Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 1. / Muži Elite | 0:16:18.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 19 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA | 2. / Muži Elite | 0:16:42.2 | 0:00:24.2 | |
3 | 10 | KOBES Lukáš | 1996 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 3. / Muži Elite | 0:16:49.8 | 0:00:31.8 | |
4 | 33 | HULA Robert | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elite | 0:17:10.4 | 0:00:52.4 | |
5 | 18 | ŠULC David | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Junioři | 0:17:29.7 | 0:01:11.7 | |
6 | 1 | HOLUB Filip | 2003 | GT OPPORTUNITY BRNO | 2. / Junioři | 0:17:41.4 | 0:01:23.4 | |
7 | 34 | KUČERA Jakub | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 5. / Muži Elite | 0:17:51.4 | 0:01:33.4 | |
8 | 11 | TLAMKA Tomáš | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 3. / Junioři | 0:17:57.7 | 0:01:39.7 | |
9 | 15 | JEŽEK Petr | 1992 | SUPERIOR RIDERS | 6. / Muži Elite | 0:18:00.1 | 0:01:42.1 | |
10 | 22 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Junioři | 0:18:02.2 | 0:01:44.2 | |
11 | 21 | ŠICH Petr | 1999 | MORAVEC Team | 7. / Muži Elite | 0:18:06.2 | 0:01:48.2 | |
12 | 16 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | SUPERIOR RIDERS | 8. / Muži Elite | 0:18:13.5 | 0:01:55.5 | |
13 | 31 | HOJKA František | 2005 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Kadeti | 0:18:22.7 | 0:02:04.7 | |
14 | 23 | ELBADRI Jakub | 2005 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Kadeti | 0:18:28.9 | 0:02:10.9 | |
15 | 28 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | DUKLA PRAHA | 3. / Kadeti | 0:18:30.7 | 0:02:12.7 | |
16 | 1239 | BÁRTEK David | 1998 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 9. / Muži Elite | 0:18:34.4 | 0:02:16.4 | |
17 | 35 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 10. / Muži Elite | 0:18:43.2 | 0:02:25.2 | |
18 | 27 | BERNÁT Adam | 2005 | DUKLA PRAHA | 4. / Kadeti | 0:18:53.4 | 0:02:35.4 | |
19 | 41 | ŽVAK Daniel | 2002 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 5. / Junioři | 0:18:58.4 | 0:02:40.4 | |
20 | 1240 | VENC Adam | 2004 | GT OPPORTUNITY BRNO | 5. / Kadeti | 0:18:59.2 | 0:02:41.2 | |
21 | 59 | CHÝLE Filip | 2004 | Ústecké centrum cyklistiky | 6. / Kadeti | 0:19:05.9 | 0:02:47.9 | |
22 | 20 | ČÁP Lukáš | 1984 | HSK cycling team | 1. / Masters | 0:19:11.4 | 0:02:53.4 | |
23 | 65 | VONDRÁČEK Matáš | 2004 | ROUVY Specialized | 7. / Kadeti | 0:19:20.7 | 0:03:02.7 | |
24 | 80 | TEKULA Hynek | 1999 | DK BIKESHOP Racing Team | 11. / Muži Elite | 0:19:26.9 | 0:03:08.9 | |
25 | 78 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 6. / Junioři | 0:19:29.2 | 0:03:11.2 | |
26 | 64 | KOPECKÝ Petr | 2003 | ROUVY Specialized | 7. / Junioři | 0:19:30.9 | 0:03:12.9 | |
27 | 71 | VOŽENÍLEK Martin | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 8. / Junioři | 0:19:33.2 | 0:03:15.2 | |
28 | 45 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 9. / Junioři | 0:19:37.2 | 0:03:19.2 | |
29 | 1242 | VESELÝ Radek | 2002 | MS Bike Academy racing | 10. / Junioři | 0:19:37.9 | 0:03:19.9 | |
30 | 73 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 11. / Junioři | 0:19:45.2 | 0:03:27.2 | |
31 | 24 | JEŽEK Václav | 2005 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 8. / Kadeti | 0:19:55.4 | 0:03:37.4 | |
32 | 77 | SZCZEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 12. / Junioři | 0:20:00.2 | 0:03:42.2 | |
33 | 9 | ČÁBELICKÁ Jitka | 1990 | GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team | 1. / Ženy | 0:20:04.2 | 0:03:46.2 | |
34 | 76 | NEUGEBAUER Michal | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 13. / Junioři | 0:20:06.4 | 0:03:48.4 | |
35 | 39 | RUBEŠ Daniel | 2005 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 9. / Kadeti | 0:20:17.9 | 0:03:59.9 | |
36 | 72 | SÝKORA Josef | 2005 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 10. / Kadeti | 0:20:29.2 | 0:04:11.2 | |
37 | 70 | BÖHM Marian | 2004 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 11. / Kadeti | 0:20:29.7 | 0:04:11.7 | |
38 | 30 | VIK Matěj | 2004 | DUKLA PRAHA | 12. / Kadeti | 0:20:31.7 | 0:04:13.7 | |
39 | 49 | BRUDNÝ Karel | 2003 | BIKE 2000 | 14. / Junioři | 0:20:36.9 | 0:04:18.9 | |
40 | 37 | PAŘEZ Tomáš | 2004 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 13. / Kadeti | 0:20:53.9 | 0:04:35.9 | |
41 | 38 | POSPÍŠIL Matěj | 2004 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 14. / Kadeti | 0:21:01.9 | 0:04:43.9 | |
42 | 6 | HALBICH Tomáš | 2002 | PROFI SPORT Cheb | 15. / Junioři | 0:21:06.4 | 0:04:48.4 | |
43 | 17 | NAJSER Tomáš | 1978 | SUPERIOR RIDERS | 2. / Masters | 0:21:09.4 | 0:04:51.4 | |
44 | 7 | MEDEK Miroslav | 1993 | --- | 12. / Muži Elite | 0:21:12.9 | 0:04:54.9 | |
45 | 56 | MAŘÍK Jan | 1986 | Ústecké centrum cyklistiky | 13. / Muži Elite | 0:21:15.9 | 0:04:57.9 | |
46 | 68 | KOUBA Daniel | 2004 | CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK | 15. / Kadeti | 0:21:15.9 | 0:04:57.9 | |
47 | 43 | HAVELKA Štěpán | 2004 | ADASTRA Cycling Team | 16. / Kadeti | 0:21:20.2 | 0:05:02.2 | |
48 | 40 | TVARŮŽKOVÁ Tereza | 1998 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 2. / Ženy | 0:21:26.4 | 0:05:08.4 | |
49 | 52 | CZECZINKAROVÁ Jana | 1997 | LIV Mistral Cycling | 3. / Ženy | 0:21:30.2 | 0:05:12.2 | |
50 | 1228 | PICHLÍKOVÁ Jana | 1985 | KROSS Bike Ranch team | 4. / Ženy | 0:21:33.7 | 0:05:15.7 | |
51 | 75 | KOLLER Šimon | 2003 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 16. / Junioři | 0:21:35.2 | 0:05:17.2 | |
52 | 67 | NĚMEC Jan | 2004 | Cykloteam Ostrov | 17. / Kadeti | 0:21:45.7 | 0:05:27.7 | |
53 | 2 | LETEV Marek | 2003 | GT OPPORTUNITY BRNO | 17. / Junioři | 0:21:56.2 | 0:05:38.2 | |
54 | 74 | PRAVDA David | 2004 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 18. / Kadeti | 0:21:57.4 | 0:05:39.4 | |
55 | 32 | BEDRNÍKOVÁ Karolína | 2003 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 1. / Juniorky | 0:22:01.0 | 0:05:43.0 | |
56 | 1244 | TABARA Šimon | 2005 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 19. / Kadeti | 0:22:09.2 | 0:05:51.2 | |
57 | 12 | ZAPLETAL Viktor | 1968 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 3. / Masters | 0:22:12.7 | 0:05:54.7 | |
58 | 4 | OLEJNÍČEK Dušan | 1965 | GT OPPORTUNITY BRNO | 4. / Masters | 0:22:14.9 | 0:05:56.9 | |
59 | 50 | MALÍK Matyáš | 2002 | BIKE 2000 | 18. / Junioři | 0:22:16.7 | 0:05:58.7 | |
60 | 79 | VANČUŘÍK Pavel | 1982 | TJ FAVORIT BRNO | 5. / Masters | 0:22:20.7 | 0:06:02.7 | |
61 | 61 | DUŠÁK Martin | 2002 | ROUVY Specialized | 19. / Junioři | 0:22:27.9 | 0:06:09.9 | |
62 | 66 | NĚMEC Šimon | 2002 | ROUVY Specialized | 20. / Junioři | 0:22:28.2 | 0:06:10.2 | |
63 | 29 | RŮŽIČKOVÁ Anna | 2004 | DUKLA PRAHA | 1. / Kadetky | 0:22:36.7 | 0:06:18.7 | |
64 | 3 | OBOŘILOVÁ Tereza | 2002 | GT OPPORTUNITY BRNO | 2. / Juniorky | 0:22:45.5 | 0:06:27.5 | |
65 | 1241 | JEŘÁBKOVÁ Barbora | 2004 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Kadetky | 0:23:13.2 | 0:06:55.2 | |
66 | 57 | PARTÍK Marek | 2003 | Ústecké centrum cyklistiky | 21. / Junioři | 0:23:14.4 | 0:06:56.4 | |
67 | 42 | KADLECOVÁ Zuzana | 2002 | ADASTRA Cycling Team | 3. / Juniorky | 0:23:14.7 | 0:06:56.7 | |
68 | 60 | LIPENSKÝ Vít | 2005 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 20. / Kadeti | 0:23:21.0 | 0:07:03.0 | |
69 | 62 | JURSA Vojtěch | 2002 | ROUVY Specialized | 22. / Junioři | 0:23:27.2 | 0:07:09.2 | |
70 | 5 | JŮZOVÁ Kateřina | 1991 | --- | 5. / Ženy | 0:23:41.9 | 0:07:23.9 | |
71 | 48 | BERGEROVÁ Karolina | 1992 | Carla.kupkolo.cz | 6. / Ženy | 0:24:18.0 | 0:08:00.0 | |
72 | 26 | KOTLÍKOVÁ Adéla | 2005 | CK LOKO Rakovník | 3. / Kadetky | 0:24:19.0 | 0:08:01.0 | |
73 | 51 | ŠUMPÍK Stanislav | 1978 | CYKLOPROFI HOLICE | 6. / Masters | 0:24:22.4 | 0:08:04.4 | |
74 | 55 | OPLT Libor | 1974 | OPLT CYCLING | 7. / Masters | 0:24:40.2 | 0:08:22.2 | |
75 | 25 | HOVORKOVÁ Aneta | 2003 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 4. / Juniorky | 0:24:52.7 | 0:08:34.7 | |
76 | 13 | VÁCLAVŮ Martin | 1972 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 8. / Masters | 0:25:02.0 | 0:08:44.0 | |
77 | 58 | MITRICHOVÁ Michaela | 2004 | kola-bbm.cz | 4. / Kadetky | 0:25:14.7 | 0:08:56.7 | |
78 | 44 | ŠINDELÁŘOVÁ Hana | 2004 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 5. / Kadetky | 0:25:33.0 | 0:09:15.0 | |
79 | 69 | RADOVÁ Daniela | 2005 | STEVENS Cykloklub Benešov | 6. / Kadetky | 0:25:47.0 | 0:09:29.0 | |
80 | 1243 | PITHART Jan | 1978 | Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha MTB team | 9. / Masters | 0:26:04.9 | 0:09:46.9 | |
81 | 53 | KNAPKOVÁ Denisa | 1998 | OPLT CYCLING | 7. / Ženy | 0:26:49.0 | 0:10:31.0 | |
82 | 8 | KRUTÍLKOVÁ Kateřina | 2003 | TEAM FORMAN CINELLI | 5. / Juniorky | 0:27:41.0 | 0:11:23.0 | |
83 | 47 | JANOVSKÁ Lenka | 2001 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 8. / Ženy | 0:29:04.0 | 0:12:46.0 | |
--- | 46 | HOVORKA Daniel | 2001 | Ethic Sport cycling team | . / Muži Elite | DNF | --- |