Techniserv Cup - Na kole regionem Kyjovského Slovácka

Silniční cyklistika
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 509 detail závodníka KADLEC Milan CZE 2004 Dukla Praha 1. /  Kadeti 1:10:57.8 0:00:00.0 14:28.8 3 28:27.9 2 42:39.9 4 0:56:39.1 3
2 516 detail závodníka MRÁZ Daniel CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský 2. /  Kadeti 1:10:58.4 0:00:00.6 14:30.8 8 28:29.2 6 42:39.4 2 0:56:39.2 4
3 534 detail závodníka TELECKÝ Štěpán CZE 2004 TJ Favorit Brno 3. /  Kadeti 1:10:58.5 0:00:00.7 14:27.9 1 28:27.9 1 42:39.2 1 0:56:38.6 1
4 542 detail závodníka KOBR Richard CZE 2005 TJ Lokomotiva Beroun 4. /  Kadeti 1:10:58.7 0:00:00.9 14:36.1 23 28:29.8 7 42:41.6 9 0:56:38.8 2
5 503 detail závodníka LUKEŠ Jan CZE 2004 CARLA.KUPKOLO.CZ 5. /  Kadeti 1:10:58.8 0:00:01.0 14:29.5 6 28:28.7 5 42:39.7 3 0:56:39.6 5
6 544 detail závodníka NOVÁK Pavel CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 6. /  Kadeti 1:11:01.7 0:00:03.9 14:34.1 15 28:54.7 16 42:40.6 5 0:56:40.7 6
7 545 detail závodníka KOBLÍŽEK Matyáš CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 7. /  Kadeti 1:12:25.1 0:01:27.2 14:29.0 4 28:28.3 3 42:41.9 10 0:57:15.4 7
8 543 detail závodníka KOBR Robert CZE 2005 TJ Lokomotiva Beroun 8. /  Kadeti 1:12:25.3 0:01:27.5 14:28.4 2 28:31.1 12 42:41.2 7 0:57:17.3 12
9 532 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 2004 Sportcomplex Břeclav 9. /  Kadeti 1:12:26.5 0:01:28.6 14:29.2 5 28:28.4 4 42:42.2 11 0:57:16.0 8
10 535 detail závodníka VYSOČAN Daniel CZE 2004 TJ Favorit Brno 10. /  Kadeti 1:12:27.1 0:01:29.2 14:32.4 11 28:30.8 11 42:43.0 13 0:57:16.3 10
11 513 detail závodníka ŠILHAVÝ Daniel CZE 2005 Kovo Praha 11. /  Kadeti 1:12:27.8 0:01:30.0 14:34.3 17 28:29.9 8 42:41.4 8 0:57:17.7 13
12 526 detail závodníka RUBÁŠ Matouš CZE 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy 12. /  Kadeti 1:12:27.9 0:01:30.1 14:34.8 18 28:30.2 9 42:40.9 6 0:57:16.2 9
13 528 detail závodníka PROCHÁZKA Stanislav CZE 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy 13. /  Kadeti 1:12:28.4 0:01:30.6 14:31.0 9 28:30.5 10 42:43.4 14 0:57:17.0 11
14 536 detail závodníka MUROŇ Matyáš CZE 2005 TJ Favorit Brno 14. /  Kadeti 1:12:31.4 0:01:33.6 14:31.9 10 28:32.0 14 42:42.8 12 0:57:18.4 14
15 540 detail závodníka MORÁVEK Michal CZE 2004 TJ Favorit Brno 15. /  Kadeti 1:15:50.0 0:04:52.2 14:33.1 13 29:06.8 17 44:26.0 17 1:00:05.4 16
16 502 detail závodníka KROC Vladimír CZE 2005 Akademie cyklistických sportů 16. /  Kadeti 1:15:52.3 0:04:54.5 14:32.9 12 29:08.4 21 44:28.1 22 1:00:06.1 19
17 518 detail závodníka DRÁPELA Matěj CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský 17. /  Kadeti 1:15:52.8 0:04:55.0 14:33.5 14 28:31.4 13 44:26.8 18 1:00:06.6 20
18 512 detail závodníka ŠILHAVÝ Ondřej CZE 2005 Kovo Praha 18. /  Kadeti 1:15:52.8 0:04:55.0 14:37.5 27 29:09.0 22 44:29.8 26 1:00:05.7 17
19 529 detail závodníka KOHOUT Jaromír CZE 2005 Roman Kreuziger Cycling Academy 19. /  Kadeti 1:15:53.4 0:04:55.6 14:35.4 20 29:08.0 19 44:27.4 20 1:00:07.5 23
20 531 detail závodníka VLČEK Miroslav CZE 2005 SK Petřín Plzeň 20. /  Kadeti 1:15:54.0 0:04:56.2 14:36.7 25 29:08.2 20 44:28.6 23 1:00:08.5 26
21 520 detail závodníka BITTNER Jan CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský 21. /  Kadeti 1:15:54.5 0:04:56.6 14:30.4 7 29:07.7 18 44:26.0 16 1:00:05.8 18
22 519 detail závodníka HÁK Jakub CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský 22. /  Kadeti 1:15:54.7 0:04:56.9 14:35.0 19 29:11.3 24 44:27.0 19 1:00:06.9 21
23 501 detail závodníka KOŠÍK Pavel CZE 2004 Akademie cyklistických sportů 23. /  Kadeti 1:15:54.7 0:04:56.9 14:34.2 16 29:12.0 26 44:30.1 27 1:00:07.3 22
24 505 detail závodníka KUDWEIS Vít CZE 2005 Ck Příbram - Fany Gastro 24. /  Kadeti 1:15:55.6 0:04:57.7 14:36.4 24 29:12.3 27 44:28.8 24 1:00:08.1 25
25 538 detail závodníka JANÍČEK Jakub CZE 2004 TJ Favorit Brno 25. /  Kadeti 1:15:58.2 0:05:00.3 14:37.2 26 29:11.8 25 44:29.4 25 1:00:08.0 24
26 537 detail závodníka PADĚLEK Viktor CZE 2004 TJ Favorit Brno 26. /  Kadeti 1:16:39.0 0:05:41.1 14:35.7 21 28:32.4 15 43:18.0 15 0:59:51.0 15
27 541 detail závodníka KARÁSEK David CZE 2005 TJ Favorit Brno 27. /  Kadeti 1:20:21.3 0:09:23.5 14:35.9 22 29:11.3 23 44:27.8 21 1:01:52.3 27
28 510 detail závodníka SEJKOT Adam CZE 2004 Dukla Praha 28. /  Kadeti 1:20:48.3 0:09:50.4 15:02.5 28 31:07.8 29 47:34.8 30 1:04:20.5 29
29 533 detail závodníka VAJBAR Jakub CZE 2004 Sportcomplex Břeclav 29. /  Kadeti 1:20:49.2 0:09:51.4 15:06.6 31 31:11.4 31 47:35.1 31 1:04:22.4 31
30 539 detail závodníka HYTYCH Matěj CZE 2004 TJ Favorit Brno 30. /  Kadeti 1:20:49.2 0:09:51.4 15:03.0 29 31:08.0 30 47:34.3 28 1:04:20.2 28
31 552 detail závodníka MAZEL Ondřej CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 31. /  Kadeti 1:20:50.9 0:09:53.0 15:03.3 30 31:07.5 28 47:34.5 29 1:04:20.6 30
32 515 detail závodníka KÁŇA Robin CZE 2004 Loko Campagnolo Krnov 32. /  Kadeti 1:22:23.4 0:11:25.6 15:36.6 34 31:47.6 33 48:51.3 32 1:05:53.6 33
33 530 detail závodníka HLADÍK Petr CZE 2005 SK Petřín Plzeň 33. /  Kadeti 1:22:23.6 0:11:25.8 15:37.2 35 31:47.3 32 48:51.8 33 1:05:53.4 32
34 551 detail závodníka LIPENSKÝ Vít CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 34. /  Kadeti 1:22:24.6 0:11:26.8 15:38.0 36 31:48.2 34 48:52.2 34 1:05:53.8 34
35 522 detail závodníka HRDLIČKA Adam CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský 35. /  Kadeti 1:25:48.7 0:14:50.8 15:06.9 32 32:13.9 35 49:32.8 35 1:07:24.7 35
36 524 detail závodníka BARBOŘÍK Matěj CZE 2005 MG Bike Team 36. /  Kadeti 1:27:42.0 0:16:44.2 15:36.0 33 32:36.6 36 51:08.3 38 1:09:10.8 39
37 504 detail závodníka JEŽEK David CZE 2005 Ck Dacom Pharma Kyjov 37. /  Kadeti 1:27:42.2 0:16:44.3 16:27.1 37 33:34.2 39 51:07.8 36 1:09:10.5 38
38 523 detail závodníka ZAPLETAL Jan CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský 38. /  Kadeti 1:27:42.9 0:16:45.0 16:28.0 38 33:34.1 37 51:07.9 37 1:09:10.4 37
39 507 detail závodníka KONOPÁČ Matouš CZE 2005 Cyklo Tym Havířov Team Sportzs 39. /  Kadeti 1:27:44.0 0:16:46.2 16:38.2 39 33:34.2 38 51:08.3 39 1:09:10.3 36
--- 508 detail závodníka WEISSMANN Tadeáš CZE 2004 Cyklo Tym Havířov Team Sportzs . /  Kadeti DNF --- 16:38.2 --- 39:32.8 --- --- --- --- ---
--- 514 detail závodníka DOHNAL Filip CZE 2004 Kovo Praha . /  Kadeti DNF --- 15:37.7 --- 31:48.0 --- --- --- --- ---
--- 525 detail závodníka HANZELKA Lukáš CZE 2005 MG Bike Team . /  Kadeti DNF --- 16:39.7 --- 34:39.7 --- 53:11.2 --- --- ---
--- 546 detail závodníka ŠTEC Radovan CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNF --- 15:41.0 --- --- --- --- --- --- ---
--- 548 detail závodníka PÁTÍK Stanislav CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 549 detail závodníka KOBLÍŽEK Vojtěch CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNF --- 14:32.6 --- 31:15.8 --- --- --- --- ---
--- 550 detail závodníka FRELICH Jan CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNF --- 16:37.8 --- 34:43.4 --- 53:10.8 --- --- ---
--- 553 detail závodníka SOUKUP Vojtěch CZE 2005 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNF --- 17:20.8 --- --- --- --- --- --- ---
--- 506 detail závodníka BUŠTÍK Jan CZE 2005 Cyklo Tym Havířov Team Sportzs . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 511 detail závodníka NOVÁK Tomáš CZE 2005 Force Team Jeseník . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 517 detail závodníka PŘIDAL Tomáš CZE 2004 Mapei Merida Kaňkovský . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 521 detail závodníka PŘIDAL Tobiáš CZE 2005 Mapei Merida Kaňkovský . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 527 detail závodníka CÍRKVA Vojtěch CZE 2004 Roman Kreuziger Cycling Academy . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 547 detail závodníka POKORNÝ Ondřej CZE 2004 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru