníka GUZMA Lukáš 2011 --- 43. /  Mini chlapci 0:18:33.3 - 1 Lap(s) 08:50.1 [37] 37 09:43.2 [47] 43 --- ---
44 190 detail závodníka SLÁVIK Jakub 2010 PROefekt team 44. /  Mini chlapci 0:18:35.0 - 1 Lap(s) 09:50.8 [49] 49 08:44.2 [41] 44 --- ---
45 337 detail závodníka REMŠÍK Šimon 2011 ZŠ Oravská 45. /  Mini chlapci 0:18:50.3 - 1 Lap(s) 09:50.6 [48] 48 08:59.6 [43] 45 --- ---
46 409 detail závodníka ŠIMKO Gregor 2010 MEDVEDiCA športovy klub 46. /  Mini chlapci 0:18:58.8 - 1 Lap(s) 09:44.3 [46] 46 09:14.4 [45] 46 --- ---
47 419 detail závodníka HRÚZ Hugo 2011 HZ Lignum/Zš sv. Gorazda 47. /  Mini chlapci 0:19:03.0 - 1 Lap(s) 09:53.8 [50] 50 09:09.2 [44] 47 --- ---
48 238 detail závodníka KLINEC Jakub 2011 --- 48. /  Mini chlapci 0:19:05.8 - 1 Lap(s) 09:10.6 [42] 42 09:55.1 [49] 48 --- ---
49 438 detail závodníka KĽOC Michal 2011 --- 49. /  Mini chlapci 0:19:51.5 - 1 Lap(s) 09:39.8 [45] 45 10:11.6 [53] 49 --- ---
50 469 detail závodníka KAPRÁLIK Mário 2010 Keblie/CZS sv. Margity Púchov 50. /  Mini chlapci 0:19:52.8 - 1 Lap(s) 09:47.6 [47] 47 10:05.1 [51] 50 --- ---
51 239 detail závodníka MACÁK Jan 2011 Martinská Žilina 51. /  Mini chlapci 0:19:58.5 - 1 Lap(s) 10:13.6 [53] 53 09:44.9 [48] 51 --- ---
52 225 detail závodníka BAKAĽA Michal 2011 ZS Karpatska 52. /  Mini chlapci 0:20:56.0 - 1 Lap(s) 09:54.3 [51] 51 11:01.6 [55] 52 --- ---
53 399 detail závodníka MIKULA Samuel 2011 PROefekt team/ZŠ Jána Amosa Komenského 1290/1 957 04 Bánovce nad Bebravou 53. /  Mini chlapci 0:20:58.0 - 1 Lap(s) 10:50.8 [55] 55 10:07.1 [52] 53 --- ---
54 117 detail závodníka BENKO Filip 2010 CK Olympik Trnava/ZŠ Hrnčiarovce 54. /  Mini chlapci 0:21:02.0 - 1 Lap(s) 10:58.8 [56] 56 10:03.2 [50] 54 --- ---
55 263 detail závodníka ČERVEŇ Peter 2010 ZŠ Gaštanová 55. /  Mini chlapci 0:21:04.5 - 1 Lap(s) 10:03.6 [52] 52 11:00.9 [54] 55 --- ---
56 222 detail závodníka DILHOF Martin 2011 ZŠ Budatin 56. /  Mini chlapci 0:26:42.5 - 1 Lap(s) 10:36.6 [54] 54 16:05.9 [57] 56 --- ---
57 487 detail závodníka BYTČANEK Jaroslav 2011 --- 57. /  Mini chlapci 0:27:12.7 - 1 Lap(s) 12:09.8 [57] 57 15:02.9 [56] 57 --- ---
--- 146 detail závodníka KOLLAR Juraj 2010 CYKLISTICKÁ TOUR/Pavla Marcelyho Bratislava . /  Mini chlapci DNF --- 10:36.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 483 detail závodníka KOLLÁR Patrik 2011 ZŠ Rajecká Lesná . /  Mini chlapci DNF --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru