Techniserv Cup - Na kole regionem Kyjovského Slovácka

Silniční cyklistika
DATUM :27.9.2020 MÍSTO :Kyjov
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 413 detail závodníka PODAŘIL Jan CZE 2006 Dukla Praha 1. /  Starší žáci 1:05:35.9 0:00:00.0 16:42.6 3 33:09.4 3 0:49:28.0 3
2 417 detail závodníka BITTMAN Adam CZE 2006 Kovo Praha 2. /  Starší žáci 1:05:35.9 0:00:00.0 16:42.3 2 33:09.2 2 0:49:27.7 2
3 423 detail závodníka PETERKA David CZE 2006 SK Petřín Plzeň 3. /  Starší žáci 1:05:36.2 0:00:00.3 16:43.7 12 33:09.5 4 0:49:28.4 5
4 414 detail závodníka BRADÁČ Adam CZE 2006 Dukla Praha 4. /  Starší žáci 1:05:36.8 0:00:00.9 16:44.1 15 33:10.4 15 0:49:28.9 13
5 424 detail závodníka PEŠEK Adam CZE 2006 SK Petřín Plzeň 5. /  Starší žáci 1:05:37.0 0:00:01.1 16:42.7 4 33:09.7 6 0:49:28.2 4
6 401 detail závodníka ŠAFRÁNEK Ondřej CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 6. /  Starší žáci 1:05:37.2 0:00:01.3 16:43.0 7 33:09.7 7 0:49:28.4 5
7 407 detail závodníka ZAHÁLKA Štěpán CZE 2006 Ck Slavoj Terezín - Cyklo City 7. /  Starší žáci 1:05:37.5 0:00:01.5 16:42.2 1 33:08.7 1 0:49:27.4 1
7 408 detail závodníka NETÍK Tomáš CZE 2006 Ck Slavoj Terezín - Cyklo City 7. /  Starší žáci 1:05:37.5 0:00:01.5 16:42.8 5 33:10.0 12 0:49:28.5 7
9 430 detail závodníka VAVRO Kristián CZE 2006 TJ Favorit Brno 9. /  Starší žáci 1:05:39.6 0:00:03.7 16:47.7 25 33:11.2 19 0:49:29.8 17
10 410 detail závodníka URBÁNEK Tomáš CZE 2006 CYKLOTEAM OSTROV 10. /  Starší žáci 1:05:39.8 0:00:03.9 16:46.3 22 33:10.8 16 0:49:29.4 16
11 403 detail závodníka VAŠUT David CZE 2006 Bike Pro Racing 11. /  Starší žáci 1:05:40.2 0:00:04.3 16:43.4 11 33:09.8 9 0:49:29.0 14
12 418 detail závodníka RIEGER Marek CZE 2007 Kovo Praha 12. /  Starší žáci 1:05:40.8 0:00:04.9 16:43.2 9 33:09.8 8 0:49:28.5 8
13 404 detail závodníka SVITÁK Jakub CZE 2006 Bike Pro Racing 13. /  Starší žáci 1:05:41.0 0:00:05.1 16:43.3 10 33:09.6 5 0:49:28.8 12
14 439 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 14. /  Starší žáci 1:05:42.5 0:00:06.5 16:44.3 16 33:10.8 17 0:49:28.8 11
15 419 detail závodníka PITÁK Matěj CZE 2007 Mapei Merida Kaňkovský 15. /  Starší žáci 1:05:44.7 0:00:08.8 16:43.1 8 33:09.9 10 0:49:28.6 9
16 431 detail závodníka SMITH Michael Filip CZE 2006 TJ Favorit Brno 16. /  Starší žáci 1:05:45.7 0:00:09.7 16:47.1 23 33:12.3 21 0:49:30.7 18
17 415 detail závodníka RAUSCHERT Albert CZE 2007 Dukla Praha 17. /  Starší žáci 1:05:46.5 0:00:10.6 16:43.7 13 33:10.3 14 0:49:29.2 15
18 432 detail závodníka MORÁVEK Jan CZE 2006 TJ Favorit Brno 18. /  Starší žáci 1:05:47.2 0:00:11.3 16:49.0 30 33:13.4 27 0:49:31.6 20
19 422 detail závodníka KOTSCHY Vít CZE 2006 SK Petřín Plzeň 19. /  Starší žáci 1:06:11.3 0:00:35.4 16:43.8 14 33:09.9 11 0:49:28.6 10
20 420 detail závodníka TALA Erik CZE 2006 MG Bike Team 20. /  Starší žáci 1:06:20.1 0:00:44.2 16:45.6 20 33:13.1 25 0:49:32.3 21
21 416 detail závodníka FRAJBIŠ Adam CZE 2007 Dukla Praha 21. /  Starší žáci 1:06:45.9 0:01:10.0 16:48.3 28 33:11.7 20 0:49:31.3 19
22 411 detail závodníka JELÍNEK Tomáš CZE 2007 Drahanský Sport 22. /  Starší žáci 1:07:23.5 0:01:47.5 16:45.8 21 33:12.7 23 0:50:02.4 25
23 425 detail závodníka LADRA Tadeáš CZE 2007 Skp Duha Lanškroun 23. /  Starší žáci 1:07:23.6 0:01:47.7 16:45.0 18 33:12.7 22 0:50:01.5 24
24 445 detail závodníka JEŘÁBEK Ondřej CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 24. /  Starší žáci 1:07:45.2 0:02:09.3 16:42.9 6 33:10.1 13 0:50:00.7 23
25 405 detail závodníka SLOVÁK Adam CZE 2006 Ck Dacom Pharma Kyjov 25. /  Starší žáci 1:07:46.2 0:02:10.3 16:47.3 24 33:13.3 26 0:50:00.4 22
26 412 detail závodníka KOČVARA Jakub CZE 2007 Drahanský Sport 26. /  Starší žáci 1:08:04.8 0:02:28.9 16:48.1 27 33:13.1 24 0:50:04.7 26
27 433 detail závodníka MOKRÝ Matyáš CZE 2007 TJ Favorit Brno 27. /  Starší žáci 1:11:27.9 0:05:52.0 16:44.3 17 33:11.1 18 0:51:53.3 28
28 440 detail závodníka ROZEHNAL Aleš CZE 2006 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 28. /  Starší žáci 1:11:28.4 0:05:52.5 16:45.0 19 33:41.6 30 0:52:33.2 30
29 443 detail závodníka JURICA Samuel CZE 2006 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 29. /  Starší žáci 1:11:29.8 0:05:53.9 16:47.9 26 33:25.7 29 0:51:53.0 27
30 444 detail závodníka ŠANDERA František CZE 2006 Tufo Pardus Prostějov Z.S. 30. /  Starší žáci 1:11:43.9 0:06:08.0 16:49.9 32 33:44.3 31 0:52:37.9 31
31 435 detail závodníka MATĚJEK Šimon CZE 2007 TJ Favorit Brno 31. /  Starší žáci 1:11:53.3 0:06:17.4 16:48.9 29 33:24.8 28 0:51:55.9 29
32 436 detail závodníka RICHTER Filip CZE 2007 TJ Favorit Brno 32. /  Starší žáci 1:15:00.0 0:09:24.1 16:49.5 31 34:07.2 32 0:53:34.4 32
33 438 detail závodníka CHALOUPKA Štěpán CZE 2007 TJ Favorit Brno 33. /  Starší žáci 1:16:10.7 0:10:34.8 17:37.2 33 36:28.1 33 0:56:02.4 33
34 446 detail závodníka JUST Dominik CZE 2007 TJ Favorit Brno 34. /  Starší žáci 1:19:14.4 0:13:38.5 18:38.8 35 38:07.4 34 0:58:35.5 34
35 434 detail závodníka VLK Jáchym CZE 2006 TJ Favorit Brno 35. /  Starší žáci 1:19:17.1 0:13:41.2 18:38.8 34 38:13.7 35 0:58:38.4 35
36 409 detail závodníka BLÁHA Robin CZE 2007 Cyklo Tym Havířov Team Sportzs 36. /  Starší žáci 1:19:48.8 0:14:12.9 18:57.6 36 39:22.1 36 0:59:41.3 37
37 426 detail závodníka ZEZULA Denis CZE 2007 Skp Duha Lanškroun 37. /  Starší žáci 1:20:36.1 0:15:00.1 19:20.2 37 39:22.5 37 0:59:41.3 36
38 429 detail závodníka OSIČKA Šimon CZE 2006 Sportcomplex Břeclav 38. /  Starší žáci 1:24:17.6 0:18:41.7 19:55.1 38 40:02.8 38 1:01:24.3 38
39 427 detail závodníka WEINLICH Vítek CZE 2007 Skp Duha Lanškroun 39. /  Starší žáci 1:25:07.9 0:19:32.0 19:55.7 39 40:22.9 39 1:02:55.1 39
--- 402 detail závodníka REJZEK Jiří CZE 2007 Akademie cyklistických sportů . /  Starší žáci DNF --- 16:44.1 --- 33:10.6 --- --- ---
--- 437 detail závodníka RUMPLÍK Jakub CZE 2006 TJ Favorit Brno . /  Starší žáci DNF --- 19:56.4 --- 41:19.2 --- 1:06:08.7 ---
--- 441 detail závodníka URBAN Jan CZE 2007 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Starší žáci DNF --- 19:42.5 --- 43:08.8 --- --- ---
--- 442 detail závodníka BLAHOUŠEK Zdeněk CZE 2006 Tufo Pardus Prostějov Z.S. . /  Starší žáci DNF --- 19:56.8 --- 43:09.5 --- --- ---
--- 406 detail závodníka JEŽEK Aleš CZE 2006 Ck Dacom Pharma Kyjov . /  Starší žáci DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru